Najlepšie webové stránky Torrentu z roku 2019 – Nechajte začať Torrenting!

[ware_item id=33][/ware_item]

V lete 2016 došlo k odstaveniu jedného z najpopulárnejších torrent serverov, Kickass Torrents. Bola to veľká rana pre torrent stránky a ich častých používateľov. Vláda USA uskutočnila operáciu v spolupráci so Združením filmov Ameriky (MPAA). Väčšina z nich bola viac strážená, keď sa úrady rozhodli odhodlane v boji proti pirátstvu. Zároveň sa na trhu s torrentom objavila medzera. Niekoľko stránok torrentu sa ponáhľalo vyplniť prázdne miesta, ktoré zostali najúspešnejšie.


V skutočnosti je stránka torrentu s najvyššou návštevnosťou nevyhnutne najlepšia. Musíte teda zistiť, ktorý z nich najlepšie vyhovuje vašim potrebám. Všetci majú rôzne funkcie a politiky, takže by ste si ich mali lepšie prečítať skôr, ako ich slepo skočia a budete sklamaní. Pozrite sa na top torrent stránky 2019, ktoré používatelia často odporúčajú.

The Pirate Bay

Mnohí tvrdia, že vhodne pomenované torrentové miesto The Pirate Bay bolo najväčšie a nie Kickass Torrents. Ide o webovú stránku zameranú na torrent pre milióny používateľov na celom svete. Bola založená okolo roku 2003. Prvý dojem z Pirate Bay je, že je veľmi jednoduchý. Je to určite užívateľsky prívetivé, takže je ideálne pre začiatočníkov a tých, ktorí nie sú zanietení surferi na internete. Pirate Bay má veľkú sadu rýchlych spojení. Tu si môžete prezerať nedávno nahraté torrenty. Vyskúšajte televízne programy, hudbu, 100 najlepších torrentov, zvuk, video a aplikácie. Poskytujú tiež blog na usmernenie a diskusné fórum.

Vyskúšajte: Najlepšie VPN pre anonymný torrent

RARBG

Toto nie je také staré ako The Pirate Bay, ale stále je to jedno z najpopulárnejších torrent stránok dnes. Prvýkrát sa objavil na scéne v roku 2008 a teraz dosiahol vyššiu pozíciu ako mnohí z hlavných konkurentov, ktorí stále zaostávajú. RARBG poskytuje kompletný katalóg, z ktorého si môžete prezerať a vyberať torrenty. Môžete skontrolovať aktualizácie a zistiť, či vás ich 10 najlepších môže zaujímať. Zoznam nových torrentov nájdete na ich domovskej stránke. Kliknutím na „Box Office“ získate najnovšie a najobľúbenejšie filmy. Môžete sa prihlásiť z domovskej stránky, čo je celkom pohodlné. Ich zoznam kategórií zahŕňa hudbu, filmy, hry, softvér a televízne programy.

YTS.AG

Ďalšia možnosť je jedinečná a je určená špeciálne pre používateľov, ktorí hľadajú YTS aka YIFY torrenty. Toto tvrdí, že je jediným torrentovým serverom pre túto konkrétnu rozmanitosť torrentov, aj keď medzi nimi neexistuje oficiálne spojenie. Napriek tomu je YTS.AG skvelým miestom na získanie YIFY torrentov vašich obľúbených filmov. Výhodou je, že ich ponúkajú v rozlíšení 720p, 1080p a 3D, takže si môžete vybrať podľa vášho želania. Ďalším tvrdením je, že váš torrent bude stiahnutý rýchlo z dôvodu ich relatívne menšej veľkosti súboru. Ich používateľská skúsenosť nie je v tomto ohľade pôsobivá.

Prečítajte si tiež: Ako skontrolovať svoju Torrent IP adresu

Torrentz2

Rovnako ako Kickass Torrents, aj Torrentz.eu bol medzi používateľmi obľúbený pred tým, ako sa dobrovoľne vypol v auguste 2016. Áno, rok 2016 bol pre torrentový svet smutným rokom. Našťastie pre fanúšikov Torrentz.eu sa klon čoskoro objavil. Torrentz2.eu je to isté ako Torrentz.eu. V podstate ide o kopírku vytvorenú výhradne za účelom nahradenia torrentu. Je to také dobré, že môžete pracovať so známym rozložením a vychutnať si kvalitné torrenty. Tvrdia, že sú systémom „meta-vyhľadávača a viacnásobného vyhľadávania“. Ak ste zvedaví, ich zoznam indexovaných stránok môžete rýchlo nájsť v sekcii „Pomoc“.

1337X

Usporiadanie a dizajn sú pre torrent stránky veľmi dôležité, pretože používatelia požadujú bezproblémové vyhľadávanie a sťahovanie. Model 1337X sa vyznačuje svojím užívateľsky prívetivým dizajnom, ktorý poskytuje novému návštevníkovi veľa jasnosti; očividne venujú pozornosť detailom. Okamžite si všimnete malé zmeny na svojich webových stránkach podľa aktuálnej sezóny. V decembri majú na svojej domovskej stránke vianočnú tému a rýchly odkaz na dovolenkové filmy. Poskytujú alternatívne domény v prípade, že je niektorý z filmov zablokovaný. 1337X tiež zobrazuje „Najlepšie z týždňa“. Nemajú len obľúbené vianoce, ale aj zahraničné obľúbené filmy, aby mohli vylepšiť vyhľadávanie. Môžete si tiež prezerať torrenty pre televízne programy, hry, aplikácie a ďalšie. K dispozícii sú tiež rýchle odkazy na viac kategórií vpravo vrátane hudby a dokumentárnych filmov.

Prečítajte si tiež: Rozdiel medzi proxy, VPN a Tor

EZTV.AG

Tento je úplne odlišný od posledného výberu, ale stále sme sa zaradili medzi najlepšie torrent servery 2018. Usporiadanie webových stránok sa zdá byť trochu preplnené, ale dôležité aspekty sa dajú ľahko nájsť. Môžete sa prihlásiť z domovskej stránky hore. Vyhľadávací panel leží hneď vedľa neho, takže šetrí váš čas. Zoznam televíznych programov, fórum, odkazy „Pomoc“ a Časté otázky sú presne nad ním. Ako už názov napovedá, EZTV.AG sa zameriava hlavne na televízne programy. Jedinečnou funkciou vyhľadávania je, že sa môžete rozhodnúť, či chcete video s rozlíšením 480p alebo 720p. Pretože má kontroverznú históriu týkajúcu sa vlastníctva, niektorí používatelia sa ju rozhodnú bojkotovať.

Torrentdownloads

Ak dôjde k zablokovaniu, určite nájdete alternatívne odkazy pomocou rýchleho vyhľadávania Google alebo pomocou spoľahlivej siete VPN. Dizajn a rozloženie pripomínajú torrenty Kickass, takže je to dobrá vec. Hlavné menu napravo obsahuje kategórie ako hudba, filmy, anime, knihy, hry a softvér. Má dokonca rýchle odkazy na torrenty zo dňa skôr a toho istého dňa. Na domovskej stránke nájdete aj najobľúbenejšie torrenty z každej kategórie. Vpravo hore sa nachádza vyhľadávací panel bez nezmyslov.

Prečítajte si tiež: Ako bezpečne a legálne Torrent

Limetorrents

Je to podobné ako Torrentdownloads v užívateľskej skúsenosti. Vyhľadávací panel v hornej časti však obsahuje filtre založené na kategóriách, ako sú hudba, filmy, obrázky, mobil, pre dospelých atď. Je skvelé, že môžete ľahko nájsť odkazy na „Najlepšie torrenty“ a „Najnovšie torrenty“. Každú kategóriu môžete prehľadávať aj samostatne zo zoznamu napravo.

Ktorý torrent server je váš osobný favorit? Podeľte sa s nami o svoje osobné obľúbené stránky Torrenting na rok 2019 a dajte nám vedieť, ak nám niečo uniklo. Dobre sa bavte Torrenting!

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments