Najlepsze alternatywy dla torrentów – jak ten sam Old Kickass!

[ware_item id=33][/ware_item]

Minął ponad rok, odkąd Kickass Torrents się zamknął. Właściciel, Artem Vaulin, został podobno aresztowany za pogwałcenie praw autorskich niezliczonych właścicieli na przestrzeni lat. Krążyły także oskarżenia o pranie pieniędzy. Uszkodzenia oszacowano na miliardy, więc nie była to wcale mała sprawa.


Jak torrentowanie może być nielegalne

Być może zastanawiasz się, dlaczego strony z torrentami działają tak otwarcie, skoro później mogą wystąpić poważne konsekwencje prawne. Odpowiedź leży w szarym obszarze, w którym działają strony z torrentami. Torrentowanie nie jest nielegalne. Torrentowanie obejmuje żądanie bitów i fragmentów pliku z różnych źródeł w celu skompilowania całości. Istnieje wiele bezpłatnych materiałów dostępnych online z woli pierwotnych właścicieli. Przesyłanie i pobieranie takich treści nie stanowi problemu. Jednak eksperci zdecydowanie zalecają pobieranie bezpłatnych treści z oficjalnych źródeł, aby uniknąć ryzyka wirusów. Jeśli w Kickass Torrents znaleziono materiał chroniony prawem autorskim, właściciel może poprosić o jego usunięcie, a strona internetowa spełnia ich życzenia. Były jednak przypadki, w których doszło do naruszenia praw autorskich i nadal ma miejsce na stronach z torrentami. To jest nielegalne.

The Torrent World Lost a Giant

Kickass był jedną z ulubionych stron internetowych do wyszukiwania wysokiej jakości torrentów na praktycznie wszystko. Użytkownicy mogą łatwo wyszukiwać torrenty książek, filmów, programów telewizyjnych, gier, aplikacji, oprogramowania itp. Użytkownicy często polecają Kickass Torrenty innym osobom, ponieważ pod większością dostępnych torrentów były wiarygodne recenzje. Miał przyjazny interfejs i codziennie cieszył się stałym ruchem.

Zdobądź teraz najlepszą VPN do torrentowania

Straciłem więcej niż to

Jakby utrata Kickass Torrents nie była wystarczająco zła, w tym samym czasie były inne ofiary. Pirate Bay, Torrentz.eu i Extra Torrents również zamknęły firmy, pozostawiając częstych użytkowników w stanie paniki.

Co to jest alternatywa?

Klony pojawiły się tu i tam jako alternatywy dla Kickass Torrents, aby poradzić sobie z ogromną luką pozostawioną przez te ukochane strony. Możesz być zaskoczony, jak podobne są i jak dobrze działają. Więc nie pukaj, dopóki nie spróbujesz.

Sprawdź następujące świetne alternatywy dla Kickass Torrents, które przywrócą twoją nadzieję w przyszłości torrentów.

Przeczytaj także: BitTorrent vs uTorrent

EZTV.AG

Jeśli polegasz na torrentach do oglądania swoich ulubionych programów telewizyjnych, będzie to dla ciebie jedna z idealnych alternatyw dla Kickass Torrents. Jak sama nazwa wskazuje, w EZTV.AG chodzi o najgorętsze programy telewizyjne. Możesz uzyskać dostęp do najnowszych odcinków popularnych programów ze strony głównej lub przeprowadzić wyszukiwanie właśnie tam. Obok tytułów znajduje się kolumna „Stan”, dzięki czemu możesz o tym wiedzieć. Możesz także sprawdzić ocenę każdego tytułu lub zalogować się, aby zagłosować samodzielnie.

Limetorrents

Wspaniałą rzeczą w Limetorrents jest system filtrowania włączony do ich wyszukiwania. Jeśli masz ochotę znaleźć anime, które właśnie zaczęło emitować w telewizji, możesz włączyć przycisk przełączania na „Anime”. Spowoduje to ograniczenie wyszukiwania do torrentów oznaczonych tylko jako anime. Zaoszczędzi ci to dużo czasu, zawężając opcje, abyś mógł znaleźć idealny torrent. W Limetorrents chodzi o społeczność i personalizację, dlatego są szybkie linki do „Moich znajomych”, „Wiadomości”, „Informacji zwrotnych”, „Mojego profilu” i „Zakładek”.

Przeczytaj także: Jak bezpiecznie torrentować

1337X

Chociaż może to wydawać się dziwną nazwą alternatywy Kickass Torrents, z pewnością nie jest to zła opcja. Wygląda na to, że 1337X kładzie nacisk na trendy. Możesz szybko uzyskać dostęp do „TOP100” w lewym górnym rogu strony głównej tuż obok „TRENDING”. Prawdopodobnie działa dobrze dla tych, którzy są ciekawi tego, co jest teraz modne w świecie torrentów. Ułatwia przesyłającym poprzez umieszczenie „REJESTRACJI”, „LOGOWANIA” i „PRZEŚLIJ” na górze strony głównej. Ułatwia także wprowadzanie zapytań, ponieważ pasek wyszukiwania patrzy ci w twarz.

Pobieranie torrentów

Torrentdownloads jest jedną z najlepszych alternatyw dla Kickass Torrents, szczególnie jeśli chodzi o układ i projekt Kickass Torrents. To bardzo „bieżąca” strona z torrentami, która wyświetla nowe torrenty z tego dnia i dnia poprzedniego. Dzięki temu bardzo wygodnie jest zlokalizować odcinki programów telewizyjnych, najnowsze hity, aplikacje, oprogramowanie, gry itp. Jeśli szukasz czegoś nieco starszego lub popularnego, możesz zagłębić się w kategorie przedstawione w głównej menu. Pasek wyszukiwania znajduje się w prawym górnym rogu na stronie głównej. Wystarczy wpisać swoje zapytanie z prawidłową pisownią i wybrać torrenty wysokiej jakości.

RARBG

Minęło około dziesięciu lat, odkąd RARBG po raz pierwszy powstał, ale dopiero gdy użytkownicy pożegnali się z najbardziej znanymi stronami z torrentami, naprawdę przyciągnęło to uwagę. Jest wystarczająco dobry, aby otrzymać i wysoką pozycję wśród alternatyw Kickass Torrents. Możesz zauważyć, że RARBG ma więcej osobowości i charakteru niż większość podstawowych stron z torrentami. Dane użytkowników zapewnią im cenny wgląd w to, co jest popularne i czego użytkownicy chcą widzieć więcej. RARBG na bieżąco aktualizuje informacje o odwiedzających poprzez obszar „Wiadomości”. Najnowsze wpisy znajdują się nie tylko na ich stronie głównej, ale możesz także przeglądać ich kategorie, aby uzyskać więcej możliwości.

Przeczytaj także: Najlepsze strony z torrentami w 2018 roku

Torrentz2.eu

Zgodnie z oczekiwaniami, strony internetowe klonów zaczęły pojawiać się po zamknięciu Torrentz.eu. Jeśli chodzi o tę alternatywę, programiści dosłownie zaprojektowali ją jako zamiennik Torrentz.eu. Wygląda dokładnie tak samo. Minimalistyczny projekt strony Torrentz.eu był dużą atrakcją szczególnie dla początkujących. Jego świetna funkcjonalność sprawiła, że ​​jest jednym z ulubionych obok Kickass Torrents. Ich strona główna ma trzy podstawowe sekcje: „Szukaj”, „myTorrentz” i „Pomoc”. Początkujący mogą szybko zapoznać się z zasadami i przepisami określonymi w „Pomocy”. Pokaże Ci zasady ochrony praw autorskich Torrentz2.eu, dzięki czemu będziesz mieć pewność, czy chcesz kontynuować wyszukiwanie.

Torrenting może narazić Cię na ryzyko monitorowania przez organy ścigania. Agencje te rozpoczęły poważne rozprawy z nielegalną działalnością związaną z torrentami wraz z powiązanymi organami. Dobra sieć VPN może zapewnić pożądaną ochronę, ukrywając swój adres IP. Możesz zabezpieczyć się podwójnie dzięki VPN. Pozwala również na przechodzenie danych przez bezpieczny kanał, dzięki czemu są niedostępne dla hakerów.

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments