Geriausios alternatyvos kankinimui – kaip tas pats senasis Kickasas!

[ware_item id=33][/ware_item]

Praėjo daugiau nei metai nuo tada, kai „Kickass Torrent“ buvo uždaryti. Pranešama, kad savininkas Artemas Vaulinas buvo areštuotas už daugelio metų savininkų autorių teisių pažeidimus. Taip pat buvo pareikšti kaltinimai dėl skraidančių pinigų plovimo. Apskaičiuota, kad žala siekia milijardus, taigi, tai nebuvo visai mažas atvejis.


Kaip kankinantis gali būti neteisėtas

Jums gali kilti klausimas, kodėl „torrent“ svetainės veikia taip atvirai, kai vėliau gali kilti tokių rimtų teisinių padarinių. Atsakymas slypi pilkojoje zonoje, kurioje veikia torrent tinklalapiai. Torrenting nėra neteisėta. „Torrenting“ apima failų bitų ir fragmentų užklausimą iš įvairių šaltinių, kad būtų galima sudaryti visumą. Originalių savininkų valia internete galima rasti daug nemokamos medžiagos. Tokio turinio įkėlimas ir atsisiuntimas nėra problema. Tačiau ekspertai labai rekomenduoja atsisiųsti nemokamą turinį iš oficialių šaltinių, kad būtų išvengta virusų pavojaus. Jei „Kickass Torrents“ buvo rasta autorių teisių saugoma medžiaga, savininkas galėjo paprašyti, kad ji būtų pašalinta, o svetainė įvykdė jų norus. Tačiau buvo atvejų, kai autorių teisių pažeidimai buvo ir vis dar vyksta torrentų svetainėse. Tai yra neteisėta.

„Torrent“ pasaulis prarado milžiną

„Kickass“ buvo viena mėgstamiausių svetainių, kurioje buvo ieškoma aukštos kokybės torrentų praktiškai bet kam. Vartotojai galėjo lengvai ieškoti knygų, filmų, TV laidų, žaidimų, programų, programinės įrangos ir pan. Torrentų. Vartotojai dažnai rekomendavo „Kickass Torrentus“ kitiems, nes pagal daugelį prieinamų torrentų buvo patikimos apžvalgos. Jis turėjo patogią vartotojo sąsają ir kasdien mėgavosi pastoviu srautu.

Gaukite geriausią „Torrenting“ VPN dabar

Prarado daugiau nei tai

Tarsi prarasti „Kickass Torrents“ nebūtų pakankamai blogi, tuo pačiu laikotarpiu buvo ir kitų aukų. „Pirate Bay“, „Torrentz.eu“ ir „Extra Torrents“ taip pat uždarė įmones, palikdami dažnai panikuoti vartotojus.

Kokia yra alternatyva?

Klonai pasirodė čia ir ten, kaip „Kickass Torrent“ alternatyvos, siekiant suvaldyti didžiulį atotrūkį, kurį paliko šios mylimos svetainės. Galbūt nustebsite, kokie jie panašūs ir kaip gerai jie dirba. Taigi, nemirktelėkite, kol neišbandysite.

Peržiūrėkite šias puikias „Kickass torrent“ alternatyvas, kurios atgaivins jūsų viltį ateityje.

Taip pat skaitykite: „BitTorrent“ prieš „uTorrent“

EZTV.AG

Jei mėgstate žiūrėti mėgstamas TV laidas, tai jums bus viena puikiausių „Kickass torrent“ alternatyvų. Kaip jūs galite pasakyti iš savo pavadinimo, EZTV.AG yra viskas apie karščiausias TV laidas. Naujausius populiarių laidų epizodus galite pasiekti iš jų pagrindinio puslapio arba atlikti paiešką ten. Šalia pavadinimų yra stulpelis „Būsena“, kad jūs apie jį žinotumėte. Taip pat galite patikrinti kiekvieno pavadinimo įvertinimą arba prisijungti, kad galėtumėte balsuoti patys.

Limetorrents

Puikus „Limetorrents“ dalykas yra filtravimo sistema, įtraukta į jų paiešką. Jei skubate rasti anime, kuri ką tik buvo rodoma per TV, galite įjungti perjungimo mygtuką į „Anime“. Tai atlikus bus apribota jūsų paieška tik toriais, pažymėtais kaip anime. Tai padės sutaupyti daug laiko, nes susiaurinsite galimybes, kad galėtumėte rasti geriausią torrentą. „Limetorrents“ veikla yra susijusi su bendruomene ir suasmeninimu, todėl yra greitų nuorodų į „Mano draugai“, „Žinutės“, „Atsiliepimai“, „Mano profilis“ ir „Žymos“..

Taip pat skaitykite: Kaip saugiai torrent

1337X

Nors tai gali pasirodyti keistas alternatyvios „Kickass Torrents“ pavadinimas, tai tikrai nėra blogas pasirinkimas. Atrodo, kad 1337X pabrėžia tendencijas. Galite greitai pasiekti „TOP100“ viršutiniame kairiajame jų pagrindinio puslapio kampe tiesiai šalia „TENDENCIJOS“. Tikriausiai tai gerai tinka tiems, kuriems įdomu, kokia yra karščio akimirka to meto pasaulyje. Tai palengvina įkėlimą, jei pagrindinio puslapio viršuje yra „REGISTER“, „LOGIN“ ir „UPLOAD“. Tai taip pat palengvina paieškos užklausų įvedimą, nes paieškos juosta žvelgia jums į veidą.

„Torrent“ parsisiuntimai

„Torrentdownloads“ yra viena iš geriausių „Kickass Torrent“ alternatyvų, ypač jei tai susiję su „Kickass Torrents“ išdėstymu ir dizainu. Tai labai „dabartinė“ torrent svetainė, kurioje rodomi nauji tos dienos ir ankstesnių dienų srautai. Tai labai patogu rasti TV laidų, naujausių bloknotų, programų, programinės įrangos, žaidimų ir kt. Epizodus. Jei ieškote kažko šiek tiek senesnio ar gana populiaraus, galbūt norėsite įsigilinti į pagrindinėje kategorijoje pateiktas kategorijas. Meniu. Paieškos juosta yra jų pagrindinio puslapio viršuje, dešinėje. Tiesiog įveskite teisingą užklausą teisinga rašyba ir išsirinkite aukštos kokybės torrentus.

RARBGAS

Praėjo beveik dešimt metų nuo tada, kai RARBG atsirado pirmą kartą, tačiau tai sulaukė dėmesio, kol vartotojai atsisveikino su garsiausiomis „torrent“ svetainėmis. Tai pakankamai gerai, kad gautumėte aukštą reitingą tarp „Kickass Torrent“ alternatyvų. Galite pastebėti, kad „RARBG“ turi daugiau asmenybės ir charakterio nei pagrindinės „torrent“ svetainės. Naudotojų duomenys tikriausiai suteikia jiems vertingų įžvalgų apie tai, kas karšta ir ką vartotojai nori pamatyti daugiau. RARBG nuolat atnaujina savo lankytojus „Naujienų“ srityje. Jų pagrindiniame puslapyje yra ne tik naujausi įrašai, bet taip pat galite naršyti jų kategorijas, kad galėtumėte pasirinkti daugiau pasirinkimų.

Taip pat skaitykite: Geriausios „Torrent“ svetainės 2018 m

„Torrentz2.eu“

Kaip ir buvo galima tikėtis, uždarę „Torrentz.eu“, pradėjo veikti klonų svetainės. Kalbant apie šią alternatyvą, kūrėjai tiesiogine to žodžio prasme sugalvojo pakeisti Torrentz.eu. Atrodo lygiai taip pat. Minimalistinis „Torrentz.eu“ interneto dizainas buvo didelis patrauklumas pradedantiesiems. Dėl puikaus funkcionalumo jis tapo vienu mėgstamiausių kartu su „Kickass Torrents“. Jų pagrindiniame puslapyje yra trys pagrindiniai skyriai: „Paieška“, „myTorrentz“ ir „Pagalba“. Pradedantieji gali greitai peržvelgti „Pagalbos“ taisykles ir taisykles. Tai parodys jums Torrentz2.eu autorių teisių politiką, todėl galėsite būti tikri, ar norite tęsti paiešką.

Kankinimas gali sukelti pavojų, kad jus stebės teisėsauga. Šios agentūros pradėjo rimtą susidorojimą su nelegalia veikla, susijusia su torrentomis ir susijusiomis įstaigomis. Geras VPN gali suteikti jums norimą apsaugą, nes slepiasi jūsų IP adresas. Galite apsisaugoti dvejopai naudodami VPN. Tai taip pat leidžia jūsų duomenis perduoti per saugų kanalą, todėl įsilaužėliams jų negalima pasiekti.

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments