Mohou vás VPN chránit před online hackery? Pojďme to zjistit.

[ware_item id=33][/ware_item]

Není divu, že jste alespoň v této technologické éře měli hacknut některý z vašich osobních účtů nebo webových stránek. Jedním způsobem je hackování přijatelné, pokud se to dělá z dobrého důvodu. Co když ale najednou zjistíte, že webové stránky vaší společnosti byly napadeny hackery a všechna vaše data byla zveřejněna? Není to děsivé, jen o tom přemýšlíte? Je to stejně děsivé jako pád z horského útesu. Musíme tedy najít způsob, jak s touto překážkou bojovat. Protože pokud mohou převládající subjekty na světě nechat své účty napadnout, jste také na seznamu.


Kybernetičtí zločinci jsou vždy po příležitostech a nikdy nebudete vědět, jak špatně vás mohou ovlivnit. Pokud však pokročilí v hackerských dovednostech, máme také své nástroje na obranu, abychom se této katastrofě zbavili. Není divu, že technologie převzala, a každý den se setkáváme s řešeními, jak vyřešit nevyřešitelné problémy. Naštěstí existuje jedno opatření pro ochranu vaší online existence. Ano, mluvíme o VPN. Je to snadný a jednoduchý způsob, jak bránit své online aktivity a informace.

Hacking Techs

Hackeři jsou svými technikami a statistikami neuvěřitelně dobří. Pomocí několika technik mohou hackeři snadno přistupovat k vašim důvěrným a osobním údajům, jako jsou údaje o vaší kreditní kartě, e-maily, hesla a další informace. Jmenujme některé, Keylogs, Eavesdropping, Cookie Theft, Bait a Switch, existuje mnohem více hackerských technik. Dobrou zprávou však je, že pro zabezpečené prohlížení můžete vždy použít VPN.

bojovat s vpn proti hackerům

Nyní si krátce povídáme o tom, co přesně je služba VPN, jak vás může chránit před všemi druhy online chyb a jak se můžete vyhnout útokům hackerů. Bezpochyby VPN může fungovat jako váš spasitel bez ohledu na to, jak obtížný je tento problém.

Vaše aktuální IP adresa je snadno sledovatelná - Zkontrolujte svou IP pomocí nástroje

Soukromá virtuální síť

VPN, Virtual Private Network, to je jméno, které křičí pro „soukromí“. Je to nejflexibilnější a nejbezpečnější služba pro online uživatele. VPN lze použít pro zabezpečené prohlížení, zabezpečené připojení a poskytuje také pokročilé nástroje ochrany osobních údajů.

  • VPN vás může ochránit před hackery.
  • To může torrenting bezpečné.
  • To může skrýt vaši identitu online, čímž je celkový online zážitek bezpečný.

Takže, kterou VPN byste měli použít?

Pokud mluvíte o VPN, je k dispozici celá řada verzí a služeb, s nimiž každá VPN přichází. Všechny jsou však svým způsobem odlišné a aby pro vás bylo snadné si vybrat, vytvořili jsme seznam našich nejlepších tipů, které můžete využít a zajistit, aby vaše online zážitky byly bezpečnější než kdykoli předtím. [/ Vc_column_text] [/ vc_column] [/ vc_row]

NordVPN

Pokud si myslíte, že při surfování na internetu nemáte žádné nebo jen malé soukromí a hledáte pro to řešení, pak už nehledejte. NordVPN je VPN vytvořená pouze pro lidi s vědomím bezpečnosti / soukromí, jako jste vy.

Jedná se o přísnou nepodepisující se VPN, společnost se sama neprihlásí k uživatelským datům ani aktivitě, jedná se o jejich zásady. Navíc nabízí funkci Kill Switch. Se všemi těmito luxusními technologiemi high-tech zabezpečení přichází za dostupnou cenu. Věříme, že je to správná volba, kterou můžete udělat hned pro maximální zabezpečení online.

Kill Switch je funkce, která odřízne aplikace a aktivity, když vaše data přeruší jiná strana, automaticky rozdělí aktivitu, takže můžete bezpečně procházet a zabránit hackerům. NordVPN tak přichází s pevnou sadou funkcí za rozumnou cenu.

ExpressVPN

S ExpressVPN můžete procházet všechny webové stránky bez obav, že vaše data budou zveřejněna. ExpressVPN šifruje a chrání vaše data před zvědavýma očima. Nesleduje a nesleduje vaše IP adresy, umístění a další online aktivity.

ExpressVPN také zajišťuje, že vaše data nebudou sdílena ani s VPN samotnou, takže není možné, aby vaše osobní údaje byly zpřístupněny komukoli. Díky této šikovné službě by hackeři také nebyli schopni sledovat vaši online aktivitu a díky této spolehlivé službě VPN můžete mít všechna vaše data chráněna..

IPVanish

Není divu, že počet kybernetických útoků se zvýšil, a proto mnoho online uživatelů nyní hledá služby, které mohou udržet jejich online aktivity anonymní. Protože víme, jak důležité je pro vás soukromí, zaměřujeme se na to, abychom vám pomohli získat informace o nejdůvěryhodnějších a nejužitečnějších VPN.

IPVanish je další skvělý nástroj VPN, díky němuž jsou všechny vaše online aktivity neviditelné a mimo dosah hackerů. To pěkně šifruje veškerý online provoz, což jistě znamená, že nikdo nemá odvahu vás sledovat. Vaše šifrované připojení vás také může zabezpečit před hackery, zatímco ve své oblíbené kavárně budete bez obav používat bezplatné Wi-Fi.

SaferVPN

Nic v životě není zdarma, dokonce ani internet zdarma. Můžete sedět na veřejném místě, používat bezplatné Wi-Fi, ale přesto se cítit bezpečně. K tomu však dochází pouze při použití sítě VPN. Je to ideální způsob, jak procházet online služby bez jakýchkoli překážek. SaferVPN může šifrovat vaše připojení k internetu a můžete chránit všechna vaše osobní data a zabránit útokům hackerů.

Když anonymně procházíte web, můžete chránit údaje o své kreditní kartě a transakcích, bankovní údaje a osobní výměnné transakce. Hackeři by neměli způsob, jak se dostat do svých osobních online aktivit, protože IP adresy, které použijete, budou anonymní a skryté VPN.

Existuje několik dalších služeb VPN, které nabízejí různé funkce. Ale je jich tolik, že je nemůžeme uvést zde. Proto jsme se zmínili jen o těch nejlepších. Na závěr zde bychom chtěli ještě jednou říci, jak důležité je používat VPN při surfování online. Udržuje vaše data v bezpečí a zlepšuje váš online zážitek. Pokud tedy chcete při používání internetu mít klid, výše uvedené návrhy VPN vám v tomto ohledu nejlépe poslouží.

Reference pro znalosti

Nichols, R. K. (2000). Obhajujte své digitální prostředky proti hackerům, crackerům, špionům a zlodějům. McGraw-Hill Professional.

Stewart, J. M. (2013). Zabezpečení sítě, brány firewall a VPN. Jones & Vydavatelé Bartlett.

Hole, K. J., Dyrnes, E., & Thorsheim, P. (2005). Zabezpečení wi-fi sítí. Počítač38(7), 28-34.

Hanna, G. (2005). Zabezpečení bezdrátových sítí proti vetřelcům. The CPA Journal75(4), 68.

Obrazové kredity: vpnunlimitedapp.com & betternet.co

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments