Cihazınızı Hack’lerden Korumak İçin Mac için En İyi 4 VPN

[ware_item id=33][/ware_item]

Halka açık Wi-Fi, bugün tadını çıkarmak için en iyi ücretsiz hizmetlerden biridir. Rahat bir sandalyeye basabilir, iPhone'unuzu veya MacBook'unuzu çırpabilir ve kesinlikle ücretsiz olarak internette sörf yapmaya başlayabilirsiniz. Öğrenciler ödevlerini tamamlamak için genellikle kızarmış kahve dükkanlarını ve kafeleri kullanırlar. Sık seyahat edenlerin halka açık ücretsiz Wi-Fi için derin bir takdirleri vardır. Ancak, birini kullanmanın getirdiği tehlikelerin farkında mısınız? Eğer bunu yapmazsanız, size ne getirebileceğini ve çözümün ne olabileceğini gerçekten bilmelisiniz..


Mac için neden bir VPN İstemcisi'ne ihtiyacınız var?

Siber Suç Gerçek Bir Tehdittir

PWC'ye göre, siber suç bu yıl bildirilen en yaygın ikinci ekonomik suçtur. Doğru! Peki herkes çevrimiçi ortamda nasıl güvende hissedebilir? Ücretsiz bir ortak WiFi kullanarak çalışırken, sıfır güvenlik garantisi vardır. Başka herhangi bir kullanıcı sisteminize girebilir ve programlara, hassas belgelere, resimlere, videolara, kredi kartı bilgilerine ve her türlü hesaba erişebilir. Sisteminizi onlardan korumak için önlemler almazsanız, bir siber suçlu ne kadar sıkıntıya neden olabilir.

Bu, kullanıcıların çevrimiçi bankacılık ve işlemler yoluyla ödeme yoluyla işlem yapmakta tereddüt etmelerinin nedenlerinden biridir. İyi haber, geliştiricilerin sizi farklı gündemlere doğru çalışan bilgisayar korsanlarından koruyabilen mükemmel bir yazılım bulmasıdır. Kriminal faaliyetler için işe alınan profesyonel bilgisayar korsanları var. Masum bir kurban olabilmeniz için sadece eğlenmek için yapanlar da var. Devletin ulusal güvenlik departmanlarının emirleri üzerine üst düzey hackleme yapılmaktadır. Faaliyetlerinizin bazı ülkelerdeki hükümet karşıtı programlar gibi bir şekilde bir tehdit olduğunu düşünüyorlarsa, bu suçtan yasal olarak ücretlendirilebilirsiniz. Bir bilgisayar korsanı sisteminize girerse ve yanlış bilgiler verirse, işlemediğiniz bir suç için çerçevelendirebileceğiniz tüm yolları düşünün. Bu nedenle, sistemlerinizi hackleme denemesi için bağlantılarınızın bir kaydı bile potansiyel olarak kullanılabilir.  

Kısıtlanmış İçeriğe Engelsiz Erişim

Bu sadece sisteminize kimlerin ulaşabileceği değil, kendi erişiminizin ne kadar uzayabileceği ile ilgilidir. Siyasi koşullara ve hükümet politikalarına bağlı olarak tüm dünyada milyonlarca yasaklı web sitesi ve uygulama var. Sadece Netflix'in coğrafi kısıtlamalar nedeniyle engellendiğini bulmak için heyecan verici bir Stranger Things bölümüne hazırlanırken Çin'e seyahat ettiğinizi düşünün. Şimdi, bu Amerikan Korku Hikayesi'ndeki hayaletlerden daha korkutucu olurdu. New York Times gibi büyük haber web sitelerinin ve uygulamalarının yasaklandığı bir ülkeyi ziyaret ederseniz, dış dünyadan tamamen kopmuş hissedeceksiniz. Listesinin dışındaki yerlerde ikamet eden kişilere erişimin kısıtlı olmadığı birkaç akış web sitesi vardır. Bu, yasal bir hesabınız olsa ve bu hizmete abone olsanız bile, hizmetlerinin kullanılamadığı bir yerde fiziksel olarak bulunduğunuz sürece paranızın boşa gideceği anlamına gelir. Bir öğrenci olarak, kendi konumunuz nedeniyle size daha önce yasaklanmış olan milyonlarca kaynağa erişebilirsiniz..

VPN nedir?

Sanal özel ağ (VPN), tüm bu gizlilik ve erişim sorunlarını tek bir seferde çözmenin kusursuz bir yoludur. Temel olarak, IP adresinizi gizlerken tüm kişisel verilerinizi gizleyen güçlü şifreleme sağlayan MAC için VPN anlaşmasını seçersiniz. Bu, inanılmaz internet taramasını garanti eden ve uygulamalar için de geçerli olan iki yönlü bir yaklaşımdır. İster ucuz VPN Mac veya iPhone'unuzda sorunsuz bir şekilde çalışmalı ve ücretsiz bir halka açık Wi-Fi bağlantısında bile sizi güvende tutmalıdır. Şu anda nerede olursanız olun, Amerika Birleşik Devletleri veya İngiltere gibi VPN Mac'te kullanıcıların normalde çoğu web sitesinden ve uygulamadan yararlanabileceği uygun bir yer seçtiğinizde hangi içeriği görüntüleyebileceğiniz konusunda sıfır kısıtlama olacaktır. VPN sayesinde kısıtlama yok!

Mac için VPN Hepimiz İçin Gerekli mi??
İşte dünyanın her yerinden kullanıcılar tarafından yüksek puan alan en iyi Mac VPN sağlayıcılarından bazıları. Öğreneceğiniz gibi, ortak yerlerde birkaç ülkede sunucuları var. Her sunucu, Mac VPN istemcisi optimum performans sağlayan seçili bir sunucuya bağlanırken güçlü koruma sağlayan çeşitli VPN protokolleri kullanır.

1. NordVPN - Mac için en iyi VPN

NordVPN'i rakipleri arasında öne çıkaran özellik çift şifrelemesidir, yani bir değil iki tane inanılmaz koruma katmanı elde edersiniz. Ayrıca, tek bir VPN hesabında aynı anda altı cihaza kadar işleme kapasitesine sahiptir. Üstün güvenlik örtüsü sayesinde P2P indirmeleri için mükemmeldir. Bitcoin ile NordVPN paketlerinden birini anonim olarak satın alabilir veya diğer yöntemlerin yanı sıra PayPal'ı kullanabilirsiniz. En İyi Mac VPN'in ilk 2'sinde Nord VPN bulunduğundan şüphe yok.

NordVPN Fiyatlandırması

Cihazınızı Hack'lerden Korumak İçin Mac için En İyi 4 VPN

2. ExpressVPN

Şüphesiz, Mac için en iyi VPN ExpressVPN'dir, ancak şu anda piyasadaki diğerlerine kıyasla biraz daha pahalı bir uca sahiptir. Bununla birlikte, mükemmel özellikler ve sınırsız bant genişliği elde edersiniz, bu da ExpressVPN'i normal fiyat planı için 12,95 $ / ay değerinde tutar. Servislerini 87 ülkeye genişletti, bu nedenle erişilebilirliği dört güçlü VPN protokolü ve kullanıcı dostu arayüzü ile en büyük çekicidir ve listemizdeki en iyi mac vpn.

3. IPVanish

IPVanish ile ilgili en iyi şey, Amerika Birleşik Devletleri'nde bulunmamasıdır. Bunun güvenilirliğini azalttığını düşünebilirsiniz, ancak aslında bacaklarını ABD'de bulunan VPN sağlayıcıları için geçerli zararlı kullanıcı gizliliği yasalarının dışında tutar. IPVanish 60'tan fazla ülkede faaliyet gösteriyor ve konuştuğumuzda parlak hizmetlerini yayıyor. Mac için en hızlı VPN olarak popülerdir, bu yüzden kesinlikle denemeye değer.

Aynı anda beş cihazda çalıştırabilirsiniz, bu yüzden kötü bir anlaşma değil.  

4. TorGuard

Bir VPN'ye yatırım yapmakta tereddüt ediyorsanız, sundukları kaliteden memnun kalmamanız durumunda 7 günlük para iade garantisi olan TorGuard'a gidin. 1600'den fazla sunucuyla TorGuard etkileyici bir rütbeye sahip olduğu için bu pek olası değildir. 50'den fazla ülkeyi kapsayan sunucu seçimi ve fiyatlandırma planları mükemmel. Sınırsız bant genişliği elde edersiniz ve inanılmaz akış ve indirmeler için bağlantı hızlı bir şekilde hızlıdır.

Sınırsız erişimin tadını çıkarırken sisteminizi bilgisayar korsanlarından ve gözetleme hükümet kurumlarından korumak için mac vpn hizmetinden başka daha iyi bir seçenek yoktur, ardından bulunduğunuz yerde güçlü sunuculara sahip ve mutlu kullanıcılardan yüksek puan alan güvenilir bir VPN sağlayıcısına kaydolun.   

Best Mac VPN için özet

  • IPVanish
  • Torguard
  • ExpressVPN
  • NordVPN - Kazanan

IPVanish

Fiyat: $ 6,49 / ay

Cihazınızı Hack'lerden Korumak İçin Mac için En İyi 4 VPNMükemmel Uygulama Özellikleri
Cihazınızı Hack'lerden Korumak İçin Mac için En İyi 4 VPNHız ve Güvenilirlik İyi
Cihazınızı Hack'lerden Korumak İçin Mac için En İyi 4 VPN40.000'den fazla anonim IP
Cihazınızı Hack'lerden Korumak İçin Mac için En İyi 4 VPN60'tan fazla ülkede 225+ sunucu
Cihazınızı Hack'lerden Korumak İçin Mac için En İyi 4 VPN7 Gün Para İade Garantisi

İncelemeyi Oku

Torguard

Fiyat 9,99 $ / ay

Cihazınızı Hack'lerden Korumak İçin Mac için En İyi 4 VPNGünlük İlkesi Yok
Cihazınızı Hack'lerden Korumak İçin Mac için En İyi 4 VPNİyi P2P Dosya Paylaşımı
Cihazınızı Hack'lerden Korumak İçin Mac için En İyi 4 VPN1 haftalık deneme & Para iade garantisi
Cihazınızı Hack'lerden Korumak İçin Mac için En İyi 4 VPN50'den fazla ülkede 1600+ sunucu
Cihazınızı Hack'lerden Korumak İçin Mac için En İyi 4 VPNOpenVPN, PPTP, L2TP / IPsec, SSTP & IKEs2

İncelemeyi Oku

ExpressVPN

Fiyat 8.32 $ / ay yıllık abonelik için

Cihazınızı Hack'lerden Korumak İçin Mac için En İyi 4 VPN 30-gün para iade garantisi
Cihazınızı Hack'lerden Korumak İçin Mac için En İyi 4 VPN 256-bit Şifreleme
Cihazınızı Hack'lerden Korumak İçin Mac için En İyi 4 VPN Kullanımı Kolay Uygulamalar / Yazılımlar
Cihazınızı Hack'lerden Korumak İçin Mac için En İyi 4 VPN 7/24 Canlı Destek
Cihazınızı Hack'lerden Korumak İçin Mac için En İyi 4 VPN 78 ülkede 100'den fazla sunucu

İncelemeyi Oku

NordVPN - Kazanan

Fiyat 8.32 $ / ay yıllık abonelik için.

Cihazınızı Hack'lerden Korumak İçin Mac için En İyi 4 VPN 50'den fazla ülkede 650+ sunucu
Cihazınızı Hack'lerden Korumak İçin Mac için En İyi 4 VPN2048 bit şifreleme
Cihazınızı Hack'lerden Korumak İçin Mac için En İyi 4 VPN6 Kişilik Çoklu Giriş
Cihazınızı Hack'lerden Korumak İçin Mac için En İyi 4 VPN30-gün para iade garantisi
Cihazınızı Hack'lerden Korumak İçin Mac için En İyi 4 VPNUygulamalarda SmartPlay Özelliğine sahip Netflix'i destekler

İncelemeyi Oku

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments