Kaip žiūrėti „Darts Grand Slam“ transliaciją internetu naudojant VPN

[ware_item id=33][/ware_item]

„Darts Grand Slam“ rengiamos kasmetinės smiginio varžybos. Jis labiau žinomas kaip „bwin Grand Slam Of Darts“. Jį organizuoja „Professional Darts Corporation“ (PDC). Britanijos smiginio organizacija yra jų konkurentė. „Professional Darts Corporation“ (PDC) kviečia geriausius Didžiosios Britanijos smiginio organizacijos žaidėjus į savo renginius. Anksčiau tarp šių 2 organizacijų buvo keletas konkursų.


Žaidimo formatas yra 4 kojos. Šis turnyras žaidžiamas kiekvienų metų lapkričio mėnesį Vulverhamptono civilinėje salėje. Pirmasis turnyras buvo sužaistas 2007 m. Pirmųjų 3 finalų 2007 m. Čempionas buvo Philas Tayloras.

Tai bus tryliktasis „Grand Slam Of Darts“ sezonas šiais metais. Jį organizuos „Professional Darts Corporation“. Renginys prasidės nuo lapkričio 9 d. Ir baigsis 2019 m. Lapkričio 17 d. Wolverhampton mieste, Anglijoje. Jis vyks Aldersley laisvalaikio kaime kaip 2018. Prizo laimėtojui prizas yra 125 000 svarų.

Kiekvienų metų čempionai

2007 m. Philas Tayloras laimėjo prieš Andy Hamiltoną

2008 m. Philas Tayloras laimėjo prieš Terry Jenkinsą

2009 m. Philas Tayloras laimėjo prieš Scott Waites

2010 m.: Scott Waites laimėjo prieš Jamesą Wade'ą

2011 m.: Philas Tayloras laimėjo prieš Gary Andersoną

2012 m .: Raymondas Van Barneveldas laimėjo prieš Michaelą van Gerweną

2013 m .: Philas Tayloras laimėjo prieš Robertą Thorntoną

2014 m .: Philas Tayloras laimėjo prieš Dave'ą Chisnallą

2015 m .: Michaelas Van Gerwenas laimėjo prieš Philą Taylorą

2016 m .: Michaelas Van Gerwenas laimėjo prieš Jamesą Wade'ą

2017 m .: Michaelas Van Gerwenas laimėjo prieš Peterį Wrightą

2018 m .: Gerwyn Price laimėjo prieš Gary Anderson

Aukšto vidurio žaidėjai

Grupės etapas

Phillo Tayloro vidurkis: 114,65 (2014 m.)

„Geert De Vos“ vidurkis: 113,86 (2015 m.)

Michaelio Van Gerweno vidurkis: 112,66 (2018 m.)

Geriausio Andersono vidutinis vidurkis: 112,54 (2018 m.)

6 geriausi žaidėjai

1 vieta: Philas Tayloras

2 vieta: Michaelas Van Gerwenas

3 vieta: Scott Waites

4 vieta: Raymondas Van Barneveldas

5 vieta: Gerwyn kaina

6 vieta: Gary Andersonas

7 vieta: Jamesas Wade'as

TV transliuotojai (išsami informacija)

Viso turnyro transliuotojas yra „Sky Sports“. Transliacija bus padalinta tarp „Sky Sports Action“, „Sky Sports Arena“, „Sky Sports Mix“ ir „Sky Sports“ pagrindinio turnyro kanalų.

Popietinis pasirodymas prasidės 13 val., O vakarinės sesijos bus transliuojamos nuo 7 val. toliau.

Visus veiksmus, kuriuos galite atlikti naudodamiesi darbalaukiu ar nešiojamu kompiuteriu, galite atlikti naudodamiesi „Sky Go“ programa, kuri, jei jau esate klientas, taip pat galima „iOS“ ir „Android“ išmaniuosiuose telefonuose ir planšetiniuose įrenginiuose..

„Sky Go“ taip pat galima rasti keliose platformose, įskaitant „Amazon Fire“ įrenginius, „iPad“, „Mac“ kompiuterius ir nešiojamuosius kompiuterius, „Playstation 3“, PS4 ir „Xbox One“..

TV transliuotojų sąrašas

  1. „Sky Sports“ JK
  2. RTLZ Nyderlanduose
  3. Kwesse Afrikoje
  4. „Fox Sports“ Australijoje
  5. OSN Viduriniuose Rytuose ir Šiaurės Afrikoje
  6. Dangus Naujojoje Zelandijoje
  7. „Nova“ Slovakijoje ir Čekijoje
  8. „Viasat“ Danijoje ir Norvegijoje
  9. Pragosportas Vengrijoje

Kaip naudoti VPN, kad galėtumėte žiūrėti „Darts Grand Slam“

Tiesiog atlikite žemiau pateiktus veiksmus ir galite lengvai stebėti „Grand Slam Of Darts“ naudodamiesi VPN:

1 žingsnis

Pasirinkite greitą VPN teikėją.

2 žingsnis

Užsiregistruokite arba užsiregistruokite.

3 žingsnis

Prisijunkite prie VPN serverio, esančio JK.

4 žingsnis

Prisijunkite, kai žaidimas prasideda.

5 žingsnis

Mėgautis!

Geriausi VPT, norintys tiesiogiai žiūrėti „Darts Grand Slam“ rungtynes ​​tiesiogiai iš bet kurios pasaulio vietos

Tai žaidimas, turintis daugybę gerbėjų visame pasaulyje, tačiau ne visi sugeba jį žiūrėti gyvai. Tačiau neturėtumėte jaudintis, nes VPN yra viskas, ko jums reikia. Žemiau pateikiami keli geriausi VPN:

„ExpressVPN“ - nugalėtojas

Kaip žiūrėti „Darts Grand Slam“ transliaciją internetu naudojant VPN

„ExpressVPN“ taip pat yra vienas geriausių reitingų tarp VPT. „ExpressVPN“ nereikia pagirti norint užimti savo vietą VPN pramonėje, visi tai puikiai supranta. Geriausios iš visų savybių yra tai, kad jis yra labai saugus. Jis turi puikų greitį. Tai veikia ir su „Netflix“. Tai taip pat labai patogu naudoti. Tai gana universalus ir palaiko visus įrenginius. Ji taip pat teikia klientų aptarnavimą visą parą. Išskyrus tai, kad jis puikiai tinka srautui, ypač dėl nuostabaus greičio. Tai taip pat suteikia savo vartotojams 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Tai leidžia jums aplankyti bet kokį apribotą turinį, apeinant geografinius apribojimus. Jis siūlo keletą nuostabių funkcijų, tokių kaip: nėra žurnalų, neribotas serverio jungiklis, geriausios klasės šifravimas, nulio žinių DNS, žudymo jungiklis, padalintas tunelis ir neribotas pralaidumas..

Šiuo metu jie siūlo nuostabų pasiūlymą dėl savo 1 metų plano. Tai kainuoja 6,67 USD / mėn., Kartu su 3 mėnesiais nemokamų paslaugų.

„NordVPN“

Kaip žiūrėti „Darts Grand Slam“ transliaciją internetu naudojant VPN

„NordVPN“ yra garsusis VPN. Ji turi „neprisijungimo“ politiką. Tai

ateina su žudymo jungikliu, dideliu greičiu, neribotu pralaidumu, patogus naudoti

sąsaja ir dvigubas šifravimas, apsauga nuo DNS nutekėjimo, pritaikyti VPN protokolai įvairiems tikslams ir „CyberSec“ (naudojamas skelbimų blokavimui), taigi, jūs dvigubai saugiau!

„NordVPN“ yra suderinamas su „iOS“, „Android“, „Windows“, „MacOS“, „Chrome“ ir „Firefox“. Jie taip pat priima mokėjimą per „Bitcoin“.

11,95 USD / mėn. Kaina yra tikrai brangi. Tačiau šiuo metu galite gauti 70% nuolaidą jų 3 metų planui tik už 3,49 USD per mėnesį su 30 dienų pinigų grąžinimu.

Garantija, kuri, tiesą sakant, yra didelis dalykas!

Be to, jų 2 metų planas šiomis dienomis kainuoja 4,99 USD / mėn., Kuris tampa 58% nuolaida. Vienerių metų planas šiuo metu kainuoja 6,99 USD / mėn. Su 41% nuolaida.

„IPVanish“

Kaip žiūrėti „Darts Grand Slam“ transliaciją internetu naudojant VPN

„IPVanish“ taip pat yra patikimas ir plačiai žinomas VPT. Tai viena iš pirmųjų VPN paslaugų rinkoje ir vis dar plačiai pasitikima. Tai užtikrina aukštą saugumą ir yra labai patikima.

Tarp jų nuostabių savybių yra: anoniminis torrentas, kelių platformų apsauga, jokių žurnalų, neribotas P2P srautas, neribotas serverio perjungimas ir neribotas pralaidumas.

Visada pravartu turėti deramą 7 dienų pinigų grąžinimo garantiją, tokią, kokią siūlo „IPVanish“. Jie turi daugiau nei 1000 serverių daugiau nei 60 šalių, todėl yra didelė tikimybė, kad per juos lengvai rasite tinkamą „BitTorrenting“ VPN serverį..

Galite mėgautis „OpenVPN“ ir „L2TP / IPsec“ VPN protokolų saugumu 5 įrenginiuose kartu su „IPVanish“.

Jų 1 metų planas šiuo metu kainuoja 4,87 USD / mėn. Su stulbinančia 60% nuolaida.

„CyberGhost“

Kaip žiūrėti „Darts Grand Slam“ transliaciją internetu naudojant VPN

„CyberGhost“ taip pat yra populiarus VPN. Jis taip pat žinomas kaip kelių platformų VPN sprendimas. Jis yra plačiai patikimas, nes siūlo tokias funkcijas kaip: IP adreso slėpimas, jokių žurnalų, skelbimų blokavimas, „Wi-Fi“ apsauga, patikimas šifravimas, saugūs sandoriai ir pokalbiai, kenkėjiškų programų blokavimas ir apsauga nuo kelių platformų..

Jis turi pasaulinius serverius. Ši programa veikia „Android“, „iOS“, „Windows“, „Mac“ ir „Linux“. Jis taip pat yra greitas, todėl jums nereikia ilgai laukti, norint transliuoti vaizdo įrašus ar žaisti žaidimus.

Geriausia žinia ta, kad yra nemokamas bandomasis laikotarpis. Išskyrus tai, kad šiuo metu jie siūlo 77% nuolaidą pagal savo 3 metų planą. Kaina su nuolaida yra 2,99 USD / mėn. Su 45 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Privatus interneto ryšys

Kaip žiūrėti „Darts Grand Slam“ transliaciją internetu naudojant VPN

PIA VPN taip pat labai rekomenduoja vartotojai visame pasaulyje. Privačioje interneto prieigoje (PIA) yra tokios funkcijos: aukšto lygio šifravimas, tinkinti VPN protokolai, stabilus VPN ryšys, lengvai naudojamos programos ir geras palaikymo centras..

Jis turi 3307 serverius 32 šalyse. Tai suderinama su „Windows“, „Linux“, „Mac“, „Android“, „iOS“ ir kt. Neatliekami srauto žurnalai. Jis taip pat turi P2P palaikymą, kuris puikiai tinka „Torrenting“. Taip pat galite sujungti 5 įrenginius vienu metu į vieną VIP sąskaitą.

Trys galingi VPN protokolai, būtent PPTP, OpenVPN ir L2TP / IPSec, palaiko saugumą. Tai taip pat blokuoja skelbimus, stebėjimo įrankius ir kenkėjiškas programas.

VIP kainuoja 6,95 USD / mėn. Šiuo metu geriausias jų pasiūlymas, kuris yra jų 1 metų planas, kainuoja 3,33 USD / mėn. Su 67% nuolaida ir kartu su 7 dienų pinigų grąžinimo garantija..

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments