Kaip pasirinkti VPN – kiekvienas rinkinys apie VPN

[ware_item id=33][/ware_item]

Panašu, kad šių dienų skaitmeniniame amžiuje neįmanoma išgyventi be interneto. Tačiau naudotis internetu nėra saugu, ypač kai internete yra tiek daug įsilaužėlių ir šnipų, kurie stebi tik vieną savo aukos klaidą. Tokiomis aplinkybėmis internetinis saugumas nelieka pasirenkamas, o tampa privalomu žingsniu užtikrinant naudojimąsi internetu. Kalbėdami apie internetinį saugumą, VPN yra moderniausias skydas, saugantis mūsų duomenis ir viską, kas per serverius perduodama internetu. Todėl, kol jūs bendrausite, naršysite, e-pirksite ar srautiniu būdu transliuosite tinklą, jūsų VPN saugos jus ir pasiūlys privilegijas tuo pačiu metu. Sužinokime, kaip tai daro VPT. 


Pasinaudokite „NordVPN“ 3 metų planu tik už 2,99 USD

Kas yra VPN?

Virtualus privatus tinklas (VPN) yra programinė įranga, kuri prideda jūsų interneto ryšio saugos lygį, apsaugantį jūsų įrenginį nuo įsibrovėlių ir tų, kurie siekia jus sekti be jūsų žinios. Be to, VPN atblokuoja svetaines ir programas, kurioms vyriausybės ar patys savininkai taiko geografinius apribojimus. Tai dažnai nutinka srautinių svetainių, tokių kaip „Netflix“, ir tų, kurias valdo naujienų agentūros, atveju.

Kaip VPN apsaugo jus internete?

Yra du pagrindiniai VPN komponentai: protokolas ir serveris. Saugumo aspektas pagrįstas stipriais protokolais, tokiais kaip OpenVPN (TCP, UDP), L2TP-IPsec, SSTP ir PPTP, kurie sukuria šifravimą. Tai reiškia, kad gaunami ir siunčiami duomenys yra užšifruoti, todėl joks kitas vartotojas negali jais naudotis.

Be to, jūs mokate savo interneto paslaugų teikėjui (IPT), kad suteiktumėte prieigą prie interneto per serverį. VPT teikėjas turi VPN serverius įvairiose šalyse. Todėl, kai pasirenkate VPN serverį, jūsų IP adresas pakeičiamas į serverį, kuris priklauso VPN teikėjui. Todėl svetainės ir programos negali nustatyti jūsų tikrosios vietos. Tai leidžia atblokuoti svetaines ir programas su geografiniais apribojimais.  

Kodėl man reikia VPN??

Galite pamanyti, kad jums negresia įsilaužimas, nes turite savo „Wi-Fi“ ir esate atokiau nuo viešųjų tinklų ar nemokamų „Wi-Fi“ zonų. Jūsų asmeniniame interneto ryšyje yra slaptažodis, tačiau kvalifikuotas įsilaužėlis jį tikrai gali iššifruoti, jei jie tikrai nori naudoti jūsų „Wi-Fi“. Tačiau tai reiškia ne tik nemokamą „Wi-Fi“ naudojimą. Tiesą sakant, kiekvienas, naudojantis tą patį interneto ryšį, galite lengvai pasiekti visus duomenis, įeinančius į sistemą ir iš jos..

Padarykite tvirtą slaptažodį naudodamiesi mūsų Slaptažodžio generavimo įrankis

Visos jūsų internetinės sąskaitos, įskaitant internetinės bankininkystės, socialinės žiniasklaidos, srautinių svetainių, internetinių bibliotekų ir kt. Paskyras, yra pažeidžiamos. Kibernetiniai nusikaltėliai dažnai sukrečia nekaltus vartotojus, naudodamiesi savo sąskaitomis nusikalstamai veiklai. Tokiu atveju galite sulaukti rimtų teisinių kaltinimų. Teisėsaugos agentūros sukuria vartotojų profilius, remdamosi jų nuostatomis, surinktomis stebint internetu. Taip pat pažymimas jūsų aplankytų svetainių ir programų skaičius bei dažnis. Be to, įmonės renka duomenis apie jūsų pageidavimus skelbti ir susijusius skelbimus.

    Jei vis dar galvojate: „Kodėl man reikia VPN?“ atsakymas yra tas, kad patikimas VPN gali užkirsti kelią tokiam sekimui ir apsaugoti jūsų sistemą nuo įsilaužėlių patikimu būdu.

Jūsų viešą IP adresą gali pamatyti visi. Patikrinkite savo IP>>

„pick-a-vpn“ paslauga

Nepakanka vien tikėti, kad VPN yra tikras jūsų gelbėtojas nuo internetinio stebėjimo, kibernetinių grėsmių ar kibernetinių atakų, ir išmokti protingai pasirinkti VPN yra gyvybiškai svarbus paskutinis žingsnis, kurio neturėtumėte vengti, ypač jei esate naujas VPN vartotojas. Toliau pateikiamos sritys, į kurias turėtumėte atkreipti dėmesį rinkdamiesi jūsų poreikius geriausiai atitinkantį VPN.

Aptarnavimo vietos

Pirmasis žingsnis, kaip pasirinkti VPN paslaugą, yra tikrinimas šalyse, kuriose jos veikia. Jei jie nesiūlo paslaugų jūsų šalyje, jie neturės jokių serverių jūsų regione. Naršykite pagal VPN teikėjus pagal šalis arba peržvelkite šalių, esančių VPN paslaugos svetainėje, į kurią pažiūrėjote, sąrašą.  

Serverių skaičius

Bet koks pagrindinis VPN paslaugos pasirinkimo vadovas paaiškins, kodėl serverių skaičius yra svarbus. Gali būti šimtai VPN vartotojų, naudojančių tą patį serverį kaip jūs tam tikru metu. Kuo daugiau serverių, tuo didesnis jūsų pasirinkimas ir tuo mažesnė apkrova. Todėl įjungus VPN jūsų interneto greitis nebus rimtai paveiktas.

Vartotojo žurnalo politika

Kiekvienoje šalyje galioja įstatymai, reglamentuojantys interneto vartotojų veiklą. Daugybė teisėsaugos institucijų kenkia vartotojų privatumui vardan nacionalinio saugumo. Todėl šios agentūros reikalauja saugoti vartotojų žurnalus, o VPT teikėjai daro būtent tai. Kartais jie šiuos duomenis parduoda ir neuromarketingo tikslais. Tačiau paprastai taip yra su mažesniais VPN. Todėl, kai svarstote, kaip pasirinkti VPN, pasirinkite tą, kuriame nėra vartotojo žurnalų.

VPN programos

Keli VPT teikėjai optimizuoja savo programinę įrangą taip, kad ji vienodai gerai veiktų įvairiose operacinėse sistemose, tokiose kaip „Windows“, „iOS“, „Android“ ir kt., Ir keliuose įrenginiuose, tokiuose kaip nešiojamieji kompiuteriai, išmanieji telefonai, planšetiniai kompiuteriai ir kt., Pranašesnės yra VPN įmonės, turinčios skirtingas programas skirtingoms OS. Prieš priimdami galutinį sprendimą, sužinokite, kokia yra geriausia VPN programa.   

Klientų aptarnavimas

Vykdant jūsų VPN gali kilti problemų, todėl pirmenybė teikiama įmonėms, siūlančioms tiesioginį pokalbį visą parą ir visą parą ir turinčioms galimybę greitai išspręsti problemas. Gydant klientus, daug kalbama apie VPT teikėjo patikimumą. Tai ypač svarbu, kai reikia paprašyti atstovo serverių, kurie leistų atblokuoti tam tikras srautinio perdavimo svetaines.  

Nemokamas VPN bandymas

Laimei, daugelis kokybiškų VPN tiekėjų siūlo nemokamus bandymus naujiems vartotojams porą dienų. Patirdami tai patys, galite nustatyti, ar norite įsipareigoti tai VPN paslaugai. Paprastai yra suteikiama pinigų grąžinimo garantija iki riboto dienų skaičiaus, tai tik parodo, kiek pasitikite VPN teikėju savo paslaugose..

Prenumeratos planai

Kainų diapazonas labai skiriasi tarp VPT teikėjų, tačiau pigiausi ne visada yra blogi, o brangūs ne visada yra patys tinkamiausi. Lankstūs mokėjimo metodai ir geras prenumeratos paketų pasirinkimas padeda nuspręsti, kaip pasirinkti VPN paslaugą. Didesnė vertė paprastai teikiama teikiant ilgalaikes prenumeratas, pavyzdžiui, 1 metų, 2 metų ar net 3 metų planus.

Pasinaudokite „NordVPN“ 3 metų planu tik už 2,99 USD

Keli įrenginiai

Vienu metu galite naudoti vieną VPN sąskaitą skirtinguose įrenginiuose su skirtinga OS. Yra VPN tiekėjų, kurie padidina įrenginių, prie kurių galite prisijungti tuo pačiu metu, skaičių, kad būtų šiek tiek brangesni prenumeratos planai. Tarp patikimų VPN galite vienu metu prijungti 3–6 įrenginius, bet tai priklauso tik nuo įmonės politikos.

Vartotojo apžvalgos

Viską atskleidžia vartotojų atsiliepimai - nuo interneto ryšio spartos iki klientų aptarnavimo. Nors mes jį įdėjome į pabaigą, jis yra efektyviausias būdas, kai jūs mokotės per kitų patirtį. Tai yra protingas būdas įvertinti bet kurios VPN paslaugos patrauklumą. Naudodami vartotojų apžvalgas galite palyginti ir patikrinti kiekvieno jūsų pasirinkto VPN teikėjo reitingus.  

Peržiūrėkite mūsų 3 populiariausius VPN

Jei jau pradėjote ieškoti geriausio jūsų poreikius tenkinančio VPN ir esate taip pat pripažintas rinkoje, mes sukūrėme 3 svarbiausius VPN, kartu paryškindami jų savybes. Atminkite, kad galite padaryti geresnį pasirinkimą, pasižiūrėdami į funkcijas ir mes jau aptarėme, kaip aukščiau. Čia yra mūsų rekomenduojami VPN teikėjai:

„NordVPN“

 • 5000 ir daugiau serverių 60 šalių
 • 2048 bitų šifravimas
 • Daugialypis prisijungimas 6 įrenginiams
 • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija
 • „Netflix“ palaikymas naudojant „SmartPlay“ funkciją programose
 • 75% nuolaida 3 metų planui

„ExpressVPN“

 • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija
 • Karinio laipsnio šifravimas
 • Lengvai naudojama programa / programinė įranga
 • 24/7 tiesioginis palaikymas
 • 160 vietų 94 šalyse
 • 49% nuolaida 15 mėnesių planui

apsilankykite svetainėje

„IPVanish“

 • Puikios programos savybės
 • Greitis ir patikimumas Geras
 • 40 000 ir daugiau anonimų IP
 • 1300+ serverių daugiau nei 75 vietose
 • 7 dienų pinigų grąžinimo garantija
 • 46% nuolaida metiniam planui

apsilankykite svetainėje

Dabar jūs žinote, kaip pasirinkti VPN paslaugą ir geriausius 2019 m. VPT teikėjus. Nedvejodami susisiekite su mumis adresu [email protected], jei turite klausimų, kaip pasirinkti VPN paslaugą, arba pateikite komentarą žemiau, jei turite geresnių variantų. būdai tai padaryti.

Vaizdo kreditai: „CyberWorldMirror.com“

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments