Kaip naudoti VPN su TOR neterminuotai apsaugai internetu

[ware_item id=33][/ware_item]

Naršydami be jokios apsaugos, tokios kaip TOR ar virtualus privatus tinklas, galite susidurti su įsilaužėliais ir duomenų sraigteliais. Taigi, turėtumėte pradėti juos naudoti, jei norite užkirsti kelią tam. 


Žmonėms, kurie patys to nežino, pagalvokite, kai prisijungiate prie kelkraščio restorano ar tarptautinio oro uosto ir gausite visus šiuos įspėjimus, kad jūsų tinkle atsiųsta užklausa gali būti pažeidžiama. Visi tinklai, bet tiksliau sakant viešieji tinklai, yra pažeidžiami srauto analizės.

Šios saugos priemonės yra labai svarbios jums norint apsaugoti savo asmeninę informaciją, tokią kaip kreditinės kortelės duomenys, jūsų vartotojo vardai, slaptažodžiai, adresas, kontaktinė informacija ir kiti asmeniniai duomenys, kuriuos įvedate internete. Tai labiau linkę į vagystes, kai naudojamas viešasis „Wi-Fi“. 

Norint apsisaugoti nuo visų įsilaužimų ir aukšto lygio patikrinimų, labai rekomenduojama naudoti virtualų privatų tinklą arba TOR. 

Tiems, kurie neturi supratimo, kas yra virtualus privatus tinklas ir TOR, leiskite man pradėti trumpai apžvelgiant šiuos du dalykus.. 

VPN (virtualus privatus tinklas) yra tinklo tipas, leidžiantis vartotojams saugiai ir anonimiškai naršyti internete.

TOR pagrindinis tikslas yra nuslėpti vartotojo tapatybę ir jo internetinę veiklą nuo stebėjimo, atskiriant identifikaciją ir maršrutą. Abu tinklai turi vieną bendrą bruožą, kuris yra privatumas.

„Tor“ ir VPN naudojimas - išsami analizė

Naudoti „Tor“ ir VPN gali būti sudėtinga ir net pavojinga, jei tai padaryta netinkamai. Atsižvelgiant į jūsų grėsmės modelį, VPN srauto nukreipimas per „Tor“ arba atvirkščiai turi tam tikrų pagrindinių privalumų ir trūkumų. 

Abi šios paslaugos teikia privatumo elementą, tačiau dauguma žmonių to nežino: kai sujungiate abu šiuos tinklus, rezultatai yra neįtikėtini. Šį ryšį galima užmegzti virtualiame privačiame tinkle per TOR arba TOR per virtualų privatų tinklą. Abu turi privalumų ir trūkumų. Kai naudojate virtualų privatų tinklą per TOR, pirmiausia turėsite prisijungti prie „Tor“, o po to prie „Virtual Private Network“ serverio.

Jūsų kompiuteris bus;

 -> Šifruoti naudojant VPN-> Tor -> VPT -> internetas.

Vienas puikus virtualiojo privataus tinklo serveris yra „ExpressVPN“, atidaręs svogūnų svetainę. Kadangi pirmiausia jūs prisijungiate prie TOR, o virtualiojo privataus tinklo serveris neturi jokio supratimo apie jūsų tikrąjį IP adresą. Tai leidžia pasirinkti tokias serverio vietas, kurios puikiai tinka geografiniam sukčiavimui. Tai taip pat nukreipia interneto srautą per „Tor“ net tomis programomis, kurios paprastai to nepalaiko. Tik taip VPN tiekėjas gali užmegzti ryšį su jumis. 

„Tor per virtualų privatų tinklą“ pirmiausia turite prisijungti prie virtualaus privataus tinklo serverio, tada įjungti, kol galiausiai naudojatės internetu. Šiuo atveju jūsų interneto tiekėjas neturės jokio supratimo, kad naudojate „Tor“, tačiau jis žino apie „Virtual Private Network“ ryšį. Tai leidžia jums pasiekti paslėptas „Tor“ paslaugas. Tačiau pagrindinis šio ryšio trūkumas yra tas, kad jūsų tikrasis IP yra išjungtas ir prieinamas jūsų interneto paslaugų teikėjui..

Skaitykite: Kaip paslėpti IP adresą

Gali kilti susirūpinimas, kodėl reikia sujungti abu šiuos tinklus.

Tai ne tas, kuris tiesiogine prasme neturi ko slėpti, kaip paprastas interneto vartotojas. Tokiam vartotojui turėtų pakakti vien tik virtualiojo privataus tinklo arba TOR naudojimo. 

Bet vėlgi, pasaulyje, kuriame net neįsivaizduojate, kas gali pasiekti jūsų duomenis, įsilauždami į jūsų paskyras ar atsekdami žurnalo istoriją, tikrai svarbu žengti tą didelį žingsnį, siekiant padidinti privatumą ir saugumą derinant abi šias paslaugas. Tai padarys beveik neįmanoma, kad kas nors prisijungtų jus ar padarytų jums žalą.

Yra Toras & Pakankamai stiprus „VPN Combo“?

-> Nei VPT, nei TOR savaime nėra visiškai veiksmingi, todėl kyla klausimas, ar juos abu naudoti vienu metu, ar ne. Tai padarius vartotojui bus suteiktas dvigubas privatumo aprėptis.

Vienas dažnai užduodamų klausimų yra tas, ar šis derinys yra pakankamai stiprus, kad užtikrintų neapibrėžtą apsaugą internete? Na, pirmiausia, turėtumėte naudoti VPN, kuris naudoja tam tikros formos šifravimą, pavyzdžiui, „NordVPN“, kai naršote internete be TOR. Tokiu būdu galite apsaugoti savo asmeninę informaciją. 

Abu jie akivaizdžiai suteikia skirtingą poveikį. Autonominiai, jie yra pakankamai stiprūs, kad jus apsaugotų, tačiau derinys yra skirtas tik užpildyti bet kurio iš jų paliktus tarpus ir pataisas.. 

Realistiškiau sakant, jei pasitikite savo virtualiojo privataus tinklo teikėju, „Tor“ naudojimas per virtualų privatų tinklą bus priimtiniausias būdas vartotojams nustatyti dėl suprantamų priežasčių; viena yra tai, kad jis suteikia geresnį anonimiškumą.

VPT per „Tor“

„VPN over Tor“ reiškia, kad kompiuteris pirmiausia prijungiamas prie VPN ir sukuriamas užšifruotas tunelis. Po to eismas praeina per „Tor“ naršyklę. Tokiu būdu VPT nemato vartotojo IP adreso ir suteikia vartotojui geresnį privatumą.

Paprastai „VPN per Tor“ metodas laikomas anonimingesniu. „NordVPN“ iš tikrųjų skatina vartotojus naudoti „Tor“ kartu su savo VPN, kad būtų užtikrintas maksimalus privatumas ir saugumas internete. 

„Tor over VPN“ / „Svogūnai virš Tor“

Pirmiausia prisijungimas prie VPN, po to „Tor“ yra žinomas kaip „Tor over VPN“ arba „svogūnas per VPN“. Tai suteikia jums papildomos apsaugos, kuri apsaugo jūsų IP adresą, kad jį matytų bet kuris „Tor“ mazgas. „Tor over VPN“ taip pat suteikia prieigą prie „Tor“ tinklo net ten, kur jis yra užblokuotas, pavyzdžiui, tam tikrose šalyse ar mokyklų tinkluose.

Kitas „svogūno, palyginti su VPN“ pranašumas yra tas, kad jūsų VPN paslaugų teikėjas negalės pamatyti, ką darote internete. Jei „tor“ tinkle yra klaida, VPN įdės papildomą sluoksnį tarp jūsų ir tos klaidos.

Kaip „Tor“ veikia be VPN

„Tor“ yra sukurtas taip, kad vartotoją anonimizuotų internete, ir jis puikiai veikia net neturėdamas VPN. Tačiau be VPN jis neužšifruoja duomenų. Jis taip pat žinomas kaip „Onion Router“ - specializuota naršyklė, siunčianti vartotojo duomenis per kelis anoniminius serverius, todėl sunku nustatyti, ką vartotojas veikia internete, tačiau tai nepadaro jūsų visiškai anoniminiu. 

Žemiau pateikiami 3 apyniai, kuriuos keliauja jūsų duomenys naudojant „Tor“:

 1. Įėjimo mazgas (jis žino jūsų IP adresą)
 2. Vidurinis mazgas (tai neleidžia išeinančiam mazgui sužinoti, kas jūs esate)
 3. Išeiti iš mazgo (jis žino, į kurią svetainę jungiatės, bet nežino, kas esate)

Geriausi „Tor“ VPN

Renkantis virtualų privatų tinklą, turite būti labai atsargūs. Čia yra geriausi VPN ir jų funkcijos:

„NordVPN“

Geriausias pasirinkimas yra „NordVPN“. Kai kurios geriausios jo savybės, pritraukiančios visus, ieškančius privatumo internete, yra šios:

 • Didelis greitis.
 • Neprisijungimo politika
 • Lengvai apeina pagrindinių geografiškai blokuotų srautinių svetainių apribojimus
 • Aukštas saugumas ir privatumas.
 • Klientų palaikymas visą parą per tiesioginius pokalbius
 • Automatinis užmušimo jungiklis
 • DNS apsauga nuo nutekėjimo
 • Neribotas pralaidumas
 • Užšifruoti tarpinių serverių plėtiniai „Chrome“ ir „Firefox“ naršyklėms
 • Vartotojai tuo pačiu metu gali naudotis iki 6 įrenginių

„ExpressVPN“

 • Draugiškas vartotojui
 • Greitas ir patikimas
 • Turi .onion svetainę
 • Aukštas saugumas
 • Nėra identifikuojančių žurnalų
 • Priima bitcoin
 • Programos galimos daugeliui įrenginių
 • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija

„IPVanish“

 • 10 vienu metu jungčių
 • Saugu
 • Greitas greitis
 • Nėra rąstų
 • 7 dienų pinigų grąžinimo garantija
 • Nesulaužomas šifravimas

Ar galiu naudoti nemokamą VPN su Tor?

Taip, jūs galite naudoti nemokamą VPN su tor, tačiau tai jums padarys daugiau žalos nei naudos. Būkite atsargūs dėl nemokamų VPT. Jie internete atrodo labai gražūs ir patrauklūs, tačiau iš tikrųjų dažnai sukelia daug žalos. 

Be to, nėra jokios garantijos, kad nemokamas VPN iš tikrųjų užtikrins jūsų slaptos informacijos slaptumą. Be to, nemokamame VPN yra bloga registravimo politika, verčianti vartotojus laukti eilėse, kad prisijungtų, ir nustatyti vartotojams duomenų ar pralaidumo ribas. Taigi, naudoti nemokamą VPN su „Tor“ nėra gera idėja.

Mūsų populiariausi VPN pasirinkimai ir kodėl

Dabar rinkoje yra nemažai virtualaus privataus tinklo tiekėjų, tačiau, deja, tik nedaugelis siūlo geras paslaugas, „NordVPN“ yra vienas iš geriausių variantų. Tai puikus pasirinkimas, kai naudojamos neapsaugotos „Wi-Fi“ interneto prieigos taškai. Šis tinklas suteikia jums tiesioginę prieigą prie užšifruoto būdo, kuris apsaugos jus nuo duomenų vagysčių, privatumo pažeidimų ir kibernetinių atakų naudojant nesaugų „Wi-Fi“.. 

Be to, jūs taip pat galite naudoti VyprVPN kuris yra vienas iš populiariausių virtualiojo privačiojo tinklo teikėjų, galintis pasigirti greitu našumu ir klientų palaikymu. Tai populiaru, nes labai rimtai atsižvelgia į vartotojo privatumą ir apsaugą internete. 

Tai teikia pagrindines saugos funkcijas visoms operacinėms sistemoms, tokioms kaip „Windows“, „Mac“ ir „Android“. Kiti yra „PrivateInternetAccess“ ir „SurfShark“ VPN, kurie taip pat yra labai veiksmingi, kai reikia šifruoti jūsų asmeninę informaciją..

Vaizdo kreditas: „NordVPN“

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments