Môžu vás siete VPN chrániť pred hackermi online? Poďme zistiť.

[ware_item id=33][/ware_item]

Nie je žiadnym prekvapením, ak ste aspoň v tejto technologickej ére boli napadnutý niektorý z vašich osobných účtov alebo webových stránok. Jedným spôsobom je hackerstvo prijateľné, ak sa to robí z dobrého dôvodu. Čo ak však naraz zistíte, že web vašej spoločnosti bol napadnutý hackerom a všetky vaše údaje boli zverejnené? Nie je to desivé, len o tom premýšľate? Je to také strašidelné ako pád z horského útesu. Preto musíme nájsť spôsob, ako bojovať s touto prekážkou späť. Pretože ak môžu prevládajúce subjekty na svete napadnúť svoje účty, ste na zozname.


Počítačoví zločinci sú vždy po príležitostiach a nikdy nebudete vedieť, ako veľmi vás môžu ovplyvniť. Ak však zdokonalili svoje zručnosti v oblasti hackovania, máme k dispozícii aj naše obranné nástroje na prekonanie tejto katastrofy. Niet divu, že prevzala technológia a každý deň sa stretávame s riešeniami na vyriešenie nevyriešiteľných problémov. Našťastie existuje jedno opatrenie na ochranu vašej existencie online. Áno, hovoríme o VPN. Je to ľahký a jednoduchý spôsob, ako brániť svoje online aktivity a informácie.

Hacking Techs

Hackeri sú svojimi technikami a štatistikami neuveriteľne dobrí. Hackeri môžu pomocou niekoľkých techník ľahko pristupovať k vašim dôverným a osobným údajom, ako sú podrobnosti o vašej kreditnej karte, e-maily, heslá a ďalšie informácie. Aby sme pomenovali niektoré techniky Keylogs, Eavesdropping, krádež súborov cookie, návnady a prepínače, existuje oveľa viac hackerských techník. Dobrou správou však je, že na bezpečné prehliadanie môžete vždy použiť sieť VPN.

bojovať s útočníkom proti hackerom

Teraz sa krátko porozprávame o tom, čo presne je služba VPN, ako vás môže chrániť pred všetkými druhmi online chýb a ako sa môžete vyhnúť útokom hackerov. Bezpochyby VPN môže fungovať ako váš záchranca bez ohľadu na to, aký je problém problém.

Vaša aktuálna IP adresa je ľahko sledovateľná - Skontrolujte svoju IP adresu pomocou nástroja

Virtuálna súkromná sieť

VPN, virtuálna súkromná sieť, je to meno, ktoré vykrikuje na „súkromie“. Je to najflexibilnejšia a najbezpečnejšia služba pre používateľov online. VPN je možné použiť na bezpečné prehliadanie, zabezpečené pripojenie a poskytuje aj pokročilé nástroje na ochranu osobných údajov.

  • Sieť VPN vás môže chrániť pred hackermi.
  • To môže zabezpečiť torrenting.
  • To môže skryť vašu identitu online, vďaka čomu bude celkový online zážitok bezpečný.

Takže, ktorú VPN by ste mali používať?

Ak hovoríte o VPN, existuje množstvo verzií a služieb, s ktorými každá VPN prichádza. Všetky sa však líšia svojim spôsobom a uľahčili sme vám výber jedného z nich. Vytvorili sme zoznam našich najlepších tipov, ktoré môžete využiť a zaistiť, aby vaše online skúsenosti boli bezpečnejšie ako kedykoľvek predtým. [/ Vc_column_text] [/ vc_column] [/ vc_row]

NordVPN

Ak si myslíte, že pri surfovaní na internete nemáte žiadne alebo len malé súkromie a hľadáte pre to riešenie, potom už nehľadajte nič iné. NordVPN je VPN vytvorená iba pre ľudí, ktorí sú si vedomí bezpečnosti / súkromia, ako ste vy.

Ide o prísnu bez protokolovanú sieť VPN, samotná spoločnosť sa neprihlasuje k údajom alebo aktivite používateľa, je to ich politika. Okrem toho ponúka funkciu zabíjania. So všetkými týmito luxusnými prvkami high-tech zabezpečenia prichádza za prijateľnú cenu. Sme presvedčení, že je to správna voľba, ktorú môžete urobiť ihneď, aby ste dosiahli najvyššiu bezpečnosť online.

Kill Switch je funkcia, ktorá prerušuje aplikácie a aktivity, keď vaše dáta prerušia iná strana, automaticky rozloží aktivitu, takže môžete bezpečne prehľadávať a zabrániť hackerom. Preto NordVPN prichádza s pevnou sadou funkcií za rozumnú cenu.

ExpressVPN

S ExpressVPN môžete prehliadať všetky webové stránky bez obáv, že vaše údaje budú zverejnené. ExpressVPN šifruje a chráni vaše dáta pred zvedavými očami. Nesleduje a nesleduje vaše IP adresy, polohu a iné online aktivity.

ExpressVPN tiež zabezpečuje, že vaše údaje nebudú zdieľané ani so samotnou sieťou VPN, takže nie je možné nikomu poskytnúť vaše osobné informácie. Vďaka tejto šikovnej službe by hackeri tiež nedokázali sledovať vašu online aktivitu a vďaka tejto spoľahlivej službe VPN by ste tak mohli mať zabezpečené všetky svoje údaje..

IPVanish

Niet divu, že sa zvýšil počet kybernetických útokov, a preto mnohí používatelia online teraz hľadajú služby, ktoré môžu udržiavať ich online aktivity anonymné. Keďže vieme, aké dôležité je pre vás súkromie, zameriavame sa na to, aby sme vám pomohli dozvedieť sa o najdôveryhodnejších a najužitočnejších VPN.

IPVanish je ďalší skvelý nástroj VPN, vďaka ktorému sú všetky vaše online aktivity neviditeľné a mimo dosahu hackerov. Pekne šifruje všetku vašu online komunikáciu, čo určite znamená, že nikto nemá odvahu vás sledovať. Vaše šifrované pripojenie vás tiež môže ochrániť pred hackermi, pričom v obľúbenej kaviarni môžete bez obáv používať bezplatné Wi-Fi pripojenie.

SaferVPN

Nič v živote nie je zadarmo, dokonca ani internet zadarmo. Môžete sedieť na verejnom mieste, používať bezplatné Wi-Fi pripojenie, ale stále sa cítiť bezpečne. Deje sa to však iba pri použití siete VPN. Je to ideálny spôsob, ako surfovať online online bez akýchkoľvek prekážok. SaferVPN môže šifrovať vaše internetové pripojenie a môžete chrániť všetky svoje osobné údaje a zabrániť útokom hackerov.

Keď anonymne prehliadate web, môžete chrániť svoje údaje o kreditnej karte a transakcie, bankové údaje a osobné výmenné transakcie. Hackeri by nemali spôsob, ako sa dostať do svojich osobných online aktivít, pretože adresy IP, ktoré použijete, budú anonymné a budú skryté sieťou VPN..

Existuje niekoľko ďalších služieb VPN, ktoré ponúkajú rôzne funkcie. Je ich však toľko, že ich tu nemôžeme vymenovať. Preto sme vám spomenuli iba tie najlepšie. Na záver tu by sme chceli ešte raz povedať, aké je dôležité používať internet VPN pri surfovaní online. Udržuje vaše údaje v bezpečí a zlepšuje váš online zážitok. Preto, ak chcete mať pri používaní internetu pokoj, vyššie uvedené návrhy VPN vám v tomto ohľade budú najlepšie slúžiť.

Referencie pre vedomosti

Nichols, R. K. (2000). Chráňte svoje digitálne diela proti hackerom, crackerom, špiónom a zlodejom. McGraw-Hill Professional.

Stewart, J. M. (2013). Zabezpečenie siete, brány firewall a VPN. jones & Vydavatelia Bartlett.

Hole, K. J., Dyrnes, E.., & Thorsheim, P. (2005). Zabezpečenie sietí wi-fi. počítačový38(7), 28-34.

Hanna, G. (2005). Zabezpečenie bezdrôtových sietí proti votrelcom. Časopis CPA75(4), 68.

Obrázkové kredity: vpnunlimitedapp.com & betternet.co

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments