Vše o SmartDNS – Co jsou někteří nejlepší poskytovatelé a proč?

[ware_item id=33][/ware_item]

V minulosti jsme hodně diskutovali o Tor, proxy, VPN a VPN protokolech. Nyní je čas poučit naše publikum o SmartDNS. Co přesně je SmartDNS a jak inteligentně vám umožňuje snadno obejít Geo-omezení bez ovlivnění rychlosti? Takže mějte s námi a čtěte s plným zaměřením, bude to užitečné i informativní, pokud máte rádi čtení o technologii.


SmartDNS pro laika - vysvětlil!

Obsah webových stránek s omezeným zeměpisným působením je nepříjemný. Je velmi zklamáním, že zábava určená pro lidi je omezena na menší počet diváků, když jsou její fanoušci po celém světě, například „Hra o trůny“. Pak se před vámi tančí mýtus svobody internetu, zatímco v pozadí vidíte upozornění jako „blokovaný obsah“ nebo „obsah omezený ve vaší oblasti / regionu“. 

Ano, vím, že jste se v minulosti setkali s tímto scénářem a strávili jste pěknou částku na VPN, které ve skutečnosti zpomalují streamování! Musíte tedy vědět o správné technologii pro ty správné věci. Z tohoto důvodu se chystáme informovat o technologii, kterou můžete využít k trollování geo-omezení a hladce streamovat bez potíží. 

Použití této technologie závisí na vašem účelu. Pokud toužíte obejít geografická omezení a užívat si online streamování a sledování svých oblíbených filmů, televizních pořadů (Narcos, Suits, Game Of Thrones), Sport (Liga mistrů, Premier League, La Liga), Hudba (Spotify / Pandora) nebo jakýkoli jiný video nebo zvukový obsah, pak k tomu potřebujete inteligentní DNS. Co je to inteligentní DNS?

Přečtěte si také: Nejlepší VPN pro online hraní

Vše o SmartDNS

SmartDNS je služba, kterou můžete použít pro přístup k obsahu s omezeným přístupem. Důvod, proč se inteligentní DNS stává velmi populární, je kvůli zvýšenému využívání technologie geo-blokování poskytovateli obsahu, jako je Netflix. Inteligentní DNS skryje vaši geografickou polohu a tímto způsobem můžete sledovat geo-blokovaný obsah odkudkoli na světě.

Je to docela dobrá technologie troll Geo-Restriction. Inteligentní DNS je technologie, která vám pomůže obejít geografická omezení a streamovat obsah z celého světa. Můžete to vlastně udělat odkudkoli na světě.

Tady je to nejlepší! Inteligentní DNS neovlivňuje rychlost, kterou každý uživatel získá od svého poskytovatele internetových služeb (ISP). Inteligentní DNS vám pomůže změnit váš DNS a umožní vám používat vyhrazené servery DNS, na kterých jsou přístupné blokované webové stránky. Jakmile tedy změníte nastavení DNS, vaše zařízení bude moci obejít všechna geo-omezení. Nezpomaluje to rychlost internetu, protože vaše data nešifruje. Můžete tak získat plnou rychlost, jakou obvykle získáte od svého poskytovatele internetových služeb. 

Je to nejlepší volba pro všechny milovníky zábavy, kteří rádi streamují filmy, televizní pořady, sport, hudbu nebo jakýkoli jiný obsah, který je v jejich regionech blokován. Většina aplikací a softwaru SmartDNS je k dispozici pro více zařízení, proto si nezapomeňte uvést pouze ty služby, které mají aplikace dostupné na iOs, Android a software dostupný na Windows. 

Rozumíme vaší bolesti a jsme tu proto, abychom vám poskytli správná řešení, která vám pomohou získat plný přístup k zábavě ve vašem preferovaném zařízení, abyste z toho mohli co nejlépe vytěžit.

Výhody služeb SmartDNS

 1. Pracují na téměř všech zařízeních
 2. Inteligentní DNS nezpomaluje rychlost vašeho internetového připojení
 3. Tyto služby jsou velmi cenově dostupné
 4. Umožní vám přístup k blokovaným webům z různých regionů
 5. Rychlý servis
 6. Snadné použití
 7. Právní
 8. Bezpečnější než náhodné servery proxy
 9. Ideální pro obchodní cestující
 10. Přístup k sociálním médiím v místech, kde jsou blokována, jako je Čína.

Ovlivňuje SmartDNS rychlost připojení k internetu?

Vůbec ne. Na rozdíl od VPN nepoužívá inteligentní DNS žádný typ šifrování, proto můžete použít původní rychlost ISP a užít si jakýkoli internetový obsah, který se vám líbí.

Jak funguje SmartDNS Proxy?

DNS je krátká forma systému názvů domén. Je to jako telefonní seznam. Změní název založený na jazyce na IP adresu, kterou počítač dokáže rozpoznat.

Inteligentní DNS používá vyhrazené proxy servery ke změně DNS vašeho zařízení, ale ve skutečnosti to nezmění ani neskrývá vaši IP adresu. Změní pouze způsob, jakým webové stránky přečtou vaši IP adresu.

Může SmartDNS přemostit brány firewall?

Inteligentní DNS neskrývá vaši skutečnou IP adresu, proto nemůžete brány firewall obejít. Omezení brány firewall nebudou odstraněna, i když používáte inteligentní DNS.

Jak obejít transparentní problém se serverem DNS

Transparentní DNS proxy, kterou váš ISP používá, může být velmi obtěžující a nepříjemný, protože umožňuje používat vlastní DNS místo toho, který vám byl přidělen poskytovatelem DNS. Dobrou zprávou je, že tento problém můžete obejít, ale řešení bude fungovat, pouze pokud máte router DD-WRT, který podporuje IP tablety. Pokud máte router DD-WRT, postupujte při konfiguraci brány firewall routeru podle níže uvedeného příkazu:

iptables -t nat -A PREROUTING -i br0 -p udp -dport 23 -j DNAT-to 8.8.8.8:54

Poté se ujistí, že DNS požadavky, které vaše zařízení odešle, použije port 54 místo portu 53 a že tento problém obejde.

SmartDNS pro Torrenting

Inteligentní DNS pro vás opravdu neudělá nic, pokud jej použijete ke stahování torrentů. Důvod je ten, že inteligentní DNS nemaskuje vaši skutečnou IP adresu a nešifruje váš provoz. Váš poskytovatel internetových služeb snadno zjistí, že stahujete torrent, i když používáte inteligentní DNS, což může být problém, pokud se jedná o citlivý právní problém ve vaší zemi.

8 známek skvělé služby SmartDNS

 1. Uživatelsky přívětivý
 2. Aplikace kompatibilní napříč platformami
 3. Velký počet předem odblokovaných webových stránek
 4. Slušný počet odblokovaných regionů
 5. Výkonné funkce DNS
 6. Extra služby
 7. Zkušební verze zdarma
 8. Zásady vrácení peněz
SPROPITNÉ: 

Nejlepší je vybrat poskytovatele inteligentního DNS, který nabízí přístup k inteligentnímu DNS spolu s dalšími možnostmi, jako je VPN a proxy. Měl by také poskytovat přístup k platformám kompatibilním klientům a má dlouhý seznam předem odblokovaných webových stránek.

Jaký je rozdíl mezi SmartDNS a VPN?

VPN a inteligentní DNS mají mnoho podobností, ale fungují zásadně odlišným způsobem. Podívejme se, jaké jsou rozdíly mezi VPN a inteligentním DNS.

 1. VPN používá šifrování, inteligentní DNS ne.
 2. Služba VPN vrství všechny informace přicházející z vašeho zařízení. Inteligentní DNS pouze převádí webovou adresu na konkrétní IP adresu serveru, ke kterému se potřebujete připojit..
 3. VPN zcela maskuje vaši IP, inteligentní DNS ne zcela maskuje vaši IP.
 4. VPN nabízejí extra zabezpečení, inteligentní DNS ne.

Zde jsou nejlepší služby SmartDNS + VPN, které musíte vyzkoušet!

 1. NordVPN
 2. Getflix
 3. Unlocator

NordVPN

NordVPN je nyní jedním z nejlepších poskytovatelů VPN. Díky svým vynikajícím vlastnostem a zajímavým balíčkům si NordVPN získala celosvětovou slávu. Kromě toho, že se jedná o špičkovou VPN, má NordVPN také vlastní DNS, aby ještě více zvýšila jejich již tak skvělou online bezpečnost. Jejich DNS zabraňuje únikům IP adres, kterým nelze zabránit pouze aktivním připojením VPN, a může vést k tomu, že třetí strany budou moci shromažďovat data uživatele VPN přes nezabezpečené hotspoty WiFi.

Funkce 
 1. Zabezpečení na vysoké úrovni a soukromí
 2. Přepínač automatického zabíjení
 3. Ochrana proti úniku DNS
 4. Bez protokolu
 5. Dvojitá VPN (pro maximální zabezpečení využívá 2 servery)
 6. Šifrování vojenské třídy
 7. CyberSec (řešení blokování malwaru)

navštivte web

Getflix

Getflix se používá pro přístup k geo-omezenému obsahu. Umožňuje uživatelům z celého světa přístup ke globálním videím a streamování hudby a využívá technologii Smart DNS a VPN k překonání těchto geografických omezení. 

Funkce Getflix SmartDNS:
 1. Podporuje více než 200 kanálů
 2. Funguje na všech zařízeních
 3. Rychle
 4. Uživatelsky přívětivý
 5. Zákaznická podpora 24/7
 6. Nízké měsíční ceny
 7. Můžete zrušit kdykoli
 8. Přihlášení zdarma
 9. 14denní zkušební období
 10. Není vyžadována žádná kreditní karta
Getflix VPN Vlastnosti:
 1. Zabezpečení a soukromí
 2. Rychle
 3. Obrovská síť globálních serverů
 4. Uživatelsky přívětivý
 5. Nízké měsíční ceny
 6. Rychlé a zabezpečené servery

navštivte web

Unlocator

Unlocator je kompletní balíček ochrany soukromí, zabezpečení a odblokování. 

Funkce:
 1. Unlocator hybrid (užijte si bezpečnostní funkce VPN společně s používáním inteligentního streamování DNS)
 2. Neomezený přístup k vašim oblíbeným webovým stránkám
 3. 50 virtuálních umístění
 4. 58 podporovaných platforem a zařízení
 5. Snadné použití
 6. Snadné nastavení
 7. Vysoká rychlost
 8. Jednoduchá registrace
 9. Není vyžadována žádná kreditní karta
 10. 7denní bezplatná zkušební verze
 11. Živý chat
 12. Umožňuje Torrenting
 13. Odblokuje Netflix
 14. 5 současných připojení
 15. 24hodinová podpora zákazníků
James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments