Geriausi pigūs „BitTorrenting“ VPN pasiūlymai

[ware_item id=33][/ware_item]

Kai prieš kelerius metus valdžios institucijos pradėjo susidorojimą su „Torrenting“ tinklalapiais, tai paskatino kelias mėgstamas „kankinančias“ svetaines uždaryti savo noru ar prievarta. Nuo to laiko vartotojams gresia kaltinimai dėl autorių teisių pažeidimo. Koks yra galimas sprendimas? Kaip vis tiek galite naudotis „BitTorrent“ ir nesikreipti į teismą ar sugauti? Mes kalbėsime apie tai, kaip galite apsisaugoti „BitTorrenting“ naudodami šiek tiek daugiau nei naudodami tik VPN.


Atsakyta į keletą svarbių klausimų

„BitTorrenting“ galite iš tikrųjų sutaupyti nuo daugelio rūpesčių pasirinkdami tinkamą VPN, kuris gali jums padėti šiuo klausimu. Tačiau mes žinome, kad nėra tik sąžininga neatsakyti į keletą klausimų, susijusių su VPN naudojimu „BitTorrenting“, kurie jus gali trikdyti. Todėl pirmiausia norime išspręsti šiuos klausimus, kad galėtumėte aiškiai suprasti, kokia yra tema, prieš pradėdami rinktis geriausius „BitTorrenting“ VPN pasirinkimus..

Kas yra „BitTorrent“?

„BitTorrent“ iš esmės yra bendravimo (P2P) failų perdavimo protokolas. Jis naudojamas duomenims ir elektroniniams failams paskirstyti internete. Tokiu būdu kiekviena vartotojo atsiųsta failo dalis perduodama kitiems vartotojams.

Tai yra vienas iš dažniausiai naudojamų didelių failų, tokių kaip skaitmeniniai vaizdo failai, kuriuose yra TV laidos ir vaizdo įrašai, perkėlimo protokolai. Jis taip pat gali būti naudojamas mažinant didelių failų platinimo serverio ir tinklo poveikį..

Kodėl jums reikalingas VPT „BitTorrenting“?

VPN naudojamas internetiniam saugumui ir privatumui užtikrinti. Jis taip pat naudojamas apeinant geografinius apribojimus.

Geriausias būdas apsisaugoti yra prisiregistruoti prie pigaus „BitTorrenting“ VPN, bet tai ne tik. Kai apsispręsite dėl VPN teikėjo, paprašykite klientų aptarnavimo atstovo identifikuoti jų VPT serverius, rezervuotus „BitTorrenting“.

Čia galima rasti daugybę VPT teikėjų, taip pat galite rasti puikių reklaminių pasiūlymų, kad sutaupytumėte pinigų. Taigi, pasirinkite geriausią variantą, kuris yra geriausias „BitTorrenting“ ir yra ekonomiškas pasirinkimas.

Ar VPT užmaskuoja jūsų kankinimąsi iš jūsų IPT? ? 

Trumpai tariant, taip, VPT užmaskuoja jūsų „Torrenting“ iš jūsų IPT. VPN saugo jūsų internetinį privatumą apskritai, ne tik jūsų kankinimą. Tačiau nė viena saugumo priemonė nėra nepriekaištinga.

Manoma, kad VPT slėps jūsų kankinančią ir internetinę veiklą nuo jūsų IPT, vyriausybės ir policijos. Sąžiningai, ne visada taip yra! Kartais atsiranda klaidų, o kartais VPN ryšys nutrūksta.

Taip pat buvo laiko atakų. Kartais yra paties VPN gedimas. Tačiau visa tai dažniausiai nutinka naudojant nemokamus VPT, kurie nepatvirtina jų paslaugų kokybės. Taigi visada rinkitės patikimą, mokamą VPT. Norėdami pasirinkti ekspertų pasirinkimą, vėliau skaitykite šio vadovo pigių „VPT“, skirtų „BitTorrenting“, sąrašą.

Ko reikia ieškoti „BitTorrenting“ VPN? 

Prieš pasirinkdami šiam darbui tinkamą VPN, turite žinoti apie gero VPN reikalavimus. Idealiam VPN teikėjui atsižvelkite į šiuos veiksnius:

Patikimas saugumas

Yra keletas stiprių VPN protokolų, saugančių jūsų sistemą. Peržiūrėkite protokolus, kuriuos siūlo kiekviena jūsų sąraše esanti VPN įmonė. Kartais protokolų prieinamumas priklauso nuo jūsų pasirinkto kainų plano.

Anonimas

Jūsų sistemai pasirinktas VPN ar tarpinis serveris turėtų sugebėti visiškai nuslėpti tikrąjį jūsų IP adresą. Taip jūs stebite internete, todėl VPN serverio adresas turėtų būti rodomas vietoje tikrojo IP adreso.

Vartotojo žurnalo politika

Teisėsauga rengia vartotojų profilius, remdamasi jūsų VPN žurnalų dažnumu ir laiku. Jei VPN yra JAV, įmonė gali būti įpareigota tvarkyti žurnalus pagal įstatymus.

Pabandykite ieškoti anoniminio „BitTorrenting“ VPN, esančio už JAV ribų. VPN, kurio politika netaikoma, visada yra geriausias pasirinkimas. Prieš pirkdami VPN, turite perskaityti VPN teikėjo privatumo politiką.

Greitis

Ne paslaptis, kad naudojant VPN sulėtėja jūsų interneto ryšio greitis ir vėluojama įprastinė veikla internete. Peržiūrėkite vartotojų atsiliepimus apie VPN, kad suprastumėte, kurie iš jų palaiko gerą greitį po VPN susiejimo. Kuo arčiau jūsų VPN serverio, tuo greitis greitesnis.

Prieinamumas

Kaip minėta anksčiau, jūsų gaunamų funkcijų skaičius ir sudėtingumas priklauso nuo kainos žymos. Tačiau kai kurios pigios VPT kompanijos taip pat turi malonių savybių. Kainų planuose, kurie pratęsiami metams ar ilgesniam laikui, jiems dažnai taikomos didelės nuolaidos.

Taip pat skaitykite: Kaip patikrinti „Torrent“ IP adresą

„OpenVPN“ palaikymas

Idealus VPN yra tas, kuris siūlo kelias VPN protokolo parinktis. Kuo daugiau VPN siūlo protokolų, tuo geresnė internetinė sauga. VPN yra ypač puikus, jei jame yra „OpenVPN“ parinktis. Tai yra moderniausias VPN protokolas. Tai laikoma labai saugia. Visi pagrindiniai VPT teikėjai palaiko „OpenVPN“.

Nužudyk jungiklį

Labai nedaug VPN paslaugų yra 100% patikimos. Kai kurie iš jų gali būti nulaužti arba gali nutekinti jūsų IP adresą, ypač jei jiems trūksta šios funkcijos. Nužudymo jungiklis yra šios problemos sprendimas, nes jis gali stebėti, ar nesiseka VPN ryšys. Jis sustabdo duomenų perdavimą, jei staiga nutrūksta jūsų VPN ryšys. Tai taip pat neleidžia nutekėti jūsų IP adresui.

Serverio vietos

Jums patinkanti VPN įmonė turi turėti serverius jūsų šalyje. Perskaitykite oficialų vietų sąrašą jų svetainėje, kad surastumėte savo šalį. Kuo daugiau serverių turi jūsų vietovėje, tuo geriau jums. Svarbus dalykas yra tai, kad geras VPT visada turės daug serverių, pasklidusių visame pasaulyje.

Anoniminiai DNS serveriai

DNS reiškia domenų vardų sistemą. Tai procesas, kuris interneto naršyklės adresą paverčia IP adresu. Šį IP adresą naudoja internetinis internetas, nukreipdamas srautą į vartotoją. Geriausia naudoti VPN, kuris turi savo DNS. Tai apsaugos jūsų privatumą daug geriau.

Maršrutizatoriaus palaikymas

Visada puiku pasirinkti VPN, turinčią maršrutizatoriaus palaikymą. Tokiu būdu galite tiesiogiai įdiegti VPN į savo maršrutizatorių, o ne diegti atskirai visuose savo įrenginiuose. Įdiegę VPN namų tinklo maršrutizatoriuje, visi jūsų įrenginiai bus prijungti prie VPN.

Geriausi pigūs „BitTorrenting“ VPN pasiūlymai

Iš tikrųjų neįmanoma ieškoti visų aukščiau išvardytų funkcijų VPN, kad įsitikintumėte, jog jos geriausiai tinka „BitTorrenting“. Todėl mes jau atlikome visus tyrimus už jus (ačiū, kad peržiūrėjote, tai mūsų darbas!) Ir atrinkome keletą geriausių VPT, kurie yra ne tik naudingi „BitTorrenting“, bet ir yra ekonomiški. Jei ieškote patikimų „BitTorrenting“ VPN, išbandykite šias parinktis, kurias rekomendavo kiti vartotojai ir mūsų ekspertai.

„NordVPN“

Kitas garsus anoniminis „BitTorrenting“ VPN yra „NordVPN“. Ji turi „neprisijungimo“ politiką. Jis tiekiamas su „kill“ jungikliu, dideliu greičiu, neribotu pralaidumu, patogia vartotojo sąsaja ir dvigubu šifravimu. Taigi, jūs dvigubai saugiau.

„NordVPN“ yra suderinamas su „iOS“, „Android“, „Windows“, „MacOS“, „Chrome“ ir „Firefox“. Šiuo metu jie taip pat priima mokėjimą per „Bitcoin“.

11,95 USD / mėn. Iš tiesų skamba brangiai, tačiau dabar jūs galite gauti 70% nuolaidą jų 3 metų + 3 mėnesių nemokamame plane, gaudami vos 3,49 USD / mėn. Su 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Jų 2 metų planas šiomis dienomis kainuoja 4,99 USD / mėn. (58% nuolaida). Vienerių metų planas dabar kainuoja 6,99 USD / mėn. (41% nuolaida).

„ExpressVPN“

„ExpressVPN“ taip pat yra vienas geriausių reitingų tarp VPT. Tai labai saugu. Tai leidžia jums aplankyti bet kokį apribotą turinį, apeinant geografinius apribojimus. Jis siūlo keletą nuostabių funkcijų, tokių kaip: nėra žurnalų, neribotas serverio jungiklis, geriausios klasės šifravimas, nulio žinių DNS, žudymo jungiklis, padalintas tunelis ir neribotas pralaidumas.. 

Jis turi puikų greitį. Tai veikia ir su „Netflix“. Tai taip pat labai patogu naudoti. Tai palaiko visus įrenginius, taip pat teikia klientų aptarnavimą visą parą. Išskyrus tai, kad jis yra puikus transliacijai. Tai taip pat suteikia savo vartotojams 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Šiuo metu jie siūlo nuostabų pasiūlymą dėl savo 1 metų plano. Tai kainuoja 6,67 USD / mėn., Naudojant 3 mėnesius nemokamų paslaugų.

Privatus interneto ryšys

PIA VPN labai rekomenduoja vartotojai visame pasaulyje. Jis turi keletą nuostabių funkcijų, tokių kaip: aukšto lygio šifravimas, pritaikyti VPN protokolai, lengvai naudojamos programos, stabilus VPN ryšys ir geras palaikymo centras..

Privatus interneto ryšys (PIA) siūlo P2P palaikymą, kuris puikiai tinka kankinti. Taip pat galite sujungti 5 įrenginius vienu metu į vieną VIP sąskaitą. 

Trys galingi VPN protokolai, būtent PPTP, OpenVPN ir L2TP / IPSec, palaiko saugumą. Tai taip pat blokuoja skelbimus, stebėjimo įrankius ir kenkėjiškas programas.

VIP kainuoja 6,95 USD / mėn. Šiuo metu geriausias jų pasiūlymas kainuoja 3,33 USD / mėn. Už 1 metų planą (67% nuolaida). Neįrašomi jokie eismo žurnalai ir jie turi daugiau nei 3059 serverius 28 šalyse.

„IPVanish“

Visada naudinga turėti 7 dienų pinigų grąžinimo garantiją, tokią, kokią siūlo „IPVanish“. Jie turi daugiau nei 1000 serverių daugiau nei 60 šalių, todėl yra didelė tikimybė, kad per juos lengvai rasite tinkamą „BitTorrenting“ VPN serverį.. 

Jūs galite mėgautis „OpenVPN“ ir „L2TP / IPsec“ VPN protokolų saugumu 5 įrenginiuose kartu su „IPVanish“. Tarp jų nuostabių savybių yra: anoniminis torrentas, kelių platformų apsauga, jokių žurnalų, neribotas serverio perjungimas ir neribotas pralaidumas. 

10 USD / mėn. Gali pasirodyti brangus, tačiau šiomis dienomis jie siūlo savo 1 metų paketą už 3,25 USD / mėn. (73% nuolaida).

„SurfShark“

Surf-Shark taip pat yra plačiai žinomas. Jis pasižymi įvairiomis funkcijomis, tokiomis kaip: nėra IP nutekėjimo, nėra žurnalų, greitas tiesioginių pokalbių palaikymas, automatinis žudymo jungiklis (tik vietinėms programoms) ir DNS apsauga nuo nutekėjimo.

Tai gali atblokuoti „Netflix“. Jo prisijungimo laikas yra greitesnis nei vidutinis. Iš esmės tai puikus bet kokio tikslo VPN ir yra labai patikimas. Torrenting, tai yra idealus VPN.

Jis taip pat neturi ryšio gedimų. Jame yra programos, skirtos „Mac“, „Windows“, „iOS“, „Android“ ir „Linux“. Jis taip pat siūlo „Chrome“ ir „Firefox“ plėtinius.

Nuostabi žinia ta, kad joje yra nemokamas 7 dienų bandymas „Mac“, „iOS“ ir „Android“. Jų 24 mėnesių + 3 mėnesių nemokamas paketas šiomis dienomis kainuoja 1,99 USD / mėn. (80% nuolaida).

ProtonVPN

„Proton VPN“ yra greitasis VPN, saugantis jūsų privatumą internete. Jų būstinė yra Šveicarijoje. Jie nestebi ir nežiūri jūsų internetinės veiklos žurnalų. Išskyrus tai, jis turi keletą stiprių funkcijų, tokių kaip: 10 GBIT serveriai, P2P palaikymas, neprisijungimo politika ir neribotas pralaidumas.

Vienu metu galite prijungti iki 10 įrenginių. Tai taip pat teikia profesionalų palaikymą. Nuostabi dalis yra ta, kad jie turi nemokamą versiją. Išskyrus tai, jie siūlo 3 paketus:

  • 1 metų sandoris - 6,5 USD per mėnesį
  • 2 metų sandoris - 6 USD per mėnesį
  • „ProtonVPN“ ir pašto paketas - 7,5 USD per mėnesį

apsilankykite svetainėje

„CyberGhost“

„CyberGhost“ taip pat yra puikus pasirinkimas. Tai nekelia pavojaus greičiui. Jis turi serverius visame pasaulyje. Tai leidžia jums transliuoti ir naršyti be apribojimų.

Tai apeina geografinius apribojimus, uždarymus ir skaitmeninę cenzūrą. Taip pat galite žaisti regionų žaidimus ir transliuoti sporto renginius.

Kai kurios geriausios jo savybės yra: nėra žurnalų, skelbimų blokavimo funkcija, IP adresų slėpimas ir kenkėjiškų programų blokavimas. Tai taip pat teikia kelių platformų apsaugą.

Jų 3 metų + 2 mėnesių nemokamas pasiūlymas kainuoja 2,75 USD per mėnesį ir jam suteikiama 45 dienų pinigų grąžinimo garantija.

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments