Ar VPT teikėjai saugo vartotojo duomenis? – Naujausias tyrimas

[ware_item id=33][/ware_item]

Daugelis virtualiojo privataus tinklo (VPN) paslaugų teikėjų labai rimtai vertina interneto saugumą ir privatumą. Tai būtina, nes pati jų paslauga yra nukreipta į mažiausiai saugumo internete užtikrinimą. Štai kodėl dauguma šių VPN paslaugų teikėjų turi griežtą saugumo politiką. Ši saugos politika neapima vartotojo veiklos, IP adresų ir kitos svarbios informacijos apie jos vartotojus žurnalų.


Štai kodėl neseniai atliktoje apklausoje buvo išnagrinėti šie VPT ir jų politika, susijusi su internetine sauga, ir kaip jie su ja susieja. Tyrime dalyvavo daugiau nei 100 VPN, kurie yra gana paplitę vartotojų vardai. Tyrimo metu buvo nustatyta, kad daugiau nei 26 iš šių 100 VPT paslaugų saugo ir renka informaciją iš savo vartotojų. Dalį jų saugomos informacijos sudaro IP adresas, tikroji vieta, pralaidumo duomenys ir net ryšio laiko žymos.

Grėsmės privatumui internete bėgant metams ir toliau didėja. Turint „Google“ ir „Facebook“ galią gauti jūsų informaciją ir sekti jūsų veiklą, šiandien internete iš tikrųjų sunku būti anoniminiam..

Štai kodėl VPT paklausa kasmet tampa vis didesnė ir tikimasi, kad ji dar padidės 2019 m. Paklausos išlaidos maždaug sieks daugiau nei 70 mln. USD..

Agentūros, stebinčios jūsų judėjimą

Tarp labiau paplitusių VPN pavadinimų, kurie, kaip žinoma, saugo jūsų veiklos žurnalus, yra „BufferedVPN“, „HolaVPN“, „HotspotShield“, „AnonVPN“, „AceVPN“ ir „VPNGate“. Tačiau jų saugumo politikoje teigiama kitaip.

Pagal savo saugos politiką, jie stebi vartotojo veiklą, tačiau su ja nežiūri jokių žurnalų. Taigi, jie neturi įrašų apie savo vartotojo veiklą.

Tačiau įrodyta, kad tai klaidinga vienam Honkonge įsikūrusiam teikėjui. Tai įvyko po to, kai 24 metų Ryanas Linas buvo areštuotas FTB agentų po to, kai jo žurnalus paviešino Honkonge įsikūręs VPT tiekėjas.

Ryanas Linas galbūt nėra geras vaikinas, tačiau tai, kad VPT paslaugų teikėjai gali suteikti informaciją agentūroms ar organizacijoms (nesvarbu, kokia to priežastis), kelia gana didelį nerimą. Tai akivaizdžiai prieštarauja jų saugumo politikai.

Kokia yra saugumo politika, jei ji netiesa??

Aukščiau paminėti VPN teikėjai vis dar laikosi savo saugumo politikos, kuria nedaromi jokie žurnalai, remiantis „VPNOverview“ pranešimo tyrimu. Jie saugo savo vartotojų veiklos žurnalus ir asmeninę informaciją (telefono numerį, el. Pašto adresą ir kt.). Taip pat saugo IP adresus, pralaidumo duomenis ir laiko žymes..

Deja, Honkonge įsikūręs paslaugų teikėjas ne vienintelis tai daro. Tariamai kiti žinomi VPT, tokie kaip „Hotspot Shield“ ir „HolaVPN“, renka duomenis iš savo vartotojų.

Ką mes galime iš to išmokti, yra tai, kad ne visi VPT yra vienodi. Ne visi jie teisingi savo žodžiais ar net saugumo politika. Taigi prieš pasirenkant VPN verta skirti laiko apsispręsti ir išstudijuoti jų ypatybes ir saugos politiką. Taip pat svarbu patikrinti, ar VPT nėra blogai registruotas informacijos apie vartotojo informaciją pardavimas ar net saugojimas kaip vartotojo žurnalai. Ir kaip jūs tai sužinosite pasirinkę VPN? Na, šis straipsnis tikrai bus naudingas lemiamu momentu.

Dalykai, kuriuos reikia patikrinti prieš įsigyjant VPN

Šiuo metu rinkoje yra daugybė VPT, todėl sunku pasirinkti tinkamą, kuris užtikrins mūsų ieškomą internetinį saugumą. Norėdami padėti jums apsispręsti, čia yra keletas dalykų, kuriuos turėtumėte patikrinti prieš pirkdami.

Jų saugumo politika

Visi VPN turi saugos politiką. Prieš užsisakydami jų paslaugas būtinai peržiūrėkite juos. Įsitikinkite, kad jie nevykdo žurnalų, duomenų ar viso to, kas yra asmeniškai jūsų. Galite dar kartą tai patikrinti keliais būdais. Vienas iš būdų yra ieškoti naujienų pranešimų apie tai, kas pažeidžia jų pačių saugumo politiką.

Nuoma trečiųjų šalių teikėjams

Yra milijonai klientų, ieškančių VPT. Štai kodėl dauguma VPN paslaugų teikėjų aptarnauja šimtus ar net tūkstančius klientų. Norint patenkinti šį didelį klientų skaičių, jiems kartais reikia trečiųjų šalių duomenų centrų pagalbos. Patikrinkite, ar VPN paslaugų teikėjas bendradarbiauja su patikimu duomenų centru, turinčiu gerą saugos istoriją ir foną. Kai kurie VPT net neperduoda savo serverių; jie turi savo, o tai yra geriausia, ko galėjai ieškoti. Tokie svarbiausi VPT yra „NordVPN“, „ExpressVPN“, privačios interneto prieigos (PIA), „IPVanish“ ir „VyprVPN“..

Virtualios vietos

Kai kurių VPN paslaugų teikėjų spektras yra didelis. Kai kurie iš jų yra ne tik vienoje šalyje, bet ir aptarnauja daugybę vietų visame pasaulyje. Kai kurie netgi linkę pateikti virtualias vietas arba sukurti netikras vietas. Tačiau tai gali pakenkti vartotojams, nes tai gali sukelti DNS nutekėjimą. Dideli pramonės vardai užtikrina, kad su šia problema būtų elgiamasi atsargiai naudojant stiprius serverius.

Bendraamžių bendravimas

Taip pat pravartu žinoti, ar VPN paslaugų teikėjas leidžia bendraamžiams keistis bendraujantiesiems ar interneto srautui iš failų bendro naudojimo svetainių, tokių kaip „BitTorrent“. Dauguma VPN tai leidžia. Pavyzdžiui, „NordVPN“ leidžia interneto srautą keistis failų svetainėmis.

Mokėjimo būdas

Dažniausiai naudojamas VPN mokėjimo būdas yra „PayPal“. Kai kurie iš jų taip pat priima kriptovaliutas, pavyzdžiui, „Bitcoin“. Taigi, jei norite, kad jūsų operacija būtų visiškai anonimiška, jie rekomenduoja naudoti kriptovaliutą.

Atsižvelgiant į jūsų pasirinktą mokėjimą, vis tiek pravartu žinoti, ar VPT paslaugų teikėjas nelaiko jūsų slaptos finansinės informacijos, laikydamasis tinkamų ir dažniausiai naudojamų mokėjimo būdų..

Tikiuosi, kad šie patarimai padės rasti tinkamą VPN. Tiesiog atminkite, kad VPT gali suteikti jums reikalingą internetinę apsaugą. Taip pat patartina ištrinti slapukus kiekvieną kartą naršant internete, kad ir jūs patys galėtumėte apsaugoti savo duomenis.

„BestVPNDeals“ rekomenduoja geriausius VPT, užtikrinančius internetinį saugumą

  1. „NordVPN“
  2. „ExpressVPN“
  3. Privatus interneto ryšys
  4. VyprVPN
  5. „IPVanish“
James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments