İPhone için 5 En İyi VPN Web’in Engelini Kaldırın ve Güvenliğini Sağlayın!

[ware_item id=33][/ware_item]

İkinci Sınıf Küresel Ağlar Olarak Davranmaktan Yoruldum?

İPhone'unuzu kullanırken, Star World’ün internette baharatlı bir teaserdan sonra size söylediği bir ses duyduğunuzda, “En sevdiğiniz programı yalnızca Star World HD'de yakalayın”, ABD'de sadece haksız olarak mevcut olduğunu biliyorsunuz. Bu, Eden'in yasak meyvesini elde etmek için ne gerekiyorsa yapabileceğinizi aniden kıskançlık yakar. Çaresiz hissettiğiniz gibi, haklarınız için özlem duyuyorsunuz, “Biz de kablolarımızı ödüyoruz!” “Biz de insanız!” “Hikayenin zirvesinde bizi böyle böyle bırakmaya nasıl cüret edersin ?!”.


Ancak, memnuniyetinizin hiçbir şey yapmayacağını biliyorsunuz ve aniden tüm bunlar hakkında benim yolum ya da yüksek yol hissi alıyorsunuz. Sonra bir çözüm ararsınız ve işte burada iPhone'da bir VPN ile!

Ayrıca Oku: En İyi Mac VPN

İPhone için En İyi VPN ile Kendinizi Koruyun!

Bu iPhone VPN hizmetleri, dünya çapında uçmanız için kanatlar veren peri tanrıları gibidir. Başka bir deyişle, seçtiğiniz bir ülkeyi seçersiniz ve VPN sizi İnternet üzerinden seçilen ülkenin diğer vatandaşlarına benzetir! Bu ne kadar kolay?

Kalkanınızı hemen bir VPN ile etkinleştirin! En İyi VPN Fırsatları, kimliğinizi ve nerede olduğunuzu açıklamadan sizi İnternet'te koruyabilen en iyi iPhone VPN hizmetlerinin bir listesini sunar.

NordVPN - 1 Numarada

Nord, bağlantılarını / gerçek IP adreslerini bir saniyeliğine bile riske atmak istemeyen herkes için bir kurtarıcıdır. Bu VPN’in tünel açma süreci bu kadar güçlü ve rakipsizdir. Sizi sanal olarak dünyanın dört bir yanındaki VPN sunucuları aracılığıyla gizleyecek en güçlü duvarlarla, işaret parmağınız ile indirme düğmesi arasındaki manyetik çekiciliği otomatik olarak hissedersiniz. Nord VPN.

Bu yeterince inandırıcı değilse, VPN üzerinden Tor seçeneği aklınızı başınızdan alacak. Bu, maksimum koruma sağlamak için kapınızda iki koruma olması gibidir. Bu özellik ile tam bir anonimlik elde edersiniz. Ayrıca, bu iPhone VPN, aynı zamanda oldukça ekonomik ve sorunsuz hale gelen 3 yıllık planlarında kaliteli VPN hizmetleri için umut veriyor. Bu 3 yıllık sorunsuz plan diğer VPN'ler tarafından pek önerilmiyor, bu yüzden VPN kullanıcıları bu şaşırtıcı paketi duyduklarında genellikle ellerini ele alıyorlar.

NordVPN Fiyatlandırmasına bakın:

İPhone için 5 En İyi VPN Web'in Engelini Kaldırın ve Güvenliğini Sağlayın!

ExpressVPN

Bu iOS VPN, paketleri rakiplerinden biraz daha pahalı olduktan sonra bile diğer VPN'lerin üzerine geliyor. ExpressVPN’in lehine, daha fazla ülkede diğer iPhone VPN hizmetlerinden çok daha fazla sunucuya sahip olduğunu biliyoruz. Hızlı akış hızı ve üst düzey şifreleme özelliği, güvenliğimiz için bizi bir iki dolar daha vermeye ikna ediyor. Bu yüzden fiyatı hakkında biraz tartışmalı ama ExpressVPN, iPhone için diğer VPN'lerden önce en iyi iPhone VPN'i için listenin en üstüne çıkmasını sağlıyor. 

PrivateInternetAccess (PIA)

İPhone için 5 En İyi VPN Web'in Engelini Kaldırın ve Güvenliğini Sağlayın!ABD merkezli bu VPN, konumu nedeniyle sizi erteleyebilir, ancak sizi de etkileyebilecek daha fazlası vardır. Kayıt dışı politikası bizi internetteki faaliyetlerimiz hakkında herhangi bir bilgi veremeyeceğine ikna eder, çünkü asla ilk etapta tutmazlar!

PIA, ilk bakışta, basit kullanılabilirliği ve iPhone VPN uygulaması için renk seçimleriyle bizi büyüledi. Bize iPhone için özel yapılmış olma hissi veriyor.

Bu özelliklerin yanı sıra, 7 günlük ücretsiz deneme sürümü ve ayda 6,49 ABD doları (bir yıl boyunca abone olduysanız), en iyi iPhone VPN hizmeti olduğu için binlerce kişinin kalplerini kazanıyor ve bunu zaten ana ekranlarına yaptı..

IPVanish

IPVanish'in internet üzerinden güvenlik ve erişilebilirlik alanına sihirli bir kapısı vardır. Güvenilir ve indirmesi kolay uygulaması, iTunes'daki diğer iOS VPN hizmetlerine kıyasla daha kolaydır. Dünyadaki en akıllı kötü hackerların bile değil, kimsenin etkinliğinizi takip edememesini sağlayan sıfır günlük politikası vardır..

Sunucularının 60'tan fazla ülkedeki konumu sayesinde, dünyadaki herhangi bir içeriğe, web sitesine, uygulamaya, müzik veya TV şovuna sorunsuz bir şekilde erişebileceksiniz. Elbette, alabileceği en iyi iPhone VPN! Yani, ziyaret sitesi düğmesine basın, paketlerini kontrol edin ve şimdi satın alma işleminizi yapın ve sizi gözetleyen tüm yanlış gözlerden kurtulun!

SaferVPN

SaferVPN seni yapmak zorundaydı daha güvenli. Boltlike hızın nadir bir özelliğiyle zihinlerini göz kamaştırmak için daha fazla şey arayan tüm flamalar için bu iPhone VPN, yakalamanız gereken doğru balıktır. SaferVPN, inanılmaz bant genişliği ile sizi şaşırtmak için uygun bir indirme işlemidir. Geçilemez şifreleme ile hızının yanı sıra, sizi tekrar tekrar koruyor, buna hayır diyemezsiniz..

Bu uygulama dahili günlükleri politikasının bir parçası olarak tutsa da, endişelenmeniz veya ISS'nizin ihtiyaç duyacağı bir şey ciddi değildir. İsimlerinin sahip olduğu gibi, günlüklerini sadece onların yanında daha güvenli olmaları gerektiği için tutuyorlar. Olağanüstü bir müşteri hizmetleri konusunda mükemmel bir rehberlikle, elinizde böyle bir VPN ile yapamayacağınız hiçbir şey yoktur. Güç tamamen sizindir. Güvenliği yakalayın, SaferVPN'i alın. 

İPhone bağımlısı?

İşte bir gerçek: Bir kez iPhone kullanıcı sonsuza dek. Sadece iPhone kullanıcıları ayartmalarını bilirler. Her 6 ayda bir haber beslemenizi dolduran yeni bir iPhone modelini kontrol ettiğinizde, iPhone tomurcuklarınız Burger King'den sızan bir çizburger gördüğünüzde damak tadınıza benzer. Bir iPhone için susuzluğunuzu gidermek cazip olduğu için, organınızın sizi susuzlaştırdığı kadar pahalı olduğunu biliyorsunuz. Peki, bu pahalı aygıtı kendiniz için satın aldıktan sonra saplantı haline gelen bir sonraki şey nedir? Dikkat! Gerçek şu ki, internet sevgili cihazınızı yutmak için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışan aç bir kurttur. Korumalı tutmalısın. Ama onu korumanızın tek nedeni bu mu??

İPhone Güvenliği Daha Fazlası Var mı?

Evet, iPhone'unuzu güvende tutmaktan daha fazlası var. Hayal bile edemezsiniz ama sevgili iPhone'unuz aslında size zarar verebilir. Bu arada, akıllıca kullanılmadığında sizi banka tasarruflarınızdan ve gizliliğinizden kurtarabilir. Aslında, iPhone, kullanıcılarını rahatlatan ve onları cehalet gibi hissettiren mimarisinde yüksek teknoloji güvenlik ve mükemmellik havası sağlıyor. Bu güvenlik hissi bir dereceye kadar geçerlidir, ancak sizin için bir kırılganlık kaynağı haline gelebilecek bir niş vardır. Ve siber suçlular sizin savunmasızlığınız için pusuda! Peki, iPhone'larınız ve kendi güvenliğiniz hakkında sizi kaygısız hale getiren ne olabilir??

İOS için VPN'nin Artan İhtiyacı

Herkese açık bir WiFi kullandığınızda, bilgisayar korsanının telefonunuza bağlantı yapmak için bu bağlantıyı kullanma olasılığı% 99'dur. Örneğin, bir alışveriş merkezindesiniz ve bunu yapmanın en kolay yolu ile bir bankacılık işlemi yapmanız gerektiğini fark ediyorsunuz, yani Mobil Bankacılık.

PIN kodunuzu herkese açık bir ağa girerseniz, güvenlik açığı düzeyinizi muhtemelen gerçekleştirebilirsiniz. Bu noktada, bir siber suçlu hesap ayrıntılarınızı ele geçirebilir ve ayın sonunda bankacılık bilgilerinizle yapılan işlemlerin yaklaşık% 90'ını bile bilmezsiniz.

İşte bu noktada iPhone için bir VPN devreye giriyor ve zamandan ve paranızdan en yüksek gizlilikle nasıl tasarruf edeceğiniz konusunda size yol gösteriyor. Dijital refah için birkaç dolar harcamak iyi bir stratejidir. Herhangi bir iPhone veya Steve Job hayranını rahatsız etmek istemiyoruz, sadece güvenli olmak ve kendinizi çevrimiçi güvenli hale getirmek ve gözlerinizi gerçeklikten uzaklaştırmamakla ilgili. Yalnızca iPhone'lar değil, diğer tüm telefonlar, cihazlar, dizüstü bilgisayarlar ve PC'ler bir VPN ile çevrimiçi güvenlik gerektirir, ancak mesajımızı iPhone'lara odakladık, çünkü birçok kişi iPhone gibi elit sınıf bir telefonun tüm yerleşik güvenlikle geldiğini düşünüyor, ancak bu yanlış ve tehlikeli bir inanç. Evet, iPhone'unuz internet kapalıyken kesinlikle güvenlidir, ancak interneti kullandığınız anda kendinizi risklere maruz bırakırsınız. Pahalı telefonunuzun hasar görmesini önlemek için bir kapağa ihtiyacınız olduğu gibi, kendinizi anonim bir kullanıcı haline getirerek çevrimiçi saldırılara karşı kendinizi korumak için bir VPN'e ihtiyacınız var. 

Mevcut tüm riskleri ve hasarları bilerek, iPhone VPN'ler olarak adlandırılan güvenlik ceketleriniz sizi korumak için yapılmıştır! Yukarıda belirtilen VPN'lerin listesine bakın ve ihtiyaçlarınıza en uygun VPN'leri seçin. Ardından, iPhone VPN'e para iade garantisi ile bir şans verin.

En İyi iPhone VPN Hizmetinin Özeti

  • ExpressVPN
  • Nordvpn
  • Özel İnternet Erişimi
  • IPVanish
  • Safervpn

ExpressVPN

Fiyat 8.32 $ / ay

İPhone için 5 En İyi VPN Web'in Engelini Kaldırın ve Güvenliğini Sağlayın! 30-gün para iade garantisi!
İPhone için 5 En İyi VPN Web'in Engelini Kaldırın ve Güvenliğini Sağlayın!256 bit kadar Şifreleme
İPhone için 5 En İyi VPN Web'in Engelini Kaldırın ve Güvenliğini Sağlayın! Kullanımı Kolay Uygulamalar / Yazılımlar
İPhone için 5 En İyi VPN Web'in Engelini Kaldırın ve Güvenliğini Sağlayın! 7/24 Canlı Destek
İPhone için 5 En İyi VPN Web'in Engelini Kaldırın ve Güvenliğini Sağlayın! 78 ülkede 100'den fazla sunucu

İncelemeyi Oku

Nordvpn

Fiyat 5.75 $ / ay

İPhone için 5 En İyi VPN Web'in Engelini Kaldırın ve Güvenliğini Sağlayın! 50'den fazla ülkede 650+ sunucu
İPhone için 5 En İyi VPN Web'in Engelini Kaldırın ve Güvenliğini Sağlayın!2048 bit şifreleme
İPhone için 5 En İyi VPN Web'in Engelini Kaldırın ve Güvenliğini Sağlayın!6 kullanıcı için Çoklu Giriş
İPhone için 5 En İyi VPN Web'in Engelini Kaldırın ve Güvenliğini Sağlayın!30-gün para iade garantisi
İPhone için 5 En İyi VPN Web'in Engelini Kaldırın ve Güvenliğini Sağlayın!Uygulamalarda SmartPlay Özelliğine sahip Netflix'i destekler

İncelemeyi Oku

Özel İnternet Erişimi

Fiyat 3.33 $ / ay

İPhone için 5 En İyi VPN Web'in Engelini Kaldırın ve Güvenliğini Sağlayın!Anonim ödeme seçenekleri sunar
İPhone için 5 En İyi VPN Web'in Engelini Kaldırın ve Güvenliğini Sağlayın!7 günlük para iade garantisi ile Kaliteli Şifreleme
İPhone için 5 En İyi VPN Web'in Engelini Kaldırın ve Güvenliğini Sağlayın!Günlük Yok & Sınırsız bant genişliği
İPhone için 5 En İyi VPN Web'in Engelini Kaldırın ve Güvenliğini Sağlayın!7/24 Müşteri Desteği
İPhone için 5 En İyi VPN Web'in Engelini Kaldırın ve Güvenliğini Sağlayın!24 ülkede 3284+ sunucu

İncelemeyi Oku

IPVanish

Fiyat 6,49 $ / ay

İPhone için 5 En İyi VPN Web'in Engelini Kaldırın ve Güvenliğini Sağlayın!Mükemmel Uygulama Özellikleri
İPhone için 5 En İyi VPN Web'in Engelini Kaldırın ve Güvenliğini Sağlayın!İyi hız ve güvenilirlik
İPhone için 5 En İyi VPN Web'in Engelini Kaldırın ve Güvenliğini Sağlayın!40.000'den fazla anonim IP
İPhone için 5 En İyi VPN Web'in Engelini Kaldırın ve Güvenliğini Sağlayın!60'tan fazla ülkede 225+ sunucu
İPhone için 5 En İyi VPN Web'in Engelini Kaldırın ve Güvenliğini Sağlayın!7 Günlük Para İade Garantisi

İncelemeyi Oku

Safervpn

Fiyat $ 3.49 / ay

İPhone için 5 En İyi VPN Web'in Engelini Kaldırın ve Güvenliğini Sağlayın!24 ülkede 150'den fazla sunucu
İPhone için 5 En İyi VPN Web'in Engelini Kaldırın ve Güvenliğini Sağlayın!30-gün para iade garantisi
İPhone için 5 En İyi VPN Web'in Engelini Kaldırın ve Güvenliğini Sağlayın!Bitcoin Ödemesini Kabul Ediyor
İPhone için 5 En İyi VPN Web'in Engelini Kaldırın ve Güvenliğini Sağlayın!Birkaç Sunucu ile Netflix Dostu
İPhone için 5 En İyi VPN Web'in Engelini Kaldırın ve Güvenliğini Sağlayın!Çoklu Cihaz Uyumluluğu

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments