Najlepsi klienci BitTorrent 2019 – Wyłącz światło, Torrent, Akcja!

[ware_item id=33][/ware_item]

Tradycyjne pobieranie jest w porządku dla mniejszych plików, takich jak książki i muzyka, ale co z większymi plikami? Torrenting to najlepsze rozwiązanie dla użytkowników, którzy chcą pobierać oprogramowanie, filmy, programy telewizyjne, muzykę, filmy, gry i eBooki. Jeśli jesteś już profesjonalistą w torrentowaniu, możesz przejść do rekomendacji klienta BitTorrent.


Dla początkujących ważne jest, aby zrozumieć działanie torrentów i nauczyć się, jak zachować bezpieczeństwo jako użytkownik torrentów. Strumieniowe przesyłanie strumieniowe w Internecie wybuchło w ostatnich latach dzięki szybkim połączeniom internetowym i legalnym źródłom strumieniowym. Jednak transmisje strumieniowe można łatwo zakłócić, powodując, że zaczniesz od początku i stracisz miejsce. Torrenting daje wiele korzyści w porównaniu z streamingiem online i tradycyjnym pobieraniem.

Przeczytaj także: Best Torrent VPN

Atuty torrentowania

Streaming jest całkowicie tymczasowy. Dlatego po przesłaniu strumieniowym tej treści musisz ponownie odwiedzić źródło, aby uzyskać do niego dostęp ponownie. Torrenting umożliwia pobranie zawartości na urządzenie. Oznacza to, że możesz otworzyć ten plik kiedykolwiek i gdziekolwiek chcesz na swoim urządzeniu. Ponadto możesz przenieść plik na inne urządzenia lub udostępnić go znajomym. Konwencjonalne pobieranie zajmuje dużo czasu, podczas gdy torrentowanie jest dość szybkie w przypadku niezawodnych klientów bit torrent. Przesyłanie strumieniowe nie może odbywać się bez połączenia z Internetem, dlatego musisz być online, aby ponownie pobrać tę zawartość. Musisz tylko ukończyć pobieranie torrentów online. Potem możesz swobodnie korzystać z tego pliku offline. Pliki do pobrania z jednego źródła i legalne przesyłanie strumieniowe zwykle są opatrzone ceną. Z drugiej strony torrentowanie jest całkowicie darmowe. Możesz wybrać pakiet bez reklam od najlepszych klientów BitTorrent, ale poza tym jest bezpłatny. Przesyłanie strumieniowe działa tylko w przypadku filmów, ale można pobierać praktycznie dowolny plik za pośrednictwem torrentów.

Szyfrowanie protokołu BitTorrent

Prawdopodobnie słyszałeś o przymusowym zamykaniu stron torrentowych z powodu problemów z prawami autorskimi lub zamykania się dobrowolnie w ostatnich latach. Organy ścigania rozpoczęły ataki na strony z torrentami, które naruszają prawa właścicieli. Spowodowało to, że szpiegują użytkowników i zbierają dane bez podejrzeń. Musisz się zabezpieczyć, abyś nie został objęty dochodzeniem. Szyfrowanie protokołu BitTorrent działa na danych przychodzących i wychodzących z twojego klienta BitTorrent. Najlepiej jednak polegać na dobrej sieci VPN, która może chronić cię przed władzami, ukrywając Twój adres IP. Do Twojej dyspozycji jest kilku świetnych klientów BitTorrent, którzy dobrze współpracują z VPN.

Jak korzystać z klientów BitTorrent?

Wykonaj te proste kroki, aby bezpiecznie rozpocząć torrentowanie:

  1. Wybierz jednego z najlepszych klientów BitTorrent i pobierz oprogramowanie. Po zainstalowaniu otwórz go i zapoznaj się z interfejsem użytkownika. Sprawdź ustawienia zabezpieczeń, aby upewnić się, że nie jesteś śledzony.
  2. Wybierz link torrenta, który chcesz pobrać z dowolnej witryny torrent i otwórz go za pomocą preferowanego klienta BitTorrent. Zostanie wymieniony jako aktywny torrent. Kolory lub wyróżnianie są często używane do wskazania aktywności, braku aktywności i błędów. To pozwoli ci monitorować postęp twojego torrenta. Procent ukończenia również pojawi się obok niego.
  3. Klient BitTorrent powiadomi Cię o zakończeniu pobierania. Możesz otworzyć plik w wybranym przez siebie programie. Istnieją również klienci BitTorrent z wbudowanymi odtwarzaczami. Dobry użytkownik zawsze pozwala, aby seedowanie było kontynuowane, ponieważ zignorowanie go obniża jakość tego torrenta.

Popularni klienci BitTorrent

q Bittorrent

Jest to faworyt wśród społeczności torrentowej nie bez powodu. Wszystkie jego funkcje działają jednakowo w różnych systemach operacyjnych, dla których są dostępne. Możesz pobrać go na Linux, Mac OS X, Windows, OS / 2 i FreeBSD. Jest znany jako alternatywa dla μTorrent, dlatego interfejs jest podobny. Jednak qBittorrent jest klientem typu open source, w przeciwieństwie do swoich inspirujących braci, co oznacza, że ​​nie ma irytujących reklam. Zapewnia zadowalające zarządzanie torrentami i nie przeszkadza w wykonywaniu regularnych zadań.

Przeczytaj także: Najlepsze strony z torrentami w 2019 roku

μTorrent

Jak już tam czytałeś, μTorrent nie zajął nr 1 tylko ze względu na swoje reklamy. Ma bardzo prosty interfejs użytkownika, który pomaga początkującym. Przyprawą jest jednak to, że μTorrent Pro jest wolny od reklam i zawiera trzy wygodne pakiety. Możesz również uzyskać klienta BitTorrent z protokołem szyfrującym BitTorrent oraz VPN, w zależności od pakietu. Samo oprogramowanie ma około 2 MB, więc prawie nie zajmuje miejsca w twoim systemie, dlatego stanął na drugim miejscu.

Transmisja

Dostajesz wiele funkcji w Transmission, co tłumaczy jego wysoką pozycję. To oprogramowanie typu open source sprawia, że ​​torrentowanie jest o wiele płynniejsze bez reklam. To nie jest nieporęczny klient BitTorrent, więc nie pochłania zasobów ani nie spowalnia. Transmisja jest kompatybilna z mniej znanymi systemami operacyjnymi, takimi jak FreeBSD i Gentoo. Estetyczny wygląd tego klienta BitTorrent tylko dodaje mu uroku.

Vuze

Ten pełen funkcji klient BitTorrent jest dostępny dla komputerów Mac, Linux i Windows. Chociaż jest nieco cięższy niż inne opcje, ma kilka wspaniałych zalet. Możesz uruchomić go z VPN, a nawet odtwarzać wideo jednocześnie. To nie jest klient w pełni open source, więc jest kilka reklam. Z drugiej strony wersja płatna nie zawiera reklam i można odtwarzać pliki przed ukończeniem pobierania.

Potop

Jest to jeden z najlepszych klientów BitTorrent dla początkujących ze względu na przyjazny interfejs użytkownika. Nie ma reklam, ponieważ Potop jest oprogramowaniem typu open source, dlatego jest dość szybki. Możesz rozszerzyć funkcje Deluge, instalując wtyczki z ich oficjalnej strony internetowej. Oprócz kilku przydatnych wtyczek innych firm istnieją wtyczki do przeglądarek i aplikacji. Jest nie tylko dostępny dla systemów Windows, Mac i Linux, ale działa również na FreeBSD.

Czas Popcornu

Być może zgadłeś po nazwie, że ten klient BitTorrent jest nieco wyjątkowy. Został opisany jako aplikacja do strumieniowego przesyłania filmów obsługiwana przez BitTorrent. Ponieważ torrentowanie jest powszechnie stosowane w filmach, byłoby to idealne rozwiązanie dla miłośników filmów. Jest trochę podobny do Netflix, a nawet zawiera usługi VPN.

Jeśli nadal nie decydujesz, który z klientów BitTorrent jest dla Ciebie najlepszy, sprawdź, który z nich odpowiada Twoim preferencjom i ciesz się specyficznymi funkcjami, które są dostępne z Twoim ulubionym wyborem.

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments