Sky Go Online’ı Her Yerden İzle – Tam Akış Kılavuzu

[ware_item id=33][/ware_item]

Sky Go canlı akışı, Britanya'da televizyon izlemenin en yaygın yollarından biridir. Sky Go, haber, spor, drama, çizgi film, seyahat, yemek ve çok daha fazlası ile ilgili olanlar dahil olmak üzere yirmi beş muhteşem İngiliz TV kanalı sunmaktadır. İngiltere'de ikamet ediyorsanız, bu harika içeriğe erişmek için kesinlikle bir Sky Go hesabına kaydolmalısınız. Harika haber şu ki Sky Go'ya abone olmak için bir Sky Plus hesabına ihtiyacınız yok. Bu, paradan tasarruf ettiğiniz ve yalnızca izlemek istediğiniz şey için ödeme yaptığınız anlamına gelir.


Sorun sadece İngiltere'de yaşayan insanların Sky Go'ya kaydolabilmeleridir. İngilizseniz ancak yurtdışında eğitim alıyorsanız veya başka bir ülkeye taşındıysanız, Sky Go'ya yurtdışına erişemezsiniz. İngiliz TV şovları yıllar içinde önemli bir popülerlik kazanmıştır. Mind Your Language'ı ve Sherlock Holmes'u kim sevmez ki? İngiliz TV şovlarının hayranları da Sky Go'ya kaydolmak istiyorlar, ancak normal rotada bunu yapamıyorlar. Neyse ki, Sky Go'yu yurtdışında çevrimiçi izlemek için bölgesel tanımlama mekanizmasından faydalanabilirsiniz.

VPN üzerinden Sky Go engellemesini kaldırın

Şu anda, İnternet servis sağlayıcınızın (İSS) sahip olduğu bir sunucuya bağlısınız, böylece IP adresiniz İSS sunucunuzun sunucusudur. Sky Go’nun web sitesini ziyaret ettiğinizde, sistemleri IP adresiniz aracılığıyla konumunuzu algılar. Yani, şu anda İngiliz topraklarında olmadığınızı açıkça söyleyebilirler. Bu nedenle, Sky Go içeriğine erişmenize izin verilmiyor.

Bir sanal özel ağa (VPN) abone olduğunuzda, her çevrimiçi olduğunuzda onu açarsınız. VPN'niz internet bağlantınız için geçerlidir ve aynı VPN hesabı üzerinden aynı anda birden fazla cihazda çalışır. Bir VPN'e sahip olmanın müthiş bir avantajı. Uygun bir VPN protokolü seçer ve bunu İngiltere'de fiziksel olarak bulunan bir VPN sunucusuyla birleştirirsiniz. Şimdi ne olacak? IP adresiniz artık orijinal ISS sunucunuzun adresi değil. Görüntülenen IP adresi şimdi az önce seçtiğiniz VPN sunucusunun adresi. Sky Go, IP adresinizi İngiliz sunucusunun adresi olarak tanımlar ve gökyüzünün yurtdışında çevrimiçi olmasını izlemenize olanak tanır.

Sky Go Online'ı Her Yerden İzle - Tam Akış Kılavuzu

Birkaç tür Sky Go cihazı olduğunu ve hepsinin VPN'leri desteklemediğini unutmayın. Genellikle VPN'lerle çalışmayan bir tane satın aldıysanız, çalışması için bir yönlendirici ayarlamanız gerekir..

Bir VPN'in Güvenlik avantajları

Bir VPN'nin amacı, yalnızca bölgesel kısıtlamaları olan web sitelerinin ve uygulamaların engellemesini kaldırmak değildir. VPN, başka yollardan geçemeyeceğiniz bir güvenlik sağlar. İnternet bağlantınızı güvenli bir şekilde bağlı tüm cihazları korur. Ayrıca ortak bir Wi-Fi kullanırken veya genel bir ağa bağlı olduğunuzda cihazınızı korur. Bir VPN olmadan maruz kaldığınız tehlike seviyesini fark etmelisiniz. İnternet verileriniz normalde korunmasız akıyor, yani aynı ağdaki herkes sisteminize girebilir.

VPN, tüm verilerinizin şifrelenmiş biçimde geçtiği özel bir kanal oluşturur. Bu nedenle, hiç kimse kişisel hesaplarınız hakkında bilgi elde edemez ve siz siber suçluların erişiminden uzak kalırsınız. Bildiğiniz gibi, hükümetler ve kolluk kuvvetleri kullanıcı gizliliğine izin vermekle ünlüdür. Reklamverenler ayrıca mevcut kampanyaları için kullanıcı deneyimini optimize etmelerine yardımcı olabilecek her şeyi arar. Verileri toplar ve ilgilendiğiniz alanlara göre kullanıcı profilleri oluşturmak için kullanırlar. VPN, sizi her türlü izleme aralığının dışında tutma yeteneğine sahiptir. Seçtiğiniz VPN sağlayıcısının herhangi bir kullanıcı kaydı tutmaması en iyisidir. VPN'ler internet hızınızı bir dereceye kadar azaltsa da, özel veya genel bir Wi-Fi kullansanız da en azından endişeleriniz olmayabilir.

Sky Go'daki engellemeyi kaldırmak için en iyi VPN'ler

ExpressVPN

expressvpn web sitesi

Bu VPN, dünya çapındaki kullanıcılar tarafından şiddetle tavsiye edilir. ExpressVPN şu anda 94 ülkede mevcut olduğundan ve hizmetlerini sürekli olarak yeni yerlere genişletmek için çalıştıklarından bu şaşırtıcı değil. ExpressVPN kullanarak uzak bölgelerde Sky Go canlı akışını izleme şansınız yüksektir. Sınırsız bant genişliği sunarlar ve istediğiniz gibi çalışmadığını düşündüğünüzde sunucuları değiştirebilirsiniz. Seçilebilecek üç harika VPN protokolünden bahsetmemekle birlikte, VPN'ler arasındaki en etkileyici hızlardan birine sahiptir. Kullanıcı günlüklerini tutmazlar ve 30 günlük para iade garantisi de vardır.

NordVPN

nordvpn web sitesi

Güvenlik sizin önceliğinizse, NordVPN VPN listenizde olmalıdır. Çift şifreleme sağlar, yani internet hızınızı çok fazla düşürmeden internet bağlantınızda iki kat güvenlik elde edersiniz. NordVPN dünyanın 59 ülkesinde faaliyet göstermektedir ve bağlanabileceğiniz binden fazla VPN sunucusuna sahiptir. Gizliliğinize saygı gösterir ve sıfır günlük politikası ile sizi her zaman gözetim ve izlemeye karşı korurlar. NordVPN, VPN'nize herhangi bir nedenle bağlanmadan veya yeniden bağlanmadan önce kullandığınız herhangi bir web sitesini veya uygulamayı hızla kapatan otomatik bir öldürme anahtarına sahiptir. Bu, herhangi bir bağlantı hatası sırasında, VPN tekrar bağlanana kadar verilerinizin hala güvende olduğu anlamına gelir..

IPVanish

ipvanish web sitesi

Dünyanın en hızlı VPN'i olduğunu iddia ediyorlar ve makul fiyatlarla yüksek kaliteli güvenlik getiriyorlar. Bir Aylık planlarının çok pahalı olduğunu düşünüyor olabilirsiniz. Evet, ama uzun vadede inanılmaz indirimler sağlıyoruz, bu yüzden daha uzun planları öneriyoruz. IPVanish, farklı kıtalarda 60'tan fazla ülkede kullanılabilir, böylece Sky Go yurtdışına IPVanish aracılığıyla istediğiniz zaman erişebilirsiniz. Aynı anda beş farklı cihazı tek bir IPVanish hesabına bağlamanızı sağlar. Sıfır günlük politikası sizi izleyicilerden ve ajanslardan korur. Performanstan memnun kalmamanız durumunda, depozitonuzu kaydolduktan sonraki yedi gün içinde iade edebilirsiniz..

Bu harika VPN seçeneklerinin yanı sıra, Sky Go'nun İngiltere dışındaki canlı akışını izlemek için VyprVPN'i de deneyebilirsiniz. Ayrıca mükemmel müşteri hizmetlerine sahiptirler ve etkileyici güvenlik özelliklerini garanti ederler. Özel gereksinimlerinize uygun bir VPN seçmeyi unutmayın.

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments