Kaip nustatyti VPN ir atblokuoti kanalus „Roku“

[ware_item id=33][/ware_item]

Su „Roku“ suderinamas daugybė kanalų, todėl „Roku“ yra vienas populiariausių srautinio perdavimo įrenginių. Tačiau daugelis „Roku“ transliacijos paslaugų programų ir tinklų prieinamos tik žiūrintiesiems JAV. Tai nuvilia daugybę „Roku“ gerbėjų visame pasaulyje. Na, ne daugiau, nes kodas Roku atblokuoti iš bet kurios pasaulio vietos pagaliau buvo nulaužtas.


Šiame tinklaraštyje parodysime, kaip galite atblokuoti visus „Roku“ kanalus naudodami VPN. Labai svarbu pasirinkti greitą ir geros kokybės VPT. Puikus VPN užtikrins, kad jūsų „Roku“ įrenginys yra apsaugotas.

Kaip žiūrėti amerikiečių kanalus Roku ne JAV naudojant intelektualųjį DNS

Dėl geografinių apribojimų negalite žiūrėti amerikiečių kanalų Roku už JAV ribų, tačiau tikrai galite tam naudoti intelektualųjį DNS. Išmanusis DNS leidžia atblokuoti JAV kanalus „Roku“ už JAV ribų. Tai iš tikrųjų verčia transliuoti kanalus galvodami, kad esate JAV. Norėdami žiūrėti amerikiečių kanalus Roku, savo maršrutizatoriuje turite nustatyti intelektualųjį DNS. Tada galėsite žiūrėti tokius Amerikos kanalus kaip „HBO GO“, „Hulu“, „Crackle“ ir „Showtime“.

Tačiau intelektualusis DNS neslėps jūsų tikrojo IP adreso. Jei norite žiūrėti amerikietišką „Netflix“ savo „Roku“, tada maršrutizatoriuje turėsite užblokuoti „Google Public DNS“. Tai galite lengvai padaryti maršrutizatoriuje nustatydami statinius maršrutus. Paskutinis, bet ne mažiau puikus dalykas yra tai, kad intelektualusis DNS nemažins jūsų interneto greičio.

Kaip susikurti amerikietišką Roku sąskaitą

Norėdami žiūrėti visus amerikiečių kanalus Roku, turite susikurti amerikietiško Roku sąskaitą. Norėdami sukurti šią sąskaitą, atlikite toliau nurodytus veiksmus:

1 žingsnis

Gaukite VPN prenumeratą.

2 žingsnis

Prisijunkite prie serverio JAV.

3 žingsnis

Eikite į http://my.roku.com/index.

4 žingsnis

Pasirinkite „susikurti sąskaitą“ svetainėje.

5 žingsnis

Užpildykite reikiamus duomenis. Tada spustelėkite „tęsti“.

6 žingsnis

Pasirinkite smeigtuką ir spustelėkite „tęsti“.

7 žingsnis

Pasirinkite mokėjimo parinktį.

8 žingsnis

Įveskite galiojantį pašto kodą.

9 žingsnis

Jūsų sąskaita bus sėkmingai sukurta.

10 žingsnis

Galiausiai atkurkite „Roku“ įrenginio gamyklinius nustatymus. Tada viskas bus baigta!

Kaip susikurti JK Roku sąskaitą

Jei norite žiūrėti JK kanalus Roku, jums reikės JK Roku paskyros. Jei turite JK „Roku“ paskyrą, galite įdiegti tokius kanalus kaip „BBC iPlayer“, „iTV“ ir „Channel 4“. Norėdami sukurti JK „Roku“ paskyrą, atlikite toliau nurodytus veiksmus:

1 žingsnis

Gaukite VPN prenumeratą.

2 žingsnis

Prisijunkite prie serverio JK.

3 žingsnis

Eikite į http://my.roku.com/index.

4 žingsnis

Pasirinkite „susikurti sąskaitą“ svetainėje.

5 žingsnis

Užpildykite reikiamus duomenis. Tada spustelėkite „tęsti“. Galite naudoti netikrą JK adresą.

6 žingsnis

Pasirinkite smeigtuką ir spustelėkite „tęsti“.

7 žingsnis

Pasirinkite mokėjimo parinktį.

8 žingsnis

Įveskite galiojantį pašto kodą.

9 žingsnis

Jūsų JK „Roku“ sąskaita bus sėkmingai sukurta.

10 žingsnis

Galiausiai atkurkite „Roku“ įrenginio gamyklinius nustatymus. Tada viskas bus baigta!

Kaip įdiegti VPN „Roku“ įrenginyje

Neįmanoma tiesiogiai įdiegti VPN programos „Roku“ įrenginyje. Tačiau galite pasirinkti paslaugą, kurią galima įdiegti jūsų maršrutizatoriuje. Žemiau pateiktas mūsų diegimo vadovas, kuris parodys, kaip tai galite padaryti.

Visų pirma, pasirinkite VPN, kuris leidžia kelis kartus vienu metu jungti įrenginį. Tai apsaugos bet kokį įrenginį, kuris naudos jūsų interneto ryšį. Žemiau pateikiami būdai, kuriuos galite naudoti įdiegdami VPN „Roku“ įrenginyje:

1 metodas

Nustatykite maršrutizatoriaus VPN.

2 metodas

Nustatykite VPN „Mac“ ar asmeniniame kompiuteryje ir naudokite jį kaip „WiFi Hotspot“.

3 metodas

Maršrutizatoriuje nustatykite intelektualųjį DNS tarpinį serverį. Pasirinkite maršrutizatorių, suderinamą su VPN, pvz., „Asus“, „Netgear“, „TP-Link“, „D-Link“, „Cisco“, „Buffalo“ ir „Belkin“..

Privalumai naudojant VPN „Roku“ įrenginyje ir visuose kituose jūsų įrenginiuose

Yra daug VPN naudojimo pranašumų ir jie yra šie:

Anonimas internete

Visuose svarbiausiuose VPN yra naudojamos aukščiausios klasės saugumo funkcijos, tokios kaip apsauga nuo DNS nuotėkio ir automatiniai žūties jungikliai. Šios savybės leidžia jūsų tapatybę internete visiškai anonimiškai saugoti. Jei nepavyktų sugadinti jūsų VPN, šios funkcijos blokuoja duomenis iš jūsų įrenginio, ir tai yra viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl turėtumėte pasirinkti VPN, kuris turi griežtą neprisijungimo politiką.

Internetinė privatumo apsauga

VPT apsaugo jūsų duomenis nuo vyriausybės, įsilaužėlių ir IPT stebėjimo. VPT naudoja šifravimą, kad net jei vyriausybė ar kibernetiniai nusikaltėliai gautų prieigą prie jūsų duomenų, šifravimas daro jį neįskaitomą. Jei naudosite VPN, niekas negalės sekti jūsų naršymo istorijos.

Nuotolinis prisijungimas

Jei tai įmonė, a VPN yra didelis pranašumas nes informacija gali būti pasiekiama nuotoliniu būdu iš namų arba iš bet kurios pasaulio vietos. Tai gali padidinti produktyvumą įmonėje.

Atblokuokite svetaines ir apeikite geografinius apribojimus

VPT gali apeiti geografinius apribojimus. VPN suteikia galimybę patekti į užblokuotas svetaines ir žaisti apribotus žaidimus.

Skirtingas IP adresas

VPN keičia jūsų tikrąjį IP adresą. Tai gali suteikti jums norimos šalies IP adresą.

Pigūs bilietai

Paslaptis, kurios daugelis nežino, yra ta, kad VPN gali būti naudojamas norint nusipirkti pigius bilietus, kuriuos galima įsigyti tik tam tikrose vietose. Norėdami gauti pigų skrydžio bilietą, suraskite vietą, kurioje pragyvenimo išlaidos yra maži, nei gyvenate. Šis triukas tinka ir daugeliui kitų nuomos paslaugų..

Geriausi VPN, skirti atblokuoti „Roku“

Vieni geriausių VPN, norint atblokuoti „Roku“, yra;

„NordVPN“ - nugalėtojas

Kaip nustatyti VPN ir atblokuoti kanalus „Roku“

„NordVPN“ yra vienas iš visų laikų populiariausių ir patikimiausių VPT. Jame yra greitaeigiai serveriai, kurie suteiks sklandų „Roku“ srautinį perdavimą. Jo diegimo procesas taip pat labai lengvas. Sąsaja taip pat patogi vartotojui.

Jis siūlo aukšto lygio funkcijas, tokias kaip; Stiprus duomenų šifravimas, DNS nuotėkio apsauga, „CyberSec“ (blokuoti skelbimus), dvigubas VPN (du kartus užšifruoja jūsų duomenis, kad jie būtų saugesni) ir automatinis užmušimo jungiklis.

Jis taip pat turi neprisijungimo politiką ir stabilų VPN ryšį. Jis turi 5000 ir daugiau serverių 60 šalių. Tai suderinamumas su „Android“, „Windows“, „MacOS“, „iOS iPhone“ ir „iPad“, „Linux“, „Chrome“ ir kt. Taip pat teikia klientų aptarnavimą visą parą ir visą parą. Jis pritaikė VPN protokolus įvairiems tikslams.

Šiuo metu jie siūlo 75% nuolaidą 3 metų planui, o tai yra būtent ta vyšnia, kuri jums kainuoja 2,99 USD per mėnesį su 30 dienų pinigų grąžinimo garantija..

„ExpressVPN“

Kaip nustatyti VPN ir atblokuoti kanalus „Roku“

„ExpressVPN“ pasižymi dideliu ryšio stabilumu ir patogiomis programomis. „ExpressVPN“ taip pat yra vienas iš geriausių VPN. Jie daugiausia dėmesio skiria saugumo ir privatumo internete teikimui savo vartotojams. Jis turi keletą puikių savybių, tokių kaip; jokių žurnalų, neribotas serverio jungiklis, geriausios klasės šifravimas, nulio žinių DNS, žudymo jungiklis, dalomasis tuneliavimas ir neribotas pralaidumas.

Jų serveriai yra 160 vietų 94 šalyse. Tai suderinama su „Windows“, „Mac“, „Android“, „Linux“, „iOS“ & Maršrutizatoriai.

Šiuo metu „ExpressVPN“ siūlo 49% fiksuotą nuolaidą ir papildomus 3 mėnesius vienerių metų „ExpressVPN“ prenumeratai. Tai reiškia, kad jūs galite gauti 15 mėnesių, tiesiog sumokėdami už 12 mėnesių!

„CyberGhost“

Kaip nustatyti VPN ir atblokuoti kanalus „Roku“

„CyberGhost“ taip pat yra didelis vardas VPN rinkoje. Jį pasitiki daugybė žmonių visame pasaulyje. Jis siūlo tokias funkcijas kaip: IP adresų slėpimas, be žurnalų, skelbimų blokavimas, saugios operacijos ir pokalbiai bei kenkėjiškų programų blokavimas. Tai taip pat teikia kelių platformų apsaugą. Ji taip pat turi pasaulinius serverius.

Šiuo metu jie siūlo 77% nuolaidą 3 metų planui. Kaina su nuolaida yra 2,99 USD / mėn. Su 45 dienų pinigų grąžinimo garantija.

„Surf-Shark“

Kaip nustatyti VPN ir atblokuoti kanalus „Roku“

Surf-Shark taip pat yra plačiai žinomas. Iš esmės tai puikus bet kokio tikslo VPN ir yra labai patikimas. Jis pasižymi įvairiomis funkcijomis, tokiomis kaip: nėra IP nutekėjimo, nėra žurnalų, greitas tiesioginių pokalbių palaikymas, automatinis žudymo jungiklis (tik vietinėms programoms) ir DNS apsauga nuo nutekėjimo.

Viena didžiausių privilegijų yra ta, kad ji gali atblokuoti „Netflix“. Jo prisijungimo laikas yra greitesnis nei vidutinis. Torrenting, tai yra idealus VPN. Jis taip pat neturi ryšio gedimų. Jame yra programos, skirtos „Mac“, „Windows“, „iOS“, „Android“ ir „Linux“. Jis taip pat siūlo „Chrome“ ir „Firefox“ plėtinius.

Nuostabi žinia ta, kad joje yra nemokamas 7 dienų bandymas „Mac“, „iOS“ ir „Android“. Jų 24 mėnesių paketas šiomis dienomis kainuoja 1,99 USD / mėn. (83% nuolaida). Šiuo metu 12 mėnesių planas kainuoja 5,99 USD / mėn. (50% nuolaida).

„IPVanish“

Kaip nustatyti VPN ir atblokuoti kanalus „Roku“

„IPVanish“ taip pat yra gerai žinomas VPN. Tai labai patogu naudoti ir patikima. Joje nėra nulio srauto žurnalų ir yra žinomas kaip vienas greičiausių šiandien pasiekiamų VPN. Tai taip pat teikia puikų klientų aptarnavimą visą parą. Jis turi serverius daugiau nei 60 šalių. Jis taip pat turi kelis VPN protokolus, tokius kaip OpenVPN, IKEv2 ir L2TP / IPSec.

Tai siūlo keletą puikių funkcijų, tokių kaip; Neribotas pralaidumas, 10 vienu metu veikiančių jungčių, neribotas P2P srautas, anoniminis torrentas, kelių platformų apsauga ir neribotas serverio perjungimas. Šiuo metu jie siūlo 1 metų planą su 20% nuolaida. Kaina su nuolaida yra 3,33 USD per mėnesį su 7 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Skaitykite daugiau vadovų apie sporto ir pramogų kanalų atblokavimą>>

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments