Předpovídání 2018 FIFA World Cup Russia Grand Finale

[ware_item id=33][/ware_item]

Jednou z otázek, které zůstávají u všech fanoušků FIFA při sledování vzrušujících zápasů Světového poháru FIFA v roce 2018, je, zda týmy, které hrají, dosáhnou finále. Od té doby, co v roce 2010 začala móda předvídání velkých finálových týmů mistrovství světa FIFA v roce 2010, lidé po celém světě používají své domácí prorokyně k předpovídání zápasů. Nevinní tentokrát jako Achilles CAT jsou většinou správní podle svých předpovědí, stejně jako Paul, chobotnice, průkopník. Když však tato predikční hra začala, bylo to mnohem křupavější pro debaty po celém světě, zatímco nyní je to jen vyhrazeno pro pozdní noční příběhy a upozorňuje na denní fotbalovou show.


Přečtěte si také: Jak se dívat na FIFA Worldcup Semi-Final a Final Live online odkudkoli

V současné době je běžnější předpovídat velké finále mistrovství světa ve fotbale na společenských setkáních, fórech a tête-à-têtes. Bloggers také udržuje krok s Joneses. Aby to bylo skutečné a jasné, nikdo nemůže opravdu zasáhnout hřebík na hlavě, pokud není příliš snadné předvídat, kdy se finále blíží. Prozatím odborníci v tomto předmětu, kteří sledovali Fotbal dlouho, znají každého hráče dovnitř a mohou trochu předvídat výsledek většiny zápasů dříve, než začaly. Takový fotbalový guru také dokáže analyzovat taktiku a formaci týmu a předvídat, co může být výsledkem docela pěkně. BestVPNdeals.com má některé takové fotbalové guruy, kteří právem předpovídají FIFA každý rok už roky.

Takže pokud jste hardcore fotbalový fanoušek, držte se nás a zkontrolujte, co musí náš fotbalový guru předvídat pro finále 2018 FIFA World Cup Russia.

pětistá semifinální analýza a předpovědi odborníků

2018 Mistrovství světa ve fotbale FIFA Rusko dosud

Vzrušení FIFA zatím nebylo o nic menší, ať už se jedná o národní týmy fanoušků, hostitelskou zemi nebo jinou zemi bez ohledu na osobní připoutání k týmu. Podobně, jak se davy rozveselují při sledování FIFA naživo, lidé sedící v domech cítí stejný dopaminový spěch. První a druhé kolo bylo plné vzrušení, protože to byl začátek show. Druhé kolo bylo pro fanoušky FIFA trochu nudné, jakmile třetí kolo vstoupilo do hry v jámě na čtvrtfinále, nikdo nemohl ignorovat vynikající show.

Týmy, které se kvalifikovaly do čtvrtfinále, byly Argentina, Francie, Brazílie, Belgie, Rusko, Chorvatsko, Švédsko a Anglie. Mezi fanoušky oblíbené týmy patřilo Rusko, Francie, Brazílie, Argentina a Chorvatsko. Někteří však museli opustit cestu FIFA a rozloučit se s fanoušky FIFA.

Fantastická čtyřka do semifinále

Debata se tak dostane až ke čtyřem týmům, které absolvovaly semifinále v roce 2018 mistrovství světa ve fotbale v Rusku. Jedná se o Chorvatsko, Anglii, Belgii a Francii. Protože věděli, že většina týmů byla v semifinále docela silná, že je těžké uvěřit, že budou vyřazeni, je opravdu hazardní hrou předvídat, kdo se dostane do finále. zkontrolujme tedy, co o tomto hazardu říkají experti. Při pohledu na historii těchto týmů, včetně jejich vystoupení, vám tato FIFA možná dá představu o týmech, které mohou skončit ve finále. Podívejme se tedy na každý vítězný tým zvlášť.

Belgie

Belgie v semifinále mistrovství světa

Klíčoví hráči

Belgie má některé z nejlepších hráčů hrajících za velké kluby, jako je Eden Hazard, který hraje pro Chelsea, Romelu Lukaku, který hraje pro Manchester United, a Kevin De Bruyne, záložník, který hraje pro Manchester City. S těmito hráči bude Belgie přinést alespoň vzrušující show v belgickém semifinále proti Francii 10. července ve 14:00 (USA, Newyork Time).

Síla

Belgie má zejména silnou obranu a útok kvůli výše uvedeným hráčům. Mají jednoho z nejvyšších hráčů, který přidává k jejich silným stránkám, zejména když potřebujete hlavičku.

Slabost

Naše fotbalové guruy byly trochu snadné zmínit belgickou slabost, která je jedním z jejich hráčů, Vincentem Kompanyem, který byl tentokrát chudým obráncem s mnoha fyzickými slabostmi o něm. Nikdy však nevíme, jak překvapivé může být v semifinále, aby se Kompany dokázal lépe.

Francie

může Francie jít do finále

Klíčoví hráči

Jedním z nejlepších hráčů francouzského chválení v jejich týmu je jejich brankář, Hugo Lloris, který zdokonaluje své schopnosti udržovat v Tottenhamu. Dalšími významnými hráči, kteří vstřelili nejvíce gólů ve FIFA 2018, jsou Antoine Griezmann, útočník, který hraje za Atletico Madrid a Kylian Mbappe, další útočník, který hraje za Paris Saint Germain. Tito dva klíčoví hráči zatím v FIFA 2018 Rusko vstřelili půl tuctu gólů.

Síla

Nestačí říci, že Lloris má vynikající vedení. Při střežení se francouzská obrana zdvojnásobila. Kromě toho vidíme docela dobrou týmovou práci.

Slabost

V posledních několika zápasech jsme viděli více Cartes Jeunes (žluté karty) tekoucí na francouzskou stranu. S některými z horečnatých hráčů, jako jsou Paul Pogba a Kylian Mbappe, kteří se také pokoušejí předstírat zranění, aby získali laskavost rozhodčích, se to stává pro tým trochu těžší, protože více čtyřčíselných karet vsakuje dovnitř.

Chorvatsko

chorvatský fotbalový tým

Klíčoví hráči

K těm nejlepším patří kapitán fantastický, Luka Modric, který hraje za Real Madrid, Ivan Rakitic, který hraje pro Barcelona a Mario Mandzukic, který hraje pro Juventus.

Síla

Síla Chorvatska spočívá v jejich prostředním poli, které je kreativnější a obratnější s delšími průchody. Baví publikum svými volnými pohyby; podvod je příliš velkolepý i na obrazovce.

Slabost

Abychom zdůraznili jejich slabou stránku, musíme hovořit o jejich obraně, která je o něco slabší než ostatní aspekty jejich hry. Když je jejich prostřední pole, vpřed a udržení příliš dobré, jejich obrana by mohla být mezerou v jejich výkonu, když vypočítáváme průměr.

Chorvatsko vs Anglie - Zápasový čas podle USA: 14:00

Anglie

může Anglie jít do Final a Win

Klíčoví hráči

Vidíme to nejlepší z představení Harryho Kaneho, útočníka, který hraje za Tottenhama, Dele Alliho, záložníka a Rahima Sterlinga, záložníka, který hraje pro Manchester City.

Síla

Největší sílou Anglie je jejich útok. Mají hráče hrající v první lize, která je nejkonkurenceschopnější ligou na světě. Nejlepší je, že jsou více motivováni a zaměřeni na vítězství. V anglickém semifinále proti Chorvatsku mají výhodu nad soupeřovým týmem. Jsou také docela dobře v manévrování rohů se záhlavími.

Slabost

Řekni, nedostatek v jejich obraně. Stejně jako jejich semifinálový soupeř, Chorvatsko.

Naše předpověď na 2018 FIFA World Cup Russia Grand Finale

Nejprve předpovězme, co může být výsledkem nadcházejících semifinálových zápasů FIFA Světového poháru 2018 FIFA 2018, a poté zavoláme oponu s konečnou predikcí velkého finále..

Výsledek anglického Vs Croatia Semi Final

Bylo to trochu ohromující, když jsme od našich odborníků slyšeli, že oba týmy mají stejnou slabost, obranu. Další otázkou, která klikla, bylo, kdo vyhraje zápas?

Dříve jsme říkali, že Anglie má mírný náskok před Chorvatskem, což znamená, že Anglie má sílu, která je silnější než cokoli jiného ve srovnání s tím, a to je jejich úroveň motivace. Také Chorvatsko, v posledních dvou zápasech, bylo penalizováno, zatímco Anglie šla pouze jednou. Navíc Chorvatsko získalo před finále čtyřdenní mezeru, zatímco Anglie pětidenní. Díky tomu je Anglie trochu energičtější, nadějnější a motivovanější. Nikdy však nevíme, s jakou úrovní adrenalinových hráčů přijdou v ten den.

Přesto budeme jasní a tupí ohledně výsledku, který umožní predikci. Náš fotbalový guru předpovídá, že Anglie vyhraje semifinále proti Chorvatsku.

Výsledek finále Belgie Vs France Semi Final

Belgie je v mnoha aspektech silnější než Francie, nicméně je tu jedna věc, která je stále dělá lepší, to je jejich neustálý tok energie během zápasů.

Vezměme si příklad z předchozích zápasů, kdy bylo Belgie na pokraji vyřazení ze Světového poháru Japonskem, ačkoliv se už dočkaly úrovně energie později, nebyly dostatečně motivovány. Nakonec to všechno znamenalo štěstí a energie. Zatímco kdyby byli od začátku napájeni, nebyli by stejně závislí na štěstí. Tady netvrdíme, že jeden zápas definoval celý výkon Belgie na mistrovství světa, analyzujeme pouze dynamiku jejich energetických úrovní, která se více soustředila na druhou polovinu hry.

Na druhou stranu, Francie byla od začátku utkání docela vyčerpaná. Vezměme si příklad Francie vs Uruguaye, když byl majetek nad 60% s týmovou prací a úrovní energie během prvních 30 minut pořadu.

Proto předpovídáme Francii, aby vyhrála semifinále proti Belgii.

Konečná předpověď

Podle našich výše uvedených předpovědí bude Anglie ve velkém finále čelit Francii. Pokud se tato predikce naplní, bude to bezpochyby vzrušující show. Ve svých vystoupeních jsou docela bok po boku. Nelze však říci, že by jakýkoli tým mohl vyhrát.

Ještě jednou a tisíckrát znovu, budeme akreditovat Huga Llorise za jeho taktní vedení. Spolu s ním francouzským manažerem se Didier Deschamps ukázal být mnohem taktnější a výstižnější než angličtina.

Takže zavoláme oponu tím, že předpovídáme, že v Anglii vs Francie finále FIFA 2018, Francie zvítězí a vezme trofej FIFA domů. Zkřížené prsty!

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments