Kaip žiūrėti „HBO GO Live“ internetu

[ware_item id=33][/ware_item]

Kadangi pasaulis sparčiai keičiasi technologiniame pasaulyje, nebūtų neteisinga sakyti, kad turime prieigą prie visos ten esančios informacijos; mums tiesiog reikia tinkamų kanalų, kuriuos būtų galima pakeisti. Turėdami mėgstamus filmus, laidas ir naujienas tik vienu spustelėjimu, ši palaima tapo palaima.


Kodėl norint žiūrėti HBO reikia VPT

Jei nesate JAV, negalite žiūrėti HBO dėl geografinės padėties nustatymo technologijos, kurią HBO naudoja blokuoti žiūrovus už JAV. Taigi vienintelis būdas išvengti apribojimo yra naudoti VPN. VPN prijungs jūsų įrenginį prie serverio, esančio JAV, ir paprašys jūsų IP adreso. Tokiu būdu jūsų vieta pasirodys tarsi esate JAV ir galėsite žiūrėti HBO be jokių apribojimų. Vienas dalykas, kurį turite įsitikinti, turite pasirinkti didelį spartą ir neriboto pralaidumo VPT. Ir ne tik HBO, bet ir VPN atrado geografiškai blokuotą turinį iš viso pasaulio.

Kaip žiūrėti „HBO Go“ už JAV ribų

Viena geriausių televizijos laidų teikia HBO. Būtent todėl jis buvo įvertintas kaip antras pagal dydį aukščiausios kokybės kabelinis kanalas JAV. HBO garsiai išleido keletą didžiausių šio dešimtmečio hitų, įskaitant; „Sostų žaidimas“, naujienų kambarys, palydovas kartu su populiariais komedijos hitais, tokiais kaip „Praėjusią savaitę šiąnakt su Johnu Oliveriu“. Tačiau „HBO Go“ neprieinamas TV serialo mėgėjams už JAV ribų, nes bendrovė nustatė geografinius apribojimus auditorijai už JAV ribų, nors šio kliūčio galima išvengti. Pagrindinis sprendimas yra atblokuoti JAV „HBO GO“. Svetainėje esanti cenzūra atsekia žiūrinčiojo IP adresą pagal juodąjį sąrašą arba baltąjį sąrašą, o vėliau juo identifikuojama geografinė padėtis. Būtent šiuo pagrindu svetainė neigia auditoriją arba leidžia jai patekti. Kadangi yra būdų, kaip atblokuoti JAV „HBO GO“, identifikuodami save kaip žiūrovą JAV, nebūdami realybėje ir nepriklausomai nuo to, kurioje šalyje esate;.

HBO GO apribojimai amerikiečiams

Ši taisyklė galioja ne tik žmonėms, gyvenantiems ne Amerikoje, bet ir amerikiečiams, išeinantiems iš JAV sienos. Kai Amerikos gyventojai keičia savo buvimo vietą ir prisijungia naudodami IP adresą, nurodantį kitą šalį, jie praranda privilegiją prisijungti prie HBO GO.

Srautinio VPN

Pirmasis ir svarbiausias būdas atblokuoti JAV „HBO GO“ yra užsiprenumeruoti srautinio VPN (virtualiojo privataus tinklo) paslaugą, kurios dėka norimas vaizdo įrašas gali būti prieinamas žiūrinčiajam toje šalyje, kurioje jie gyvena. VPN paslauga gali atidaryti bet kokį turinį, kuriam ribojamas žiūrovams ir suteikti geriausią tiesioginio srautinio perdavimo patirtį. Srautinio VPN serveriai yra daugelyje pasaulio šalių, kurie leidžia auditorijai žiūrėti bet kurią laidą už JAV ribų. Be to, vertinant efektyviausią VPN srautinio perdavimo paslaugą reikia atsižvelgti į du elementus:

 • Srautinės transliacijos greitis:

Žiūrėdami mėgstamą televizijos laidą, visada ieškote patirties, kur nėra buferio. Taigi, yra tik išmintinga, jei ieškote srautinio VPT, turinčių didžiausią srautinį srautą, be kelių įbrėžimų, kurie netrukdo spartai..

 • Lengva valdyti VPN programas:

VPN programa yra naudinga, kai žiūrovai žiūri laidas daugiau nei viename pasirinktame įrenginyje. Tokiais atvejais žiūrovai pirmenybę teiktų programai, kurią lengva valdyti, lengva naudoti ir kurią galima valdyti visuose įrenginiuose. Vartotojo sąveika su programa turi būti netrikdoma ir nedelsiant.

Prieiga prie „HBO GO Live“ iš bet kurios pasaulio vietos

Žiūrovai, norintys patekti į „HBO GO“ už JAV ribų, gali atlikti šiuos veiksmus:

 1. Atsisiųskite VPN programą į savo įrenginį („CyberGhost“ yra geriausias HBO pasirinkimas)
 2. Įsigykite VPN prenumeratą, kad galėtumėte tiesiogiai žiūrėti „HBO GO“
 3. Įveskite savo vartotojo vardą ir slaptažodį atsisiųstoje programoje / programinėje įrangoje
 4. Norint tiesiogiai žiūrėti „HBO GO“, rekomenduojamas „PPTP“ protokolas
 5. Pasirinkite JAV VPN serverį JAV, kad pasiektumėte „HBO Go“ už JAV ribų
 6. Kai bus užmegztas ryšys, dabar galėsite tiesiogiai žiūrėti „HBO GO“

Žiūrėti „HBO GO“ JK

Žiūrovai, gyvenantys JK, galėjo išbandyti būdus, kaip žiūrėti „HBO GO“ JK, ir būtų buvę nusivylę, nes kompanija riboja „HBO Go“ stebėjimą gyvai ne JAV. Vieninteliu tikslu būtina atblokuoti JAV „HBO GO“. Pirmasis žingsnis yra tapti HBO abonentu. Tada pereikite prie kito žingsnio - apgauti HBO svetainę galvodami, kad esate JAV ribose, kol esate JK. Žiūrovas turi prisijungti prie VPN, kuris galiausiai jus sujungs su JAV esančiu serveriu. Kai HBO identifikuos IP adresą kaip amerikietišką prieigą, žiūrėtojui bus leista prieiti prie „HBO Go“ tiesiogiai JK. „NordVPN“ šiuo atveju veikia geriausiai ir suteikia vartotojams sklandų srautinį perdavimą.

Taip pat skaitykite „Geriausia JK VPN tarnyba“

Žiūrėkite „HBO GO“ Kanadoje

HBO turiniui Kanadoje, kaip ir visoms kitoms šalims, išskyrus JAV, taikomi geografiniai apribojimai. Tai reiškia, kad norint pasiekti jį reikės VPT. Žemiau pateikiami geriausi VPN, galintys žiūrėti HBO Kanadoje:

 1. „NordVPN“
 2. „ExpressVPN“
 3. „IPVanish“
 4. PIA VPN (privati ​​interneto prieiga)

Visi aukščiau išvardyti VPN atblokuoja „HBO Go“ ir yra pakankamai greiti ir patikimi, turėdami stiprius saugos protokolus.

Žiūrėkite HBO naudodamiesi VPN keliaudami

Kai kurie geriausi pasirodymai rodomi HBO. „HBO“ ir „HBO Go“ dėka jūs galite mėgautis šiomis laidomis savo kompiuteryje, telefone ar planšetiniame kompiuteryje, tačiau tol, kol esate JAV. Taigi, jei norite žiūrėti mėgstamiausius pasirodymus nebūdami JAV ar keliaudami į užsienį, mes jus įtraukėme! Galite žiūrėti laidas, o štai geriausias būdas tai padaryti yra pats patikimiausias būdas !:

-> Gaukite VPN:

Geriausias ir greičiausias darbo metodas šiuo atveju yra naudoti VPN. VPN padės pasirinkti serverį, esantį JAV, nesvarbu, kur esate pasaulyje. Tokiu būdu atrodysite taip, tarsi esate JAV ir galėtumėte žiūrėti „HBO Go“. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai tik prisijungti prie srautinio perdavimo VPT, kurį pasirinkote iš šio vadovo pasiūlymų. Dabar naudokitės JAV esančiu serveriu ir prisijunkite prie HBO. Tada jūsų įrenginys bus apdorotas JAV ir joks turinys nebus užblokuotas!

Geriausi VPT teikėjai

„NordVPN“

„NordVPN“ yra ilgametis vaizdo transliacijos internete paslaugų atblokavimo čempionas. Tai atrakina beveik viską. Tai yra vienas iš geriausių VPN teikėjų ten, todėl priežastis yra jų išplėstinės funkcijos, įskaitant:

 1. Didelis greitis
 2. Neprisijungimo politika
 3. Lengvai apeina pagrindinių geografiškai blokuotų srautinių svetainių apribojimus
 4. Aukštas saugumas ir privatumas
 5. Klientų palaikymas visą parą per tiesioginius pokalbius
 6. Automatinis užmušimo jungiklis
 7. DNS apsauga nuo nutekėjimo
 8. Neribotas pralaidumas
 9. Užšifruoti tarpinių serverių plėtiniai „Chrome“ ir „Firefox“ naršyklėms
 10. Siūlo iki 6 įrenginių vienu metu jungtis

„ExpressVPN“

„ExpressVPN“ yra įsikūrusi Britanijos Mergelių salose. Tai taip pat vienas iš geriausių reitingų tarp VPT. Kai kurios geriausios jo savybės yra:

 1. Puikus greitis
 2. Nėra rąstų
 3. Veikia su „Netflix“
 4. Draugiškas vartotojui
 5. Palaiko visus įrenginius
 6. 24/7 klientų aptarnavimas
 7. Puikiai tinka srautui

„IPVanish“ VPN

„IPVanish“ teikia keletą įdomių funkcijų, ir jos yra:

 1. Tinklo šifravimas nuo galo iki galo
 2. Saugus anoniminis naršymas
 3. Paprasta naudoti
 4. Aplenkia cenzūrą
 5. Neribotas pralaidumas
 6. IPv6 apsauga nuo nuotėkio
 7. Greitas klientų aptarnavimas

Galutinis žodis

Dažniau Australijos ir Kanados auditorijos susiduria su minėtomis kliūtimis pasiekdamos HBO GO tiesiogiai. Užblokuotas turinys nusibosta populiariausių laidų gerbėjams ir jie bando ieškoti įvairių būdų, kaip atblokuoti „HBO GO“ už JAV ribų. Atlikę išsamius tyrimus, jie mano, kad vienintelis šios problemos sprendimas yra geriausias VPT. Kai serveris iš Amerikos pasiekiamas naudojant VPN, keičiamas IP adresas ir svetainė leidžia prieiti prie nuomonės, kad žiūrovas yra Amerikoje, o ne Australijoje, Kanadoje ar bet kurioje kitoje pasaulio valstybėje.

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments