Dalykai, kuriuos reikia žinoti prieš perkant VPN

[ware_item id=33][/ware_item]

Internetinė veikla ir saugumas turi vykti greta, neturėtumėte to ignoruoti, nes šiandien yra viskas, o VPT tuos duomenis saugo. Viskas, ką šiandien darote internete, turi būti saugi. Jūs nenorėtumėte, kad jūsų asmeninė informacija būtų atskleista kitoms šalims, ir mes žinome, kad tai nėra neįmanoma užduotis.


Nors yra šimtas būdų, kaip galite išgelbėti save nuo internetinių nelaimių, ne visos alternatyvos yra tokios veiksmingos, kaip atrodo. Tačiau yra keletas gelbėjimo jungčių, kurios gali suteikti atsakymus į visus jūsų klausimus. Tiesą sakant, virtualūs privatūs tinklai, dar žinomi kaip VPN, yra geriausias jūsų internetinės saugos ir saugaus ryšio įrankis.

Viską apie paslėptus IPS adresus, anoniminę internetinę veiklą, slaptažodžių ir informacijos apsaugą, VPT teikia jums visą naudingų priemonių paketą internete. Bet nieko gero neišeina be išlaidų. Jei nenorite jokių VPN, kurį ketinate įsigyti, trūkumų, galite pataupyti keletą dolerių už geresnes paslaugas, ar ne? Bet tuo pat metu įsitikintumėte, kad jei mokate už ką nors, tai turėtų geriau atitikti jūsų tikslą.

Norėdami būti nerizikingi, turite patvirtinti keletą dalykų apie paslaugą. VPN jungtys turi įvairių funkcijų ir specifikacijų, todėl pasirinkti geresnį VPN gali būti šiek tiek sudėtinga. Norėdami išgelbėti jus nuo painiavos, turime vadovą apie tai, kokį VPN pirkti ir kokių privalomų funkcijų reikia ieškoti VPN..

Norėdami investuoti į VPN ryšį, pirmiausia turite žinoti, kaip veikia VPN ir kodėl šiais laikais tai yra svarbiausias dalykas skaitmeniniame pasaulyje. Paprastais žodžiais tariant, VPN yra naudinga priemonė anonimuoti ir apsaugoti, atliekant internetinę veiklą.

Tačiau iškyla klausimas, ko turėtumėte ieškoti VPN? Į ką svarbiausia atkreipti dėmesį perkant VPN? 

Atsakykime, ištirsime, kodėl VPN šiais laikais yra tokie populiarūs. Pagrindinė priežastis yra ta, kad visi siekia privatumo internete, nes tai yra pagrindinis poreikis šiandieniniame gausiame skaitmeniniame pasaulyje. O pagrindinė VPN funkcija yra būtent tai, apsaugoti jus internete! Jei naudojate VPN, naršote privačiai, niekas negalės jūsų sekti. Galite peržiūrėti ribotą turinį / svetaines savo šalyje ir žaisti žaidimus, kurių jūsų šalyje nėra..

Taigi, VPN yra naudingas daugeliui dalykų, tačiau yra dar keli dalykai, kuriuos turėtumėte žinoti prieš pirkdami VPN. Parengėme šį vadovą, kad galėtumėte pasirinkti sau tinkamiausią VPN ir nesigailėsite nusipirkę!

Čia yra vadovas, kuris padės jums maksimaliai išnaudoti investuotus dolerius į bet kurį VPN.

Protokolai

Jūsų prioritetas yra saugumas. Tai yra viena iš pagrindinių VPN funkcijų, t. Y. Apsaugoti jus internete nuo įsilaužėlių ir stebėjimo. Apsaugos protokolai saugo jus ir galite naršyti, nesijaudindami apie nesėkmes. Apsauga, kurios norite ir ieškote naudodamiesi VPN ryšiu, priklauso nuo to, kokį protokolą jums siūlo VPN, ir yra įvairių tipų protokolų, tokių kaip PPTP, L2TP ir OpenVPN..

PPTP yra senas VPN protokolas ir dažniausiai naudojamas. Jis siūlo minimalų saugumą, tačiau jis nustatomas tikrai greitai ir turbūt lengviausiai naudojamas tarp visų kitų protokolų tipų.

„L2TP“ savo vartotojams turi saugaus šifravimo funkciją. Tai lengva naudoti, ypač kai kalbama apie OS įrenginius, nes jie turi įmontuotas protokolo sąsajas.

„OpenVPN“ yra dar vienas protokolo tipas. Tai yra populiariausias naršyklės protokolas. Jei ieškote VPN protokolo, kuris geriausiai tinka atsisiųsti, apeiti geografinius apribojimus ir suteikti nuotolinę prieigą, tai yra tas protokolas, kurio turėtumėte ieškoti VPN, kurį ketinate įsigyti..

Universalumas

Kitas svarbus veiksnys, į kurį turėtumėte atsižvelgti, - įsitikinkite, kad tas, ar ketinate įsigyti VPN, palaiko daugybę platformų ir operacinių sistemų. Trumpai tariant, jis turėtų būti universalus. Mūsų patarimas jums bus neapsiriboti viena platforma ar OS. Pasirinkite VPN, siūlantį vienu metu prisijungti prie nešiojamojo kompiuterio, kompiuterio ir išmaniojo telefono, paliekant papildomos vietos kitiems įrenginiams.

Techninė pagalba

Lengvai prieinamą ir naudingą klientų aptarnavimą tikrai sunku rasti, vis dėlto turite jo ieškoti. Pasirinkite VPT, turinčią geras klientų aptarnavimo paslaugas, ypač jei jūs nepakankamai išmanote šią sritį. Išsamus DUK skyrius ir pasiaukojantys ekspertų atstovai yra požymiai, kad VPT ne tik siūlo žvaigždinius produktus, bet ir vertina savo klientus.

Patikimas įrašas

Tavo privatumas yra brangus. Taigi, jūs turėtumėte nusipirkti patikimą šifravimą užtikrinantį VPN, nes šifravimo technologija gali sukurti arba sugadinti VPN. Puiki VPN paslauga pasiūlys įvairius šifravimo režimus, kurie siųs jūsų interneto srautą per kelis serverius, ir tokiu būdu išlaikomas aukštas anonimiškumo lygis..

Prieinamumas

Kuo naudinga VPN paslauga, kurios pasiekiamumas yra ribotas? Jei norite naudoti VPN, kad pasiektumėte turinį, kuris užblokuotas jūsų šalyje, rekomenduojame atidžiai atkreipti dėmesį į tai, ar VPN yra prieinamas skirtingose ​​šalyse. Pasirinkite VPT, turinčią serverių daugelyje šalių.

Prisijungimas

Jums tikrai reikia privatumo apsaugos, neatskleidžiant jokios paieškos istorijos informacijos, ir tam jums reikalinga nulio žurnalo politika. Jei rimtai ir sąmoningai domitės savo veikla internete ir privatumu, tuomet būtinai turite turėti VPT. Bet jums reikia VPN, kuriame nėra jokių jūsų veiklos žurnalų. Saugūs VPN, neturintys duomenų apie tai, ką darėte internete, yra naudingi ir vartotojams, ir VPN teikėjams. Kadangi išsamūs registravimo įrašai užima vietos diske, kai kurie VPN išdrįsta saugoti bet kokius žurnalo įrašus. Tai yra viskas, ko jums reikia, VPN, kuris nestebi jūsų veiklos.

Nužudymo jungiklio funkcija

VPN buvo sukurtas tam, kad visa jūsų internetinė veikla būtų anoniminė ir ji turi atitikti tikslą. Turite žinoti, kad VPN, į kurį planuojate investuoti, jame turi būti ši „Kill Switch“ sistema. Jis neturėtų atsijungti ir priversti jus naudotis įprastu interneto ryšiu. Vietoj to, naudodamiesi VPN, bet kuriuo metu turite būti atokiau nuo visų akių. Puikiai ir žymiai, kad VPT turi šią „Kill Switch“ funkciją savo sistemoje, kuri apsaugo jūsų VPN ryšį nuo staigaus nutolimo neprisijungus ir apsaugo jus nuo interneto naudojimo. Tarkime, jūs esate internetinės bankininkystės operacijos viduryje ir ten VPN ryšys nutrūksta. Tačiau naudojant „kill switch“ sistemą, VPN automatiškai nutraukia ryšį, kad nepatektumėte į interneto srautą nesaugiu, įprastu interneto ryšiu..

Serverio vieta

Didelis serverių vietų skaičius yra pagrindinis dalykas, kurio neturėtumėte praleisti. „Kiek serverių turi VPN? Kur yra tie serveriai? “ yra klausimai, į kuriuos reikia pagalvoti prieš priimant bet kokį sprendimą. Turite patikrinti, kur yra VPT teikėjas ar įmonė. Jei serverio vieta yra suderinta su jūsų poreikiais, tai yra VPN, kurį turėtumėte gauti. Jei naudojate VPN, kad galėtumėte išvengti vyriausybės nustatytų apribojimų, turėtumėte kreiptis į VPN įmonę, esančią šalyje, kuri yra mažiausiai susijusi su jūsų šalimi, tai yra pagrindinis!

Kaina

Prieš pirkdami VPN, atlikite savo tyrimus. Yra daugybė nuostabių VPN paslaugų, ir norint, kad jis būtų puikus, VPN nereikia brangiai kainuoti. Yra daugybė biudžetinių VPT, kurie gali konkuruoti su brangiaisiais, taip pat siūlo puikias funkcijas. Jei galvojate naudoti nemokamą VPN, būkime sąžiningi ir pasakykime, kad vienintelis nemokamo VPN pranašumas yra tas, kad nemoki už jį pinigų. Visi puikiai žinome, kad šiame pasaulyje nėra nieko laisvo. Nemokamame VPN nėra garantijų, kas atsitiks su jūsų privatumu, saugumu ir bendru našumu. Tiesą sakant, daugeliu atvejų jūsų informacija parduodama internetinės rinkodaros tikslais. Štai taip šios nemokamos VPN įmonės uždirba pinigus, neimdamos nė cento, priversdamos manyti, kad jos buvo tiesiog dosnios..

Kaip anonimiškai nusipirkti VPN?

Tai buvo funkcijos, į kurias turėtumėte atsižvelgti prieš pirkdami VPN paslaugą. Dabar patikrinkime, kaip intelektualiai nusipirkti VPN. Norėdami sutaupyti laiko ir painiavos, čia yra mūsų ekspertų patarimų, kaip protingai įsigyti VPN paslaugą, sąrašas..

Naudodamiesi dovanų kortelėmis

Dabar taip pat svarbu, kaip jūs mokate už VPN paslaugą, kaip ir tai, kaip norite išlikti anonimiški vykdydami internetinę veiklą. Mokėti už VPN yra svarbu, tačiau tai nėra lengva užduotis. Vienas įrankis, kurį supratome kaip jūsų VPN mokėjimo būdą, yra dovanų kortelės. Galbūt jie puvės jūsų piniginėje nuo praėjusių Kalėdų, o dabar pats laikas jais pasinaudoti. Kai kurie iš VPT teikėjai priimti dovanų korteles kaip mokėjimą. Galite lengvai sumokėti už VPN paslaugą konvertuodami dovanų korteles į jūsų VPN mokėjimą. Kaip tu tai darai? Kai kurie VPN teikėjai turi ją savo svetainėse. Galite pasirinkti norimą dovanų kortelę ir lengvai galėsite iškeisti savo dovanų kortelę į VPN prenumeratą..

Naudojant „Bitcoin“

„Bitcoin“ yra dar vienas būdas jums įsigyti VPN. Tai yra tarsi visiškai nauja valiuta rinkoje ir naujas mokėjimų tinklas. Galite siųsti ir gauti „Bitcoins“ neišduodami asmeninės informacijos. Galite lengvai paslėpti savo vartotojo tapatybę ir gauti norimą VPN prenumeratą.

Yra daugiau informacijos apie tai, kaip galite anonimiškai nusipirkti VPN ir kokį VPN nusipirkti. Taigi, mes sustojame čia, nes mes žinome, kad laikas yra pinigai, ir jūs jau supratote, kokie yra VPN pirkimo trūkumai. Trumpai tariant, investuokite į kokybišką VPN paslaugą ir sumokėkite už anonimines laikmenas už saugumą.

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments