Nejlepší doplňky Kodi (aktualizováno v lednu 2019)

[ware_item id=33][/ware_item]

Streamování obsahu v době, kdy se vám líbí, je luxus, který si většina lidí může v těchto dnech dovolit, ale Kodi je open source, což znamená, že ušetříte peníze sledováním toho, co máte rádi. Je ideální pro streamování televizních pořadů, filmů, živé televize, živých sportů a online her. Je to populární, protože podporuje dlouhý seznam formátů, takže obsah může být streamován na různých přehrávačích. Nejlepší část o společnosti Kodi je, že nabízí četné doplňky k vytvoření vzrušujícího vlastního zážitku.


Kde najdete doplňky Kodi, které žádáte? Musíte se ponořit do úložišť Kodi, abyste je mohli extrahovat. Zatímco několik z těchto repozitářů poskytuje přístup pouze k jednomu doplňku, existují i ​​jiná, která vám poskytují více doplňků současně. Po instalaci úložiště Kodi obdržíte aktualizované verze všech doplňků, které obsahuje.

Proč jsou doplňky VPN nutné pro doplňky Kodi?

Stejně jako u jakékoli online aktivity je bezpečnost na prvním místě. Museli jste slyšet, jak úřady jednají proti těm, kteří porušují autorská práva. Jsou stále ostražití, takže se musíte chránit. Kodi VPN skryje vaši skutečnou IP adresu, což jim znemožňuje sledovat vaši přesnou polohu. Udržuje také všechna vaše příchozí a odchozí data v bezpečí před hackery ve veřejných sítích. Kromě toho má mnoho doplňků Kodi geografická omezení. Spolehlivá VPN vám pomůže obejít je.

Doporučené doplňky Kodi

Různé doplňky pro Kodi jsou k dispozici v různých úložištích provádějících všestranné funkce. Někteří obstarávají konkrétní publikum, takže mezi nimi určitě najdete to, co potřebujete.

Exodus

Tento doplněk Kodi nepotřebuje úvod. Inspiroval několik dalších doplňků a stanovil vysoký standard. Byl vyvinut společností Lambda a je známý svým úžasným uživatelským rozhraním. Mnozí to srovnali s Netflixem. Kromě běžného vyhledávání můžete najít také obsah, ve kterém se určitá celebrita objevila.

Smlouva

Tento slavný doplněk je nová tvář Exodu. Dodává se se stejnými úžasnými vlastnostmi, díky nimž byl Exodus jménem domácnosti. Můžete si nainstalovat Convenant z úložiště Kodil a objevit nejnovější obsah, který má diváky přilepené k jejich obrazovkám.

Přečtěte si také: Nejlepší legální doplňky pro Kodi

Vidlice Exodus / smlouva

 1. Gurzil

Přístup k Exodusu se stal obtížným, takže na trhu byla mezera pro něco podobného. To umožnilo vývojářům vyrábět vidlice Exodus, jako je Gurzil. Zajistili, aby jejich doplněk Kodi nebyl jen jménem vidlice Exodus. Jakmile to vyzkoušíte, všimnete si, že jeho výkon je neskutečně podobný doplňku, který byl inspirován.

 1. Fantastický

Exodus nebyl jediným doplňkem pro Kodi, který sloužil jako standard. Fantastický byl vyvinut tak, aby fungoval přesně jako Covenant. Ve skutečnosti to funguje tak dobře pro většinu uživatelů, že jej používají stejně často jako Covenant. Vyhledání oblíbených žánrů pomocí Fantastic je jednoduché. Pokud hledáte to, co je právě teď horké, má Fantastic také tuto možnost.

 1. Nekódováno

Rychlost je nezbytná při streamování a Uncoded z ní dělá prioritu. To je důvod, proč má tento doplněk pro Kodi tak velké následování. Provádí politiku bez protokolování o krok dále. Můžete jej nainstalovat z vyhrazeného úložiště, nekódovaného úložiště.

 1. Poseidon

Stejně jako řecký Bůh vládl nad oceány, tento doplněk Kodi ovládá svět Amazon Firestick. Získal nejvyšší hodnocení v této kategorii podle preferencí věrných uživatelů Firesticku. Další výhoda je, že má moderní uživatelské rozhraní připomínající smlouvu. Vyberte si ze svého širokého výběru aktualizovaného obsahu a zabijte nudu ve všední dny i víkendy.

 1. Neptun Rising

Vývojáři doplňků pro Kodi nezapomněli na uživatele XBoxu. Od chvíle, kdy přistál na scéně, získal Neptun Rising skvělé recenze. Je snadné pochopit, proč je to moc milované. Hlavní myšlenka designu byla převzata od Poseidona, což znamená, že musí vzkvétat stejným způsobem jako Exodus a Covenant. Zdrojem závislosti Neptun Rising jsou NaNScrapers. Má rozsáhlou knihovnu, která poskytuje obsah, který možná nenajdete prostřednictvím jiných doplňků Kodi.

Oculus

Tento je ideální pro ty, kteří mají neukojitelný hlad po zábavě. Nainstalujte si jej z úložiště ochranných známek a získejte přístup ke všem nejnovějším trhákům a televizním seriálům, které v současné době vydávají titulky v zábavních zprávách. Má vhodné kategorie, díky nimž mohou být vaše sledování shonu relaxačnější.

Genesis Reborn

Byl to smutný den, kdy Kodi ztratil doplněk Genesis, ale uživatelé byli nadšení, když se znovu vrátil jako Genesis Reborn. Nyní si můžete užít stejný úžasný zážitek, jaký nabízí Genesis v novém balíčku. Stejní vývojáři pracovali na Genesis Reborn, takže není pochyb o kvalitě nebo spolehlivosti.

Uran

Ukládání do vyrovnávací paměti je poslední věc, kterou chce uživatel při streamování přes Kodi. Uran je v tomto ohledu skvělý. Pokud se zaregistrujete pro svůj prémiový účet Trakt, získáte nejen videa ve vysokém rozlišení, ale také rozloučení s vyrovnávací pamětí. Je to docela sladký obchod. Podívejte se na to v úložišti Blamo.

Živé televizní doplňky

 • Bratrství

Tento malý klenot z úložiště Intercomp Media jistě splní všechny vaše živé televizní potřeby. Můžete streamovat oceněné pořady, události s vysokým profilem a mnoho dalšího.

 • Dr. Doom

Tento doplněk pro Kodi je vysoce doporučen pro jeho fantastický uživatelský zážitek, který přináší uspokojivé živé televizní vysílání.

Speciální doplňky

Poznamenejte si některé skvělé doplňky Kodi cílící na konkrétní uživatele v závislosti na jejich jedinečných preferencích.

 • FSOCIETY má také dokumentární filmy, krátké filmy a hudbu
 • WatchNixtoons od Incursion repository.is je ideální pro fanoušky karikatur a anime
 • Mad House Classics je nutností pro milovníky starých televizních pořadů a filmů
 • Dětský koutek V2 Úhledně hromadí dětský obsah podle vzrušujících kategorií
 • Přísně HD zajišťuje uživatelům, kteří nemohou kompromitovat s kvalitou a trvají na HD vždy

Očekává se, že se zmást mezi všemi těmito skvělými možnostmi, ale bude to snazší, pokud se při vyhledávání soustředíte na své individuální požadavky na doplněk Kodi..

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments