Najlepšie právne doplnky pre spoločnosť Kodi

[ware_item id=33][/ware_item]

Inteligentná generácia stále hľadá spôsoby, ako veci zlacniť a pohodlnejšie. Kodi je všetko o platení za to, čo skutočne chcete sledovať. Prečo by ste dostali káblové predplatné so stovkami kanálov, z ktorých iba pozeráte? Najlepšia časť o spoločnosti Kodi je zoznam fantastických legálnych doplnkov Kodi, ktoré môžete nainštalovať z príslušných úložísk. Možno ste si všimli dôraz na slovo „legálny“. V skutočnosti existujú desiatky zaujímavých doplnkov, ale mnohé z nich nespadajú pod slnečník vytvorený zákonom. Aj keď je pravda, že zákony o autorských právach sa v jednotlivých krajinách líšia, prečo riskovať?


Najlepšie zákonné doplnky pre produkt Kodi 2018

Ak ste odhodlaní skontrolovať niektoré doplnky, ktoré nie sú na 100% legitímne, vykonajte predbežné opatrenia. Prihláste sa do siete Kodi VPN, ktorá zostavuje zúženie, aby boli vaše údaje v bezpečí a skryli skutočnú polohu. Pre občanov, ktorí dodržiavajú zákon, je uvedený zoznam najlepších legitímnych doplnkov spoločnosti Kodi 2018

 Ty trúbka

Ah, stará dobrá aplikácia, na ktorú sa môžete vždy spoľahnúť, pretože obsahuje najlepší (a najhorší) obsah online, zatienený iba spoločnosťami Tumblr a Reddit. Nehovorme o Vine. Táto rana je stále čerstvá. Doslova sa môže k účtu YouTube zaregistrovať ktokoľvek pomocou svojho existujúceho účtu Gmail. Každý používateľ má kanál, do ktorého môže nahrať všetko, čo chce zdieľať. Obsah najvyššej kvality nájdete na oficiálnych zábavných kanáloch. Služba YouTube je celkom dobrá pri vydávaní odporúčaní na základe vašej histórie pozerania. Môžete rýchlo vyhľadať používateľa podľa mena alebo vyhľadať videá pomocou kľúčových slov. K dispozícii je časť pre najhorúcejšie nové videá v rôznych kategóriách vrátane hudby, športu, správ atď.

Hulu

Hulu zaberajú zemiaky a závislí ľudia v televízii. Nielenže môžete sledovať televízne programy z renomovaných zábavných sietí, ale môžete si tiež prezrieť originálnu sériu Hulu. Každé video má niekoľko serverov, z ktorých si môžete vybrať. Pokiaľ máte zariadenie so systémom Android, môžete nainštalovať autentické doplnky Kodi 2018, ako napríklad Hulu, tak, že prejdete do časti „Nastavenia“, „Doplnky“ a vyberiete požadovaný doplnok. S Hulu môžete na Kodi naplánovať nepretržité relácie sledovania nárazov. Oba cenové plány Hulu sľubujú málo až žiadne reklamy. V súčasnosti sa môžete zaregistrovať na celý mesiac úplne zadarmo a následne za primeraný poplatok 7,99 USD mesačne. Hulu s Live TV je teraz k dispozícii ako beta verzia hneď za 39,99 dolárov mesačne po týždennom sledovaní živého televízneho vysielania.

Netflix

O Netflixe vedia všetci a ich stará mama. Prešiel do popkultúry a čoskoro sa nestane. Trendy sa niekedy len premýšľajú, ale Netflix zaručuje 100% spokojnosť. Je ťažké nájsť niekoho, kto nemá rád túto špičkovú službu streamovania. Nielenže poskytuje kvalitu, ale prináša vám všetky najhorúcejšie televízne programy. Môžete bozkávať so svojimi priateľmi (alebo sami, ak vás vaši priatelia prekopali na improvizovanú dovolenku). Originálnu sériu Netflix určite stojí za pozretie. Existuje dôvod, prečo je Stranger Things v súčasnosti najviac hovoreným filmom o vysielaní. Koruna nedávno zaujala divákov svojou talentovanou politikou obsadenia a súdu. Netflix je kompatibilný s niekoľkými rôznymi zariadeniami Android, ktoré môžete ľahko prepojiť s Kodi.

Skontrolujte tiež: Najlepšie iPhone VPN pre bezpečnosť a šifrovanie

SoundCloud

Možno máte náladu na hudbu, keď pracujete na svojom poslednom projekte alebo len robíte domáce práce. SoundCloud je ideálnym legálnym doplnkom Kodi pre milovníkov hudby. Na tejto úžasnej platforme je široká škála žánrov a zoznam sa neustále rozširuje. Každý rok sa rodia nové žánre a stávajú sa trendovými. Pretože existuje toľko nezávislých umelcov, ktorí experimentujú a zdieľajú svoje výtvory v systéme SoundCloud, budete ich na prvom mieste počuť. Je to vynikajúca platforma pre tých, ktorí nemajú radi bežnú hudbu. Umelci z celého sveta zdieľajú svoju prácu prostredníctvom systému SoundCloud, takže môžete počúvať hudbu v nespočetných jazykoch.

Univerzálny stierač filmu

Možno hľadáte iný druh legitímneho doplnku Kodi 2018. Existuje mnoho typov doplnkov dostupných pre spoločnosť Kodi na základe ich funkcie. Predtým, ako sa rozhodnete streamovať televízny seriál, film, karikatúru, anime alebo dokument, ktorý chcete zistiť, či to stojí za váš čas. Program Universal Movie Scraper vás prekryl! Nájdenie a inštalácia zo svojho úložiska v zozname legálnych doplnkov Kodi trvá iba chvíľu. Tento výkonný doplnok Kodi poskytuje používateľom údaje zo spoľahlivých webových stránok, ako sú IMDb, Rotten Tomatoes, OFDb.de, Fanart.tv, atď. Týmto spôsobom môžete pohodlne skontrolovať súhrny grafov, zoznamy obsadení (s úplnými profilmi), recenzie a hodnotenia. , Môžete vylepšiť nastavenia na prijímanie informácií z konkrétnej webovej stránky spomedzi tých, ktoré sú uvedené na Universal Movie Scraper.

PlayStationVue

Služba PlayStation Vue je skutočne pôsobivá vďaka množstvu funkcií, ktoré ponúka, a obrovskej knižnici obsahu, ktorú má k dispozícii. Môžete si vybrať, z ktorých kanálov chcete sledovať a vysielať ich naživo, kedykoľvek budete chcieť. Nielenže poskytuje nepretržité živé vysielanie televíznych kanálov, ale tiež umožňuje nahrávať svoje obľúbené televízne programy a filmy. Najväčší výhoda konzoly PlayStation Vue je, že môžete súčasne vysielať na piatich zariadeniach! Ani sa nemusíte obávať ročných zmlúv. Má flexibilné plány, ktoré vyhovujú vašim potrebám. Toto je určite jeden z najvýhodnejších doplnkov pre legálne kodi 2018.

praskanie

Kvalita je synonymom Sony Pictures, takže nie je žiadnym prekvapením, že Crackle je vynikajúci legálny doplnok Kodi. Neustále aktualizujú svoju knižnicu, aby zlepšili užívateľský komfort. Na Crackle nájdete vždy televízne programy a filmy s najvyšším hodnotením. Existuje niekoľko zaujímavých originálnych programov od spoločnosti Sony Pictures, ktoré sú dostupné na serveri Crackle. Podporujú ho reklamy, ale radi prijímajú návrhy divákov na nový obsah.

Existuje mnoho ďalších úžasných legálnych doplnkov Kodi, ktoré môžete vyskúšať na živé televízne vysielanie, filmy, televízne programy alebo špecifické funkcie..

Skontrolujte ďalšie doplnky Kodi:

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments