Tahmin 2018 FIFA Dünya Kupası Rusya Büyük Finali

[ware_item id=33][/ware_item]

Heyecan verici 2018 FIFA dünya kupası maçlarını izlerken her FIFA fanında kalan tek soru, oynayan takımların finale ulaşıp ulaşmayacağıdır. 2010 yılında hayvanlar tarafından FIFA dünya kupası büyük final takımlarını tahmin etme modasının başlamasından bu yana, dünyanın dört bir yanındaki insanlar maçlar hakkında tahminler yapmak için evcil hayvan peygamberlerini kullanıyorlar. Bu kez CAT Achilles gibi masumlar, tıpkı öncü Paul, Ahtapot gibi tahminleriyle çoğu zaman doğrudur. Bununla birlikte, bu tahmin oyunu başladığında, dünyadaki tartışmalar için çok daha canlıydı, ancak şimdi sadece gece geç saatlerde hikayeler ve günün futbol şovu ile ilgili vurgular için ayrıldı.


Ayrıca Oku: FIFA Worldcup Yarı Nasıl İzlenir-Her Yerden Final ve Final Canlı Online

Günümüzde daha yaygın olan şey, FIFA Dünya Kupası Büyük Finalistlerini sosyal toplantılarda, forumlarda ve tête-à-têtes'te tahmin etmektir. Blogcular da Jones'lara ayak uyduruyor. Gerçek ve net olmak gerekirse, finaller ne zaman yaklaşacağını tahmin etmek çok kolay olmadıkça, hiç kimse kafasına çiviyi vuramaz. Şimdilik, bu konuda Futbol'u uzun süredir takip eden uzmanlar içerideki her oyuncuyu tanıyor ve biraz tahmin edebiliyor maçların çoğunun başlamadan önce sonuçları. Bu tür futbol guruları da takım taktiklerini ve oluşumunu analiz edebilir ve sonucun ne olabileceğini önceden güzel bir şekilde öngörebilir. BestVPNdeals.com, yıllardır her yıl FIFA'yı haklı olarak tahmin eden bu tür futbol guruslarından bazılarına sahip.

Eğer sert bir futbol tutkunuysanız, futbol gurularımızın 2018 FIFA Dünya Kupası Rusya büyük finali için ne tahmin etmesi gerektiğini kontrol etmek için bize sadık kalın.

fifa yarı final analizi ve pundit tahminleri

2018 FIFA Dünya Kupası Rusya Şimdiye Kadar

FIFA'nın bugüne kadarki heyecanı, takıma kişisel bağlılıklarına bakılmaksızın, taraftarların milli takımları, ev sahibi ülke veya başka bir ülke olsun ya da olmasın daha az olmamıştır. Aynı şekilde, FIFA'yı canlı izlerken kalabalıkların neşelendirmesi gibi, evlerde oturan insanlar da aynı dopamin acele ediyor. İlk ve ikinci turlar heyecanla doluydu çünkü şovun başlangıcıydı. İkinci tur çeyrek finaller için çukurda oyuna girer girmez FIFA hayranları için biraz sıkıcı oldu, kimse olağanüstü şovları görmezden gelemezdi.

Çeyrek finallere katılmaya hak kazanan takımlar Arjantin, Fransa, Brezilya, Belçika, Rusya, Hırvatistan, İsveç ve İngiltere idi. Taraftarların favori takımlarından biri olan Rusya, Fransa, Brezilya, Arjantin ve Hırvatistan. Ancak, bazıları FIFA yolculuğundan ayrılmak ve FIFA hayranlarına veda etmek zorunda kaldı.

Yarı Finallere Fantastik Dörtlü

Böylece, tartışma 2018 FIFA Dünya Kupası Rusya'da yarı finale kalan dört takıma geçiyor. Bunlar Hırvatistan, İngiltere, Belçika ve Fransa. Takımların çoğunun yarı finallerde oldukça güçlü olduklarını bilerek, nakavt edilip edilmediğine inanmak zor, finale kimin katılacağını tahmin etmek gerçekten kumarbazın oyunudur. uzmanların bu kumar hakkında ne söylediklerini kontrol edelim. Bu FIFA, performansları da dahil olmak üzere bu takımların geçmişine baktığınızda, finallerde karşılaşabilecek takımlar hakkında da size bir fikir verecektir. Öyleyse her muzaffer takıma ayrı ayrı bakalım.

Belçika

Yarı final dünya kupasında Belçika

Anahtar oyuncular

Belçika, Chelsea için oynayan Eden Hazard, Manchester United için oynayan Romelu Lukaku ve Manchester City için oynayan orta saha oyuncusu Kevin De Bruyne gibi büyük kulüplerde oynayan en iyi oyunculardan bazılarına sahiptir. Bu oyuncularla Belçika, en azından Belçika yarı finalinde 10 Temmuz'da saat 02: 00'de Fransa'ya karşı heyecan verici bir gösteri yapacak (ABD, Newyork Saati)

kuvvet

Belçika, özellikle bahsi geçen oyuncular nedeniyle güçlü bir savunma ve saldırıya sahiptir. Özellikle bir başlığa ihtiyacınız olduğunda güçlü yanlarını artıran en uzun oyunculardan birine sahipler..

zayıflık

Futbol gurularımız Belçika'nın zayıf yanlarından biri olan ve bu sefer onunla ilgili birçok fiziksel zayıflıkla zayıf bir defans oyuncusu olan Vincent Kompany'den bahsetmek için biraz açıktı. Ancak, Kompany'in kendini daha iyi kanıtlaması için yarı finalde ne kadar şaşırtıcı olabileceğini asla bilemeyiz.

Fransa

Fransa Final'e gidebilir mi

Anahtar oyuncular

Takımlarındaki Fransız gösterişinin en iyi oyuncularından biri, Tottenham'da tutma becerilerini kazanan kaleci Hugo Lloris. FIFA 2018'de en çok gol atan diğer önemli oyuncular, Atletico Madrid için oynayan bir ileri Antoine Griezmann ve Paris Saint Germain için oynayan başka bir ileri Kylian Mbappe. Bu 2 kilit oyuncu tek başına FIFA 2018 Rusya'da yarım düzine gol attı.

kuvvet

Lloris'in mükemmel bir koruma sağladığını söylemek yeterli değildir. Dikkatli davranarak Fransız savunması iki katına çıkar. Bunun dışında oldukça iyi bir ekip çalışması görüyoruz.

zayıflık

Son birkaç maçta, Fransız tarafında daha fazla Cartes Jeunes (sarı kart) aktığını gördük. Paul Pogba ve Kylian Mbappe gibi ateşli oyuncuların birçoğu ile, ikincisi de hakemin iyiliği için sahte yaralanmalar yapmaya çalışıyor, daha fazla sarı dört harfli kartın sızması nedeniyle takım için biraz zorlaşıyor.

Hırvatistan

Viet-nam futbol takımı

Anahtar oyuncular

Burada bahsetmek için en iyi olanlar arasında Real Madrid için oynayan kaptan fantastik Luka Modric, Barcelona için oynayan Ivan Rakitic ve Juventus için oynayan Mario Mandzukic var..

kuvvet

Hırvatistan’ın gücü, daha yaratıcı ve çevik olan daha uzun pasolarla orta sahalarında yatıyor. Serbest stil hareketleriyle seyirciyi eğlendiriyorlar; Ekranda bile hile çok görkemli.

zayıflık

Zayıf yanlarını vurgulamak için, oyunlarının diğer yönlerinden biraz daha zayıf olan savunmalarından bahsetmeliyiz. Orta saha, ileri ve tutma çok iyi olduğunda, ortalamayı hesaplarken savunmaları performanslarında bir boşluk olabilir.

Hırvatistan vs İngiltere - ABD'ye göre Maç Başlama Zamanı: öğleden sonra 2:00

İngiltere

İngiltere Final ve Kazanabilir mi?

Anahtar oyuncular

Tottenham, orta saha oyuncusu Dele Alli ve Manchester City için orta saha oyuncusu Rahim Sterling için oynayan Harry Kane'nin en iyi şovlarını görüyoruz..

kuvvet

İngiltere’nin en büyük gücü onların saldırısı. Dünyanın en rekabetçi ligi olan birinci ligde oynayan oyuncuları var. En iyi şey, daha motive olmaları ve kazanmaya odaklanmalarıdır. İngiltere'nin Hırvatistan'a karşı yarı finalinde rakip takımlarına üstünlükleri var. Ayrıca başlıkları olan köşeleri manevrada oldukça iyidirler.

zayıflık

Söyleyin, savunmasındaki eksiklik. Tıpkı yarı final rakipleri Hırvatistan gibi.

2018 FIFA Dünya Kupası Rusya Büyük Finali için Tahminimiz

Önce 2018 FIFA Dünya Kupası 2018 yarı final maçlarının sonucunun ne olabileceğini tahmin edelim ve sonra büyük bir final için son tahminle bir perde çağrısı yapalım.

İngiltere ve Hırvatistan Yarı Finalinin Sonuçları

Uzmanlarımızdan, her iki takımın da aynı zayıflığa ve savunmaya sahip olduğunu duyduğumuzda, ilk başta biraz kafa karıştırıcıydı. Tıklayan bir sonraki soru, maçı kimin kazanacağını?

Daha önce İngiltere'nin Hırvatistan üzerinde hafif bir kenarı olduğunu, İngiltere'nin kendisinden daha güçlü olan bir güce sahip olduğunu söylemiştik ve bu onların motivasyon seviyesi. Ayrıca, Hırvatistan, son iki maçta cezalara girerken, İngiltere sadece bir kez gitti. Üstelik Hırvatistan finallerden önce dört günlük bir boşluk elde ederken, İngiltere beş günlük bir fark elde etti. Bu İngiltere'yi biraz daha enerjik, umutlu ve motive ediyor. Ancak, oyuncuların büyük günde hangi adrenalin seviyeleri ile geleceğini asla bilemeyiz.

Bununla birlikte, bir tahminde bulunmak için sonuç hakkında net ve kör olacağız. Futbol gurularımız İngiltere'nin Hırvatistan karşısında yarı final kazanacağını tahmin ediyor.

Belçika - Fransa Yarı Finali

Belçika birçok açıdan Fransa'dan daha güçlüdür, ancak onları hala üstün kılan bir şey var, bu da maçlar boyunca sürekli enerji akışı.

Belçika, Japonya tarafından Dünya Kupası'ndan çıkarılmanın eşiğinde olduğunda, önceki maçlardan bir örnek alalım, ancak daha sonra enerji seviyelerini yakalamış olsalar da, yeterince motive olmamışlardı. Bu nedenle, sonuçta tüm farkı yaratan şans artı enerji oldu. Oysa en başından beri enerjilenmiş olsaydı, şansa eşit şekilde bağımlı olmazlardı. Burada, bir maçın Belçika’nın Dünya Kupası'ndaki tüm performansını tanımladığını söylemiyoruz, sadece oyunun ikinci yarısına daha çok konsantre olan enerji seviyelerinin dinamiklerini analiz ediyoruz..

Öte yandan, Fransa maçların başlangıcından itibaren oldukça şişti. Şovun ilk 30 dakikasında ekip çalışması ve enerji seviyelerinde% 60'ın üzerinde olduğunda Fransa vs Uruguay'a bir örnek verelim.

Bu nedenle, Fransa'nın Belçika'ya karşı yarı final kazanacağını tahmin ediyoruz.

Son Tahmin

Yukarıda belirtilen tahminlerimize göre, İngiltere büyük finalde Fransa ile karşılaşacak. Bu tahmin gerçekleşirse bu heyecan verici bir gösteri olacaktır. Performanslarında oldukça omuz omuza. Ancak, herhangi bir takımın kazanabileceğini söyleyemeyiz.

Yine ve binlerce kez, Hugo Lloris'i taktiksel tutumu için akredite edeceğiz. Fransız menajeri Didier Deschamps ile birlikte İngilizlerinkinden çok daha dokunsal ve yetenekli olduğunu kanıtladı.

Bu yüzden, İngiltere ve Fransa FIFA 2018 Finali'nde Fransa'nın muzaffer olacağını ve FIFA kupasını eve götüreceğini tahmin ederek perde çağrısını veriyoruz. Parmak çarpı işareti!

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

25 − 21 =

map