Sledujte Sky Go online odkudkoli – kompletní průvodce streamováním

[ware_item id=33][/ware_item]

Živý přenos Sky Go je jedním z nejběžnějších způsobů, jak si televizi vychutnat v Británii. Sky Go nabízí více než dvacet pět úžasných britských televizních kanálů, včetně kanálů souvisejících se zprávami, sportem, dramatem, karikaturami, cestováním, jídlem a mnohem více. Pokud pobýváte v Británii, měli byste se určitě zaregistrovat k účtu Sky Go, abyste získali přístup k tomuto fantastickému obsahu. Skvělá zpráva je, že k odběru služby Sky Go nepotřebujete účet Sky Plus. To znamená, že ušetříte peníze a platíte pouze za to, co chcete sledovat.


Problém je, že do Sky Go se mohou přihlásit pouze lidé žijící v Británii. Pokud jste Britové, ale studujete v zahraničí nebo jste se přestěhovali do jiné země, nebudete mít přístup ke službě Sky Go v zahraničí. Britské televizní pořady si v průběhu let získaly značnou popularitu. Kdo nemiluje Mind Your Language a Sherlock Holmes? Fanoušci britských televizních pořadů se také chtějí přihlásit do programu Sky Go, ale nejsou schopni tak učinit běžnou cestou. Naštěstí můžete využít regionální identifikační mechanismus ke sledování Sky Go online v zahraničí.

Odblokujte Sky Go přes VPN

Nyní jste připojeni k serveru, který vlastní váš poskytovatel internetových služeb (ISP), takže vaše IP adresa je adresa vašeho serveru ISP. Když navštívíte webové stránky Sky Go, jejich systém zjistí vaši polohu prostřednictvím vaší IP adresy. Mohou tedy jasně říci, že nejste v současné době na britském území. Proto nemáte přístup k obsahu Sky Go.

Když se přihlásíte k odběru virtuální privátní sítě (VPN), zapnete ji pokaždé, když se připojíte online. Vaše VPN je použitelná pro vaše připojení k internetu a funguje na více zařízeních současně prostřednictvím stejného účtu VPN. To je skvělá výhoda, která má VPN. Vyberete vhodný protokol VPN a zkombinujete jej s VPN serverem fyzicky přítomným v Británii. Co se teď stane? Vaše IP adresa již není původním serverem ISP. Zobrazená adresa IP je nyní adresa VPN serveru, který jste právě vybrali. Sky Go identifikuje vaši IP adresu jako adresa britského serveru, což vám umožní sledovat nebe online v zahraničí.

Sledujte Sky Go online odkudkoli - kompletní průvodce streamováním

Mějte na paměti, že existuje několik typů zařízení Sky Go a ne všechny podporují VPN. V případě, že jste si koupili ten, který obvykle nefunguje s VPN, budete muset nastavit router, aby fungoval.

Zabezpečovací výhody VPN

Účelem VPN není pouze odblokování webových stránek a aplikací s místními omezeními. VPN poskytuje zabezpečení, které nemůžete získat jinými prostředky. Zabezpečuje vaše připojení k internetu a udržuje všechna zařízení k němu připojená. Chrání také vaše zařízení, když používáte veřejné Wi-Fi nebo jste připojeni k veřejné síti. Měli byste si uvědomit úroveň nebezpečí, které jste vystaveni bez VPN. Vaše internetová data tekou nechráněně, což znamená, že kdokoli ve stejné síti může do vašeho systému proniknout.

VPN vytvoří speciální kanál, přes který všechna vaše data prochází v zašifrované podobě. Nikdo tedy nemůže získat informace o svých osobních účtech a vy zůstanete mimo dosah kybernetických zločinců. Jak možná víte, vlády a orgány činné v trestním řízení jsou známé tím, že zasahují do soukromí uživatelů. Inzerenti také hledají vše, co by jim mohlo pomoci optimalizovat uživatelské prostředí pro jejich současné kampaně. Shromažďují data a používají je k vytváření uživatelských profilů podle oblastí, o které projevíte zájem. VPN má schopnost zabránit vám v jakémkoli druhu sledování. Nejlepší je, pokud si vybraný poskytovatel VPN neuchovává žádné uživatelské záznamy. Přestože sítě VPN do určité míry snižují rychlost vašeho internetu, můžete si být alespoň bez obav, ať už používáte soukromé nebo veřejné Wi-Fi.

Nejlepší VPN pro odblokování Sky Go

ExpressVPN

web Expressvpn

Tato VPN je vysoce doporučována uživateli po celém světě. To není překvapivé, protože ExpressVPN je v současné době k dispozici v 94 zemích a neustále pracují na rozšiřování svých služeb na nová místa. Existuje vysoká šance, že byste mohli sledovat přímý přenos Sky Go ve vzdálených regionech pomocí ExpressVPN. Nabízejí neomezenou šířku pásma a můžete změnit servery, kdykoli máte pocit, že někdo nefunguje tak, jak byste chtěli. Má jednu z nejpůsobivějších rychlostí mezi VPN, nemluvě o třech skvělých protokolech VPN, ze kterých je možné vybírat. Nezachovávají uživatelské záznamy a mají také 30denní záruku vrácení peněz.

NordVPN

nordvpn web

Pokud je vaše priorita zabezpečení, měl by být NordVPN na vrcholu seznamu VPN. Poskytují dvojí šifrování, což znamená, že na svém připojení k internetu získáte dvojnásobnou úroveň zabezpečení, aniž byste příliš snížili rychlost internetu. NordVPN působí v 59 zemích po celém světě a má přes tisíc VPN serverů, na které máte možnost připojení. Respektují vaše soukromí a chrání vás před sledováním a sledováním za všech okolností pomocí politiky nulového záznamu. NordVPN má automatický vypínač zabíjení, který z nějakého důvodu rychle vypne jakýkoli web nebo aplikaci, kterou jste použili před připojením nebo opětovným připojením k VPN. To znamená, že během jakéhokoli selhání připojení budou vaše data stále v bezpečí, dokud nebude znovu připojeno VPN a tak dále.

IPVanish

ipvanish web

Tvrdí, že jsou nejrychlejší VPN na světě a přinášejí vám vysoce kvalitní zabezpečení za rozumnou cenu. Možná si myslíte, že jejich měsíční plán je příliš drahý. Ano, ale ty dlouhodobé poskytují úžasné slevy, proto přesně doporučujeme delší plány. IPVanish je k dispozici ve více než 60 zemích na různých kontinentech, takže prostřednictvím služby IPVanish můžete kdykoli přistupovat k Sky Go do zahraničí. Umožňují vám současně propojit pět různých zařízení s jedním účtem IPVanish. Jejich politika nulového záznamu vás chrání před sledováním a agenturami. Pokud nejste spokojeni s výkonem, můžete svůj vklad vrátit do sedmi dnů od registrace.

Kromě těchto skvělých možností VPN můžete také vyzkoušet VyprVPN a sledovat live stream Sky Go mimo Británii. Mají také skvělý zákaznický servis a zaručují působivé bezpečnostní funkce. Nezapomeňte si vybrat VPN, která vyhovuje vašim specifickým požadavkům.

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments