Kaip žiūrėti „Amazon Prime“ momentinius vaizdo įrašus už JAV ribų

[ware_item id=33][/ware_item]

Ar esate pasiruošęs smagiai vasarai? Karštis kartais gali būti nepakeliamas, tačiau visada yra ledų, sodos ir, žinoma, pramogų, leidžiančių pamiršti viską apie smarkią šilumą. Ši vasara garantuoja, kad bus neįtikėtina, nes bus išleisti labai laukiami filmai, kuriuose vaidins jūsų mėgstamiausi Holivudo aktoriai. Muzikos narkomanai turėjo daug ko laukti, nes šiemet didžiausi muzikos pramonės atstovai paskelbė apie bendradarbiavimą. Yra keletas albumų ir singlų, skirtų išleisti šį sezoną, todėl būsite sugadinti dėl pasirinkimo kurdami vakarėlių rinkinį ar šaunų grojaraštį keliui.


Ieškai puikios naujos TV laidos, kad galėtum įveikti pagirias iš paskutinės, kuri tau padarė visišką nuolaužą? Peržiūrėkite aukščiausią reitingą turinčias televizijos laidas tokiais žanrais kaip dramos, veiksmas, trileris, paranormalumas, romantinė komedija, komiksai, distopija ir daug daugiau „Amazon“. Jus gali maloniai nustebinti originalus televizijos serialas, išvardytas „Amazon Prime“. Galbūt jūs ne tiek apie filmus, muziką ar TV laidas, kiek apie knygas. Tokiu atveju jus gali sudominti išskirtiniai „Amazon Kindle“ pasiūlymai per „Amazon Prime“ prenumeratą. Yra ir kitų privalumų, kuriuos galite naudoti, kai prisijungsite prie „Amazon Prime“ už JAV ribų, jei šiuo metu negyvenate ten.

Ką siūlo „Amazon Prime“?

Ši paslauga bus naudinga, jei dažnai apsiperkate iš „Amazon“, nes keliose kategorijose „Amazon Prime“ abonentams yra specialios nuolaidos ir sumetimai. Dauguma internetinių pirkėjų dažnai skundžiasi dėl aukštų siuntimo kainų, todėl tai yra idealu, jei norite naudotis nemokamu pristatymu JAV. Be to, taip pat yra pigių gabenimo išlaidų, kurias galite gauti už viską - nuo elektronikos iki būtiniausių namų apyvokos daiktų. Galite sutaupyti pinigų už kitus elementus, kuriuos galima rasti „Amazon“, taip pat galite įsigyti nemokamą knygą kiekvieną mėnesį per „Kindle First“.

Kaip žiūrėti „Amazon Prime“ momentinius vaizdo įrašus už JAV ribų

Populiariausias „Amazon Prime“ pranašumas, be abejo, yra pramogų skyrius. „Amazon Prime Video“ leidžia jums srautiniu būdu transliuoti karščiausius filmus ir TV laidas HD formatu už priimtiną kainą. Prenumeruoti taip pat galite pagal kanalų sąrašą, jei jums įdomu, kaip žiūrėti „Amazon Instant Video“ ne JAV, tačiau tam pirmiausia turėsite atlikti papildomą veiksmą. Į „Amazon Prime Photos“ galite įkelti milijonus nuotraukų, užkemšančių nešiojamąjį kompiuterį ir telefoną. Jūs ne tik galite klausytis nepertraukiamų muzikos grojaraščių ir be jokių skelbimų, kurie sujauktų jūsų vartotojo patirtį. „Amazon Prime“ taip pat leidžia tiesiogiai žiūrėti „Saturday Night NFL“ žaidimus, kad galėtumėte nudžiuginti savo mėgstamą komandą.

Jei nesate tikri, ar „Amazon Prime“ yra verta jūsų dolerių, įvertinkite tai pagal savo lūkesčius per 30 dienų nemokamą bandomąją versiją. Kai būsite patenkinti, galėsite užsiregistruoti „Amazon Prime“, kad gautumėte 99 USD metinį abonentinį mokestį, kuris ilgainiui turi daugiau vertės. Jei nenorite prisiimti tokio ilgo įsipareigojimo, galėsite džiaugtis ir už 10,99 USD / mėn.

Kodėl negaliu pasiekti „Amazon Prime“ už JAV ribų?

„Amazon Prime“ yra gana nenugalimas dalykas, tačiau prieš priimdami sprendimą dėl metinio ar mėnesio prenumeratos paketo turėsite išmokti žiūrėti „Amazon Prime“ užsienyje. Deja, nėra jokios galimybės tiesiogiai transliuoti filmus ar TV laidas „Amazon Prime“, jei negyvenate JAV. Srautinės svetainės dėl verslo priežasčių dažnai nustato geografinius apribojimus savo turiniui. Yra keletas bendrų naujienų ir pramogų svetainių, kurias vyriausybė uždraudė įvairiose šalyse, todėl tokie klausimai neapsiriboja vien tiesioginėmis interneto svetainėmis. Jei bandysite pasiekti „Amazon Prime“ už JAV ribų, pasirodys klaidos pranešimas, paaiškinantis, kad konkretaus turinio jūsų šalyje nėra.

Kaip galiu žiūrėti „Amazon Prime“ parsisiuntimus užsienyje?

Neatsisakykite jau dabar, nes visame pasaulyje yra milijonai vartotojų, kurie žino, kaip žiūrėti „Amazon Instant Video“ ne JAV. Jūs taip pat galite būti vienas iš jų! Madinga programinė įranga, vadinama virtualiu privačiu tinklu (VPN), gali panaikinti jūsų „ar galiu žiūrėti„ Amazon Prime “parsisiuntimus užsienyje?“ rūpesčiai. VPT slepia jūsų IP adresą, kad „Amazon“ negalėtų sužinoti jūsų tikrosios vietos. Per VPN galite ne tik nuslėpti savo buvimo vietą, bet ir pasirinkti sritį, kuri ją pakeis. Tokiu būdu galite pasirinkti JAV kaip pageidaujamą vietą, kad galėtumėte išmokti žiūrėti „Amazon Instant Video“ ne JAV per VPN. Tai leis jums atblokuoti „Amazon Prime Video“ kaip pakeistą vietą dabar JAV.

Kaip VPT gali atblokuoti „Amazon Prime“ vaizdo įrašą?

VPN svetainėse yra daugybė instrukcijų, kaip žiūrėti „Amazon Prime“ užsienyje. Taigi, galite pasikonsultuoti su jais dėl išsamių patarimų, kaip žiūrėti „Amazon Instant Video“ ne JAV, kai esate prisijungę prie jų paslaugos.

Jei šis klausimas „Ar galiu žiūrėti„ Amazon Prime “atsisiuntimus užsienyje?“ kelia nerimą gyvenant JK, Kanadoje, Pietų Afrikoje, Azijoje ar Australijoje. Jei norite atblokuoti „Amazon Prime Video“, jums ne tik reikia VPT, jei nesate JAV, bet ir turite išsiaiškinti netiesioginį mokėjimo būdą, kad sumokėtumėte abonentinį mokestį..

Tarkime, jūs gyvenate Kanadoje ir norite užsiregistruoti „Amazon Prime“. Ne kiekvienas VPN gali jums padėti tai padaryti, nes „Amazon Prime“ jau nustatė daugumą VPN ir jų serverių, kurie paprastai naudojami norint pasiekti „Amazon Prime“ už JAV ribų. Laimei, kad ir tiems VPN tai yra tik serveriai, kuriuos „Amazon Prime“ atpažįsta, kad galėtumėte pereiti į serverį, kurio „Amazon Prime“ nenurodė. Mažesni ar mažiau populiarūs VPN teikėjai gali padėti jums atsakyti, kaip žiūrėti „Amazon Prime“ užsienyje, nes jų serveriai dažniausiai nerandami. Galite pasirinkti protokolą ir serverį JAV, kad sugeneruotumėte klaidingą vietą sau, kad jūsų IP adresas būtų JAV VPN serverio IP adresas. Tai yra „IPhone Prime“ gautas IP adresas, leidžiantis pasiekti „Amazon Prime“ už JAV ribų.

Be to, VPN apsaugo jus pernešdamas duomenis užšifruotu būdu per kanalą. Be prisijungimo prie „Amazon Prime“, yra ir daugiau VPN naudojimo pranašumų. Pavyzdžiui, įsilaužėliai, teisėsaugos agentūros ir reklamuotojai negali jūsų tikslais sekti internete jų tikslams, todėl galite saugiai naršyti.

Geriausi VPN, norintiems pasiekti „Amazon Prime“ už JAV ribų

„NordVPN“ - nugalėtojas

Kaip žiūrėti „Amazon Prime“ momentinius vaizdo įrašus už JAV ribų

Galbūt bendrinate interneto ryšį su draugais, šeima ar kambario draugais, todėl prasminga, kad norite, kad jūsų VPN kartu veiktų daugiau nei 3 įrenginiuose. „NordVPN“ padarys jus labai laimingus, nes galite naudoti tik vieną sąskaitą, kad vienu metu galėtumėte sujungti 6 įrenginius su skirtinga OS. Galite pasiekti „Amazon Prime“ už JAV ribų per „NordVPN“ tik nuo 60 proc 3,99 USD / mėn (2 metų planas) arba pasirinkite vieną iš didesnių prenumeratų (3 metų susitarimas), kad sutaupytumėte daugiau pinigų.

Nėra abejonės, kad „NordVPN“ tapo geriausiu VPN 2018 ir 2019 metais. Stiprus VPN, lengvai naudojamas programas ir nuostabias funkcijas, tikrai tai, ko dar reikia?

Kaip žiūrėti „Amazon Prime“ momentinius vaizdo įrašus už JAV ribų„NordVPN“ paketai

„ExpressVPN“

„expressvpn“ svetainė

Šis garsus VPT teikėjas yra per geras, kad galėtų žiūrėti „Amazon Instant Video“ už JAV ribų, nes daugelis pasaulio vartotojų jį įvertino pagyrimu. Vienintelis dalykas, kuris gali priversti jus dvejoti, yra palyginti brangi kaina. „ExpressVPN“ veikia daugiau nei 90 šalių, todėl joje yra įspūdinga lojalių vartotojų bazė, liudijanti apie puikius jo rezultatus. Vienu metu su „ExpressVPN“ galite atblokuoti „Amazon Prime Video“ 3 įrenginiuose.

VyprVPN

Kaip žiūrėti „Amazon Prime“ momentinius vaizdo įrašus už JAV ribų

Kitas nepaprastas pasirinkimas, pasakojantis, kaip žiūrėti „Amazon Prime“ užsienyje, yra „VyprVPN“. Jei manote, kad „ExpressVPN“ viršija jūsų biudžetą, išbandykite „VyprVPN“ tik už 6,67 USD per mėnesį kaip pradedantysis. Yra brangesnių paketų, kurie turi daugiau vertės, jei norite užsisakyti ilgesnį laiką. Jame taip pat yra specialių mobiliųjų programų, skirtų „iOS“ ir „Android“, kurios žymiai pagerina vartotojo patirtį, leidžiančią greitai atblokuoti „Amazon Prime Video“ išmaniajame telefone. „VyprVPN“ veikia keliose OS, todėl tai yra puikus pasirinkimas, jei turite kelis įrenginius su skirtingomis OS. Mėgaukitės greita HD transliacija 3 įrenginiuose tuo pačiu metu naudodami „VyprVPN“.

„IPVanish“

Kaip žiūrėti „Amazon Prime“ momentinius vaizdo įrašus už JAV ribų

Jei pagrindinis rūpestis yra biudžetas ir geros paslaugos, tada „IPVanish“ gali būti jums geriausias VPT teikėjas. Tai tikrai patogu studentams, kurie gali naudotis „Amazon Prime Student“ pasiūlymais kartu su įprasta „Amazon Prime“ prenumerata, kad kuo geriau išnaudotų savo patirtį. „IPVanish“ suteikia saugų didelės spartos ryšį tik už 10 USD per mėnesį 5 skirtinguose įrenginiuose vienu metu. Be to, jūs galite atšaukti savo sąskaitą per 7 dienas, jei jų našumas buvo mažesnis už parą. Galite prisijungti naudodami 3 galingus protokolus ir pasirinkti iš daugybės serverių JAV, kad galėtumėte pasiekti „Amazon Prime“ už JAV ribų.

Apsvarstykite greitį, protokolus, vienalaikių įrenginių jungčių skaičių, operacines sistemas, abonemento įperkamumą, serverių skaičių, klientų aptarnavimą ir, žinoma, vartotojų apžvalgas, kai pasirenkate VPN, kad atblokuotumėte „Amazon Prime“..

„AmazonVideo“ Tweets

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments