Kaip žiūrėti „BBC iPlayer“ už JK ribų

[ware_item id=33][/ware_item]

„BBC iPlayer“ yra interneto televizijos kanalas, kurį sukūrė Didžiosios Britanijos transliuotojas, teisėtai prieinamas Jungtinėje Karalystėje. Tai nemokama srautinio perdavimo paslauga, skirta ne tik televizijos kanalams, bet ir radijo tarnybai. Tai leidžia transliuoti aukštos kokybės filmus, įvairias laidas, naujienas ir radijo laidas. Jis gali veikti keliuose įrenginiuose, pradedant kompiuteriais ir nešiojamaisiais kompiuteriais, o „Android“ - „iOS“ įrenginiais. Jis siūlo visas tiesiogines ir netgi tiesiogines transliacijas iš visų savo kanalų, tokių kaip „BBC One“, „BBC Two“, „BBC Three“, „BBC Four“, „BBC News“ ir „Radio 1“. Kaip tai yra puiku? Galite tiesioginiu būdu transliuoti didžiulį turinį, kuris jums prieinamas teikiant „viskas viename“ paslaugą. Bet, deja, jei jūs gyvenate už JK ribų, „BBC iPlayer“ jūsų nepasiekia. Ne todėl, kad niekada negalėsite prie jo prieiti, bet ir teisiškai. Nereikia nė sakyti, kad kelionių bičiuliams, kurie bet kokia kaina negali praleisti mėgstamų pasirodymų, BBC iPlayer yra būtinas jiems. Tačiau kaip jie išvengs geografinių apribojimų už JK ribų ir be to, be jokios galimybės susipykti?


Tai tikrai yra būdas ir mes kalbėsime apie lengviausią ir saugiausią įmanomą būdą. Tai yra naudojant VPN! Taip, „BBC iPlayer“ galite pasiekti net būdami už JK ribų. Net atostogaujant ar komandiruotėje paprasčiausias srauto perdavimo būdas yra naudoti VPN, kad išvengtumėte geografinių apribojimų ir paslėptumėte savo IP adresą, taigi pasijunkite teisiškai priimtu žiūrovu. Kai aplenksite apribojimus ir pakeisite IP adresą, galėsite lengvai pasiekti visą BBC kanalų turinį ir visa tai nemokamai, net ir bet kuriame įrenginyje, kurį galite nuspręsti naudoti! Vienintelės mažiausios išlaidos bus pigios VPN įsigijimas.

Be to, VPN yra ne tik skirtas pažeisti apribojimus, bet taip pat suteikia karinės apsaugos apsaugą jūsų internetinei veiklai ir pridedamas su papildomais paketais, leidžiančiais jums saugiai transliuoti ir naudotis internetu. Prisijungę prie JK esančio VPN IP adreso, jums bus lengva apgauti ir pasiekti norimą svetainę, nesvarbu, ar esate prieinamame regione, ar ne.

Kaip gali būti naudingas VPN??

Žinoma, šiuo atveju VPN yra labai naudingas ir svarbus. Bet ar tai viskas? Na, ji turi daug daugiau!

Virtualūs privatūs tinklai naudojami keliems tikslams, pradedant nuo apribojimų panaikinimo ir baigiant slėpti tikrąjį IP adresą, jungiant jus prie neprieinamo regiono, siekiant apsaugoti internetinę veiklą ar net atitolinant įsilaužėlius ir stebėtojus. Galite pasiekti norimo regiono IP adresą naudodamiesi VPN, ir tai turime padaryti, kai norime pasiekti BBC iPlayer užsienyje..

Ieškojome tinkamiausių prieinamų VPT paslaugų, kurios padės išsiaiškinti, kaip atblokuoti „BBC iPlayer“. Pasirinkus jūsų poreikius atitinkančią VPN paslaugą, srautą perduoti ir žiūrėti „BBC iPlayer“ bus lengviau. Tada pradėkite, jūsų mėgstamiausios laidos yra jūsų įrenginiuose.

„NordVPN“ - nugalėtojas

Kaip žiūrėti „BBC iPlayer“ už JK ribų

Kai bandysite pasiekti „BBC iPlayer“ už savo leidžiamo regiono ribų, svetainėje pasirodys pranešimas, kad jos jūsų regione nėra. Bet kai turėsite „NordVPN“, galėsite lengvai prie jo prisijungti ir atblokuoti „BBC iPlayer“. Kai būsite nukreipti per VPN, galėsite apgauti svetainę manydami, kad IP adresas yra kažkur iš JK. „NordVPN“ yra neabejotinai geriausia VPN paslauga, kuria galite visiškai pasikliauti. Tai ne tik suteikia jums aukštos kokybės apsaugą, bet ir naudodamiesi geografiniais apribojimais galite pasiekti visas norimas svetaines. Naudodamiesi „NordVPN“, turėsite užšifruotą privatumą ir jūsų duomenys nebus pakenkta jokiems elektroniniams kriminaliniams nusikaltimams..

Kaip žiūrėti „BBC iPlayer“ už JK ribų„NordVPN“ kainodara

  • „NordVPN“ turi 5092+ serverių 60 skirtingų šalių
  • Kaip paaiškėjo mūsų bandymuose, stipriausia su „BBC iPlayer“. („iPhone“, „Android“, „Windows“ ir „Play Station“)

apsilankykite svetainėje

„ExpressVPN“

„expressvpn“ svetainė

Neabejojama, kad „ExpressVPN“ tapo viena geriausių VPN paslaugų rinkoje. Dėl greito greičio, nuolatinio ryšio, anonimiškumo ir liūdesio „ExpressVPN“ turi savo vietą. Tai leidžia prisijungti prie JK esančio VPN ir šitaip galite pasiekti „BBC iPlayer“. Jo saugumo lygis neturi pabaigos, neprilygstamas saugumo sluoksnis, turintis maždaug 256 bitų „OpenVPN“ šifravimą, todėl jam skiriamas didžiausias dėmesys iš saugių sąmoningų vartotojų. Galite pasiekti tiek daug svetainių, kiek norite, ir maždaug jomis naudotis 3000 ir daugiau serverių daugiau nei 90-yje šalių, todėl jums taip pat lengva pasiekti „BBC iPlayer“. Tai leidžia kankintis ir dalintis P2P, teikia greičiausią atsisiuntimo ir įkėlimo funkciją bei suteikia neribotą prieigą prie apribotų svetainių. „ExpressVPN“ greitis yra nepalyginamas.

„ExpressVPN“ kainodara: 8,32 USD / mėn - 1 metų planas

apsilankykite svetainėje

„IPVanish“

Kaip žiūrėti „BBC iPlayer“ už JK ribų

Tokie VPN, kaip „ExpressVPN“, „NordVPN“ ir „IPVanish“, puikiai veikia pasiekiant „BBC iPlayer“, kai nesate JK. Kadangi „IPVanish“ yra vienas iš nedaugelio VPT, siūlančių geresnes saugos galimybes ir pateikiančių nuostabius metinius paketus, jis yra geriausias šaltinis, norint apeiti apribojimus ir patekti į bet kurią svetainę, nepriklausomai nuo jūsų esamo regiono. Mūsų reitinge už VPN už „BBC iPlayer“ atblokavimą „IPVanish“ patenka į trečiąjį aukščiausią VPN, nes greitis nėra toks greitas kaip kiti du aukščiau paminėti. Tačiau į „IPVanish“ įtraukta politika neprisijungti ir papildomi metodai, kurie apsaugo jus nuo jūsų lūkesčių. Be to, „IPVanish“ sutaupo keletą dolerių ir yra pigesnis nei kiti du, tačiau veikia beveik tas pats. Jis praeina visus geografinius apribojimus, kurie yra idealūs norint pasiekti „BBC iPlayer“. Šifravimai nuo pabaigos iki pabaigos apsaugo jūsų internetinę veiklą kaip bet ką.

apsilankykite svetainėje

Augant paieškai, kaip pasiekti „BBC iPlayer“, būtų teisinga sakyti, kad „BBC iPlayer“ turi savo vietą televizijos rinkoje ir visi tiesiog nori transliuoti šią svetainę, nepaisant to, kur jie šiuo metu gyvena. „BBC iPlayer“ turi kelis kanalus, platų turinį, yra daugybė programų, ji yra suderinama su bet kuriuo jūsų pasirinktu įrenginiu, o svarbiausia, kad tarp jų neiškyla erzinančių skelbimų. Bet, kaip išjungti, jis prieinamas tik JK. Todėl mums reikėjo išsiaiškinti, kaip pasiekti „BBC iPlayer“ už JK ribų, nes niekas nenori praleisti mėgstamų laidų. Laimei, VPN atsirado kartu su technologine pažanga ir dabar mes galime pasiekti ir transliuoti platų turinį net sėdėdami už JK ribų..

Sužinokite visas naujausias „BBC iPlayer World“ programas

„BBCiPlayer“ įrašai

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments