Kaip paslėpti IP adresą naudojant VPN

[ware_item id=33][/ware_item]

Šis skaitmeninis adresas kiekvieną kartą, kai naudojatės internetu, pakenčia jus pažeidžiamai situacijai - nuo savo socialinės žiniasklaidos tikrinimo iki žaidimų ir pokalbių su draugais, o JŪS ESAM NUSTATYTI!


Visiškai trūksta privatumo, tapatybės vagystės, šnipinėjimo programų ir šlamšto - visa tai atsiranda, kai naršote beveik bet kurioje pasaulio vietoje, tačiau turite galimybę būti inkognito. Slėpkite savo IP adresą! Atlikdami kelis paprastus veiksmus galite saugiai naršyti beveik bet kurią svetainę iš bet kurios pasaulio vietos, net jei naudojate viešesnį „Wi-Fi“ ryšį..

IP reiškia interneto protokolą, paprasčiau tariant, tai yra būdas vienam kompiuteriui (planšetiniam kompiuteriui ar telefonui) susisiekti su kitu internetu. Šiuo metu jis tiesiogiai jus jungia su visais kitais skaitmeniniais prietaisais. Jūsų IP adresas yra keturi skaičiai, ir kiekvienas jų turi nuo vieno iki trijų skaitmenų. Taigi tai gali būti kažkas panašaus į 76.103.2.567 ar 98.102.56.32. Nepaisant to, koks jis yra, vis dėlto tuos keturis skaičius galite siųsti ir gauti duomenis internetu.

IP adresai yra statiniai arba dinaminiai, vadinasi, jie arba keičiasi, arba nesikeičia. Statinis IP adresas visą laiką nesikeičia ir jie visada nurodo, kur esate. Tačiau dinaminius adresus galima pasiskolinti iš parinkčių fondo kiekvieną kartą prisijungiant.

Kiekvienam kompiuterio ir interneto įtaisui buvo priskirtas unikalus IP adresas prisijungti prie interneto per IPT. Kai lankysitės svetainėje, jūsų IP adresas bus užregistruotas tuose serveriuose. Kai naudojate internetą prieigai prie svetainių, jūsų veikla internete registruojama ir registruojama naudojant viešą IP adresą.

Kodėl jums reikalinga nematomumo skraistė?

Kibernetiniai nusikaltėliai gali atsisiųsti nelegalų turinį, naudodamiesi jūsų IP adreso tapatybe. Jie gali atsisiųsti piratinius filmus, muziką ir vaizdo įrašus - dėl to jums gali kilti problemų dėl IPT.

Gavęs IP adresą, užpuolikas gali naudoti geografinės vietos nustatymo technologiją, kad nustatytų, kuriame regione, mieste ar valstijoje esate. Jie naudojasi tuo, kad nuspręstų, ar jūsų rajonas yra vertas būsimų atakų taikinio. Pavyzdžiui, jie gali ieškoti IP adresų turtingesnėse vietose arba mažiau saugumo reikalaujančiose vietose, kad gautų daugiau naudos iš užpuolimo ar lengviau įsiskverbtų į sistemą.

Pasvarstykite, kaip paslėpti savo IP adresą kaip prioritetą

Nusikaltėliai gali ne tik naudoti jūsų IP adresą didesnio masto išpuoliams, bet ir tiesiogiai nukreipti į jūsų tinklą bei pradėti įvairius išpuolius. Vienas iš populiariausių yra DDoS ataka (paskirstomas paslaugų atsisakymas). Tokio tipo kibernetinis užpuolimas įvyksta, kai blogi vaikinai naudoja anksčiau užkrėstus kompiuterius, kad sugeneruotų daug užklausų užplūsti tikslinę sistemą ar serverį. Tai sukuria per daug srauto, kurį serveris gali valdyti, ir dėl to gali sutrikti paslaugų teikimas. Iš esmės jis išjungia jūsų internetą.

Internetiniams žaidėjams tai kelia ypač didelę riziką, nes jų ekranas matomas transliacijos metu (per kurį galima sužinoti IP adresą)..

Kenkėjiška infekcija? Saugotis!

Kibernetiniai nusikaltėliai gali būti beprotiškai apgaulingi norėdami rasti jūsų IP adresą. Štai keletas būdų, kaip užpuolikai griauna, kad pamatytų tą magišką numerį.

Užpuolikai gali pasitelkti socialinę inžineriją, kad apgautų jus, atskleisdami jūsų IP adresą. Pvz., Jie gali jus rasti naudodamiesi „Skype“ ir kitomis momentinių pranešimų programomis, kurios visos naudoja IP adresus bendravimui. Jei kalbatės su nepažįstamais žmonėmis naudodamiesi šiomis programomis, svarbu atkreipti dėmesį, kad jie gali matyti jūsų IP adresą. Užpuolikai gali naudoti įrankį, vadinamą „Skype Resolver“, kur jie gali rasti jūsų IP adresą, kai viskas, ką jie žino, yra jūsų vartotojo vardas.

Be to, nusikaltėliai gali atsekti jūsų IP adresą tiesiog stebėdami jūsų internetinę veiklą. Bet koks skaičius internetinių veiklų gali atskleisti jūsų IP adresą, pradedant vaizdo žaidimais ir komentuojant svetainėse bei forumuose.

VPN - saugus dangus IP adresui

Viskas susiaurėja iki žingsnių, kuriuos atlikote norėdami apsaugoti savo IP adresą. Štai kaip galite saugoti, kad jūsų IP adresas nepatektų į nusikaltėlių rankas.

Naudojant virtualųjį privatųjį tinklą bus apsaugoti jūsų duomenys internete naudojant šifravimą ir tarpinio serverio tunelizavimą. Jis slepia jūsų IP adresą ir nukreipia srautą per atskirą serverį, todėl internete jis tampa daug saugesnis. VPN paslaugos, be jokios abejonės, yra geriausia jūsų IP adreso slėpimo praktika. Juos galima rasti internete su mėnesiniais paslaugų mokesčiais, tačiau kaina gali būti ne verta kiekvienam namų vartotojui. Čia yra nemokamų VPN paslaugų, tačiau nesitikėkite, kad jos bus pakankamai greitos srautui ar žaidimams.

„ExpressVPN“

„ExpressVPN“ yra numeris vienas, slepiantis savo IP naudodamas „kill switch“ funkciją. Tai genijus, kuris užšifruos jūsų interneto srautą ir paslėps jūsų IP adresą nuo įsilaužėlių ir šnipų..

Kitos geriausios VPN paslaugos, kuriomis galite paslėpti savo IP adresą, yra PIA (privati ​​interneto prieiga), kurioje galite anonimiškai naršyti paslėptu IP, kuris įgalina „Wi-Fi“ saugumą naudojant VPN paslaugą. Anoniminiai VPN tuneliai yra geriausias būdas apsaugoti jūsų privatumą, o privati ​​interneto prieiga teikia geriausias VPN paslaugas.

Vyprvpn

Su „VyprVPN“ jums siūloma 200 000+ IP adresų, 700 ir daugiau serverių ir lengvas, neribotas serverių perjungimas. „VyprVPN“ siūlo aukščiausią greičio ir saugumo lygį.

VPT dirba su visu interneto srautu jūsų kompiuteryje, priešingai nei internetiniai tarpiniai serveriai, kurie veikia tik per naršyklę. Tai apima žinučių siuntimą ir failų perkėlimą.

„NordVPN“

„nordvpn“ svetainė

„NordVPN“ šifravimas apsaugo jus nuo visų, turinčių prieigą prie jūsų internetinių duomenų, nesvarbu, ar tai būtų kibernetiniai nusikaltėliai, sraigteliai ar trokštantys paaugliai įsilaužėliai.

apsilankykite svetainėje

Kiekvienas iš šių VPN teikėjų turi serverius, esančius daugelyje pasaulio šalių, leidžiančius nešioti nematomumo skraistę.

Naudojimasis VPN

Galite atsisiųsti ir įdiegti VPN (Virtual Private Network) programinę įrangą. Jums reikės administratoriaus prieigos kompiuteryje. Daugeliui VPN programinės įrangos reikia prenumeratos. Savo ruožtu jūs gausite prieigą prie tūkstančių anoniminių IP, kuriais galite naudotis.

VPN siūlo daug aukštesnį šifravimo lygį nei žiniatinklio tarpiniai serveriai. Jei nenorėtumėte atsisiųsti programinės įrangos ir vietoj to, kad rankiniu būdu įvestumėte savo VPN ryšio informaciją, galite nustatyti VPN naudodami „Windows“ valdymo skydelį. Pasirinkite interneto parinktis. Jums vis tiek reikės įsigyti IP, prie kurio prisijungsite. Skirtuke Ryšiai spustelėkite Pridėti VPN. Bus atidarytas VPN langas. Įveskite IP, prie kurio jungiatės. Jei jūsų VPN reikalingas vartotojo vardas ir slaptažodis, būsite paraginti juos įvesti. Viola!

vaizdo kreditai: www.Lifewire.com

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments