Kaip žiūrėti CBC internetu ne Kanadoje

[ware_item id=33][/ware_item]

Dienos ilgėja, o vasaros atostogos nėra tokios jau ilgos, todėl laikas planuoti su draugais ir šeima. Nesvarbu, ar norite leistis į egzotines atostogas su savo artimaisiais, ar planuojate šią vasarą pasigaminti sofos bulvių, šiais metais galite smagiai praleisti laiką. Neapsirikite, jei lauke per karšta arba negalite sau leisti mėgautis vėsiais kalno stoties vėjais. Interneto dėka nuobodulio sprendimas garantuojamas, nesvarbu, kur slypi jūsų interesai. Pramogų industrija klesti dėl populiarių filmų ir TV laidų, kurios tapo miestelio pokalbiu.


Neįprasta, kad socialinėje žiniasklaidoje galima sutikti šių laidų ir net specifinių personažų. „Tumblr“ alsuoja linksmais memais ir juokingais gifais, sukurtais iš šių TV laidų scenų, su kuriomis žiūrovai gali susieti. Greita „Instagram“ paieška atskleidžia visas paskyras, skirtas populiarioms TV laidoms, tad pamišimas yra tikras! Ar nenorite atsilikti nuo tendencijų? Yra kelios nuostabios Kanados televizijos laidos, ypač transliuojamos per „CBC Network“, kurios laimėjo viso pasaulio žiūrovų širdis. Didžiausias pliusas yra tas, kad nėra jokių abonentinių mokesčių už tiesioginį tiesioginį transliavimą ar CBC televizijos laidų transliaciją internetu. Svarbu tai, kad jei norite žiūrėti CBC JAV, JK, Australijoje, Azijoje ar bet kurioje kitoje vietoje, tai jums kainuos šiek tiek pinigų, bet taip nėra todėl, kad „CBC Network“ apmokestina tarptautinius vartotojus už jų paslaugą.

žiūrėti CBC ne Kanadoje

Tikriausiai šiuo metu ieškosite atsiliepimų apie šias TV laidas, tačiau yra kažkas, ką turite žinoti prieš rinkdamiesi televizijos laidą iš CBC, kad galėtumėte žiūrėti. Deja, jūs turėsite išmokti žiūrėti CBC ne Kanadoje, jei šiuo metu nesate Kanados gyventojas arba neprisijungiate iš Kanados. Kodėl tu klausi? Net jei norite žiūrėti CBC JAV, turėsite eiti žiediniu keliu, nors Kanada ir JAV turi bendrą sieną. Deja, taip jau yra!

Yra keletas naujienų ir pramogų svetainių, kurios nustatė geografinius apribojimus jų turiniui. Galbūt galėsite atidaryti oficialią CBC svetainę ir naršyti turimas TV laidas, kad patikrintumėte jų tvarkaraščius, dalyvius, siužetus, epizodų aprašus ir apžvalgas. Tačiau bandant transliuoti bet kurį iš epizodų, pasirodys klaidos pranešimas. Dėl šių apribojimų yra politinių ir verslo priežasčių, todėl vartotojas negali nieko daryti su tokia politika. Ką galite padaryti, tai elgtis šiek tiek meistriškai ir sugalvoti, kaip žiūrėti CBC ne Kanadoje.

Kaip patekti į CBC už Kanados ribų

Laimei, egzistuoja nuostabus įrankis, vadinamas virtualiu privačiu tinklu (VPN). Taigi, jei norite žiūrėti CBC JAV ar kur kitur pasaulyje, tai gali suteikti jums netiesioginę prieigą prie CBC už Kanados ribų. Kai bandysite nustatyti sąskaitą CBC svetainėje ne Kanadoje, negalėsite atblokuoti CBC grotuvo. Kai prisiregistruojate į VPN paslaugą ir ją įjungiate, vis tiek pasirodys klaidos pranešimas.

Matote, „CBC Network“ ėmėsi priemonių prieš vartotojus, kurie bando atblokuoti CBC bet kurioje vietoje iš serverio, kuris nėra Kanados teritorijoje. Nepatinka tai, kad jūsų IP adresas bus įtrauktas į juodąjį sąrašą arba bus imtasi teisinių veiksmų prieš jus. Iššokantis popierius tiesiog perskaitys, kad CBC nustatė, kad naudojate žinomą VPN serverį, ir pasiūlys jums išjungti VPN bei prisijungti paprastai, jei gyvenate Kanadoje..

Akivaizdu, kad tai neįmanoma pasiekti CBC už Kanados ribų, išjungdami savo VPN. Taigi, kaip žiūrėti CBC ne Kanadoje, jei „CBC Network“ užblokavo jūsų VPN serverį? Ką reikia suprasti, yra tai, kad „CBC Network“ bando nugriauti populiarius VPN tiekėjus, kuriuos tarptautiniai vartotojai dažnai naudoja atblokuoti CBC grotuvą. Mažesnės VPN įmonės dažnai gali išvengti aptikimo, todėl jūs galite pasirinkti vieną iš jų. Tačiau yra keletas aplinkybių, renkantis VPN, kad bet kur atjungtumėte CBC. „CBC Network“ nenustatė visų garsiųjų VPN tiekėjų Kanados serverių. Galite susisiekti su savo VPN teikėjo klientų aptarnavimo centru ir konkrečiai paklausti, kurie serveriai leis jums pasiekti CBC už Kanados ribų. Gavę šią informaciją, galite pasirinkti protokolą ir naudoti tą serverį CBC laidų srautui internete.

Kaip VPT atblokuoja CBC grotuvą

Tarkime, jūs bandote žiūrėti CBC JAV. Jei lankysitės oficialioje „CBC Network“ svetainėje per vietinio interneto paslaugų teikėjo (ISP) serverį, jūsų „CBC Network“ gautas IP adresas bus iš JAV. Todėl CBC svetainė bus įspėta, kad kažkas bando patekti į CBC už Kanados ribų, ir bus rodomas klaidos pranešimas. Kai prisiregistruojate CBC svetainėje per Kanadoje esantį VPN serverį, jūsų IP adresas bus ne JAV, o Kanadoje. Svetainė negali nustatyti, ar tikroji jūsų vieta yra JAV, ir ji yra apgauta manydama, kad gyvenate Kanadoje.

žiūrėti vaizdo įrašą bet kurioje vietoje

VPT ne tik slepia tikrąjį jūsų IP adresą, bet ir turi keletą saugumo pranašumų. Daugelis skaitmeninio saugumo ekspertų sako, kad VPN šiandien yra būtinas kiekvienam vartotojui. Kai esate prisijungę prie viešojo „Wi-Fi“ tinklo, jūsų sistema veikia įsilaužėlių, kurie galėtų pasiekti jūsų asmeninius duomenis, jei jie naudoja tą patį „Wi-Fi“ ryšį. Net jei naudojate asmeninį „Wi-Fi“, gali būti, kad jūsų sistema bus nulaužta, o asmeniniai duomenys bus naudojami nusikalstamai veiklai. Be įsilaužėlių, teisėsaugos agentūros ir reklamuotojai taip pat domisi jūsų internetinės veiklos stebėjimu. Vartotojo profiliai gali būti kuriami atkreipiant dėmesį į jūsų internetinės veiklos modelius, kad būtų galima pasirinkti, kurie skelbimai gali jus sudominti.

VPT, kurie nelaiko jokių jūsų ryšių žurnalų, yra geriausia slėpti nuo teisėsaugos institucijų. Taip pat nepamirškite atsižvelgti į Kanados serverių skaičių, kai rinkitės VPN, norėdami pasiekti CBC už Kanados ribų. Tai svarbu, nes kuo daugiau serverių jūsų VPN įmonei priklauso Kanadoje, tuo daugiau galimybių turite ir tuo stipresnis jūsų ryšys. VPN paslauga turi būti prieinama jūsų šalyje, o jų mokėjimo režimai turi būti patogūs jums. Patikrinkite apžvalgas klientų aptarnavimui, nes turėsite paklausti apie serverius, kurie gali atblokuoti CBC grotuvą, ir greitai gauti atsakymą. Norėdami gauti geriausius rezultatus, ieškokite VPT teikėjų, siūlančių kelis įrenginių ryšius vienu metu per vieną VPN abonementą. Kuo daugiau prietaisų ir operacinių sistemų jūsų VPN suderinamas, tuo geriau.

VPN, kad bet kurioje vietoje atblokuotumėte CBC

Redaktorių pasirinkimas - „NordVPN“

Kaip žiūrėti CBC internetu ne Kanadoje

Kai kalbama apie geografiškai užblokuotą turinį, „NordVPN“ ateina kaip gelbėtojas. Šis VPT teikėjas turi tai, ko reikia norint atblokuoti bet kurią interneto svetainę. Jis turi daugiau nei 5000 optimizuotų serverių, skirtų srautiniam perdavimui, kartu su greitais VPN protokolais, kurie niekada nenuvils jo vartotojų. Taigi, nedvejodami ir pasinaudokite „NordVPN“ norėdami žiūrėti „CBC Canada“ iš bet kurios vietos.

Kaip žiūrėti CBC internetu ne Kanadoje

„NordVPN“ paketai

Kiti geriausi VPT teikėjai

  • „ExpressVPN“
  • VyprVPN
  • Slėpti mano užpakalį
  • „IPVanish“

„ExpressVPN“

Šį VPN labai rekomenduoja vartotojai, kurie dažnai naudojasi CBC ne Kanadoje. Jų neprilygstamas klientų aptarnavimas ir stiprūs protokolai yra laimėjimas. Tai šiek tiek brangu - 12,95 USD / mėn., Tačiau didesni prenumeratos paketai suteikia daugiau vertės, o greitas našumas yra vertas dolerių. Galite naudoti kartu su 3 įrenginiais tuo pačiu metu ir pasinaudoti jų nukreipimo programa.

VyprVPN

Tai turbūt geriausias pasirinkimas studentams ir vartotojams, ieškantiems pigaus sprendimo, kaip žiūrėti CBC ne Kanadoje, nes jų pagrindinė prenumerata prasideda tik nuo 6,67 USD / mėn. Jie taip pat turi 3 dienų bandomąją versiją, kad galėtumėte patikrinti jų kokybę prieš atlikdami bet kokį mokėjimą, be to, jie turi 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją

Slėpti mano užpakalį

Palyginti naujesnė VPT įmonė „Hide My Ass“ sulaukė pasaulinių vartotojų pritarimo dėl jų siūlomų didelės spartos jungčių, kai jie norėjo atblokuoti CBC bet kurioje kitoje Kanados vietoje. Jie turi 24/7 tiesioginį pokalbį, kuriame aptaria galimus serverius, skirtus transliuoti CBC televizijos laidas, ir pradeda prenumeratą nuo 11,52 USD / mėn..

„IPVanish“

Galite įvertinti VPN paslaugos kokybę pasitikėdami savo sugebėjimais. „IPVanish“ suteikia 7 dienų pinigų grąžinimo garantiją, jei po registracijos esate nepatenkinti tuo, ką jie siūlo. Tai yra gana prieinama kaina - 10 USD / mėn., Ir jūs galite sujungti 5 skirtingus įrenginius kartu, kad atjungtumėte visų jų CBC grotuvą.

Sukūrę ir paleidę savo VPN, peržiūrėkite aukščiausio įvertinimo laidas „CBC Network“. Tai apima tokias dramas kaip „Anne“, pasakojančias apie našlaičių mergaitę, gyvenusią 1890-aisiais. Televizijos laidos, tokios kaip „Dirbančios mamos“, atskleidžia motinas, žongliruojančias dėl karjeros, ir vaikus. „X Company“ yra kupina įdomių veiksmo ir nuotykių, pagrįstų aplink Antrąjį pasaulinį karą, o „Schitt’s Creek“ atneša komišką palengvėjimą, todėl jūs taip pat turėtumėte juos nufotografuoti..

Peržiūrėkite visų CBC laidų sąrašą čia

Taip pat gaukite „Real Time“ atnaujinimą iš „Twitter“
„CBC“ įrašai

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments