Geriausi VPT teikėjai, turintys pinigų grąžinimo garantiją

[ware_item id=33][/ware_item]

Kibernetinis nusikalstamumas kelia per didelę grėsmę, leidžiančią jums mėgautis nemokamais, nesaugiais tinklais internete. Tačiau ši baimė negali atgrasyti nuo interneto naudojimo, kuris šiame amžiuje beveik neišvengiamas. Problema ta, kad internete yra visokių vartotojų ir daugelis pradedančiųjų net neįsivaizduoja rimtų grėsmių, su kuriomis susiduria kasdien. Kai kurie pagyvenę vartotojai niekada nestudijavo informatikos, kad galėtų daug žinoti apie interneto veikimą. Kiti yra per jauni, kad suprastų, koks pavojingas gali būti internetas, ir nesiima atsargumo priemonių, kad apsisaugotų.


Tokiu atveju inkognito naršymas pateikiamas kaip geras pasirinkimas, tačiau jis neapsaugo nuo DNS stebėjimo ar administratorių įtakos. Be teisėsaugos agentūrų, programų ir rinkodaros specialistų, visur yra įsilaužėlių, kurie gali pasiekti jūsų asmeninę informaciją, jei ji nėra užšifruota. Geriausias būdas apsaugoti savo sistemą yra užsiprenumeruoti patikimą VPN (virtualų privatų tinklą), kuris užšifruoja visus jūsų duomenis ir slepia jūsų IP adresą..

Veiksniai, kuriuos reikia patikrinti naudojantis VPN tarnyba

Čia yra keletas reikalavimų, kurie padės pasirinkti tinkamą jums tinkantį VPN.

  • VPN, esantis šalyje, kuri pagal įstatymus turi pateikti vartotojo duomenis vyriausybės agentūroms, gali būti ne pats geriausias pasirinkimas, nes jos turi saugoti tam tikrą duomenų saugyklą
  • Turėti kelis serverio ir protokolo derinius yra geriau, nes šifravimo metu VPN yra linkę sulėtinti interneto ryšio greitį
  • Svarbu, kad serveriai egzistuotų jūsų apylinkėse, taip pat vieta, kurią norite nurodyti, kad jūsų IP adresas parodytų stiprų signalą
  • Patikrinkite, ar nėra vartotojo veiklos įrašų tvarkymo politikos, kad būtumėte tikri, kad VPN įmonės nuostatai jums yra priimtini
  • Nuskaitykite kainų paketus ir pasirinkite VPN, kuris tinka jūsų biudžetui ilgainiui, o ne tik specialius pasiūlymus, kurie galioja ribotą laiką.
  • Nereikėtų ignoruoti vartotojų apžvalgų, nes daug išmoksite iš kitų patirties, ypač susijusios su klientų aptarnavimu

„NordVPN“

Prisiregistruodami prie „NordVPN“ gausite daugybę specialių funkcijų. Ši VPN įmonė yra įsikūrusi JAV, garsėjančia dėl aukštos kokybės ryšių ir puikių klientų aptarnavimo. Jie sukuria puikią vartotojo patirtį ir dažnai įveda nuolaidas, kuriomis galite pasinaudoti. Labiausiai prieinamas jų planas yra jų sandoris, kuris sudaro 2,99 USD per mėnesį ir yra verta pinigų. Tuo pačiu metu galite prijungti 6 įrenginius prie tik vienos „NordVPN“ paskyros. Tai reiškia, kad jūs galite sutaupyti pinigų, pasidalindami su tais, kurie gyvena su jumis. Jūs galite gauti pinigai bus grąžinti per 30 dienų jei jų tarnyba neatitiko jūsų lūkesčių.

VPN įmonės pinigų grąžinimo politika parodo, kiek pasitikite savo paslaugomis, žinodami, kad „NordVPN“ siūlo pinigų grąžinimo garantija be klausimų suteikia gerų minčių apie šį teikėją.

„ExpressVPN“

Tai iš tikrųjų yra viena iš populiariausių VPN paslaugų pasaulyje ir jos pateisinimas yra visiškai pagrįstas. Jei pastebėsite, kad „ExpressVPN“ paslauga dėl tam tikrų priežasčių jums netinka, galite atšaukti savo sąskaitą 30 dienų jo sukūrimo ir susigrąžinkite pinigus. Be to, ji turi labai patogią mokėjimo sistemą vartotojams, nes už „ExpressVPN“ sąskaitą galite atsiskaityti naudodami 23 skirtingus mokėjimo metodus.

Jie valdo serverius 160 vietų, todėl tikrai galite rasti serverį, kuris jums signalizuoja stipriausiai ir teikia naudą. Jų 15 mėnesių sandoris kainuoja 6,67 USD / mėn.

Privati ​​interneto prieiga (VIP)

Remiantis JAV, privačią prieigą prie interneto labai rekomenduoja ir ekspertai, ir nuolatiniai vartotojai. Jų priimtiniausias mėnesio paketas kainuoja tik 6,95 USD / mėn., O jūsų prenumeratą galima atšaukti 7 dienos jei nesate patenkintas jų tarnyba. Galite prisijungti prie daugiau nei 3000 serverių vietų ir išbandyti puikius jų protokolus, kad atrastumėte geriausią derinį.

Be įprasčiausių atsiskaitymo būdų, už sąskaitą taip pat galite sumokėti per prekių ženklų, tokių kaip „Best Buy“, „Costco“ ir „Starbucks“, dovanų čekius. Asmeninė interneto prieiga leidžia vienu metu prijungti iki 5 įrenginių, įskaitant nešiojamuosius kompiuterius, planšetinius kompiuterius ir išmaniuosius telefonus, kad būtų užtikrintas aukšto lygio interneto ryšys..

VyprVPN

Jei turite mažą biudžetą, tačiau negalite rizikuoti, kad bus išplatinti jūsų asmeniniai duomenys, tada nėra geresnio varianto nei „VyprVPN“. Tai ateina su keliomis privilegijomis, pavyzdžiui, turinčiomis specialias programas „Android“ ir „Apple“ įrenginiams. Galite prijungti savo asmeninį kompiuterį, išmanųjį telefoną, planšetinius kompiuterius ir kt., Net jei jie veikia „Windows“, „Linux“ ir „Mac“. Taigi jūsų galimybės yra plečiamos, nes kartu 3 įrenginius galite saugiai naudoti naudodamiesi ta pačia „VyprVPN“ paskyra. Galite pasirinkti 3 dienų nemokamas bandymas arba gauti savo pinigų grąžinimas per 30 dienų jei tau tai nepatinka. Pirmasis planas prasideda tik nuo 6,67 USD per mėnesį.

„CyberGhost“

Galite pasinaudoti daugiau nei 3700 „TorGuard“ siūlomų serverių. Jų nuostabus 3 metų sandoris kainuoja 2,75 USD / mėn. Su 45 dienų pinigų grąžinimo garantija. „CyberGhost“ galite mėgautis greitaisiais ryšiais ir visišku saugumu. Geriausias dalykas, susijęs su jų VPT paslauga, yra tai, kad jie nelaiko jokių vartotojo ryšio žurnalų, tai reiškia, kad nuo jūsų pabaigos nėra duomenų saugyklos, kurią prieš jus galėtų naudoti teisėsauga ar vyriausybinės agentūros..

Išbandėme daugiau nei 20 VPT tiekėjų ir dienos pabaigoje buvome patenkinti šiomis 5 VPN paslaugomis. Štai kaip mes padarėme:

  • Mes pirkome jų VPN paskyras
  • Mes jas vartojome keletą dienų, tada
  • Mes apsimetėme, kad mes nepatenkinti jų paslaugomis, nors ir buvome, ir
  • Mes paprašėme grąžinti pinigus

Mes negalime didžiuotis tuo, ką padarėme, tačiau tai mus daug kas išmokė. Sužinojome, kad daugelis VPT teikėjų bandė nesipriešinti, kad grąžino mums savo pinigus, o nedaugelis jų to nepadarė. Tačiau šie penki aukščiau išvardyti VPT mums be problemų grąžino pinigus. „NordVPN“ mums grąžino pinigų, neuždavę nė vieno klausimo, ir mes buvome tiesiog nustebinti. Štai kodėl mes įtraukėme „NordVPN“ sandorį į viršų.

Be to, mes įvertinome šiuos 5 VPT pagal jų teikiamų paslaugų kokybę.

Na, viskas! Nedvejodami pasidalykite savo VPN patirtimi su mumis adresu [email protected]

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments