Kaip žiūrėti Jones vs Santos & Nunes vs Holm Online – UFC

[ware_item id=33][/ware_item]

Jei esate kikbokso gerbėjas, turite būti girdėję apie „Ultimate Fighting Championship“ (UFC). Taip, tai yra geriausia mišrių kovos menų (MMA) reklaminė platforma, nenugalima bet kuriam kovos sporto mėgėjui. Visi prieštaravimai apie tai, kad tai yra žiaurus sportas, ir draudimai sportuoti negailestingiems, dėl kurių praeityje UFC kovojo, tačiau negalėjo priversti savo mylėtojų pamiršti savo sunkų veiksmą..


Jis prasidėjo kaip unikalus kovos pasirodymas, kuriame varžėsi skirtingi kovotojai, turintys patirties skirtinguose kovos stiliuose. Su šia pradžia gimė MMA. Taip, kovotojas, turintis daug patirties kovojant su tokiais stiliais kaip Brazilijos Jiu-Jitsu, boksas, Muay Thai, Karatė, dziudo, imtynės, Sambo ir kt..

Kiekvienas UFC smūgis yra visavertis, kvalifikuotas MMA veiksmas, kurio metu kiekvienas smūgis priešininkui yra gerai apskaičiuojamas ir apskaičiuojamas. Puikūs gynybos įgūdžiai taip pat jaudina minią, nes atliekant staigų smulkesnį galvos judesį, išvengiama perforatoriaus. Įsivaizduokite šiuos geriausių geriausių kovotojų, kurie varžosi tarpusavyje „Ultimate Fighting Championship“, UFC, greitus judesius..

Kaip žiūrėti „UFC 216“ internetu

Vykdykite šį žingsnis po žingsnio vadovą, kad galėtumėte tiesiogiai žiūrėti UFC internete:

 • Prenumeruokite vieną iš rekomenduojamas VPN paslaugos, mes teikiam pirmenybę „NordVPN“ ir  „ExpressVPN“
 • Atsisiųskite VPN programą į savo įrenginį
 • Prisijunkite prie VPN, eikite į serverių sąrašą ir prisijunkite prie šalies, kurioje UFC leidžia transliuoti.
 • „UFC 216“ srautas bus transliuojamas nemokamai.

Daugiau kanalų „UFC 238 Live“ gaudyti

UFC yra transliuojama skirtingais pastebimais kanalais, skirtinguose regionuose, kartu su nuostabia ir originalia „UFC FIGHT PASS“, be to, kad mokate už žiūrėjimą. UFC turi savo tinklą, kuris taip pat tiesiogiai transliuoja veiksmus įvairiose šalyse. Žymiausi kanalai, kuriuos UFC veikia kaip:

 • „FOX Sports 1“ (JAV)
 • „FOX Deportes“ (JAV)
 • „Sportsnet 360“ (Kanada)
 • Globo (Brazilija)
 • „Sky Sports“ (Naujoji Zelandija)
 • „BT Sport 1“ (JK & Airija)
 • Abu Dabio sportas 6 (keli regionai)
 • FOX (keli regionai)
 • UFC tinklas (keli regionai)
 • Wowow (Japonija)

Šie kanalai rodo tik UFC kovas internete, kurios neapima apetito atlikti didžiausią MMA veiksmą. Taigi mes siūlome pasirinkti UFC kovų tiesiogines transliacijas, t. Y. Žiūrėti UFC internete, kad gautumėte visą veiksmą ekrane ir ne ekrane, be kitų UFC originalų, kuriuose yra interviu, TV laidos („The Ultimate Fighter“). & kiti), ankstesnės muštynės ir gyvos kovos.

Būsimos UFC kovos - visas tvarkaraštis

Pilną tvarkaraštį rasite oficialioje svetainėje čia>>

Perjungti į skaitmeninį - žiūrėkite visus „UFC Online“ veiksmus

Daugelis iš mūsų nori sekti kiekvieną UFC ir žinome, kad tai įmanoma tik internete. Tačiau kyla klausimas, kaip tiesiogiai stebėti UFC kovas internete? Taigi, kolegos, mes jums pasakysime apie geriausias svetaines ir kanalus, kur galėsite srautiniu būdu transliuoti UFC veiksmus kartu su kitomis su UFC susijusiomis laidomis ir interviu be jokių geografinių apribojimų ar apribojimų.

Taip pat skaitykite: Stebėkite UEFA Čempionų lygą tiesiogiai

„UFC TV“ ir „UFC Fight Pass“

„UFC TV“ ir „UFC Fight Pass“ yra geriausi būdai neatsilikti nuo kiekvieno UFC įvykio, kovoti, parodyti ir atnaujinti internetą. Tačiau „UFC Fight Pass“ užblokuojama tam tikruose regionuose dėl teisinių nustatymų, nustatytų kabelinės televizijos, transliuojančios UFC kovas, ir UFC, apribojimų..

Kaip žiūrėti Jones vs Santos & Nunes vs Holm Online - UFC

Bet dabar jūs žinote geriausią sprendimą tam, nes turite VPN. Su VPN tarnyba, jūs niekada nesijausite „UFC Fight Pass“ užgesę, neatsižvelgiant į jūsų regioną. Naudodami VPN, galite lengvai pasiekti UFC.TV be jokių regioninių apribojimų ir mėgautis tiesioginiu UFC veiksmu kartu su kitomis laidomis.

Taigi, dabar stebėkite visus UFC veiksmus, pradedant prieš kovą, tada kovojant, baigiant kova. Jums nereikia jaudintis dėl regioninių UFC.tv apribojimų, nes bet kuris mūsų išvardytas VPT pasirūpins tuo, kad galėtumėte mėgautis geriausiomis MMA kovomis visame pasaulyje. Štai kodėl mes siūlome internete žiūrėti UFC muštynes, pasiruošimą, interviu ir TV laidas!

Atiduoti!

Čia yra geriausios žinios jūsų vaikinams. Užsisakykite mūsų informacinį biuletenį poraštėje ir pasiruoškite mėgautis būsimu VPN pasiūlymai pradedant nuo 2019 m. Moterų dienos. Dalinkitės šiuo puslapiu socialinėje žiniasklaidoje ir gaukite galimybę laimėti „UFC Fight Pass“ prenumeratą. Tai tiesiog negali būti geriau, taigi ko jūs laukiate? Registruotis dabar „Jones“ ir „Santos“ bei „Nunes“ ir „Holm“ rungtynės iš Las Vegaso, Nevados, JAV ir stebėkite liepos 6 d., šeštadienį, 15 val.

Jei turite klausimų, nuomonių ir atsiliepimų, mes būtume dėkingi, jei rašytumėte savo idėjas mums el. Paštu [email protected] arba apsilankytumėte mūsų facebook puslapyje https://www.facebook.com/bestvpndeals/.

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments