Najlepsi dostawcy VPN z gwarancją zwrotu pieniędzy

[ware_item id=33][/ware_item]

Cyberprzestępczość jest zbyt dużym zagrożeniem, abyś mógł cieszyć się darmowymi, niepewnymi sieciami w Internecie. Jednak ten strach nie może nas powstrzymać przed korzystaniem z Internetu, co jest prawie nieuniknione w tym wieku. Problem polega na tym, że z Internetu korzystają różnego rodzaju użytkownicy, a wielu początkujących nie ma pojęcia o poważnych zagrożeniach, na które są narażeni na co dzień. Niektórzy starsi użytkownicy nigdy nie studiowali informatyki, aby dowiedzieć się dużo o działaniu Internetu. Inni są zbyt młodzi, aby zrozumieć, jak niebezpieczny może być Internet i nie podejmują środków ostrożności, aby się chronić.


W takim przypadku przeglądanie incognito jest dobrą opcją, ale nie chroni przed śledzeniem DNS ani wpływem administratorów. Oprócz organów ścigania, aplikacji i sprzedawców na całym świecie są hakerzy, którzy mogą uzyskać dostęp do twoich prywatnych informacji, jeśli nie są zaszyfrowane. Najlepszym sposobem na zapewnienie bezpieczeństwa systemu jest zasubskrybowanie niezawodnej sieci VPN (Virtual Private Network), która szyfruje wszystkie dane i ukrywa adres IP.

Czynniki do sprawdzenia w usłudze VPN

Oto kilka wymagań, które pomogą Ci wybrać dobrą VPN, która Ci odpowiada.

  • Sieć VPN z siedzibą w kraju, który zgodnie z prawem musi przesyłać dane użytkowników do agencji rządowych, może nie być najlepszym wyborem, ponieważ muszą zachować pewną przestrzeń do przechowywania danych
  • Posiadanie wielu kombinacji serwer-protokół jest lepsze, ponieważ sieci VPN mają tendencję do spowalniania szybkości połączenia internetowego podczas szyfrowania
  • Ważne jest, aby serwery istniały w pobliżu, a także miejsce, w którym adres IP ma wskazywać silny sygnał
  • Sprawdź zasady dotyczące prowadzenia rejestrów aktywności użytkowników, aby mieć pewność, że przepisy firmy VPN są dla Ciebie odpowiednie
  • Zeskanuj pakiety cenowe i wybierz VPN, który pasuje do Twojego budżetu w perspektywie długoterminowej, a nie tylko oferty specjalne, które trwają przez ograniczony czas
  • Opinie użytkowników nie powinny być ignorowane, ponieważ nauczysz się wiele z doświadczeń innych, szczególnie w zakresie obsługi klienta

NordVPN

Otrzymujesz mnóstwo specjalnych funkcji, gdy rejestrujesz się w NordVPN. Ta firma VPN ma siedzibę w USA, znaną z wysokiej jakości połączeń i doskonałej obsługi klienta. Generują świetną obsługę i często wprowadzają zniżki, z których możesz skorzystać. Ich najbardziej przystępnym planem jest ich oferta, która wynosi 2,99 USD miesięcznie i jest warta pieniędzy. Możesz podłączyć 6 urządzeń jednocześnie do jednego konta NordVPN. Oznacza to, że możesz zaoszczędzić pieniądze, dzieląc się z tymi, którzy z tobą mieszkają. Możesz dostać zwrot pieniędzy w ciągu 30 dni jeśli ich usługa nie spełniła Twoich oczekiwań.

Polityka zwrotów firmy VPN pokazuje, jak pewni są swoich usług, wiedząc, że oferuje NordVPN gwarancja zwrotu pieniędzy bez zadawania pytań daje wszystkie dobre wibracje na temat tego dostawcy.

ExpressVPN

Jest to rzeczywiście jedna z najpopularniejszych usług VPN na świecie, a szum jest całkowicie uzasadniony. Jeśli stwierdzisz, że usługa ExpressVPN z jakiegoś powodu Ci nie odpowiada, możesz zlikwidować swoje konto 30 dni jego stworzenia i odzyskaj swoje pieniądze. Dodatkowo ma bardzo wygodny system płatności dla użytkowników, ponieważ możesz płacić za swoje konto ExpressVPN przy użyciu 23 różnych metod płatności.

Posiadają serwery w 160 lokalizacjach, więc zdecydowanie możesz znaleźć serwer, który daje najsilniejszy sygnał i najlepsze korzyści. Ich 15-miesięczna umowa kosztuje 6,67 USD / miesiąc.

Prywatny dostęp do Internetu (PIA)

Z siedzibą w USA prywatny dostęp do Internetu jest wysoce zalecany zarówno przez ekspertów, jak i zwykłych użytkowników. Ich najtańszy pakiet miesięczny kosztuje tylko 6,95 USD miesięcznie, a subskrypcję można anulować w ciągu 7 dni jeśli nie jesteś zadowolony z ich usług. Możesz połączyć się z ponad 3000 lokalizacji serwerów i przetestować ich doskonałe protokoły, aby znaleźć idealną kombinację.

Oprócz najpopularniejszych sposobów płatności możesz także płacić za swoje konto za pomocą bonów upominkowych takich marek, jak Best Buy, Costco i Starbucks. Prywatny dostęp do Internetu pozwala na jednoczesne podłączenie do 5 urządzeń, w tym laptopów, tabletów i smartfonów, zapewniając bezpieczne połączenie internetowe.

VyprVPN

Jeśli masz napięty budżet, ale nie możesz ryzykować wycieku prywatnych danych, nie ma lepszej opcji niż VyprVPN. Jest wyposażony w kilka dodatków, takich jak specjalne aplikacje dla urządzeń z Androidem i Apple. Możesz podłączyć komputer, smartfon, tablet itp., Nawet jeśli działają one w systemach Windows, Linux i Mac. Twoje opcje są więc rozszerzone, ponieważ możesz jednocześnie zabezpieczyć 3 urządzenia jednocześnie, korzystając z tego samego konta VyprVPN. Możesz wybrać 3-dniowy bezpłatny okres próbny lub zdobądź zwrot pieniędzy w ciągu 30 dni jeśli ci się nie podoba. Pierwszy plan zaczyna się od zaledwie 6,67 USD miesięcznie.

CyberGhost

Możesz skorzystać z ponad 3700 serwerów oferowanych przez TorGuard. Ich niesamowita 3-letnia umowa kosztuje 2,75 USD miesięcznie z 45-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy. Możesz cieszyć się szybkimi połączeniami i pełnym bezpieczeństwem dzięki CyberGhost. Najlepszą rzeczą w ich usłudze VPN jest to, że nie przechowują żadnych dzienników połączeń użytkownika, co oznacza, że ​​nie ma miejsca do przechowywania danych z twojego końca, które mogłyby zostać wykorzystane przeciwko tobie przez organy ścigania lub agencje rządowe.

Przetestowaliśmy ponad 20 dostawców VPN i na koniec dnia byliśmy zadowoleni z tych 5 usług VPN. Oto jak to zrobiliśmy:

  • Kupiliśmy ich konta VPN
  • Używaliśmy ich przez kilka dni, a potem
  • Udawaliśmy, że nie jesteśmy zadowoleni z ich usług, chociaż byliśmy całkowicie i
  • Poprosiliśmy o zwrot pieniędzy

Nie jesteśmy dumni z tego, co zrobiliśmy, ale bardzo nas to nauczyło. Dowiedzieliśmy się, że wielu dostawców VPN próbuje się powstrzymać przed zwrotem pieniędzy, a niewielu z nich tego nie zrobiło. Jednak powyższe pięć sieci VPN zwróciło nam nasze pieniądze bez problemu. NordVPN dał nam zwrot pieniędzy bez zadawania jednego pytania i byliśmy po prostu zaskoczeni. Właśnie dlatego umieściliśmy ofertę NordVPN na pierwszym miejscu.

Oprócz tego oceniliśmy te 5 sieci VPN pod kątem ich jakości usług.

Cóż, to wszystko! Nie wahaj się podzielić się z nami swoimi doświadczeniami związanymi z VPN na [email protected]

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments