Wszystko o SmartDNS – jacy są najlepsi dostawcy i dlaczego?

[ware_item id=33][/ware_item]

W przeszłości dużo dyskutowaliśmy na temat Tora, serwerów proxy, VPN i protokołów VPN. Teraz czas oświecić naszych odbiorców o SmartDNS. Czym dokładnie jest SmartDNS i jak inteligentnie pozwala łatwo ominąć ograniczenia geograficzne bez wpływu na prędkość? Tak więc, trzymajcie się z nami i czytajcie z pełną koncentracją, będzie to pomocne, a także pouczające, jeśli lubicie czytać o technologii.


SmartDNS dla laika - wyjaśnione!

Treść witryny z ograniczeniami geograficznymi jest denerwująca. To bardzo rozczarowujące, że rozrywka stworzona dla ludzi jest ograniczona do mniejszej liczby odbiorców, kiedy jej fani są na całym świecie, jak „Game of Thrones”. Potem pojawia się mit wolności w Internecie przed tobą, podczas gdy w tle widać takie informacje, jak „zablokowana treść” lub „treść ograniczona w twoim regionie / regionie”. 

Tak, wiem, że w przeszłości miałeś do czynienia z tym scenariuszem i wydałeś sporo pieniędzy na VPN, które w rzeczywistości spowalniają streaming! Musisz więc wiedzieć o właściwej technologii dla właściwych rzeczy. W związku z tym mamy zamiar poinformować Cię o technologii, którą możesz wykorzystać do trollowania ograniczeń geograficznych i płynnego przesyłania strumieniowego bez kłopotów. 

Zastosowanie tej technologii zależy od celu. Jeśli chcesz ominąć ograniczenia geograficzne i cieszyć się streamingiem online i oglądaniem ulubionych filmów, programów telewizyjnych (Narcos, Suits, Game of Thrones), sportowych (Liga Mistrzów, Premier League, La Liga), muzyki (Spotify / Pandora) lub jakąkolwiek inną treść wideo lub audio, potrzebujesz do tego Smart DNS. Ale czym jest Smart DNS?

Przeczytaj także: Najlepsza sieć VPN do gier online

Wszystko o SmartDNS

SmartDNS to usługa, za pomocą której można uzyskać dostęp do treści z ograniczeniami geograficznymi. Powodem, dla którego Smart DNS stał się niezwykle popularny, jest zwiększone wykorzystanie technologii blokowania geograficznego przez dostawców treści, takich jak Netflix. Inteligentny DNS ukrywa Twoją lokalizację geograficzną, dzięki czemu możesz oglądać blokowane geograficznie treści z dowolnego miejsca na świecie.

Jest to całkiem dobra technologia do trollowania ograniczeń geograficznych. Smart DNS to technologia, która pomaga ominąć ograniczenia geograficzne i przesyłać strumieniowo treści z całego świata. Możesz to zrobić z dowolnego miejsca na świecie.

Oto najlepsza część! Inteligentny DNS nie wpływa na szybkość, jaką dowolny użytkownik uzyskuje od swojego dostawcy usług internetowych (ISP). Inteligentny DNS pomaga zmienić DNS i pozwala korzystać z dedykowanych serwerów DNS, na których dostępne są zablokowane strony internetowe. Po zmianie ustawień DNS urządzenie może ominąć ograniczenia geograficzne. Nie spowalnia prędkości internetu, ponieważ nie szyfruje danych. Możesz więc uzyskać pełną prędkość, którą zwykle uzyskujesz od swojego dostawcy usług internetowych. 

Jest to najlepszy wybór dla wszystkich miłośników rozrywki, którzy uwielbiają przesyłać strumieniowo filmy, programy telewizyjne, sport, muzykę lub inne treści zablokowane w swoich regionach. Cóż, większość aplikacji i oprogramowania SmartDNS jest dostępna dla wielu urządzeń, dlatego zapewniamy listę tylko tych usług, które mają aplikacje dostępne na iOS, Android i oprogramowanie dostępne w systemie Windows. 

Rozumiemy Twój ból i jesteśmy tutaj, aby zapewnić Ci odpowiednie rozwiązania, które pomogą Ci uzyskać pełny dostęp do rozrywki na preferowanym urządzeniu, abyś mógł jak najlepiej z niego korzystać.

Zalety usług SmartDNS

 1. Działają na prawie wszystkich urządzeniach
 2. Inteligentny DNS nie spowalnia prędkości połączenia internetowego
 3. Usługi te są dość przystępne
 4. Umożliwiają dostęp do zablokowanych witryn z różnych regionów
 5. Szybka obsługa
 6. Łatwy w użyciu
 7. Prawny
 8. Bezpieczniejsze niż losowe serwery proxy
 9. Idealny dla osób podróżujących służbowo
 10. Dostęp do mediów społecznościowych w miejscach, w których jest zablokowany, takich jak Chiny.

Czy SmartDNS wpływa na szybkość połączenia internetowego??

Nie, wcale nie. W przeciwieństwie do VPN, Smart DNS nie używa żadnego rodzaju szyfrowania, dlatego możesz użyć oryginalnej prędkości ISP i cieszyć się dowolną treścią internetową, którą lubisz.

Jak działa serwer proxy SmartDNS?

DNS to krótka forma systemu nazw domen. To jest jak książka telefoniczna. Zmienia nazwę opartą na języku na adres IP, który komputer może rozpoznać.

Inteligentny DNS wykorzystuje dedykowane serwery proxy do zmiany DNS twojego urządzenia, ale tak naprawdę nie zmienia ani nie ukrywa twojego adresu IP. To po prostu zmienia sposób, w jaki strona internetowa odczytuje twój adres IP.

Może omijać zapory SmartDNS?

Inteligentny DNS nie ukrywa Twojego prawdziwego adresu IP, dlatego nie możesz ominąć Zapór ogniowych. Ograniczenia zapory nie zostaną usunięte, nawet jeśli korzystasz ze Smart DNS.

Jak obejść problem z przezroczystym serwerem proxy DNS

Przezroczysty serwer proxy DNS, z którego korzysta twój dostawca usług internetowych, może być bardzo uciążliwy i irytujący, ponieważ powoduje, że używasz własnego DNS zamiast tego, który został przydzielony przez twojego dostawcę DNS. Dobra wiadomość jest taka, że ​​można obejść ten problem, ale rozwiązanie będzie działać tylko wtedy, gdy masz router DD-WRT, który obsługuje tablety IP. Jeśli masz router DD-WRT, postępuj zgodnie z poleceniem podanym poniżej podczas konfigurowania zapory routera:

iptables -t nat -A PREROUTING -i br0 -p udp -dport 23 -j DNAT -to 8.8.8.8:54

Następnie upewnią się, że żądania DNS wysyłane przez urządzenie, używają portu 54 zamiast portu 53, a to obejmie ten problem.

SmartDNS do torrentowania

Smart DNS tak naprawdę nic dla ciebie nie zrobi, jeśli użyjesz go do pobierania torrentów. Powodem jest to, że Smart DNS nie maskuje twojego prawdziwego adresu IP i nie szyfruje twojego ruchu. Twój dostawca usług internetowych może łatwo stwierdzić, że pobierasz torrenty, nawet jeśli korzystasz ze Smart DNS, co może być problemem, jeśli jest to delikatny problem prawny w Twoim kraju.

8 znaków doskonałej usługi SmartDNS

 1. Przyjazny użytkownikowi
 2. Aplikacje kompatybilne z wieloma platformami
 3. Duża liczba wstępnie odblokowanych stron internetowych
 4. Przyzwoita liczba niezablokowanych regionów
 5. Potężne funkcje DNS
 6. Usługi dodatkowe
 7. Bezpłatny okres próbny
 8. Polityka zwrotów
WSKAZÓWKA: 

Najlepiej wybrać dostawcę Smart DNS, który oferuje dostęp do Smart DNS wraz z innymi opcjami, takimi jak VPN i proxy. Powinien również zapewniać dostęp do klientów kompatybilnych z wieloma platformami i ma długą listę wstępnie odblokowanych stron internetowych.

Jaka jest różnica między SmartDNS a VPN?

Sieci VPN i Smart DNS mają wiele podobieństw, ale działają na zasadniczo różne sposoby. Zobaczmy, jakie są różnice między VPN a Smart DNS.

 1. VPN korzysta z szyfrowania, Smart DNS nie.
 2. Usługa VPN nakłada na siebie wszystkie informacje pochodzące z twojego urządzenia, Smart DNS po prostu tłumaczy adres strony internetowej na konkretny adres IP serwera, z którym chcesz się połączyć.
 3. VPN w pełni maskuje twoje IP, Smart DNS nie w pełni maskuje twoje IP.
 4. Sieci VPN oferują dodatkowe bezpieczeństwo, Smart DNS nie.

Oto najlepsze usługi SmartDNS + VPN, które musisz wypróbować!

 1. NordVPN
 2. Getflix
 3. Unlocator

NordVPN

NordVPN jest obecnie jednym z najlepszych dostawców VPN. Dzięki doskonałym funkcjom i interesującym pakietom NordVPN zyskał światową sławę. Oprócz tego, że jest wiodącym VPNem, NordVPN ma własny DNS, aby jeszcze bardziej zwiększyć swoje i tak już świetne bezpieczeństwo online. Ich DNS zapobiega wyciekom adresów IP, których nie można zapobiec wyłącznie przy aktywnym połączeniu VPN i może prowadzić do gromadzenia danych użytkownika VPN przez niezabezpieczone hotspoty Wi-Fi.

cechy 
 1. Wysoki poziom bezpieczeństwa i prywatności
 2. Automatyczny przełącznik zabijania
 3. Ochrona przed wyciekiem DNS
 4. Polityka braku dziennika
 5. Podwójna sieć VPN (wykorzystuje 2 serwery dla maksymalnego bezpieczeństwa)
 6. Szyfrowanie na poziomie wojskowym
 7. CyberSec (rozwiązanie blokujące złośliwe oprogramowanie)

Odwiedź stronę

Getflix

Getflix służy do uzyskiwania dostępu do treści z ograniczeniami geograficznymi. Umożliwia użytkownikom z całego świata dostęp do globalnych filmów i strumieniowe przesyłanie muzyki, a także wykorzystuje technologię Smart DNS i VPN w celu ominięcia ograniczeń geograficznych. 

Funkcje Getflix SmartDNS:
 1. Obsługuje ponad 200 kanałów
 2. Działa na wszystkich urządzeniach
 3. Szybki
 4. Przyjazny użytkownikowi
 5. Obsługa klienta 24/7
 6. Niskie miesięczne ceny
 7. Możesz anulować w dowolnym momencie
 8. Zarejestruj się za darmo
 9. 14-dniowy okres próbny
 10. Nie wymagamy karty kredytowej
Funkcje Getflix VPN:
 1. Bezpieczeństwo i prywatność
 2. Szybki
 3. Ogromna sieć globalnych serwerów
 4. Przyjazny użytkownikowi
 5. Niskie miesięczne ceny
 6. Szybkie i bezpieczne serwery

Odwiedź stronę

Unlocator

Unlocator to kompletny pakiet prywatności, bezpieczeństwa i odblokowywania. 

Cechy:
 1. Hybryda Unlocator (korzystaj z funkcji bezpieczeństwa VPN wraz ze strumieniowaniem Smart DNS)
 2. Nieograniczony dostęp do ulubionych stron internetowych
 3. 50 wirtualnych lokalizacji
 4. 58 obsługiwanych platform i urządzeń
 5. Łatwy w użyciu
 6. Łatwy w konfiguracji
 7. Duża prędkość
 8. Prosta rejestracja
 9. Nie wymagamy karty kredytowej
 10. 7-dniowy bezpłatny okres próbny
 11. Czat na żywo
 12. Umożliwia torrentowanie
 13. Odblokowuje Netflix
 14. 5 jednoczesnych połączeń
 15. Całodobowa obsługa klienta
James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments