Všetko o SmartDNS – Čo sú niektorí najlepší poskytovatelia a prečo?

[ware_item id=33][/ware_item]

V minulosti sme veľa diskutovali o protokoloch Tor, Proxies, VPN a VPN. Teraz je čas poučiť naše publikum o systéme SmartDNS. Čo presne je SmartDNS a ako inteligentne vám umožňuje obísť Geo-Restriction ľahko bez ovplyvnenia rýchlosti? Zostaňte s nami a čítajte s plným zameraním, bude to užitočné a zároveň informačné, ak radi čítate informácie o technológii.


SmartDNS pre laika - vysvetlil!

Obsah webových stránok s obmedzeným geografickým umiestnením je nepríjemný. Je veľmi sklamaním, že zábava pre ľudí je obmedzená na menšie publikum, keď sú jeho fanúšikovia po celom svete, napríklad „Hra o tróny“. Potom sa pred vami tancuje mýtus slobody internetu, zatiaľ čo v pozadí vidíte upozornenia ako „blokovaný obsah“ alebo „obsah obmedzený vo vašej oblasti / regióne“.. 

Áno, viem, že ste sa v minulosti stretli s týmto scenárom a strávili ste peknú sumu za VPN, ktoré v skutočnosti spomaľujú streamovanie! Takže musíte vedieť o správnej technológii pre správne veci. Z tohto dôvodu sa chystáme informovať o technológii, ktorú môžete využiť na trolejové geografické obmedzovanie a bezproblémový tok bez problémov.. 

Použitie tejto technológie závisí od vášho účelu. Ak túžite obísť geografické obmedzenia a vychutnať si online streaming a sledovanie svojich obľúbených filmov, televíznych relácií (Narcos, obleky, hra o tróny), športu (Liga majstrov, Premier League, La Liga), hudby (Spotify / Pandora) alebo akýkoľvek iný video alebo zvukový obsah, na to potrebujete inteligentný DNS. Čo je to inteligentný DNS?

Prečítajte si tiež: Najlepšie VPN pre online hranie

Všetko o SmartDNS

SmartDNS je služba, ktorú môžete použiť na prístup k obsahu s obmedzeným geografickým umiestnením. Dôvod, prečo sa Smart DNS stal veľmi populárnym, je kvôli zvýšenému využívaniu technológie geo-blokovania poskytovateľmi obsahu, ako je Netflix. Inteligentný server DNS skryje vaše geografické umiestnenie a týmto spôsobom môžete sledovať obsah blokovaný geograficky kdekoľvek na svete.

Je to celkom dobrá technológia na troll Geo-Restriction. Inteligentné DNS je technológia, ktorá vám pomôže obísť geografické obmedzenia a streamovať obsah z celého sveta. V skutočnosti to môžete urobiť odkiaľkoľvek na svete.

Tu je to najlepšie! Inteligentné DNS neovplyvňuje rýchlosť, ktorú každý používateľ získa od svojho poskytovateľa internetových služieb (ISP). Inteligentný server DNS vám pomôže zmeniť váš server DNS a umožní vám používať ich dedikované servery DNS, na ktorých sú prístupné blokované webové stránky. Akonáhle teda zmeníte nastavenia DNS, vaše zariadenie bude mať možnosť obísť akékoľvek geografické obmedzenia. Neznižuje to rýchlosť vášho internetu, pretože nešifruje vaše údaje. Takže môžete získať plnú rýchlosť, ktorú zvyčajne dostanete od vášho poskytovateľa internetových služieb. 

Je to najlepšia voľba pre všetkých milovníkov zábavy, ktorí radi streamujú filmy, televízne programy, šport, hudbu alebo akýkoľvek iný obsah, ktorý je blokovaný v ich regiónoch. Väčšina aplikácií a softvéru SmartDNS je k dispozícii pre viac zariadení, preto uvádzame iba tie služby, ktoré majú aplikácie dostupné pre iOs, Android a softvér dostupný na Windows. 

Chápeme vašu bolesť a sme tu, aby sme vám dali správne riešenia, ktoré vám pomôžu získať plný prístup k zábave vo vašom preferovanom zariadení, aby ste z toho mohli vyťažiť maximum..

Výhody služieb SmartDNS

 1. Pracujú na takmer všetkých zariadeniach
 2. Inteligentné DNS nespomalí rýchlosť vášho internetového pripojenia
 3. Tieto služby sú celkom prijateľné
 4. Umožňujú vám prístup k blokovaným webovým stránkam z rôznych regiónov
 5. Rýchla obsluha
 6. Jednoduché použitie
 7. právnej
 8. Bezpečnejšie ako náhodné servery proxy
 9. Ideálne pre obchodných cestujúcich
 10. Prístup k sociálnym médiám na miestach, kde sú blokované, napríklad v Číne.

Ovplyvňuje SmartDNS rýchlosť vášho internetového pripojenia?

Nie, vôbec nie. Na rozdiel od VPN, inteligentný DNS nepoužíva žiaden typ šifrovania, preto môžete použiť svoju pôvodnú rýchlosť ISP a vychutnať si akýkoľvek internetový obsah, ktorý sa vám páči..

Ako funguje SmartDNS Proxy?

DNS je skrátená forma systému doménových mien. Je to ako telefónny zoznam. Mení jazykový názov na adresu IP, ktorú počítač dokáže rozpoznať.

Inteligentný server DNS používa dedikované proxy servery na zmenu DNS vášho zariadenia, ale v skutočnosti to nezmení ani nezakryje vašu IP adresu. Len to zmení spôsob, akým webové stránky načítajú vašu IP adresu.

Môže SmartDNS obísť brány firewall?

Inteligentný server DNS neskrýva vašu skutočnú adresu IP, preto nemôžete brány firewall obísť. Obmedzenia brány firewall sa neodstránia ani v prípade, ak používate inteligentný server DNS.

Ako obísť problém s transparentným serverom DNS

Transparentný proxy server DNS, ktorý používa poskytovateľ internetových služieb, môže byť veľmi nepríjemný a nepríjemný, pretože vás núti používať vlastný server DNS namiesto toho, ktorý vám pridelil poskytovateľ DNS. Dobrou správou je, že tento problém môžete obísť, ale riešenie bude fungovať iba vtedy, ak budete mať router DD-WRT, ktorý podporuje IP tablety. Ak máte router DD-WRT, pri konfigurácii brány firewall smerovača postupujte podľa pokynov uvedených nižšie:

iptables -t nat -A PREROUTING -i br0 -p udp -dport 23 -j DNAT-to 8.8.8.8:54

Potom sa ubezpečia, že DNS vyžaduje vaše zariadenie, ktoré odosiela, používa port 54 namiesto portu 53, a ktorý obíde tento problém..

SmartDNS na torrent

Inteligentný server DNS pre vás nič neurobí, ak ho použijete na sťahovanie torrentov. Dôvod je ten, že inteligentný DNS ne maskuje vašu skutočnú IP adresu a nešifruje vašu komunikáciu. Váš poskytovateľ internetových služieb ľahko uvidí, že sťahujete torrent, aj keď používate inteligentný DNS, čo môže byť problém, ak je to vo vašej krajine citlivý právny problém..

8 príznakov skvelej služby SmartDNS

 1. Užívatelsky prívetivý
 2. Aplikácie kompatibilné pre rôzne platformy
 3. Veľký počet vopred odblokovaných webových stránok
 4. Slušný počet odblokovaných regiónov
 5. Výkonné funkcie DNS
 6. Extra služby
 7. Skúška zadarmo
 8. Pravidlá vrátenia platby
TIP: 

Najlepšie je zvoliť si poskytovateľa inteligentných DNS, ktorý ponúka prístup k inteligentným DNS spolu s ďalšími možnosťami, ako sú VPN a proxy. Mal by tiež poskytovať prístup k klientom kompatibilným s rôznymi platformami a mať dlhý zoznam vopred odblokovaných webových stránok.

Aký je rozdiel medzi SmartDNS a VPN?

VPN a inteligentný DNS majú veľa podobností, ale fungujú zásadne odlišnými spôsobmi. Pozrime sa, aké sú rozdiely medzi VPN a inteligentným DNS.

 1. VPN používa šifrovanie, inteligentný DNS nie.
 2. Služba VPN ukladá všetky informácie prichádzajúce z vášho zariadenia. Inteligentný DNS iba prekladá webovú adresu na konkrétnu IP adresu servera, ku ktorému sa potrebujete pripojiť..
 3. VPN úplne maskuje vašu IP, inteligentná DNS vašu IP úplne ne maskuje.
 4. VPN ponúkajú zvýšenú bezpečnosť, inteligentné DNS to tak nie je.

Tu sú najlepšie služby SmartDNS + VPN, ktoré musíte vyskúšať!

 1. NordVPN
 2. Getflix
 3. Unlocator

NordVPN

NordVPN je v súčasnosti jedným z popredných poskytovateľov VPN. Vďaka svojim vynikajúcim funkciám a zaujímavým balíkom si NordVPN získal svetovú slávu. Okrem toho, že spoločnosť NordVPN je špičkovou sieťou VPN, má svoje vlastné DNS, ktoré ešte viac zvyšuje ich už tak veľkú bezpečnosť online. Ich DNS zabraňuje únikom IP adries, ktorým sa nedá zabrániť iba pri aktívnom pripojení VPN, a môže viesť k tomu, že tretie strany budú môcť zhromažďovať údaje používateľa VPN prostredníctvom nezabezpečených hotspotov WiFi..

Vlastnosti 
 1. Zabezpečenie na vysokej úrovni a súkromie
 2. Prepínač automatického zabíjania
 3. Ochrana proti úniku DNS
 4. Politika bez prihlásenia
 5. Dvojitá VPN (pre maximálnu bezpečnosť využíva 2 servery)
 6. Šifrovanie vojenskej triedy
 7. CyberSec (riešenie blokovania škodlivého softvéru)

navštíviť webovú stránku

Getflix

Getflix sa používa na prístup k geograficky obmedzenému obsahu. Umožňuje používateľom z celého sveta prístup k globálnym videám a streamovaniu hudby a využíva technológiu Smart DNS a VPN na obídenie týchto geografických obmedzení. 

Funkcie Getflix SmartDNS:
 1. Podporuje viac ako 200 kanálov
 2. Funguje na všetkých zariadeniach
 3. rýchly
 4. Užívatelsky prívetivý
 5. 24/7 zákaznícka podpora
 6. Nízke mesačné ceny
 7. Zrušiť môžete kedykoľvek
 8. Registrácia zadarmo
 9. 14-dňová skúšobná verzia
 10. Nevyžaduje sa žiadna kreditná karta
Funkcie siete Getflix VPN:
 1. Bezpečnosť a súkromie
 2. rýchly
 3. Obrovská sieť globálnych serverov
 4. Užívatelsky prívetivý
 5. Nízke mesačné ceny
 6. Rýchle a bezpečné servery

navštíviť webovú stránku

Unlocator

Unlocator je kompletný balík ochrany osobných údajov, zabezpečenia a odblokovania. 

Vlastnosti:
 1. Unlocator hybrid (užite si bezpečnostné funkcie VPN spolu s použitím inteligentného streamovania DNS)
 2. Neobmedzený prístup k vašim obľúbeným webovým stránkam
 3. 50 virtuálnych miest
 4. 58 podporovaných platforiem a zariadení
 5. Jednoduché použitie
 6. Jednoduché nastavenie
 7. Vysoká rýchlosť
 8. Jednoduchá registrácia
 9. Nevyžaduje sa žiadna kreditná karta
 10. 7-dňová bezplatná skúšobná verzia
 11. Live chat
 12. Umožňuje Torrenting
 13. Odblokuje Netflix
 14. 5 súčasných pripojení
 15. 24-hodinová podpora zákazníkov
James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments