Kodi için En İyi Yasal Eklentiler

[ware_item id=33][/ware_item]

Akıllı nesil, işleri daha ucuz ve daha rahat hale getirmenin yollarını bulmaya devam ediyor. Kodi, gerçekten izlemek istediğiniz şey için ödeme yapmakla ilgilidir. Neden sadece birkaçını izlediğiniz yüzlerce kanal içeren bir kablo aboneliği alıyorsunuz? Kodi ile ilgili en iyi bölüm, ilgili depolarından yükleyebileceğiniz harika yasal Kodi eklentilerinin listesidir. “Yasal” kelimesine yapılan vurguyu fark etmiş olabilirsiniz. Aslında onlarca heyecan verici eklenti var, ancak birçoğu yasa tarafından inşa edilen şemsiyenin altına düşmüyor. Telif hakkı yasalarının ülkeden ülkeye değişiklik gösterdiği doğru olsa da, neden risk almak?


Kodi 2018 için En İyi Yasal Eklentiler

Hala% 100 yasal olmayan bazı eklentileri kontrol etmeye kararlıysanız, önlem alın. Verilerinizi güvende tutmak ve gerçek konumunuzu gizlemek için bir huni oluşturan Kodi VPN'e kaydolun. Yasalara uyan vatandaşlar için, burada en iyi yasal Kodi eklentileri 2018'in bir listesi

 Youtube

Ah, sadece Tumblr ve Reddit tarafından gölgede bırakılan en iyi (ve en kötü) içerik için her zaman güvenebileceğiniz iyi eski uygulama. Vine hakkında konuşmayalım. O yara hala taze. Kelimenin tam anlamıyla, herkes mevcut Gmail hesaplarıyla bir YouTube hesabına kaydolabilir. Her kullanıcının paylaşmak istediği her şeyi yükleyebilecekleri bir kanalı vardır. En yüksek kalitede içerik resmi eğlence kanallarında bulunabilir. YouTube, "İzleme Geçmişinize" dayalı önerilerde bulunmada oldukça iyidir. Bir kullanıcıyı hızlı bir şekilde ada göre arayabilir veya anahtar kelimeler kullanarak video arayabilirsiniz. Müzik, spor, haber vb.Dahil olmak üzere çeşitli kategorilerde en yeni videolar için bir bölüm var..

Hulu

Kanepe patatesleri ve TV bağımlıları muhtemelen Hulu'ya aşinadır. Sadece ünlü eğlence ağlarından TV şovlarını izlemekle kalmaz, aynı zamanda Hulu orijinal serilerini de izleyebilirsiniz. Her videonun seçebileceğiniz birkaç sunucusu vardır. Bir Android cihazınız olduğu sürece, Hulu gibi yasal Kodi eklentileri 2018'i “Ayarlar”, “Eklentiler” 'e gidip istediğiniz eklentiyi seçerek yükleyebilirsiniz. Kodi'de Hulu ile kesintisiz tıkırtı izleme oturumları planlayabilirsiniz. Hulu'nun her iki fiyat planı da çok az reklam veriyor ya da hiç reklam vermiyor. Şu anda, tamamen ücretsiz tam bir ay için kayıt olabilir ve ardından ayda 7,99 $ makul bir ücret ödeyebilirsiniz. Live TV'li Hulu, bir hafta canlı TV akışının keyfini çıkardıktan sonra şu anda beta sürümü olarak 39,99 $ / ay.

Netflix

Herkes ve büyükanneleri Netflix'i biliyor. Pop kültürüne dönüştü ve yakında hiçbir zaman değişmeyecek. Bazen eğilimler hızlanır, ancak Netflix% 100 memnuniyeti garanti eder. Bu birinci sınıf akış hizmetini sevmeyen birini bulmak zor. Sadece kaliteyi sunmakla kalmaz, aynı zamanda en sıcak TV şovlarını da size sunar. Arkadaşlarınızla (ya da arkadaşlarınız doğaçlama bir tatil için sizi terk ettiyse) tek başına beklemede bulunabilirsiniz. Orijinal Netflix serisi her zaman izlemeye değer. Şu anda havada en çok konuşulan şovun Yabancı Şeylerin bir nedeni var. Son zamanlarda, Crown yetenekli oyuncu kadrosu ve mahkeme politikasıyla izleyicilerin dikkatini çekti. Netflix, Kodi'ye kolayca bağlayabileceğiniz birkaç farklı Android cihazla uyumludur.

Ayrıca Kontrol Edin: Güvenlik ve Şifreleme için En İyi iPhone VPN'leri

Ses bulutu

Belki de son projeniz üzerinde çalışırken ya da sadece ev işlerinizi yaparken müzik havasındasınızdır. SoundCloud, müzik severler için ideal yasal Kodi eklentisidir. Bu müthiş platformda tadını çıkarabileceğiniz çok çeşitli türler var ve liste her zaman genişliyor. Yeni türler her yıl doğar ve moda olur. SoundCloud'da kreasyonlarını deneyen ve paylaşan çok sayıda bağımsız sanatçı olduğu için, ilk önce onları duyacağınız yer burası. Bu, anaakım müziğe düşkün olmayanlar için mükemmel bir platform. Dünyanın dört bir yanından sanatçılar eserlerini SoundCloud aracılığıyla paylaşır, böylece sayısız dilde müzik dinleyebilirsiniz.

Evrensel Film Sıyırıcı

Belki de farklı bir yasal kodi eklentisi 2018 arıyoruz. İşlevsellik temelinde Kodi için birçok eklenti türü vardır. Zaman ayırmaya değer olup olmadığını belirlemek istediğiniz bir dizi, film, çizgi film, anime veya belgesel yayınlamaya karar vermeden önce. Universal Movie Scraper sizi bekliyor! Yasal Kodi eklentileri listesindeki deposundan bulup kurmak yalnızca biraz zaman alır. Bu güçlü Kodi eklentisi, kullanıcılara IMDb, Rotten Tomatoes, OFDb.de, Fanart.tv, vb. Gibi güvenilir web sitelerinden veri sağlar. Bu şekilde, arsa özetleri, döküm listeleri (tam profillerle), incelemeler ve derecelendirmeleri kolayca bu şekilde kontrol edebilirsiniz. . Universal Movie Scraper'da listelenenler arasından belirli bir web sitesinden bilgi almak için ayarları düzenleyebilirsiniz..

PlayStationVue

PlayStation Vue, sunduğu özelliklerin sayısı ve emrinize yerleştirdiği devasa içerik kütüphanesi ile ciddi anlamda etkileyicidir. Hangi kanalları izlemek istediğinizi seçebilir ve bunları istediğiniz zaman canlı olarak izleyebilirsiniz. Sadece TV kanallarının kesintisiz canlı akışını sağlamakla kalmaz, aynı zamanda en sevdiğiniz TV şovlarını ve filmlerini kaydetmenizi sağlar. PlayStation Vue'nun en büyük özelliği, aynı anda beş cihazda yayın yapabilmenizdir! Yıllık sözleşmeler konusunda da endişelenmenize gerek yok. İhtiyaçlarınıza uygun esnek planlara sahiptir. Bu kesinlikle en avantajlı yasal kodi addon 2018'den biri.

çatırtı

Kalite Sony Pictures ile eş anlamlıdır, bu yüzden Crackle'ın mükemmel bir yasal Kodi eklentisi olması şaşırtıcı değildir. Kullanıcı deneyimini geliştirmek için sürekli olarak kitaplıklarını güncelliyorlar. Crackle'da her zaman en yüksek dereceli TV şovlarını ve filmlerini bulabilirsiniz. Crackle'da Sony Pictures'ın sunduğu ilginç ilginç programlar da var. Reklamlar tarafından desteklenir, ancak yeni içerik için görüntüleyen önerileri almaktan memnuniyet duyarlar..

Canlı TV akışı, filmler, TV şovları veya belirli işlevler için test edebileceğiniz birçok şaşırtıcı yasal Kodi eklentisi var.

Daha Fazla Kodi Eklentisini Kontrol Edin:

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments