Ar VPT gali apsaugoti jus nuo internetinių piratų? Išsiaiškinkime.

[ware_item id=33][/ware_item]

Nenuostabu, kad bent jau šioje technologinėje eroje buvote įsilaužę į asmenines paskyras ar svetaines. Vienu būdu įsilaužimas yra priimtinas, jei jis padarytas dėl geros priežasties. O kas, jei staiga sužinosite, kad jūsų įmonės svetainėje buvo įsilaužta ir buvo atskleisti visi jūsų duomenys? Argi tai nėra bauginanti, tiesiog galvoji apie tai? Tai taip pat baisu, kaip nukristi nuo kalnų uolos. Taigi, mes turime rasti būdą, kaip kovoti su šia kliūtimi atgal. Nes jei pasaulyje vyraujančių subjektų sąskaitos gali būti nulaužtos, tada jūs taip pat esate sąraše.


Kibernetiniai nusikaltėliai visada naudojasi galimybėmis ir jūs niekada negalite žinoti, kaip blogai jie gali jus paveikti. Tačiau jei jie patobulino savo įsilaužimo įgūdžius, mes taip pat turime savo gynybos įrankius, kad išvengtume šios nelaimės. Nenuostabu, kad technologijas perėmė ir kiekvieną dieną ieškome sprendimų, kaip išlyginti neišsprendžiamas problemas. Laimei, egzistuoja viena priemonė apsaugoti jūsų egzistavimą internete. Taip, mes kalbame apie VPN. Tai yra paprastas ir paprastas būdas apginti internetinę veiklą ir informaciją.

Technologijų piratavimas

Piratai yra neįtikėtinai geri dėl savo technikos ir statistikos. Naudodamiesi keliais būdais, įsilaužėliai gali lengvai pasiekti jūsų konfidencialius ir asmeninius duomenis, tokius kaip jūsų kreditinės kortelės informacija, el. Pašto adresai, slaptažodžiai ir kita informacija. Jei norite paminėti keletą klavišų, slapto pasiklausymo, slapukų vagystės, masalo ir perjungimo metodų, ten yra daug daugiau įsilaužimo būdų. Tačiau gera žinia ta, kad saugiam naršymui visada galite naudoti VPN.

kovoti su vpn prieš įsilaužėlius

Trumpai pakalbėkime apie tai, kas tiksliai yra VPN paslauga, kaip ji gali apsaugoti jus nuo įvairių internetinių nesėkmių ir kaip išvengti įsilaužėlių atakų. Be abejo, VPN gali būti jūsų gelbėtojas, nesvarbu, kokia sunki problema.

Dabartinį jūsų IP adresą galima lengvai atsekti - Patikrinkite savo IP naudodami įrankį

Virtualus privatus tinklas

VPN, virtualus privatus tinklas, yra vardas, kuris šaukia „Privatumas“. Tai lanksčiausia ir saugiausia paslauga interneto vartotojams. VPN gali būti naudojamas saugiam naršymui, saugiam ryšiui, be to, jame teikiamos pažangios privatumo priemonės.

  • VPN gali apsaugoti jus nuo įsilaužėlių.
  • Tai gali padaryti kankinimą saugų.
  • Tai gali paslėpti jūsų tapatybę internete, o tai daro bendrą internetinę patirtį saugią.

Taigi, kurį VPN turėtumėte naudoti?

Jei jūs kalbate apie VPN, yra įvairių versijų ir paslaugų, kurias teikia kiekvienas VPN. Tačiau visi jie skiriasi savo pobūdžiu ir, kad jums būtų lengva juos išsirinkti, mes sukūrėme savo populiariausių sąrašų sąrašą, kuriuos galite panaudoti ir padaryti internetinę patirtį saugesnę nei bet kada. [/ Vc_column_text] [/ vc_column] [/ vc_row]

„NordVPN“

Jei manote, kad naršydami internete neturite jokio privatumo arba jo mažai, ir ieškote to sprendimo, tada neieškokite daugiau. „NordVPN“ yra VPT, sukurtas tik tiems, kurie žino apie saugumą / privatumą.

Tai yra griežtas neprisijungiantis VPN, pati įmonė neprisijungia prie vartotojo duomenų ar veiklos, tai yra jų politika. Be to, jis siūlo „Kill Switch“ funkciją. Dėl visų šių aukštųjų technologijų saugumo prabangos jis yra prieinamas. Taigi, mes tikime, kad tai yra teisingas pasirinkimas, kurį galite padaryti iškart, kad galėtumėte saugiai naudotis internetu.

„Kill Switch“ yra funkcija, atjungianti programas ir veiklą, kai jūsų duomenis pertraukia kita šalis, ji automatiškai nutraukia veiklą tik tam, kad galėtumėte saugiai naršyti ir išvengti įsilaužimo. Taigi, „NordVPN“ siūlo solidų funkcijų rinkinį už priimtiną kainą.

„ExpressVPN“

Naudodami „ExpressVPN“ galite naršyti po visas svetaines, nebijodami, kad jūsų duomenys bus atskleisti. „ExpressVPN“ užšifruoja ir apsaugo jūsų duomenis nuo smalsių akių. Jis neatsekia ir nestebi jūsų IP adresų, vietos ir kitos internetinės veiklos.

„ExpressVPN“ taip pat pasirūpina, kad jūsų duomenys nebūtų bendrinami net su pačiu VPN, todėl nėra jokios galimybės, kad jūsų asmeninė informacija būtų niekam atskleista. Naudodamiesi šia patogia paslauga, įsilaužėliai taip pat negalės atsekti jūsų veiklos internete, todėl naudodamiesi šia patikima VPN paslauga galėsite apsaugoti visus savo duomenis..

„IPVanish“

Nenuostabu, kad padaugėjo kibernetinių atakų ir dėl šios priežasties daugelis interneto vartotojų dabar ieško paslaugų, kurios savo internetinę veiklą galėtų išlaikyti anonimišką. Kadangi žinome, kiek jums svarbu privatumas, mes stengiamės padėti jums sužinoti apie patikimiausius ir naudingiausius VPN.

„IPVanish“ yra dar vienas puikus VPN įrankis, kuris daro visą jūsų internetinę veiklą nematomą ir įsilaužėlių nepasiekiamą. Tai gražiai užšifruoja visą jūsų internetinį srautą, o tai tikrai reiškia, kad niekas neturi drąsos jus sekti. Užšifruotas ryšys taip pat gali apsaugoti jus nuo įsilaužėlių, kai be rūpesčių naudojate nemokamą „Wi-Fi“ savo mėgstamiausioje kavinėje..

„SaferVPN“

Niekas gyvenime nėra nemokamas, net nemokamas internetas. Galite sėdėti viešoje vietoje, naudotis nemokamu belaidžiu internetu, tačiau vis tiek jaučiatės saugūs. Bet tai atsitinka tik tada, kai naudojate VPN. Tai yra idealus būdas naršyti internete teikiamoms paslaugoms be jokių kliūčių. „SaferVPN“ gali užšifruoti jūsų interneto ryšį ir jūs galite apsaugoti visus savo asmeninius duomenis ir išvengti įsilaužėlių atakų.

Naršydami internete anonimiškai galite apsaugoti savo kredito kortelės duomenis ir operacijas, banko duomenis ir asmenines mainų operacijas. Piratai neturėtų galimybės įsitraukti į jūsų asmeninę veiklą internete, nes jūsų naudojami IP adresai bus anonimiški ir paslėpti VPN..

Yra keletas kitų VPN paslaugų, siūlančių skirtingas funkcijas. Tačiau jų yra tiek daug, kad negalime visų jų išvardyti čia. Štai kodėl mes minėjome tik geriausius jums. Taigi, baigdami pokalbį, norėtume dar kartą pasakyti, kaip svarbu naudoti VPN naršant internete. Tai apsaugo jūsų duomenis ir daro jūsų internetinę patirtį geresnę. Todėl, jei norite ramybės, kai naudojatės internetu, aukščiau paminėti VPN pasiūlymai jums bus naudingi šiuo atžvilgiu.

Žinių nuoroda

Nichols, R. K. (2000). Apsaugokite savo skaitmeninį turtą nuo įsilaužėlių, įsilaužėlių, šnipų ir vagių. „McGraw-Hill Professional“.

Stewartas, J. M. (2013). Tinklo sauga, ugniasienės ir VPN. Jonesas & „Bartlett“ leidėjai.

Skylė, K. J., Dyrnes, E., & Thorsheim, P. (2005). „Wi-Fi“ tinklų apsauga. Kompiuteris38(7), 28–34.

Hanna, G. (2005). Belaidžių tinklų apsauga nuo įsibrovėlių. CPA žurnalas75(4), 68.

Vaizdo kreditai: vpnunlimitedapp.com & betternet.co

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments