Ar visi VPT teikėjai yra patikimi? – VPN skaidrumo ir internetinės saugos vadovas

[ware_item id=33][/ware_item]

Internetas nėra saugi vieta. Internetiniam saugumui visada kyla grėsmė. Štai kodėl norėdami apsaugoti privatumą ir duomenis internete, organizacijos ir įmonės naudoja saugumo priemones. Ir viena populiariausių apsaugos priemonių šiandien rinkoje yra VPT.


VPN reiškia virtualų privatų tinklą. Naudoti VPN yra paprasta. Jei naršote internete, srautas nukreipiamas į viešuosius serverius. Kadangi šie viešieji serveriai yra vieši, juos galima lengvai nulaužti ir perimti. VPN vaidmuo yra nukreipti jūsų interneto srautą į užšifruotą tunelį, kad niekas negalėtų užčiuopti jūsų interneto srauto ir jūs galite saugiai naršyti internete, nebijodami, kad kažkas snūstelėjo jūsų internetinėje veikloje ir informacijoje..

Tačiau pastaraisiais metais VPN paslaugų teikėjai buvo dėmesio centre. Užuot teikę apsaugą, kurios reikia asmenims, organizacijoms ir įmonėms, kai kurie iš jų elgiasi priešingai. Nors jie teikia užšifruotą tunelį jūsų interneto srautams, kad niekas negalėtų perimti ar stebėti jūsų internetinės veiklos, jie, savo ruožtu, prieina prie šio užšifruoto tunelio ir stebi kiekvieną jūsų veiklą..

Tiesą sakant, kai kuriems VPN paslaugų teikėjams kilo problemų dėl žurnalų ir klientų duomenų tvarkymo. Ir jie naudojasi šiais duomenimis norėdami parduoti reklamuotojams, kad galėtų įterpti skelbimus į nesaugius puslapius. Šie VPN paslaugų teikėjai netgi gali pavogti jūsų tapatybę ir kitą svarbią informaciją. Blogiausia, ką gali padaryti šie VPN paslaugų teikėjai, - pateikti savo klientų duomenis valdžios institucijoms. Institucijos gali naudoti savo duomenis, kad galėtų stebėti kiekvieną jų judesį ir veiklą.

Taip nutiko su areštuotu vyru, nes FTB galėjo sužinoti jo buvimo vietą per informaciją, kurią jiems pateikė vyro VPN paslaugų teikėjas. Vyras buvo apkaltintas seksualiniu priekabiavimu ir kitais baudžiamaisiais kaltinimais. Galima pamanyti, kad tai gerai, nes VPT padeda valdžios institucijoms susekti blogus žmones. Nepaisant to, kad VPN vis dar gali pasiekti jūsų buvimo vietą ir kitą informaciją bei ją kam nors suteikti, vis dėlto yra baisu, nors tai įvyko dėl rimtos priežasties..

VPT paslaugų teikėjai turėtų būti tie, kurie užtikrina žmonių internetinį saugumą ir jiems reikalingą privatumą, kuriam geriausiai tinka tik keli dideli vardai VPN pramonėje, o kiti tik naudojasi savo VPN žymėmis ir vagia informaciją, ypač nemokamų VPN atveju..

Kitas niūrus dalykas, kurį daro nedažni VPN paslaugų teikėjai, yra melas apie jų privatumo politiką. Jie pasakoja savo klientams apie privatumo svarbą jų naudojimo sąlygose ir apie tai, kad jie nevaldo žurnalų ar duomenų ar nieko apie savo klientus. Vis dėlto jie yra kaltinami padarę tą patį, pavyzdžiui: „Hola“ VPN skandalas, kuris tapo virusiniu 2015 metai.

Blogiau, kad tokio tipo VPT išleidžia daugybę pinigų vien tam, kad sumokėtų už geras apžvalgas ir patvirtinimus, kad jie galėtų priversti klientus naudotis jų paslaugomis. Taigi, jei žinomas VPT nesuteikia mums reikalingos apsaugos, ką žmonės gali padaryti, kad apsaugotų savo privatumą internete? Žinoma, naudoti VPN yra privaloma, jei jums reikalinga sauga internete. Tam yra keletas patikimų VPT teikėjų, kurie nemažina klientų pasitikėjimo jais. Be to, kiekvienas interneto vartotojas turėtų būti išmokytas keleto žingsnių, kaip išsigelbėti nuo galimo internetinio saugumo pavojaus.

3 internetinio saugumo užtikrinimo būdai

Be abejo, vienas geriausių dalykų, kuriuos galite padaryti, kad paslėptumėte savo interneto srautą nuo visuomenės ir galbūt nuo užpuolikų, yra naudoti VPN. Tačiau tai dar ne viskas, ką galite padaryti dėl to. Yra keletas kitų būdų, kaip įsitikinti, kad visi esate saugūs internete! Žinoma, svarbiausias dalykas yra patikimo VPN, kurio dar niekada nebuvo nė vienoje blogoje knygoje, naudojimas. Jei nežinote, kaip atskirti, turime patikimų VPT teikėjų, kurie daro viską, kad apsaugotumėte jus internete, sąrašą. Antra, toliau pateikiami 3 būdai, kuriais galite užtikrinti maksimalų saugumą internete, nenaudodami patikimo VPN.

1. Patikrinkite, ar nėra HTTPS

Vienas jų diegia „HTTPS“ visur. Jūs žinote, kad naršote saugią svetainę, jei tos svetainės nuorodos pabaigoje yra HTTPS. Taip pat šalia jos turėtų būti užrakto piktograma, kad užtikrintumėte, jog naršote saugioje vietoje.

2. Skelbimų blokavimo priemonės diegimas

Kitas būdas yra įdiegti skelbimų blokatorių. Skelbimų blokatorius yra geras būdas blokuoti galimus skelbimus ir kenkėjiškas programas, kurios gali patekti į jūsų kompiuterio ar žiniatinklio srautą naršant internete. Naudodamiesi skelbimų blokavimo priemone, jums nereikia jaudintis dėl skelbimų, kurie staiga pasirodo ekrane, ir nereikia jaudintis, jei netyčia juos spustelėtumėte, nes skelbimų blokavimo priemonė jį blokuos dar prieš tuos, kurie erzina, ekrane pasirodo kenksmingi skelbimai.

3. Pakeiskite DNS parametrus

Paskutinis dalykas yra pakeisti savo DNS nustatymą. DNS reiškia domeno vardo serverį. Norėdami užtikrinti saugų ryšį, turite pakeisti savo DNS į „Quad9“ arba „Cloudflare 1.1.1.1“.

Tai yra keletas būdų, kuriais galite apsaugoti savo internetinį privatumą ir naudoti patikimą VPN paslaugą.

Saugokitės VPN skaidrumo

Mūsų pasirinkimas geriausiems VPT teikėjams, kurie, priešingai nei kiti įprasti VPT, bando užtikrinti skaidrumą VPN pramonėje. Yra ir keletas atskaitomybės tikrinimo bendrovių, raginančių visus VPT teikėjus būti skaidresniems ir atskaitingiems už savo produktus. Jie naudoja AWS CloudWatch stebėdami įtartiną serverio veiklą. Tai skirta vartotojams pasitikėti VPN. Galiausiai, jei kuris nors VPN yra nepatikimas, naujienų siekiama jų išvengti, kaip ir „Hola“ VPN atveju..

Tikrinama, ar VPN atitinka jų privatumo politiką. Jie taip pat ragina VPT bendroves pateikti geresnę informaciją apie savo įmones ir produktus. Tačiau šioje skaitmeninio saugumo grėsmės eroje vis populiarėjant VPT, paplūdimyje yra tiek VPT tiekėjų, kiek smėlio granulių. Todėl svarbu būti atidiems ir atsargiems su tokiais VPN, kruopščiai ieškant VPN, kurį ketinate įsigyti. Įsitikinkite, kad jie neatsisiunčia ir nelaiko savo vartotojo žurnalų.

Galutinis žodis

Internetinis saugumas ir privatumas iš tiesų kelia didelį susirūpinimą. Kadangi yra daug VPN, sunku žinoti, kuriuo prekės ženklu ar įmone pasitikėti. Štai kodėl vartotojams reikia kruopštaus tyrimo, kad žinotumėte apie geriausius VPN tiekėjus, kurie atitiks jų saugumo reikalavimus. Be patikimo VPN naudojimo, jie taip pat turėtų imtis ir kitų aukščiau išvardytų saugumo priemonių, kad padidintų savo apsauginę sieną ir išvengtų galimų išpuolių..

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments