Geriausios 2019 metų „Torrent“ svetainės – tegul prasideda „Torrenting“!

[ware_item id=33][/ware_item]

2016 m. Vasarą buvo uždaryta viena populiariausių torrentų vietų „Kickass Torrents“. Tai buvo didžiulis smūgis „torrent“ svetainėms ir dažniems jų vartotojams. JAV vyriausybė vykdė operaciją bendradarbiaudama su Amerikos kino vaizdo asociacija (MPAA). Didžiausi buvo labiau saugomi, kai valdžia pasiryžo kovoti su piratavimu. Tuo pačiu metu torrent rinkoje atsirado spraga. Kelios torrentų svetainės puolė užpildyti tuščias vietas, kurias paliko sėkmingiausios.


Tiesą sakant, daugiausia srauto turinti svetainė nebūtinai yra pati geriausia. Taigi, jūs turite pamatyti, kuris iš jų labiausiai atitinka jūsų poreikius. Jie visi turi skirtingas funkcijas ir strategijas, todėl geriau prieš tai akivaizdžiai perskaitykite, prieš pradėdami aklai šokti ir patirti nusivylimą. Pažvelkite į populiariausias 2019 metų „torrent“ svetaines, kurias dažnai rekomenduoja vartotojai.

Piratų įlanka

Daugelis teigia, kad taikliai pavadinta torrentų svetainė „The Pirate Bay“ buvo didžiausia, o ne „Kickass Torrents“. Tai yra einamoji svetainė, skirta milijonams vartotojų visame pasaulyje. Pirmasis „The Pirate Bay“ įspūdis yra, kad ji labai paprasta. Tai neabejotinai patogi vartotojui, todėl ji puikiai tinka pradedantiesiems ir tiems, kurie nėra aistringi neto banglentininkai. Piratų įlankoje yra puikus greitųjų nuorodų rinkinys. Ten galite naršyti neseniai įkeltus torrentus. Peržiūrėkite TV laidas, muziką, 100 populiariausių transliacijų, garso, vaizdo įrašų ir programų. Jie taip pat siūlo patarimų tinklaraštį ir diskusijų forumą.

Patikrinkite: geriausias anoniminių torrenting VPN

RARBGAS

Ši nėra tokia sena kaip „The Pirate Bay“, tačiau ji vis dar yra viena populiariausių torrentų svetainių šiandien. Pirmą kartą ji pasirodė scenoje 2008 m. Ir dabar yra užėmusi aukštesnį reitingą nei daugelis pagrindinių konkurentų, kurie vis dar labai atsilieka nuo jo. RARBG pateikia išsamų katalogą, kuriame galite naršyti ir pasirinkti torrentus. Peržiūrėkite „Naujienų“ skyrių, kad gautumėte atnaujinimų, ir sužinokite, ar jų 10 populiariausiųjų jus gali sudominti. Naujų torrentų sąrašą galite rasti jų pagrindiniame puslapyje. Norėdami pamatyti naujausius ir populiariausius filmus, spustelėkite „Box Office“. Galite prisijungti iš pagrindinio puslapio, kuris yra gana patogus. Jų kategorijų sąraše yra muzika, filmai, žaidimai, programinė įranga ir TV laidos.

YTS.AG

Kitas variantas yra unikalus ir skirtas vartotojams, ieškantiems YTS arba YIFY torrentų. Teigiama, kad tai yra vienintelė šios konkrečios torrentų įvairovės svetainė, nors oficialus ryšys tarp jų dviejų nėra. Nepaisant to, YTS.AG yra puiki vieta gauti YIFY mėgstamų filmų srautus. Pliusas yra tai, kad jie siūlo juos 720p, 1080p ir 3D skiriamąja geba, kad galėtumėte pasirinkti kaip norite. Kitas jų teiginys yra tai, kad jūsų torrentas bus atsiųstas greitai dėl jų santykinai mažesnio failo dydžio. Deja, jų patirtis šiuo atžvilgiu nėra tokia įspūdinga.

Taip pat skaitykite: Kaip patikrinti „Torrent“ IP adresą

„Torrentz2“

Kaip ir „Kickass Torrents“, „Torrentz.eu“ buvo mėgstamiausias tarp vartotojų, prieš tai savanoriškai užsidarant 2016 m. Rugpjūčio mėn. Taip, 2016 metai buvo liūdni torrentų pasaulio metai. Laimei, Torrentz.eu gerbėjams netrukus pasirodė klonas. „Torrentz2.eu“ yra visiškai tas pats dalykas, kaip ir „Torrentz.eu“. Iš esmės tai yra kopija, sukurta tik tam, kad pakeistų torrento milžiną. Tai taip gerai, kad galite dirbti su pažįstamu išdėstymu ir mėgautis kokybiškomis srovėmis. Jie teigia, kad yra „meta paieškos ir kelių paieškų“ sistema. Jei jums įdomu, greitai rasite jų indeksuotų svetainių sąrašą skiltyje „Pagalba“.

1337X

„Torrent“ svetainės išdėstymas ir dizainas yra labai svarbūs, nes vartotojai nori be rūpesčių ieškoti ir atsisiųsti. „1337X“ išsiskiria patogiu dizainu, kuris suteikia daug aiškumo naujam lankytojui; jie akivaizdžiai atkreipia dėmesį į detales. Tuojau pat pastebėsite nedidelius pokyčius jų svetainėje pagal dabartinį sezoną. Savo gruodžio mėnesį jie turi kalėdinę temą ir trumpą nuorodą į atostogų filmus. Jie pateikia alternatyvius domenus tuo atveju, jei kuris nors iš filmų yra užblokuotas. „1337X“ taip pat rodomas „Geriausias savaitės“ ženklas. Norėdami patobulinti paiešką, jie neturi ne tik kalėdinių, bet ir užsienio filmų. Taip pat galite naršyti televizijos laidas, žaidimus, programas ir kitus. Taip pat yra greitųjų nuorodų į daugiau kategorijų dešinėje, įskaitant muziką ir dokumentinius filmus.

Taip pat skaitykite: Skirtumas tarp tarpinio serverio, VPN ir „Tor“

EZTV.AG

Šis gana skiriasi nuo paskutiniojo pasirinkimo, tačiau mes vis tiek patekome į populiariausių torrentų svetaines 2018. Tinklalapio išdėstymas atrodo šiek tiek netvarkingas, tačiau svarbius aspektus vis dar lengva rasti. Galite prisijungti iš pagrindinio puslapio viršuje. Paieškos juosta yra šalia jos, kad būtų taupomas jūsų laikas. Televizijos laidų sąrašas, forumas, „Pagalba“ ir DUK nuorodos yra tiksliai virš jo. Kaip rodo pavadinimas, EZTV.AG daugiausia dėmesio skiria TV laidoms. Unikali paieškos funkcija čia yra ta, kad jūs galite nuspręsti, ar norite vaizdo įrašą su 480p ar 720p raiška. Kai kurie savininkai turi prieštaringai vertinamą nuosavybės istoriją, kai kurie vartotojai nusprendžia ją boikotuoti.

„Torrent“ parsisiuntimai

Jei įvyks blokavimas, neabejotinai galėsite rasti alternatyvių nuorodų naudodami greitą „Google“ paiešką arba naudodami patikimą VPN. Dizainas ir išdėstymas primena „Kickass“ liūtis, taigi, tai yra geras dalykas. Pagrindiniame dešiniajame meniu pateikiamos tokios kategorijos kaip muzika, filmai, anime, knygos, žaidimai ir programinė įranga. Jame net yra greitosios nuorodos apie praeitą dieną ir tą dieną. Pagrindiniame puslapyje galite pamatyti ir populiariausius torrentus iš kiekvienos kategorijos. Viršutiniame dešiniajame kampe yra nesąmonių paieškos juosta.

Taip pat skaitykite: Kaip saugiai ir teisėtai kankintis

Limetorrents

Tai panašu į „Torrentdownloads“ vartotojo patirtį. Tačiau viršuje esančioje paieškos juostoje yra filtrai, pagrįsti tokiomis kategorijomis kaip muzika, filmai, paveikslėliai, mobilieji telefonai, suaugusiesiems ir tt. Puiku, kad lengvai rasite nuorodas į „Populiariausius torrentus“ ir „Naujausius torrentus“. Jūs taip pat galite naršyti kiekvieną kategoriją atskirai nuo sąrašo, esančio dešinėje.

Kuri torrent svetainė yra tavo asmeninis mėgstamiausias? Dalykitės su mumis savo mėgstamiausia „Torrenting“ svetainė 2019 metams ir praneškite mums, jei praleidome kurią nors. Gerai praleisk laiką!

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments