Nejlepší klienti BitTorrentu 2019 – Osvětlení, Torrent, Akce!

[ware_item id=33][/ware_item]

Konvenční stahování je naprosto v pořádku pro menší soubory, jako jsou knihy a hudba, ale co větší soubory? Torrenting je nejlepším řešením pro uživatele, kteří si chtějí stáhnout software, filmy, televizní pořady, hudbu, videa, hry a elektronické knihy. Pokud již pracujete v oblasti torrentingu, možná budete chtít přeskočit na doporučení klienta BitTorrent.


Je důležité, aby začátečníci pochopili fungování torrentu a naučili se, jak zůstat v bezpečí jako uživatel torrentu. Streamování online v posledních letech propuklo díky vysokorychlostnímu připojení k internetu a legálním zdrojům streamování. Váš streamování však může být snadno přerušeno, což způsobí, že začnete od začátku a ztratíte místo. Torrenting poskytuje mnoho výhod oproti online streamování a běžnému stahování.

Přečtěte si také: Nejlepší Torrent VPN

Výhody Torrentingu

Streamování je zcela dočasné. Jakmile tedy streamujete tento obsah, budete muset zdroj znovu vyhledat, abyste k němu měli opět přístup. Torrenting vám umožňuje stahovat obsah do vašeho zařízení. To znamená, že tento soubor můžete otevřít kdykoli a kdekoli v zařízení. Kromě toho můžete soubor přenést do jiných zařízení nebo je sdílet se svými přáteli. Konvenční stahování zabere značné množství času, zatímco torrentování je u spolehlivých klientů s bitovým torrentem docela rychlé. Streamování nemůže probíhat bez připojení k internetu, takže musíte být online, abyste tento obsah mohli znovu získat. Stačí pouze dokončit stahování torrentů online. Poté můžete tento soubor používat offline. Stahování z jednoho zdroje a legální streamování obvykle přicházejí s cenovkou. Torrenting je na druhou stranu naprosto zdarma. Můžete si vybrat balíček bez reklam od nejlepších klientů BitTorrent, ale jinak je zdarma. Streamování funguje pouze pro videa, ale pomocí torrentu si můžete stáhnout prakticky jakýkoli soubor.

Šifrování protokolu BitTorrent

Pravděpodobně jste slyšeli o tom, že v posledních letech došlo k násilnému zastavení webových stránek s torrentem kvůli problémům s autorskými právy nebo k jejich dobrovolnému uzavření. Donucovací orgány zahájily zásah proti torrentovým webům, které porušují práva vlastníků. To je přimělo špehovat uživatele a shromažďovat data bez podezření. Musíte se chránit, abyste nebyli vyšetřováni. Šifrování protokolu BitTorrent pracuje na datech přicházejících a odchozích z vašeho klienta BitTorrent. Nejlepší je však spolehnout se na dobrou VPN, která vás může chránit před úřady skrytím vaší IP adresy. FYI, tam jsou někteří skvělí klienti BitTorrentu, kteří dobře fungují s VPN.

Jak používat BitTorrent klienty?

Bezpečným zahájením torrentování postupujte podle těchto jednoduchých kroků:

  1. Vyberte si z nejlepších BitTorrent klientů a stáhněte si software. Po instalaci jej otevřete a seznamte se s uživatelským rozhraním. Zkontrolujte nastavení zabezpečení a ujistěte se, že nejste sledováni.
  2. Vyberte odkaz torrent, který chcete stáhnout z libovolného webu torrentů, a otevřete jej pomocí svého preferovaného klienta BitTorrent. Bude uveden jako aktivní torrent. Barvy nebo zvýraznění se často používají k označení aktivity, nečinnosti a chyb. To vám umožní sledovat postup vašeho torrentu. Vedle ní se také zobrazí procento dokončení.
  3. Klient BitTorrent vás upozorní na dokončení stahování. Soubor můžete otevřít v programu, který se vám líbí. Existují také klienti BitTorrent se zabudovanými přehrávači. Dobrý uživatel vždy umožňuje setí pokračovat, protože jeho ignorování snižuje kvalitu tohoto torrentu.

Populární klienti BitTorrentu

qBittorrent

To je oblíbená mezi torrentující komunitou z dobrého důvodu. Všechny jeho funkce fungují stejně napříč OS, pro které je k dispozici. Můžete si jej stáhnout pro systémy Linux, Mac OS X, Windows, OS / 2 a FreeBSD. Je známá jako alternativa k μTorrentu, proto je rozhraní podobné. QBittorrent je však klientem s otevřeným zdrojovým kódem, na rozdíl od svých inspirativních bratří, což znamená, že neexistují žádné nepříjemné reklamy. Poskytuje uspokojivou správu torrentů a nebrání běžným úkolům.

Přečtěte si také: Nejlepší torrent stránky roku 2019

μTorrent

Jak jste si již přečetli, μTorrent nebral číslo 1 jen kvůli jeho reklamám. Má velmi jednoduché uživatelské rozhraní, které pomáhá začátečníkům. Koření je však, že μTorrent Pro je bez reklam a přichází se třemi praktickými balíčky. Můžete také získat klienta BitTorrentu pomocí šifrovacího protokolu BitTorrent plus VPN v závislosti na vašem balíčku. Samotný software je kolem 2 MB, takže sotva zabírá jakýkoli prostor ve vašem systému, proto se postavil na č. 2.

Přenos

V Transmission získáte spoustu funkcí, což vysvětluje jeho vysoké hodnocení. Tento software s otevřeným zdrojovým kódem dělá vaše torrentování mnohem plynulejší bez reklam. Nejedná se o objemného klienta BitTorrent, takže to není vaše prasata, ani vás zpomaluje. Přenos je kompatibilní s méně známými operačními systémy, jako jsou FreeBSD a Gentoo. Estetická přitažlivost tohoto klienta BitTorrentu jen zvyšuje jeho kouzlo.

Vuze

Tento klient BitTorrent s funkcí je k dispozici pro systémy Mac, Linux a Windows. Ačkoli je to o něco těžší než jiné možnosti, má to některé skvělé výhody. Můžete jej spustit s VPN a dokonce přehrávat videa současně. Nejedná se o plně otevřeného klienta, takže existují některé reklamy. Na druhou stranu, placená verze neobsahuje žádné reklamy a můžete přehrávat soubory před dokončením stahování.

Potopa

Díky uživatelsky přívětivému rozhraní je to jeden z nejlepších klientů BitTorrent pro začátečníky. Nemá žádné reklamy, protože Deluge je opensource, proto je docela rychlý. Můžete rozšířit funkce Deluge instalací pluginů z jejich oficiálních webových stránek. Kromě několika užitečných doplňků třetích stran existují pluginy pro prohlížeče a aplikace. Není k dispozici pouze pro Windows, Mac a Linux, ale funguje také na FreeBSD.

Popcorn Time

Možná jste uhádli podle názvu, že tento klient BitTorrent je trochu jedinečný. Byl popsán jako aplikace pro streamování filmů, která je podporována BitTorrentem. Protože torrenting je běžně používán pro filmy, bylo by to ideální pro milovníky filmu. Je to něco jako Netflix a dokonce přichází s VPN službami.

Pokud jste se stále nerozhodli, který z klientů BitTorrentu najdete nejlépe, zjistěte, který z nich odpovídá vašim preferencím, a užívejte si konkrétních funkcí, které přicházejí s vaší oblíbenou volbou.

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments