Nejlepší legální doplňky pro Kodi

[ware_item id=33][/ware_item]

Inteligentní generace stále hledá způsoby, jak věci zlevnit a pohodlnější. Kodi je o placení toho, co opravdu chcete sledovat. Proč byste dostali kabelové předplatné se stovkami kanálů, z nichž jen pár sledujete? Nejlepší část o Kodi je seznam fantastických legálních doplňků Kodi, které můžete nainstalovat z jejich příslušných úložišť. Možná jste si všimli důrazu na slovo „legální“. Ve skutečnosti existují desítky zajímavých doplňků, ale mnoho z nich nespadá pod slunečník vytvořený zákonem. I když je pravda, že zákony o autorských právech se v jednotlivých zemích liší, proč se riskovat?


Nejlepší legální doplňky pro Kodi 2018

Pokud jste stále odhodláni zkontrolovat některé doplňky, které nejsou 100% legitimní, podnikněte preventivní opatření. Přihlaste se k síti Kodi VPN, která vytváří cestu, aby byla vaše data v bezpečí a skryla vaše skutečné umístění. Pro občany, kteří dodržují zákon, je zde seznam nejlepších legitimních doplňků Kodi 2018

 Youtube

Ah, stará dobrá aplikace, na kterou se můžete vždy spolehnout, protože nejlepší (a nejhorší) obsah online zastíní pouze Tumblr a Reddit. Nemluvme o Vine. Ta rána je stále čerstvá. Doslova si může kdokoli zaregistrovat účet YouTube pomocí svého stávajícího účtu Gmail. Každý uživatel má kanál, do kterého může nahrávat vše, co chce sdílet. Obsah nejvyšší kvality lze nalézt na oficiálních zábavních kanálech. YouTube je docela dobrá v poskytování doporučení na základě vaší „Historie sledování“. Můžete rychle vyhledat uživatele podle jména nebo vyhledat videa pomocí klíčových slov. K dispozici je sekce pro nejžhavější nová videa v různých kategoriích, včetně hudby, sportu, zpráv atd.

Hulu

Hulu zabírají brambory a závislí na televizi. Můžete nejen sledovat televizní pořady z renomovaných zábavních sítí, ale také si můžete prohlédnout originální série Hulu. Každé video má několik serverů, ze kterých si můžete vybrat. Pokud máte zařízení se systémem Android, můžete nainstalovat autentické doplňky Kodi 2018, jako je Hulu, a to tak, že přejdete do části „Nastavení“, „Doplňky“ a vyberete požadovaný doplněk. S Hulu můžete na Kodi naplánovat nepřetržité sledování shluků. Oba cenové plány Hulu slibují málo až žádné reklamy. V současné době se můžete zaregistrovat na celý měsíc zcela zdarma a následovat přiměřený poplatek 7,99 $ / měsíc. Hulu s Live TV je nyní k dispozici jako beta verze hned za 39,99 $ / měsíc poté, co si užijete týden živého televizního vysílání.

Netflix

O Netflixu vědí všichni a jejich babička. Udělala si cestu do popkultury a v brzké době se nebude chovat. Někdy jsou trendy jen promyšlené, ale Netflix zaručuje 100% spokojenost. Je těžké najít někoho, kdo nemiluje tuto špičkovou službu streamování. Nejen, že poskytuje kvalitu, ale přináší vám všechny nejžhavější televizní pořady. Můžete se hlídat se svými přáteli (nebo sami, pokud vás vaši přátelé pustili na improvizovanou dovolenou). Originální série Netflix se vždy vyplatí sledovat. Existuje důvod, proč je Stranger Things v současné době nejvíce mluveným o show ve vzduchu. Koruna nedávno zaujala diváky svou talentovanou politikou obsazení a soudu. Netflix je kompatibilní s několika různými zařízeními Android, která můžete snadno připojit k Kodi.

Zkontrolujte také: Nejlepší iPhone VPN pro zabezpečení a šifrování

SoundCloud

Možná máte náladu na hudbu, když pracujete na posledním projektu, nebo jen děláte domácí práce. SoundCloud je ideální legální doplněk Kodi pro milovníky hudby. Na této úžasné platformě si můžete užít celou řadu žánrů a seznam se neustále rozšiřuje. Každý rok se rodí nové žánry a stávají se trendy. Protože existuje tolik nezávislých umělců, kteří experimentují a sdílejí své výtvory na SoundCloud, je místo, kde je nejprve uslyšíte. Je to vynikající platforma pro ty, kteří nemají rádi tradiční hudbu. Umělci z celého světa sdílejí svou práci prostřednictvím SoundCloud, takže můžete poslouchat hudbu v nesčetných jazycích.

Universal Movie Scraper

Možná hledáte jiný druh legitimního doplňku Kodi 2018. Existuje mnoho typů doplňků pro Kodi založených na funkci. Než se rozhodnete streamovat televizní seriál, film, karikaturu, anime nebo dokument, který chcete zjistit, zda to stojí za váš čas. Universal Movie Scraper vás dostal na sebe! Nalezení a instalace ze svého úložiště v seznamu legálních doplňků Kodi trvá jen chvilku. Tento výkonný doplněk Kodi poskytuje uživatelům data ze spolehlivých webů, jako jsou IMDb, Rotten Tomatoes, OFDb.de, Fanart.tv, atd. Tímto způsobem můžete pohodlně prohlížet souhrny spiknutí, seznamy obsazení (s úplnými profily), recenze a hodnocení. . Můžete vyladit nastavení pro příjem informací z konkrétního webu ze seznamu uvedených na Universal Movie Scraper.

PlayStationVue

PlayStation Vue je opravdu ohromující množstvím funkcí, které nabízí, a obrovskou knihovnou obsahu, kterou vám dává. Můžete si vybrat, ze kterých kanálů chcete sledovat, a streamovat je živě, kdykoli budete chtít. Poskytuje nejen nepřetržité živé vysílání televizních kanálů, ale také umožňuje nahrávat vaše oblíbené televizní pořady a filmy. Největší výhodou PlayStation Vue je to, že můžete streamovat na pěti zařízeních současně! Ani se nemusíte starat o roční smlouvy. Má flexibilní plány, které odpovídají vašim potřebám. Toto je rozhodně jeden z nejvýhodnějších doplňků pro legální kodi 2018.

Praskání

Kvalita je synonymem Sony Pictures, takže není divu, že Crackle je vynikající legální doplněk Kodi. Neustále aktualizují svou knihovnu, aby zlepšili uživatelský komfort. Na Crackle můžete vždy najít televizní pořady a filmy s nejvyšším hodnocením. Na Crackle je také k dispozici několik zajímavých originálních programů od společnosti Sony Pictures. Je podporován reklamami, ale jsou rádi, že si mohou přečíst návrhy prohlížeče na nový obsah.

Existuje mnoho dalších úžasných legálních doplňků Kodi, které můžete vyzkoušet pro živé televizní vysílání, filmy, televizní pořady nebo specifické funkce.

Zkontrolujte další doplňky Kodi:

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments