Nejlepší alternativy pro torrenting – jako stejný starý Kickass!

[ware_item id=33][/ware_item]

Už je to více než rok, co se Kickass Torrents zastavil. Majitel Artem Vaulin byl v průběhu let údajně zatčen za porušení autorských práv nespočetných majitelů. Kolem byly také obvinění z praní špinavých peněz. Odhaduje se, že škoda byla v miliardách, takže to vůbec nebyl malý případ.


Jak může být torrenting nezákonný

Možná by vás zajímalo, proč torrentové weby fungují tak otevřeně, když se takovým závažným právním dopadům může stát později. Odpověď leží v šedé oblasti, ve které fungují torrentové weby. Torrenting není nezákonný. Torrenting zahrnuje vyžádání bitů a kusů souboru z různých zdrojů, aby se zkompiloval celek. Vůle původních majitelů je online k dispozici spoustu bezplatného materiálu. Nahrávání a stahování takového obsahu není problém. Odborníci však důrazně doporučují stažení bezplatného obsahu z oficiálních zdrojů, aby se předešlo riziku virů. Pokud byl na Kickass Torrents nalezen materiál chráněný autorskými právy, majitel mohl požádat o jeho odstranění a web splnil jejich přání. Byly však případy, kdy k porušení autorských práv došlo a stále se děje na webových stránkách torrentu. To je nezákonné.

Torrentský svět ztratil obra

Kickass byl jedním z nejoblíbenějších webových stránek pro nalezení kvalitních torrentů pro prakticky cokoli. Uživatelé mohli snadno vyhledávat torrenty knih, filmů, televizních pořadů, her, aplikací, softwaru atd. Uživatelé často doporučovali Kickass Torrents ostatním, protože u většiny torrentů existovaly spolehlivé recenze. Měl uživatelsky přívětivé rozhraní a denně si užíval stálého provozu.

Získejte nejlepší VPN pro Torrenting hned teď

Ztratil víc než to

Jako by ztráta Kickass Torrents nebyla dost špatná, kolem stejného časového období došlo k dalším ztrátám. Pirate Bay, Torrentz.eu a Extra Torrents také uzavřely podniky a zanechaly časté uživatele ve stavu paniky.

Co je alternativa?

Klony se objevily sem a tam jako alternativy ke Kickass Torrents, aby zvládly obrovskou mezeru, kterou tyto milované webové stránky zanechaly. Možná vás překvapí, jak jsou podobní a jak dobře fungují. Neuklepejte to, dokud to nezkusíte.

Podívejte se na následující skvělé alternativy ke Kickass Torrents, které oživí vaši naději v budoucnost torrentingu.

Přečtěte si také: BitTorrent vs uTorrent

EZTV.AG

Pokud se na sledování svých oblíbených televizních pořadů spoléháte na torrenting, bude to pro vás jedna z nejlepších alternativ ke Kickass Torrents. Jak můžete říci ze svého názvu, EZTV.AG je o nejžhavějších televizních pořadech. Můžete přistupovat k nejnovějším epizodám populárních pořadů z jejich domovské stránky nebo tam hledat. Vedle nadpisů je sloupec „Stav“, abyste si toho byli stále vědomi. Můžete také zkontrolovat hodnocení jednotlivých titulů nebo se přihlásit, abyste mohli hlasovat sami.

Limetorents

Skvělá věc na Limetorrents je filtrační systém začleněný do jejich hledání. Pokud jste ve spěchu, abyste našli anime, které se právě začalo vysílat v televizi, můžete zapnout přepínač na „Anime“. Pokud tak učiníte, omezí se vyhledávání na torrenty označené pouze jako anime. To vám ušetří spoustu času zúžením možností, abyste mohli najít ideální torrent. Limetorrents je o komunitě a personalizaci, takže existují rychlé odkazy na „Moji přátelé“, „Zprávy“, „Zpětná vazba“, „Můj profil“ a „Záložky“..

Přečtěte si také: Jak bezpečně Torrent

1337X

Ačkoli se to může zdát jako zvláštní jméno alternativy Kickass Torrents, rozhodně to není špatná volba. Zdá se, že 1337X klade důraz na trendy. Můžete rychle přistupovat k „TOP100“ v levém horním rohu jejich domovské stránky hned vedle „TRENDING“. Pravděpodobně to funguje dobře pro ty, kdo se zajímají o to, co je v té chvíli v horském světě torrentu horké. Usnadňuje uploaderům tím, že v horní části jejich domovské stránky mají „REGISTROVAT“, „PŘIHLÁSIT“ a „UPLOADOVAT“. Také usnadňuje zadávání vyhledávacích dotazů, když vás vyhledávací lišta hledí do tváře.

Torrentdownloads

Torrentdownloads je jednou z nejlepších alternativ ke Kickass Torrents, zejména pokud jde o rozvržení a design Kickass Torrents. Je to velmi „aktuální“ torrent web, který zobrazuje nové torrenty od toho dne a předchozího dne. Díky tomu je velmi snadné najít epizody televizních pořadů, nejnovějších trháků, aplikací, softwaru, her atd. Pokud hledáte něco o něco staršího nebo něco docela populárního, možná budete chtít ponořit do kategorií uvedených v hlavním Jídelní lístek. Vyhledávací lišta je na jejich domovské stránce vpravo nahoře. Stačí zadat svůj konkrétní dotaz se správným hláskováním a vybrat si kvalitní torrenty.

RARBG

Od vzniku RARBG uplynulo zhruba deset let, ale teprve když se uživatelé rozloučili s nejslavnějšími torrentovými weby, opravdu si to všimli. Je to dost dobré na to, aby se dostal mezi vysoké alternativy Kickass Torrents. Možná si všimnete, že RARBG má více osobnosti a charakteru než většina základních torrentových webů. Údaje o uživatelích jim pravděpodobně poskytují cenné informace o tom, co je horké a co uživatelé chtějí vidět více. RARBG průběžně aktualizuje své návštěvníky prostřednictvím oblasti „Zprávy“. Na své domovské stránce nejsou jen nejnovější záznamy, ale můžete si také prohlédnout jejich kategorie a získat více možností.

Přečtěte si také: Nejlepší torrent stránky v roce 2018

Torrentz2.eu

Jak se očekávalo, klonové webové stránky se začaly objevovat po uzavření Torrentz.eu. Pokud jde o tuto alternativu, vývojáři ji doslova navrhli jako náhradu za Torrentz.eu. Vypadá to úplně stejně. Minimalistický webový design Torrentz.eu byl velkým lákadlem zejména pro začátečníky. Díky své skvělé funkčnosti se stal jedním z oblíbených vedle Kickass Torrents. Jejich domovská stránka má tři základní sekce: „Hledat“, „myTorrentz“ a „Nápověda“. Začátečníci mohou rychle překonat pravidla a předpisy uvedené v „Nápověda“. Ukáže vám zásady autorských práv Torrentz2.eu, abyste si mohli být jisti, zda chcete pokračovat ve vyhledávání.

Torrenting vás může vystavit riziku, že vás bude vymáhání práva sledovat. Tyto agentury zahájily závažný zásah proti nezákonné činnosti spojené s torrenty spolu se souvisejícími subjekty. Dobrá VPN vám může poskytnout požadovanou ochranu tím, že skryje vaši IP adresu. Můžete se chránit dvakrát pomocí VPN. Rovněž umožňuje, aby vaše data procházela zabezpečeným kanálem, což je hackerům nepřístupné.

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments