Rozdíl mezi VPN a Seedboxem – co si vybrat a proč?

[ware_item id=33][/ware_item]

Zabezpečení online je v této digitální éře stejně důležité jako zabezpečení domácnosti. Při používání internetu nelze vážně opomenout zabezpečit svá data ani totožnost. Vzhledem k tomu, že miliony používají své kreditní údaje a odesílají nebo přijímají osobní údaje najednou, existují miliony lidí, kteří se v tu chvíli snaží hacknout účty nebo jen špehovat do osobních údajů..


Co si tedy myslíte, že musíme udělat v této pokročilé éře s binárním ovládáním - kde je každý technicky zdatný? Jistě, mluvte o bezpečnostních nástrojích, které jsou tak pokročilé, aby nás chránily online.

Který bezpečnostní nástroj se však nejlépe hodí? Pokud zde hledáte odpověď na tuto otázku, pak už nehledejte. Protože každý jiný web detekuje a prohledává vaše osobní údaje na internetu, může být téměř nemožné chránit se online, zejména bez technické pomoci.

VPN a Seedbox jsou bez jakéhokoli napětí nejlepší bezpečnostní nástroje které mají všechny odpovědi na vaše online starosti. Takže, poskakovat přímo do těchto spasitelů bude nyní nejlepší.

Budeme vás informovat o tom, kdy, proč a jaký bezpečnostní nástroj byste měli použít, abyste zůstali před kybernetickými zločinci a jak nejlépe můžete tyto nástroje využít k ochraně vaší online aktivity..

VPN - král online anonymity

Co je to VPN? Pokud jste na tomto médiu nová, poskytneme vám rychlou recenzi, co je to VPN. Je to zkratka pro Virtual Private Network. Můžete hádat podle jména? Jo, uživatelsky přívětivý bezpečnostní nástroj. Pro laika však není snadné pochopit, jak přesně funguje. Jednoduše řečeno, vaše internetová data šifruje VPN. Data prochází tunelem a připojí je k jinému serveru, který zase změní vaši IP adresu.

Předpokládejme tedy, že pokud sedíte v Číně a připojujete se k VPN v USA, můžete volně používat jakýkoli web, který je blokován ve vaší stávající oblasti. Jakmile se připojíte k serveru VPN, nebude možné každému zjistit vaši skutečnou IP adresu. Jednoduše řečeno, VPN vám pomůže zůstaňte anonymní při procházení nebo torrentování, chrání vás před veřejnými nezdary Wi-Fi a úniky osobních údajů a umožňuje obejít geo-omezení.

navštivte web

Věci, které musíte zvážit při nákupu VPN

Výběr VPN není neuvěřitelně obtížný úkol, ale není to snadné, protože tam jsou spousty poskytovatelů. Který z nich věřit v lepší služby a stojí za to zaplatit? Nechtěli byste ztrácet své peníze, ať už jde o VPN nebo chuť vaší pizzy. Zde je několik věcí, které byste měli mít na paměti při získávání VPN.

 • Zkontrolujte, zda to umožňuje torrentování
 • Vyhledejte síť VPN, která neuchovává žádné protokoly o vaší činnosti
 • Zkontrolujte počet umístění serveru, která VPN nabízí
 • V neposlední řadě - rychlost, funkce kill-Switch a protokoly atd., Díky nimž VPN funguje lépe

Pojďme diskutovat o výhodách a nevýhodách používání VPN

Věříme v nalezení VPN s dobrými službami a lepšími náklady na záchranu několika babek. Nicméně, některé VPN jsou ve skutečnosti docela levné. Můžete se podívat na mnoho poskytovatelů VPN a snadno najít dostupnou, ale užitečnou VPN. S VPN můžete také nabídnout několik umístění serveru, což vám usnadní skrytí vaší IP adresy na více místech. Naštěstí je VPN také snadno nastavitelná a nemůže být ovládána žádným oprávněním.

Použití sítě VPN však vyžaduje určitou péči. Musíte se ujistit, že jste k němu připojeni, pokud to zapomenete, zjistí vaši skutečnou IP adresu. Navíc si musíte vybrat VPN, která podporuje torrenting, takže byste neměli mít problémy s rychlostí.

Takže, kterou VPN použít?

Nyní mnoho poskytovatelů VPN tvrdí, že nabízejí ty nejlepší služby. Proto jsme několik sestavili, abychom vám usnadnili výběr. Ale náš výběr je NordVPN z partie.

 • P.I.A
 • VyprVPN
 • NordVPN
 • TorGuard

P.I.A

Fenomenální streamovací rychlost
Snadno použitelné aplikace / software
Snadné nastavení & široká škála serverů
7denní záruka vrácení peněz
3,11 $ / měsíc

VyprVPN

Neomezené přepínače serveru
200 000+ IP & 700+ serverů
Snadné nastavení aplikace / softwaru
Nabízena 3denní zkušební verze
5,00 $ / měsíc

NordVPN

5000+ serverů v 60 zemích
Vynikající rychlost streamování
Zákaznická podpora 24/7
Více přihlášení pro 6 uživatelů současně
2,99 $ / měsíc

TorGuard

1 týdenní zkušební období & Záruka vrácení peněz
1600+ serverů ve více než 50 zemích
Snadno použitelné aplikace / software
Vynikající tým podpory
9,99 $ / měsíc

SeedBox

Nyní, abychom mohli lépe porovnat VPN se SeedBoxem, musíme nejprve vědět, co je SeedBox. Je to vzdálený server, který je hostován v datovém centru. Když máte přístup k SeedBoxu, můžete anonymně stahovat a nahrávat digitální soubory a dokumenty do vašeho osobního počítače. Jedná se o server, který je připojen k vysoké rychlosti internetu a který si přejete bezpečně stahovat obrovské soubory. Získáte podíl vzdáleného počítače s vysokorychlostním internetem a použijete jej ke stahování souborů. Odesíláte žádost o stažení všeho, co chcete, a servery to pro vás udělají. Jde jednoduše o prostředníka, který vám umožní stáhnout soubor ze serveru prostřednictvím připojení HTTPS a podobně. To však není všechno. Někteří uživatelé seedboxu přistupují k VPN serverům pro další zabezpečení.

Věci, které musíte zvážit při získávání Seedboxu

 • Měl by umožňovat SFTP, HTTP nebo FTP
 • Zkontrolujte, zda poskytuje VPN
 • Poloha je důležitá. Na rozdíl od VPN funguje Seedbox pouze kolem existujících serverů, nikoli v různých umístěních serverů

Podívejte se na výhody a nevýhody Seedboxu

Stejně jako VPN nabízí i Seedbox v době stahování a přenosu souborů vysokou rychlost. Rovněž není kontrolován žádným úřadem, takže se na něj můžete spolehnout při ochraně vašich online dat. Váš obsah je zabezpečený a uložený na serveru Seedbox, takže k němu máte kdykoli přístup. Některé ze Seedboxů nabízejí funkce VPN, které vám pomohou anonymně procházet internet.

co je seedbox

Na rozdíl od serverů VPN však Seedbox neposkytuje vícenásobný přístup k poloze a většina uživatelů raději používá VPN pro větší zabezpečení.

VPN vs SeedBox

Vážení výhod VPN proti Seedboxům zcela závisí na tom, jaký je váš bezpečnostní účel. Proto je Seedbox užitečný, pokud chcete používat soukromé torrentové sledovače a udržovat požadovaný poměr stahování. Na druhé straně, VPN je jednoduché řešení. Protože i když dáváte přednost použití SeedBoxu, pro pokročilé zabezpečení je stále třeba připojit server VPN.

Soubory torrentů si můžete přímo stáhnout přímo pomocí VPN a nejlépe nabízí anonymitu, šifrování a zabezpečení vašich osobních údajů. Zatímco Seedbox má omezený přístup a funguje pouze v regionech, kde je umístěn.

Pokud jde o přístup k místům, je VPN ideální, protože je založena téměř ve všech zemích světa. Jednou další nevýhodou Seedboxu je, že pokud dojde k uzamčení nebo sledování, proces stahování selže a můžete také ztratit data.

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments