İşte 2019’da Linux için En İyi VPN’ler

[ware_item id=33][/ware_item]

Neden yine de bir VPN'e ihtiyacınız var??

Bir VPN (sanal özel ağ), etkinliklerinizi internette korumanıza yardımcı olan güçlü bir hizmettir. Veri göndermek ve almak hiç bu kadar güvenli olmamıştı. Bir VPN kullanarak IP konumunuzu değiştirebilir veya gizleyebilirsiniz. Sadece bu değil, aynı zamanda anonim olarak göz atmanıza ve başka türlü erişemeyebileceğiniz sitelere ve içeriğe erişmenize de yardımcı olur. Web trafiğinizi güvence altına alır ve Hacker'lara veya alakasız meraklılara karşı tam bir güvenlik sağlar. Hepsi bu değil! Ülkenizin IP'sinde sunulmayan şaşırtıcı hizmetlere erişebilirsiniz. Yani, günümüzün Tech dünyasında, kişinin sadece bir VPN'e ihtiyacı olduğunu inkar edemeyiz!


Linux kullanıcısı mısınız? İşte size iyi bir VPN'nin sizin için bir zorunluluk olduğunu!

Microsoft veya Apple iOS üzerinden Linux İşletim Sistemini kullanmayı mı tercih ediyorsunuz? İyi karar! Kişisel veya profesyonel internet kayıtlarını güvende tutmayı seven biri gibi görünüyor. Artık Linux kullanarak güvenlik bilincine sahip olduğunuza göre, iyi bir Linux VPN'ye sahip olmak kesinlikle internet üzerinden nihai güvenliğe doğru bir sonraki adımınızdır..

Ancak hangi VPN sizin için iyidir?

Pazarda sayısız VPN sağlayıcısı var. Soru şu ki, bu kadar çok arasından en iyi Linux VPN nasıl seçilir? Eğer durum buysa, doğru yere geldiniz. İşte 2019 için Linux İşletim Sisteminizin (zaten internet faaliyetlerinizi ana rakiplerinden daha güvenli tutmak için bilinen) en iyi 7 GÜVENLİ olmasına yardımcı olacak en iyi 7 Linux VPN'lerinin listesi!

2019 İçin En İyi 7 LINUX VPN

NordVPN - Editörün Seçimi

NordVPN en iyi fiyata en iyi hizmeti verdiği için bilinir. NordVPN, diğer VPN hizmetleriyle karşılaştırıldığında, verileri iki kez şifreleyen çift VPN teknolojisi anlamına gelen iki kat güvenlik sunar. 60'tan fazla ülkede 5092 sunucusuyla “Kayıt Yok Politikası” nı başarıyla sağlamaktadır. Bu, kullanıcıları için mutlak güvenlik sağlamanın ne kadar hassas olduğudur. Kurulumu bir tıklama kadar kolaydır. Kullanıcı dostu web sitesi, kendinize yardımcı olmanıza izin verir, değilse, 7/24 müşteri hizmetleri her zaman size rehberlik etmek için oradadır. NordVPN aynı anda 6 farklı cihazda kullanılabilir. Linux'unuzun kesinlikle bu VPN'e ihtiyacı var! Tüm bu şaşırtıcı nedenlerle, NordVPN En İyi Linux VPN olarak ilk sırada yer alıyor.

ExpressVPN

ExpressVPN hızlı hızı, kullanımı kolay arayüzü, kolay ödeme yöntemleri ve 7/24 duyarlı müşteri desteği ile bilinir. Yaklaşık 94 ülkede başarılı bir şekilde çalıştığına şaşmamalı. Anonim internet erişimi ve çoklu VPN protokollerinin yanı sıra şaşırtıcı şifreleme sağlar. Özellikle masaüstünüzde Linux işletim sisteminiz varsa, kullandığınız cihazdaki tüm içeriğin (EVET, TÜM) engellemesini kaldırabilir. Bununla birlikte, ExpressVPN kullanımını daha da kolaylaştıran kullanımı kolay uygulamalar sunar. 

ANCAK EN İYİ ŞEY SİZE OLMAK GEREKİR! ExpresssVPN, hizmetten memnun kalmamanız durumunda 30 gün para iade garantisi ve bir arkadaşınıza tanıtırsanız 30 gün ücretsiz kullanım sunar. Temel olarak size mümkün olan en iyi çevrimiçi deneyimi sunar ve özellikle bir Netflix (ve sakin) sevgiliyseniz, bunun için gitmemeniz için hiçbir neden bırakmaz! ExpressVPN haklı olarak İKİ numarada olmayı hak ediyor!

Torguard

TORGUARD, adından da anlaşılacağı gibi, internet etkinliğinize erişmeye çalışan herhangi bir snooper'a karşı gizliliğinizi korur. Piyasada nispeten yenidir ancak güvenlik bilincine sahip tüketicilerini hiçbir şekilde tatmin edememiştir. Hız, para için değer veya inanılmaz hizmetler olsun. Çeşitli torrent dostu proxy'ler sağlar ve P2P'yi destekler. 24x7x365 Müşteri Hizmetleri, ihtiyacınız olabilecek tüm bilgileri veya yardımı sağlar. Web trafik işlemlerinizin ve kişisel bilgilerinizin% 100 güvenliğini garanti eder. Ayrıca, gerçek IP'nizin gizliliğini de garanti eder. Bu nedenler, özellikle BitTorrent kullanıcısıysanız Linux VPN'iniz olarak TorGuard'ı seçmeniz için yeterli olmalıdır. İşte bu yüzden en iyi 7 Linux VPN 2019 listesinde 3 numaraya yerleştiriyoruz.

SaferVPN

SaferVPN, ortalamadan daha iyi bir performans oranı sağlayan sağlam bir VPN hizmetidir. Çok fazla VPN teknik bilgisi bile olmayan biri tarafından kullanılabilen kullanımı kolay arayüzü ile tanınır. Linux OS kullanıcılarının SaferVPN'e gitmeleri tavsiye edilir, çünkü kullanıcının çevrimiçi faaliyetlerine özel bir gizlilik vaat eder ve bazı IP'lerde engellenen akış sitelerinin engellemesini kaldırmanıza izin verir. SaferVPN'i diğer tüm VPN'lerden ayıran nokta, bir ekip tarafından oluşturulmuş olması ve hiçbir üçüncü tarafın bu süreçte yapacak bir şeyi olmamasıdır. Bu, kusursuz yüksek hız ile sonuçlanan en iyi kalitesini garanti eder. Çok daha azı için çok mu? Daha ne ister ki? Bu kesinlikle bir Linux kullanıcısının 2019'da sahip olması gereken VPN'dir.

VyprVPN

VYPRVPN, sınıf dışı güvenlik hizmetlerini sadece işletmelere sunmaya başladı, ancak elde ettiği büyük başarı nedeniyle, normal kullanıcılar bile buna karşı koyamadı. Amacı, kullanıcının coğrafi konumunu gizlemek ve internet etkinliğine üstün güvenlik sağlamaktır ve böylece haritadaki yaklaşık 50 konumda başarılı olur. Kullanıcıların başka şekilde engellenen sitelere erişmesine yardımcı olan çok çeşitli IP adresleri sunar. Buna ek olarak, 30 günlük para iade garantisi ve 3 günlük ücretsiz deneme, bize makul fiyatlar için satın almaktan başka seçenek bırakmıyor. Bu nedenle, Linux için En İyi VPN'ler listemize yorumlanamaz bir şekilde eklenmiştir.

IPVanish

IPVanish, Linux işletim sistemi kullanıcıları için 6. En İyi VPN olarak derecelendirildi. Dünyanın en hızlı VPN'i olduğu biliniyor. Birkaçı, para bir sorun olabilir, ancak yüksek kalite arayan insanlar için. Budur! IPVanish, kullanıcılarına Görsel Eğiticiler sağlar. Gerçek IP güvenliğinize göre en uygun IP adresini seçmenizi sağlar. Yaklaşık 60 ülkede hizmet veriyor ve kullanıcıların hizmetlerinden memnun kalmaması durumunda 7 günlük para iade garantisi sunuyor. Eğer Linux VPN kullanıcıları Mükemmel indirme hızı arıyorlarsa, bu 2017 için VPN'niz.

Özel İnternet Erişimi

Özel İnternet Erişimi muhtemelen bu fiyat aralığında alacağınız en iyi VPN'dir. Muazzam gizlilik hizmetleri ve anonimlik ile birlikte, aylık bir paket, yarım yıllık ve yıllık bir plan sunuyor. Ödeme yöntemi de çok kolaydır. Amazon'dan CashU'ya ve PayPal'a en uygun olanı seçebilirsiniz. Ancak gizliliğinizle ilgili endişeleriniz varsa, Starbucks ve Bloomingdales gibi markalardan Hediye kartları satın alabilirsiniz ve bu şekilde ödeme yaparsınız ve müşterinin kimliğini tamamen anonim olarak tutarsınız. Böyle sıkı güvenlik ve makul fiyatlandırma ile bir Linux kullanıcısı buna nasıl düşemez??

Fotoğraf: vpnmentor.com

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments