Žiūrėkite „Sky Go Online“ iš bet kur – pilnas srautinio perdavimo vadovas

[ware_item id=33][/ware_item]

„Sky Go“ tiesioginė transliacija yra vienas iš labiausiai paplitusių būdų mėgautis televizija Didžiojoje Britanijoje. „Sky Go“ siūlo daugiau nei dvidešimt penkis nuostabius britų televizijos kanalus, įskaitant susijusius su naujienomis, sportu, dramomis, animaciniais filmais, kelionėmis, maistu ir dar daugiau. Jei gyvenate Didžiojoje Britanijoje, būtinai turite užsiregistruoti „Sky Go“ paskyroje, kad gautumėte prieigą prie šio fantastinio turinio. Puiki žinia yra ta, kad jums nereikia „Sky Plus“ paskyros norint užsiprenumeruoti „Sky Go“. Tai reiškia, kad sutaupysite pinigų ir mokate tik už tai, ką norite žiūrėti.


Problema tik ta, kad Britanijoje gyvenantys žmonės gali prisijungti prie „Sky Go“. Jei esate britas, bet studijuojate užsienyje ar persikėlėte į kitą šalį, negalėsite pasiekti „Sky Go“ užsienyje. Britanijos televizijos laidos bėgant metams įgijo nemažą populiarumą. Kas nemyli „Mind Your Language“ ir Šerloko Holmso? Didžiosios Britanijos televizijos laidų gerbėjai taip pat nori užsiregistruoti „Sky Go“, tačiau įprastu maršrutu jie to padaryti negali. Laimei, galite naudoti regioninį identifikavimo mechanizmą, norėdami žiūrėti „Sky Go“ internetu užsienyje.

Atblokuokite „Sky Go“ per VPN

Šiuo metu esate prisijungę prie serverio, priklausančio jūsų interneto paslaugų teikėjui (IPT), taigi jūsų IP adresas yra jūsų IPT serverio adresas. Kai lankotės „Sky Go“ svetainėje, jų sistema nustato jūsų vietą per jūsų IP adresą. Taigi, jie gali aiškiai pasakyti, kad šiuo metu nesate Britanijos teritorijoje. Todėl jums neleidžiama pasiekti „Sky Go“ turinio.

Prenumeruodami virtualų privatų tinklą (VPN), jūs jį įjungiate kiekvieną kartą prisijungę. Jūsų VPN yra taikomas jūsų interneto ryšiui ir veikia keliuose įrenginiuose tuo pačiu metu per tą pačią VPN sąskaitą. Tai nepaprastas VPN pranašumas. Jūs pasirenkate tinkamą VPN protokolą ir derinate jį su VPN serveriu, esančiu Didžiojoje Britanijoje. O kas atsitiks? Jūsų IP adresas nebetenkina originalaus IPT serverio. Dabar rodomas jūsų pasirinkto VPN serverio IP adresas. „Sky Go“ identifikuoja jūsų kaip britų serverio IP adresą, leidžiantį žiūrėti, kaip dangus eina užsienyje.

Žiūrėkite „Sky Go Online“ iš bet kur - pilnas srautinio perdavimo vadovas

Atminkite, kad yra keletas „Sky Go“ įrenginių tipų ir ne visi palaiko VPN. Jei nusipirkote tokį, kuris paprastai neveikia su VPN, turėsite nustatyti maršrutizatorių, kad jis veiktų.

VPN saugumo privilegijos

VPN tikslas nėra vien tik svetainių ir programų, turinčių regioninius apribojimus, atblokavimas. VPT suteikia apsaugą, kurios negalite pasiekti kitomis priemonėmis. Tai apsaugo jūsų interneto ryšį, saugant visus prie jo prijungtus įrenginius. Tai taip pat apsaugo jūsų įrenginį, kai naudojate viešą „Wi-Fi“ arba esate prisijungę prie viešojo tinklo. Turėtumėte suvokti pavojaus lygį, kurį patiriate be VPN. Jūsų interneto duomenys teka neapsaugoti, ty visi tame pačiame tinkle esantys kompiuteriai gali įsilaužti į jūsų sistemą.

VPT sukuria specialų kanalą, per kurį visi jūsų duomenys perduodami užšifruota forma. Todėl niekas negali susipainioti su informacija apie jūsų asmenines paskyras, o jūs liksite kibernetinių nusikaltėlių nepasiekiamoje vietoje. Kaip jau žinote, vyriausybės ir teisėsaugos agentūros yra žinomos dėl to, kad įsibrovė į vartotojų privatumą. Reklamuotojai taip pat ieško visko, kas jiems galėtų padėti optimizuoti dabartinių kampanijų naudotojų patirtį. Jie renka duomenis ir naudoja juos kurdami vartotojų profilius pagal sritis, kuriomis domitės. VPT turi galimybę išlaikyti jus bet kokio pobūdžio stebėjimo diapazone. Geriausia, jei jūsų pasirinktas VPN teikėjas nelaiko jokio vartotojo žurnalo. Nors VPT tam tikru mastu sumažina interneto greitį, jūs bent jau galite nesijaudinti, ar naudojate privatų, ar viešą „Wi-Fi“.

Geriausi VPN, kad atblokuotumėte „Sky Go“

„ExpressVPN“

„expressvpn“ svetainė

Šį VPN labai rekomenduoja vartotojai visame pasaulyje. Tai nestebina, nes „ExpressVPN“ šiuo metu yra prieinama 94 šalyse ir jos nuolatos plečia savo paslaugas naujose vietose. Didelė tikimybė, kad naudodamiesi „ExpressVPN“ galėsite žiūrėti „Sky Go“ tiesioginį srautą tolimuose regionuose. Jie siūlo neribotą pralaidumą, ir jūs galite pakeisti serverius, kai tik jaučiatės neveikiantys taip, kaip norėtumėte. Tai turi vieną įspūdingiausių greičių tarp VPN, jau neminint trijų puikių VPN protokolų, iš kurių galite pasirinkti. Jie netvarko vartotojų žurnalų ir taip pat turi 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

„NordVPN“

„nordvpn“ svetainė

Jei saugumas yra jūsų prioritetas, „NordVPN“ turėtų būti jūsų VPN sąrašo viršuje. Jie teikia dvigubą šifravimą, tai reiškia, kad du kartus padidinate interneto ryšio saugos lygį ir per daug nesumažinate interneto greičio. „NordVPN“ veikia 59 pasaulio šalyse ir turi daugiau nei tūkstantį VPN serverių, prie kurių galite prisijungti. Jie gerbia jūsų privatumą ir saugo jus nuo stebėjimo ir stebėjimo, laikydamiesi nulio žurnalo politikos. „NordVPN“ turi automatinį nužudymo jungiklį, kuris greitai išjungia bet kurią svetainę ar programą, kurią naudojote prieš prisijungdami ar vėl prisijungdami prie savo VPN dėl kokių nors priežasčių. Tai reiškia, kad bet kokio ryšio gedimo metu jūsų duomenys vis dar yra saugūs, kol VPN vėl nebus prijungtas ir pan.

„IPVanish“

„ipvanish“ svetainė

Jie teigia, kad yra greičiausias pasaulyje VPN ir suteikia jums aukštos kokybės saugą už prieinamą kainą. Galbūt manote, kad jų vieno mėnesio planas yra per brangus. Na, taip, bet ilgalaikiai suteikia nuostabias nuolaidas, būtent todėl mes rekomenduojame ilgesnius planus. „IPVanish“ galima įsigyti daugiau nei 60 šalių, skirtinguose žemynuose, todėl bet kuriuo metu galite pasiekti „Sky Go“ užsienyje naudodamiesi „IPVanish“. Jie leidžia vienu metu susieti penkis įvairius įrenginius prie vienos „IPVanish“ paskyros. Jų nulio žurnalo politika apsaugo jus nuo sekėjų ir agentūrų. Įmoką galite grąžinti per septynias dienas nuo prisiregistravimo, jei nesate patenkinti atlikimu.

Be šių nuostabių VPN parinkčių, taip pat galite pabandyti „VyprVPN“ stebėti „Sky Go“ tiesioginį srautą už Didžiosios Britanijos ribų. Jie taip pat turi puikų klientų aptarnavimą ir garantuoja įspūdingas apsaugos funkcijas. Nepamirškite pasirinkti VPN, atitinkančio jūsų specifinius reikalavimus.

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments