Najlepsze strony z torrentami w 2019 r. – Rozpocznij torrentowanie!

[ware_item id=33][/ware_item]

Latem 2016 roku zamknięto jeden z najpopularniejszych serwisów torrentowych, Kickass Torrents. Był to ogromny cios dla stron torrentowych i ich częstych użytkowników. Rząd USA przeprowadził operację we współpracy z Motion Picture Association of America (MPAA). Najważniejsi stali się bardziej strzeżeni, gdy władze stały się zdecydowane w walce z piractwem. W tym samym czasie pojawiła się luka na rynku torrentów. Kilka stron z torrentami rzuciło się, by wypełnić puste miejsca pozostawione przez te, które odniosły największy sukces.


W rzeczywistości strona z torrentami o największym ruchu niekoniecznie jest najlepsza. Musisz więc sprawdzić, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Wszystkie mają różne funkcje i zasady, więc lepiej przeczytaj o tym trochę przed ślepym wskoczeniem i stawieniem czoła rozczarowaniu. Rzuć okiem na najlepsze strony torrentowe 2019, które są często polecane przez użytkowników.

The Pirate Bay

Wielu twierdzi, że trafnie nazwana strona z torrentami, The Pirate Bay, była największą, a nie Kickass Torrents. Jest to strona z torrentami dla milionów użytkowników na całym świecie. Zostało założone około 2003 roku. Pierwsze wrażenie z The Pirate Bay jest takie, że jest bardzo proste. Jest zdecydowanie przyjazny dla użytkownika, więc jest idealny dla początkujących i tych, którzy nie są zapalonymi surferami. The Pirate Bay ma świetny zestaw szybkich linków. Możesz tam przeglądać ostatnio przesłane torrenty. Sprawdź programy telewizyjne, muzykę, 100 najlepszych torrentów, audio, wideo i aplikacje. Oferują także blog z poradami i forum do dyskusji.

Sprawdź: Najlepsza sieć VPN dla anonimowego torrentowania

RARBG

Ten nie jest tak stary jak The Pirate Bay, ale nadal jest jednym z najpopularniejszych serwisów torrentowych. Po raz pierwszy pojawił się na scenie w 2008 roku i osiągnął teraz wyższą pozycję niż wielu głównych konkurentów, którzy wciąż pozostają daleko w tyle. RARBG zapewnia kompletny katalog do przeglądania i wyboru torrentów. Możesz sprawdzić sekcję „Wiadomości”, aby uzyskać aktualizacje i sprawdzić, czy ich 10 najlepszych może Cię zainteresować. Lista nowych torrentów znajduje się na ich stronie głównej. Kliknij „Box Office”, aby zobaczyć najnowsze i najpopularniejsze filmy. Możesz zalogować się ze strony głównej, co jest dość wygodne. Ich lista kategorii obejmuje muzykę, filmy, gry, oprogramowanie i programy telewizyjne.

YTS.AG

Kolejna opcja jest wyjątkowa i jest przeznaczona specjalnie dla użytkowników, którzy szukają YTS, czyli torrentów YIFY. To twierdzi, że jest jedyną witryną torrentową dla tej konkretnej odmiany torrentów, chociaż nie ma oficjalnego połączenia między nimi. Niemniej jednak YTS.AG to świetne miejsce na zdobycie torrentów YIFY z twoich ulubionych filmów. Plusem jest to, że oferują je w rozdzielczości 720p, 1080p i 3D, dzięki czemu możesz wybierać według własnego uznania. Twierdzą też, że torrent zostanie szybko pobrany ze względu na ich stosunkowo mniejszy rozmiar pliku. Niestety ich wrażenia z użytkowania nie są pod tym względem imponujące.

Przeczytaj także: Jak sprawdzić swój adres IP Torrenta

Torrentz2

Podobnie jak Kickass Torrents, Torrentz.eu był ulubieńcem użytkowników, zanim dobrowolnie się zamknął w sierpniu 2016 r. Tak, 2016 był smutnym rokiem dla świata torrentów. Na szczęście dla fanów Torrentz.eu wkrótce pojawił się klon. Torrentz2.eu to dokładnie to samo, co Torrentz.eu. Zasadniczo jest to naśladowca stworzony wyłącznie w celu zastąpienia giganta torrentowego. Jest tak dobry, że możesz pracować ze znanym układem i cieszyć się wysokiej jakości torrentami. Twierdzą, że są systemem „meta-wyszukiwarki i systemu wielu wyszukiwań”. Możesz szybko znaleźć listę zaindeksowanych witryn w sekcji „Pomoc”, jeśli jesteś ciekawy.

1337X

Układ i projekt są bardzo ważne dla strony z torrentami, ponieważ użytkownicy chcą bezproblemowego wyszukiwania i pobierania. 1337X wyróżnia się przyjazną dla użytkownika konstrukcją, która zapewnia dużą przejrzystość nowemu odwiedzającemu; oczywiście zwracają uwagę na szczegóły. Natychmiast zauważysz niewielkie zmiany na ich stronie internetowej w zależności od bieżącego sezonu. Mają motyw świąteczny i szybki link do filmów z wakacji na swojej stronie głównej w grudniu. Zapewniają alternatywne domeny na wypadek zablokowania któregoś z filmów. 1337X wyświetla również „Best of the Week”. Nie tylko mają ulubione święta Bożego Narodzenia, ale także ulubione filmy zagraniczne, aby poprawić wyszukiwanie. Możesz także przeglądać torrenty w poszukiwaniu programów telewizyjnych, gier, aplikacji i innych. Istnieją również szybkie linki do większej liczby kategorii po prawej stronie, w tym muzyki i filmów dokumentalnych.

Przeczytaj także: Różnica między serwerem proxy, VPN i Tor

EZTV.AG

Ten jest zupełnie inny od ostatniego wyboru, ale wciąż znaleźliśmy się wśród najlepszych stron z torrentami 2018. Układ strony wydaje się nieco zaśmiecony, ale ważne aspekty są nadal łatwe do zlokalizowania. Możesz zalogować się na stronie głównej u góry. Pasek wyszukiwania znajduje się tuż obok niego, dzięki czemu oszczędza Twój czas. Lista programów telewizyjnych, forum, „Pomoc” i linki FAQ znajdują się dokładnie nad nią. Jak sama nazwa wskazuje, EZTV.AG koncentruje się głównie na programach telewizyjnych. Unikalną funkcją wyszukiwania jest to, że możesz zdecydować, czy chcesz wideo w rozdzielczości 480p lub 720p. Ponieważ ma kontrowersyjną historię dotyczącą własności, niektórzy użytkownicy decydują się na bojkot.

Pobieranie torrentów

Jeśli wystąpi blokada, na pewno będziesz w stanie znaleźć alternatywne linki za pomocą szybkiego wyszukiwania w Google lub za pomocą niezawodnej sieci VPN. Projekt i układ przypominają torrenty Kickass, więc to dobrze. Główne menu po prawej stronie określa kategorie, takie jak muzyka, filmy, anime, książki, gry i oprogramowanie. Ma nawet szybkie linki do torrentów z poprzedniego dnia i tego konkretnego dnia. Możesz także zobaczyć najpopularniejsze torrenty z każdej kategorii na stronie głównej. W prawym górnym rogu znajduje się bezbłędny pasek wyszukiwania.

Przeczytaj także: Jak torrent bezpiecznie i legalnie

Limetorrents

Jest to podobne do Torrentdownloads w doświadczeniu użytkownika. Jednak pasek wyszukiwania u góry ma filtry oparte na kategoriach takich jak muzyka, filmy, zdjęcia, telefony komórkowe, osoby dorosłe itp. Wspaniale jest, że możesz łatwo znaleźć linki do „Top Torrents” i „Latest Torrents”. Możesz przeglądać każdą kategorię osobno z listy po prawej stronie.

Która strona z torrentami jest twoją ulubioną? Udostępnij nam swoją ulubioną witrynę torrentową na rok 2019, a także daj nam znać, jeśli coś przeoczyliśmy. Baw się dobrze Torrenting!

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments