World Cup Draw: Analýza a predikce skupin po skupině

[ware_item id=33][/ware_item]

Pokud si chcete přečíst FIFA Group by Group Analysis, pokračujte ve čtení tohoto, ale pokud chcete FIFA semifinální a závěrečnou analýzu, než přečtěte Nový blog:


FIFA Worldcup semifinále a závěrečná analýza s předpovědi

Remíza je hotová a největší fotbalová fáze je připravena přivítat nejlepší hráče účastnící se Mistrovství světa ve fotbale 2018. Každá skupina je soutěživá a smolaři mohou dělat smolaři, protože fotbal je o těch, kteří dodávají tento den. Pojďme se podívat na skupiny FIFA WorldCup 2018:

32 týmů a 8 skupin

Skupina A: Rusko, Uruguay, Egypt, Saúdská Arábie

Skupina B: Portugalsko, Španělsko, Írán, Maroko

Skupina C: Francie, Peru, Dánsko, Austrálie

Skupina D: Argentina, Chorvatsko, Island, Nigérie

Skupina E: Brazílie, Švýcarsko, Kostarika, Srbsko

Skupina F: Německo, Mexiko, Švédsko, Jižní Korea

Skupina G: Belgie, Anglie, Tunisko, Panama

Skupina H: Polsko, Kolumbie, Senegal, Japonsko

Je opravdu těžké rozhodnout, která skupina je „skupinou smrti“, ale my to shrneme, abyste se rozhodli.!

Rusko, Francie a Anglie získaly výhodné remízy. Španělsko převezme Portugalsko ve skupině B, zatímco Argentina přitáhla jednu z tvrdších skupin v prvním kole s Chorvatskem, Nigérií a Islandem. Mexičané, vítězové Concacaf, budou hrát obhájce v Německu. Ve skupině „F“ to bude dobrý zápas mezi týmem Švédsko a Jižní Koreou. Japonsko může také naštvat a postoupit do šestnáctého kola, počkejte a uvidíme, jak se věci nakonec nakonec ukážou.

Analýza skupiny „A“:

Týmy: Rusko, Uruguay, Egypt, Saúdská Arábie

Saúdská Arábie se konečně kvalifikovala do FIFA Worldcup po 2 po sobě jdoucích selháních a budou čelit hostiteli, Rusku, a všichni čekají na chvíli, než sledujte FIFA World Cup live online. Oba týmy jsou slabé na papíře, ale Rusko bude mít i nadále malou výhodu, že bude domácí stranou. Skupina je dobře vyvážená a jediný tým, který si jistě postoupí do další fáze, není nikdo jiný než Team Uruguay.

Předpovědi: Pravděpodobně Rusko a Uruguay

Analýza skupiny „B“:

Týmy: Portugalsko, Španělsko, Írán, Maroko

Portugalsko a Španělsko vyhrály uchazeče o FIFA Worldcup, jediný zápas ve skupině, který bude trilerem na nehty. Také nebudeme podceňovat Maroko, mají dobrou kombinaci a v kvalifikacích si vedli mimořádně dobře, takže byste měli raději dávat pozor. Skupina má také Írán, který si pod vedením portugalského trenéra Carlosa Queiroza vedl docela dobře, nemůže se dočkat, až uvidí Írán vs Portugalsko 25. června..

Předpovědi: Portugalsko a Španělsko bezpochyby!

Viz Průvodce: Jak sledovat FIFA Worldcup na Kodi

Analýza skupiny „C“:

Týmy: Francie, Peru, Dánsko, Austrálie

Kdyby měla Francie na výběr, nemohli napsat scénář lépe než tohle. Být ve skupině s Peru, Austrálií a Dánskem, bude to snadná procházka, ale nemohou vzít žádný tým na lehkou váhu; je to samozřejmě světový pohár. Pokud jde o hodnocení FIFA, je Peru nejslabší, zatímco Austrálie a Dánsko by neměly francouzský tým tolik trápit, takže doufaly, že se dostanou na vrchol skupiny.

Předpovědi: Francie a Dánsko zajistí místo v 16. kole.

Analýza skupiny „D“:

Týmy: Argentina, Chorvatsko, Island, Nigérie

Argentina je horká oblíbená skupina D, pro ně to však nebude šálek čaje. Každý tým je vyvážený a může dát těžký čas. Přestože je to čtvrté semeno, žádný tým nemůže Nigérii považovat za slabý tah!

Nigerijský záložník Wilfred říká, že klíčem k získání kvalifikace pro kolo 16 je dát 200% proti Islandu a Chorvatsku, první dvě zahajovací hry pro Nigérii.

Stále však nemůžeme rozhodnout, zda je skupina D doslova skupinou smrti.

Předpovědi: Pokračovat v Argentině a Nigérii

Přečtěte si také: Nejlepší týmy sledovat tento FIFA Worldcup 2018

Analýza skupiny „E“:

Týmy: Brazílie, Švýcarsko, Kostarika, Srbsko

Brazílie nebude ve Francii příliš závidět, protože se ve skupinových zápasech postaví proti Kostarice, Švýcarsku a Srbsku. Ale je to opravdu bitva o druhé místo? Ne, nemyslíme si, že tuto skupinu může hrát každý; Tentokrát to mohlo být Švýcarsko, kvalifikovali se na čtvrtý po sobě jdoucí Světový pohár a tým vypadá pod kapitánem Stephana Lichtsteinera docela dobře.

Předpovědi: Brazílie a Švýcarsko pokračovat

Analýza skupiny „F“:

Týmy: Německo, Mexiko, Švédsko, Jižní Korea

Stejně jako Francie a Brazílie nebude mít Německo jistotu. Další skupina bojuje o druhé místo! Švédsko je pilné, ale ne tak působivé, a ani Jižní Korea, ani Mexiko nemají takovou kvalitu, aby bránícího šampiona vykolejily. V dalších zprávách musíme ocenit jihokorejský Oficiální tričko týmu Jersey, doufejme, že na nás zapůsobí také hrou.

Předpovědi: Německo a Švédsko budou pokračovat.

Analýza skupiny „G“:

Týmy: Belgie, Anglie, Tunisko, Panama

Tým Belgie může být považován za jeden z favoritů, který se dostane do semifinále, jejich strana je jednou z nejlepších v mezinárodním fotbalu právě teď, alespoň na papíře. Mladý tým se pravděpodobně může pochlubit dvěma dobrými hráči Premier League; Eden Hazard a Kevin de Bruyne, zatímco jméno Adnan Januzaz ve skupině je nepravděpodobné kvůli jeho nekonzistentnímu výkonu s jeho klubem a nemusí získat výzvu na turnaj. Tunisko a Panama na nás možná moc nepůsobí, takže Anglie a Belgie budou mít zřejmě lepší šanci na kolo 16.

Předpovědi: Anglie a Belgie (Pokud se Anglie nezačne dusit)!

Analýza skupiny „H“:

Týmy: Polsko, Kolumbie, Senegal, Japonsko

Tato skupina je velmi otevřená, polský tým patřil k nejslabším top semenům a tým Kolumbie bude mít ambice dokončit první. Je těžké předpovědět, jak se Japonsko a Senegal objeví na největší akci.

Předpovědi: Takže říkáme Polsko a Japonsko (Tenhle je bez výpočtu)

Žádné Spojené státy, takže žádný světový pohár zábava? Ne!

Z tohoto mistrovství světa můžete vytěžit maximum sázením na správný tým pro tento titul mistrovství světa. Níže uvádíme naši analýzu, která vám pomůže se správným výběrem;

Obránci Němců šampionů a Brazílie jsou současní 5-1 spolubránci, podle britského bookmakera Paddy Powere, který také hodnotí France Team (6-1), Španělsko (13-2) a Argentina (8-1) jako seriózní uchazeče. pro mistrovství světa. Hostitelská země, Rusko, je 33-1.

Cítíš štěstí? hledáte živý longshot? Sázejte na sousedy: Mexiko je 100-1.

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments