Tímy na pozeranie vo FIFA WorldCup 2018 Rusko

[ware_item id=33][/ware_item]

Svetový pohár FIFA v roku 2018 je vzdialený necelý týždeň; a nemôžeme sa držať svedkov tímov, ktoré nám dávajú liečivú, plnú vzrušenia a hádok. Futbaloví fanúšikovia zvedavo čakajú, ako sa tentoraz vyrazí svetový pohár FIFA. Turnaj sa vracia späť do Európy od posledného svetového pohára, ktorý sa konal v Nemecku v roku 2006. Po návrate z tohto vydania sa svetový pohár začne prvým zápasom medzi Ruskom a Saudskou Arábiou. V zozname máme 32 výkonných tímov, ktoré sa snažia bojovať o jednu korunu. Keďže Nemecko je v súčasnej dobe na čele, chceme vidieť, kto tentoraz vytrhne trofej. Hráči svetovej úrovne sú nabití talentom a sú nadšení, že osvetľujú ihrisko. Poďme sa zapojiť do podrobného rozhovoru o tímoch, na ktoré by sme si mali dať pozor na Majstrovstvách sveta vo futbale 2018.


  1. Brazília

Majstrovstvá sveta FIFA v Brazílii

Od začiatku svetového pohára FIFA sme Brazíliu hrdo odniesli trofej, nie dvakrát alebo trikrát, ale päťkrát. Toto vydanie by mohlo byť ich šiestykrát, musíme to ešte vidieť. Brazília bola vždy veľkým menom na národnej scéne. Okrem Ruska je Brazília prvým tímom, ktorý sa kvalifikoval na Majstrovstvá sveta. Vďaka svetovému drahému hráčovi Neymaru majú veľkú šancu ísť na majstrovstvách sveta ďaleko.

Brazílsky tím tejto edície vyzerá mocne a určite hodí rekordné zápasy. Vďaka svojim mladým talentom a existujúcim hráčom bohatým na talent, obhajcom ako Marcelo a T.Silva, doplnkom ako Casemiro a Fredovi, Gabriel Jesus, Willian a Roberto Firmino, Brazília je pripravená vziať domov slávu domov..

Brazília je v skupine E a je postavená proti Švajčiarsku, Srbsku a Kostarike. Predpokladáme, že zápasy budú príjemné a Brazília bude na prvom mieste.

  1. Nemecko

Nemecko Majstrovstvá sveta 2018 Rusko

Tím Nemecko a Nóbl svetový pohár a zmes skúseností a sily. Dokážu teda obhájiť svoj smrtiaci svetový pohár v roku 2014? Keď predpovedáme výsledky, nie je nič nové povedať, že Nemci znova a znova dokazujú, že v 90. minúte sú stále pripravení vyhrať a chytiť svoj pohár. Ich motivácia vyhrať ako silný tím im pomáha brániť akýkoľvek tím, ktorému čelia. Nemci hrajú útočiace a príjemné futbal s dlhými prihrávkami, Joachim Low sa vždy snaží robiť niečo iné so stratégiou. Idú s označením muža a niekedy nechajú súpera zaútočiť a naplánovať protiútok z pravej a ľavej strany.

Za tímom stojí Manuel Neuer, brankár tímu. Ich silní obrancovia ako Niklas Süle, Marvin, Ginter a Boateng. Záložníci ako Julian Brandt, Emre Can a Leon Goretza. Okrem toho bude špičkový hráč Mesut Özil spolu s 23 chlapcami bohatými na talent predstavovať na majstrovstvách sveta nemecký tím v oblasti energetiky..

  1. španielsko

Tím Španielsko pre Rusko 2018

Španielsko je plné víťazov Svetového pohára veteránov a nového mladého prírastku vo svojom tíme. Španielsko bolo vždy veľkým uchádzačom z minulého desaťročia kvôli svojmu štýlovému a úžasnému spôsobu doručovania zápasov. Za posledných desať rokov získali svetový pohár a dve eurá. V poslednom vydaní svetového pohára muselo Španielsko bohužiaľ opustiť skupinové pódium. Tím je však spokojný s návratom späť k víťazným spôsobom s mladšími a vzrušujúcimi hráčmi.

Prečítajte si tiež: Sledujte Fifa Worldcup Russia 2018 Live online - Kompletný sprievodca streamovaním

V Španielsku musí David De Gea viesť tím v bránke, ktorá je pravdepodobne najlepším brankárom na svete. Keď hovoríme o ich obhajcoch, ich obrana je rovnako silná ako kedykoľvek predtým, Jordi Alba, Dani Carvajal, Ferard Pique a Sergio Ramos. Španielsky záložník, povedal by ste, že jeden alebo dva, ale každý záložník môže otvoriť hru pre tím, ako sú Isco, David Silva, Thiago Alcantara, Andres Iniesta a Koke. Španielsko má v tejto edícii svetového pohára silnú jednotku a tím, ktorý je schopný každého mužstva, môže tento rok tento titul zvíťaziť.

  1. Argentína

Majstrovstvá sveta Argentíny FIFA 2018

Argentína, finalisti Svetového pohára a Copa America Finalists majú vo svojom tíme veľké mená. Nekonečné nadšenie a vášeň Lionela Messiho mu poskytli všetko, ale jediná trofej, ktorá v jeho zozname chýba, je majstrovstvá sveta. Môžeme očakávať, že Argentína pôjde o krok vyššie od posledného majstrovstiev sveta? Bude to rok, keď Messi vezme slávu domov? Argentína nie je len Lionel Messi, aj keď je ich kľúčovým hráčom. Jednotka má však omnoho viac smrtiacich a talentovaných hráčov, aby pomohla Argentíne brániť sa a dostať sa o krok vyššie.

Predná línia Argentíny dokáže robiť zázraky, Paulo Dybala, Higuain, Sergio Aguero pod vedením Lionela Messiho; keď sa všetci štyria spoja, Argentína sa nezastaví. Ich stredopoliaci majú tiež schopnosti ponúknuť; Angel Di Maria, Eduardo Salvio a Ever Banega. Obrancovia ako Marcos Rojo, Javier Mascherano a Gabriel Mercado môžu nastaviť hru pre tím ako jeden.

Čítanie dokončené: Analýza podľa skupín pre Fifa Worldcup 2018 Rusko

Argentína bude čeliť náročnej hre s Chorvátskom v skupine D po zápasoch s Islandom a Nigériou. Môžeme však očakávať, že účastníci tohto roku budú hádzať skvelé zápasy na tomto majstrovstvách sveta, pretože sú tu na trofej.

  1. Francúzsko

Francúzska skupina pre Rusko - majstrovstvá sveta 2018

Francúzsko s najväčšou hĺbkou a kvalitou mladých hráčov je tím, na ktorý si treba dávať pozor. Francúzsky národný tím sa tento rok v lete pokúsi prekonať sklamanie Euro 2016 doma zrušením titulu Majstrovstvá sveta. Jednotka má veľkú hĺbku a môže mať rovnakú náhradu takmer v každej polohe.

Paul Pogba a Antoine Griezmann sú kľúčovými francúzskymi hráčmi, ktorí vedú Kylian Mbappe, Ousmane Dembele, Kante a Olivier Giroud. Toto vydanie čaká francúzska skupina po 20 rokoch, aby vyhrala svoje druhé majstrovstvá sveta; Vyzerá to, že prekonali euro porážku a sú pripravení rozsvietiť ihrisko.

Francúzsko je v skupine C a fanúšikovia sa tešia, že ich uvidia na špičke. Dajú tvrdé zápasy Austrálii, Dánsku a Peru. Nebolo by to pre nich ľahké, ale Francúzsko má určite veľa potenciálov na to, aby sa dostali na vrchol skupiny, alebo aby nakoniec vyhráli Worldcup..

záver

Každý tím s rôznymi štýlmi hry a silnými stránkami je tento rok v lete pripravený zasiahnuť strednú scénu v Rusku. Fanúšikovia kričia, zúrivo hľadajú zranenia, farebné košele na štadióne, tímy s rivalitou, je to rok FIFA a je to len pár dní preč. Kto si myslíte, že prinesie majstrovstvá sveta domov? Kto si myslíte, že prinesie zápasy meniace zápasy v tomto vydaní FIFA z roku 2018?

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments