Prečo je použitie VPN s Instagramom výhodnejšie ako ste si mysleli

[ware_item id=33][/ware_item]

Instagram je jednou z najlepších platforiem zdieľania obrázkov na súčasnom trhu. Okrem zdieľania osobných fotografií a získavania „páči sa mi“ alebo „opätovného zdieľania“ môže Instagram byť viac ako len sociálne médiá. Je to tiež dobrá platforma na ukladanie a ukladanie všetkých vašich obrázkov. Je to tiež dobrý nástroj na úpravu fotografií a zvýšenie ich kreativity. Okrem toho môžete pomocou Instagramu robiť predajné ihriská zobrazovaním obrázkov ako súčasť vašej prezentácie.


Avšak, rovnako ako akékoľvek iné sociálne médiá, aj Instagram je zraniteľný, pokiaľ ide o obmedzenia obsahu, nútené reklamy alebo horšiu dostupnosť v iných lokalitách. Stále existujú krajiny alebo miesta, ktoré vo svojej krajine nepovoľujú prístup k sociálnym médiám, ako napríklad Instagram. O tom je všetko geoblokovanie. Existujú krajiny alebo spoločnosti, ktoré blokujú použitie konkrétneho nástroja z určitej adresy IP. Jedným z príkladov krajiny, ktorá blokuje využívanie sociálnych médií, je Čína.

Takže ak máte radi cestovanie a získanie Instagramu
fotografie z vášho cestovania, ale krajina vám to neumožňuje
bola by to frustrujúca situácia. Ale môžete s tým niečo urobiť. Ako?
To je pomocou VPN.

VPN znamená virtuálnu súkromnú sieť. VPN sa používa na zabezpečenie online bezpečnosti a ochrany súkromia používateľov. Ak prehľadávate internet, váš webový prenos ide na verejné servery. A tieto verejné servery sú citlivé na útoky. Hackeri môžu zachytiť tento prenos a sledovať každú vašu aktivitu a môžu dokonca získať prístup k vašim informáciám alebo miestu.

Ale keď používate VPN, váš webový prenos je
smerované do šifrovaného tunela. Tento šifrovaný tunel skryje váš web
prevádzka. To znamená, že vaše online aktivity a miesto sú skryté a nikto
môžete ho sledovať alebo zachytiť, keď ste v šifrovanom tuneli. Môžeš
bezpečne prehliadajte internet bez strachu, že vás niekto kýva.

Ako to ovplyvní vaše používanie Instagramu? Je skutočne nevyhnutné použiť VPN pre aplikáciu na zdieľanie obrázkov, ako je napríklad Instagram?

Výhody použitia VPN s Instagramom sú výhody. Môžete si myslieť, že to nie je potrebné, ale výhody sú vysoké, keď nájdete tú správnu VPN, ktorú chcete používať, takže môžete voľne pristupovať na Instagram. Tu je dôvod:

Skryť pred inzerentmi

Instagram využíva geografickú polohu na zistenie polohy svojich používateľov a pomocou týchto informácií zobrazuje vhodné reklamy. Nielen geolokácia všeobecne, či už Instagram používa geotagy alebo geolokáciu, faktom zostáva, že Instagram má právomoc vložiť reklamy do vášho informačného kanála a profilu. Ak máte sieť VPN, inzerenti vašu činnosť nepoznajú a nemôžu vám prinútiť žiadne reklamy. Aplikáciu môžete používať bez obáv z toho, že od niekoho budete vidieť nevyžiadanú reklamu.

Instagram môžete používať v iných krajinách

Pamätáte si Čínu? Blokujú všetky druhy sociálnych médií vo svojej krajine. Akonáhle sa nachádzate v ich krajine, nebudete mať prístup k Instagramu, a to ani na Facebook, Twitter alebo LinkedIn. Ak však používate sieť VPN, vaša adresa IP je skrytá a Čína nebude vedieť, či sa nachádzate v ich krajine. Vďaka tomu môžete voľne používať aplikáciu a fotografovať pomocou Instagramovateľných fotografií pri cestovaní po celej krajine.

Vyhnite sa cenzúre a sledovaniu

Ďalšou výhodou použitia siete VPN je to, že pri cestách do iných krajín je vždy bezpečné skryť vašu adresu IP. Tým sa zabráni akejkoľvek cenzúre alebo sledovaniu. Môžete bezpečne cestovať a používať telefón bez obáv, že niekto sleduje alebo cenzuruje každú vašu online aktivitu.

Toto sú len niektoré z výhod používania VPN v telefóne, nielen pri prístupe na Instagram, ale pri prehliadaní internetu na vašom mobilnom telefóne počas cestovania..

Ak máte stále problémy s ukrytím svojej polohy počas cestovania, existujú ešte ďalšie možnosti. Aj keď používanie VPN je najúčinnejším spôsobom, ktorý môžete použiť, tu je niekoľko spôsobov, ktoré môžete vyskúšať:

  • Požiadajte svojho domáceho operátora alebo poskytovateľa internetových služieb, ak ponúkajú online prístup do krajín ako Čína. Poskytovatelia zvyčajne umožňujú prístup do krajín ako Čína. Nevýhodou je však to, že je pomalá, lacná a niekedy aj nespoľahlivá.
  • Môžete používať proxy služby. Avšak proxy služby sú niekedy tiež nespoľahlivé a na rozdiel od používania VPN sú dosť drahé.

Tipy na nájdenie správnej VPN

Na trhu je veľa sietí VPN. So stovkami z nich by ste mohli byť zdôraznení pri výbere toho správneho pre vás. Aby sme vám pomohli nájsť tú správnu VPN, tu je niekoľko vecí, ktoré musíte zvážiť:

Tip č. 1 - VPN s množstvom serverov

Ak cestujete do Číny, mali by ste byť
pripomenul, že už zablokoval stovky alebo tisíce adries IP na adresu
zastaviť prístup k určitým webovým stránkam alebo aplikáciám. Nezabudnite teda vyhľadať sieť VPN
poskytovateľ, ktorý skryje vašu skutočnú adresu IP a poskytne vám adresu IP, ktorá je
nie na zozname blokovaných Číny.

Tip č. 2 - Mobilné funkcie

Ďalšou vecou, ​​ktorú musíte vziať do úvahy pri hľadaní VPN pre používanie Instagramu alebo sociálnych médií, sú jeho mobilné funkcie. VPN sú niekedy dostupné iba na počítači. Mali by ste nájsť poskytovateľa, ktorý tiež umožňuje pripojenie VPN cez mobil, takže môžete pripojiť aj iné zariadenia. Tiež sa uistite, že vaša sieť VPN funguje lepšie na mobilných zariadeniach, pretože väčšinu času budete používať mobilné zariadenia. Mali by mať tiež širokú podporu mobilných sietí VPN, na ktorú sa môžete obrátiť, ak sa vyskytne problém.

Tip č. 3 - Zásady ochrany osobných údajov VPN

Mali by ste sa tiež pozrieť na zásady ochrany osobných údajov poskytovateľa služieb VPN. Existuje mnoho poskytovateľov, ktorí berú politiku ochrany osobných údajov veľmi ľahko. Choďte na poskytovateľov, ktorí majú prísne zásady bezpečnosti a ochrany osobných údajov. Uistite sa, že neuchovávajú záznamy o vašich aktivitách a iných údajoch a informáciách online.

Stručne

Toto sú len niektoré z vecí, ktoré musíte zvážiť, ak hľadáte VPN, takže môžete svoju aplikáciu Instagram používať voľne a bezpečne. Sieť VPN vám nielenže umožní využívať Instagram, ale tiež vám poskytne online bezpečnosť. Vďaka tomu môžete pohodlne používať Instagram bez obáv z toho, že by vás niekto šmýka alebo niekto vám dáva reklamy, ktoré nechcete vidieť. Ste tiež v bezpečí, že nikto necenzuruje ani nesleduje každý váš pohyb.

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments