Geriausi „Kodi“ priedai (atnaujinta 2019 m. Sausio mėn.)

[ware_item id=33][/ware_item]

Turinio transliacija jums patogiu metu yra prabanga, kurią šiais laikais gali sau leisti dauguma žmonių, tačiau „Kodi“ yra atvirojo kodo programa, tai reiškia, kad sutaupysite pinigų žiūrėdami tai, kas jums patinka. Tai idealiai tinka transliuoti TV laidas, filmus, tiesioginę TV, tiesioginį sportą ir internetinius žaidimus. Jis yra populiarus, nes palaiko ilgą formatų sąrašą, todėl turinys gali būti transliuojamas įvairiais grotuvais. Geriausia „Kodi“ dalis yra ta, kad ji siūlo daugybę priedų, kad sukurtų jaudinantį individualų įspūdį.


Kur galite rasti jūsų paprašytų „Kodi“ priedų? Na, jūs turėsite pasinerti į „Kodi“ saugyklas, kad jas išgautumėte. Nors kelios iš šių saugyklų suteikia prieigą tik prie vieno papildinio, kiti yra tie, kurie suteikia jums kelis priedus tuo pačiu metu. Įdiegę „Kodi“ saugyklą, gausite atnaujintas visų jame esančių priedų versijas.

Kodėl VPN reikalingas „Kodi“ priedams?

Kaip ir bet kurios internetinės veiklos metu, svarbiausia yra saugumas. Turėjote būti girdėję apie valdžios institucijų veiksmus prieš tuos, kurie pažeidžia autorių teises. Jie vis budresni, todėl reikia apsisaugoti. „Kodi“ VPN paslėps tikrąjį jūsų IP adresą, todėl jiems nebus įmanoma sekti tikslią jūsų vietą. Tai taip pat saugos visus jūsų gaunamus ir siunčiamus duomenis nuo įsilaužėlių viešuosiuose tinkluose. Be to, daugeliui „Kodi“ priedų yra taikomi geografiniai apribojimai. Patikimas VPN padės jums juos apeiti.

Rekomenduojami „Kodi“ priedai

Įvairiose saugyklose yra įvairių „Kodi“ priedų, atliekančių universalias funkcijas. Kai kurie patenkina konkrečią auditoriją, todėl tikrai rasite tarp jų tai, ko jums reikia.

Išėjimas

Šis „Kodi“ priedas nėra būtinas. Tai įkvėpė keletą kitų priedų ir nustatė aukštą standartą. Jį sukūrė „Lambda“ ir garsėja puikia vartotojo sąsaja. Daugelis jį palygino su „Netflix“. Be įprastos paieškos, taip pat galite rasti turinį, kurį pažymėjo tam tikra įžymybė.

Sandorą

Šis garsus priedas yra naujas „Exodus“ veidas. Jis ateina su tomis pačiomis nuostabiomis savybėmis, kurios padarė Exodus buitiniu vardu. Galite įdiegti „patogų“ iš „Kodil“ saugyklos ir atrasti naujausią turinį, kurio žiūrovai priklijuojami prie ekranų.

Taip pat skaitykite: Geriausi „Kodi“ teisiniai priedai

Išėjimo / Sandoros šakės

 1. Gurzilas

Prieiti prie „Exodus“ pasidarė sunku, todėl rinkoje buvo spraga kažko panašaus. Tai kūrėjams suteikė galimybę pasigaminti „Exodus“ šakių, tokių kaip „Gurzil“. Jie įsitikino, kad jų „Kodi“ priedas nebuvo tik „Exodus“ šakutė vardu. Išbandę jį, pastebėsite, kad jo veikimas yra nekantrus, kaip ir jo įkvėptas priedas.

 1. Fantastinis

„Exodus“ nebuvo vienintelis „Kodi“ priedas, kuris tarnavo kaip standartas. „Fantastic“ buvo sukurtas veikti tiksliai taip, kaip „Paktas“. Tiesą sakant, ji veikia taip gerai daugumai vartotojų, kad jie naudojasi taip pat dažnai, kaip ir Paktas. Surasti mėgstamus žanrus yra paprasta naudojant „Fantastic“. Jei jūs dabar ieškote to, kas karšta, „Fantastic“ taip pat turi šią parinktį.

 1. Nekoduota

Spartai yra būtinas srautas, o nekoduotas - tai prioritetas. Štai kodėl šis „Kodi“ priedas turi tokią didelę reikšmę. Saugumas dar labiau padidinamas įgyvendinant „neprisijungimo“ politiką. Galite įdiegti iš tam skirtos saugyklos, neužkoduotos saugyklos.

 1. Poseidonas

Kaip graikų Dievas valdė vandenynus, šis „Kodi“ priedas valdo „Amazon Firestick“ pasaulį. Ji iškovojo aukščiausią reitingą šioje kategorijoje pagal ištikimų „Firestick“ vartotojų pageidavimus. Kitas perkėlimas yra tas, kad jame yra moderni vartotojo sąsaja, primenanti paktą. Pasirinkite iš plataus atnaujinto turinio pasirinkimo, kad nuvargtumėte nuobodulį tiek darbo dienomis, tiek savaitgaliais.

 1. Neptūnas kyla

„XBox“ vartotojų nepamiršo „Kodi“ priedų kūrėjai. „Neptūnas Rising“ sulaukė puikių įvertinimų, nes nusileido ant scenos. Nesunku suprasti, kodėl jis yra labai mylimas. Pagrindinė dizaino idėja buvo paimta iš „Poseidon“, tai reiškia, kad ji klestės taip, kaip tai darė „Exodus“ ir „Paktas“. „Neptūno augančios“ priklausomybės šaltinis yra „NaNScrapers“. Jis turi didelę biblioteką, kurioje pateikiamas turinys, kurio galbūt nerasite per kitus „Kodi“ priedus.

Oculus

Tai puikiai tinka tiems, kurie nenuilstamai trokšta pramogų. Įdiekite jį iš prekių ženklų saugyklos, kad pasiektumėte visus naujausius bloknotus ir TV serialus, kurie šiuo metu daro pramogų naujienų antraštes. Jame yra patogios kategorijos, kad jūsų apsvaigimo stebėjimo sesijos būtų atpalaiduojančios.

Genesis atgimė

Tai buvo liūdna diena, kai „Kodi“ prarado „Genesis“ priedą, tačiau vartotojai buvo ekstazės, kai jis vėl pasirodė kaip „Genesis Reborn“. Dabar jums gali patikti ta pati nuostabi patirtis, kurią „Genesis“ pasiūlė naujoje pakuotėje. Tie patys kūrėjai dirbo su „Genesis Reborn“, todėl nėra abejonių dėl kokybės ar patikimumo.

Uranas

Buferis yra paskutinis dalykas, kurio nori bet kuris vartotojas, naudodamas srautą per „Kodi“. Uranas šiuo atžvilgiu yra puikus. Jei užsiregistruosite į jų „Trakt“ papildomą sąskaitą, ne tik gausite HD vaizdo įrašus, bet ir atsisveikinsite su buferiu. Tai gana puikus susitarimas. Patikrinkite tai „Blamo“ saugykloje.

Tiesioginės televizijos priedai

 • Brolija

Šis mažas perlas iš „Intercomp Media“ saugyklos tikrai patenkins visus jūsų tiesioginės televizijos poreikius. Galite transliuoti apdovanojimų šou, aukšto lygio renginius ir dar daugiau.

 • Dr Doom

Šis „Kodi“ priedas yra labai rekomenduojamas dėl fantastiškos vartotojo patirties, užtikrinančios patenkinamą tiesioginį TV srautą.

Specialūs priedai

Prisiminkite keletą nuostabių „Kodi“ priedų, skirtų konkretiems vartotojams, atsižvelgiant į jų unikalias nuostatas.

 • FSOCIETY taip pat turi dokumentinius filmus, trumpametražius filmus ir muziką
 • „WatchNixtoons“ iš „Incursion repository.is“ puikiai tinka animacinių filmų ir anime gerbėjams
 • „Mad House“ klasika yra būtinas senų TV laidų ir filmų mėgėjams
 • Vaikų kampelis V2 tvarkingai sudėlioja vaikų turinį pagal įdomias kategorijas
 • Griežtai HD aptarnauja vartotojus, kurie negali pakenkti kokybei ir visada reikalauja HD

Tikimasi, kad bus supainiotas tarp visų šių puikių variantų, tačiau bus lengviau, jei paieškoje sutelksite dėmesį į individualius „Kodi“ priedo reikalavimus..

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments