Kodi’de FIFA Dünya Kupası Finalini Canlı İzle

[ware_item id=33][/ware_item]

Kodi nedir?

Daha önceki günlerde, Kablo TV'lere ilerleyen ve daha sonra bir süre önce Dijital TV çağına giren Uydu Televizyonları vardı. 21. yüzyıl dijital TV'si hakkında konuştuğumuzda, bir teknolojinin onunla eşanlamlı olduğunu ve kodi olduğunu biliyoruz. Bununla birlikte, dijital TV, yeni neslin sahip olduğu bu ücretsiz, açık kaynaklı yazılımın birçok özelliğinden biridir.


Hepsi Bir Arada Ev Eğlence Seti

Herkesin kendi hobileri ve eğlence etkinlikleri vardır. Hane halkının bazı üyeleri Televizyona sabitlenirken, diğerleri X-box video oyunları oynar, diğerleri film fanatikleridir. Haber yayınlarını ve hava tahminlerini izlemeyi veya dinlemeyi seven yaşlıları unutmamak için, ha! Ancak bu lükslere her hane üyesini memnun etmek için ayrı ayrı ne kadar harcıyoruz? Bir tomar para mı? Kayıt yaparsak, evet! Yani, her bir etkinliğin bir metada sahip olması herkesin hayalidir. Kodi ile gerçek oluyor. Kodi konsolunda tercih ettiğiniz bazı eklentileri bunlardan bir merkezden çıkararak her türlü medyayı izleyebilirsiniz.

Kodi’nin Takma Adları

Kodi daha çok 'medya merkezi', 'multimedya merkezi' veya çok platformlu ev sineması PC (HTPC) uygulaması gibi çok yönlülüğünü daha iyi açıklayan birçok takma ad ile anılır. Adınız ne olursa olsun, sayısız eklentisi, kullanıcıların Crackle, Amazon Prime Instant Video, Rhapsody, Pandora İnternet Radyosu, Spotify ve YouTube vb. Çevrimiçi hizmetler aracılığıyla medya içeriği akışına erişmesine izin verebilir. Kodi'de izlediğiniz her şeyi kaydetmek için bir elektronik program rehberi ve bir HD dijital video kaydedici ile birlikte canlı televizyon almak için kaydedici (PVR).

Hayal Edilemez Uyumlu

Kodi'nin bir başka çekici özelliği, hemen hemen her cihazda çalışmasıdır. 10 metrelik kullanıcı arayüzünü desteklemek için Windows, Linux, iOS, Android ve OSX ile uyumludur. Kısacası, video izlemek, müzik çalmak, podcast dinlemek ve diğer dijital medya dosyalarını internet ve yerel ve ağ depolama ortamları üzerinden görüntülemek için mükemmel bir kaynaktır.

Son Dakika Haberleri - FIFA 2018'de İzlendi!

Dünyanın en popüler takıntılarından biri olan FIFA, 14 Haziran 2018'de canlı 32 birinci sınıf ekiple geri döndü. Hayranlar, Ahtapot'un Paul'un FIFA 2018'in kim olduğunu tahmin etmesini istiyorlar. doğrudur ya da değil ve İngiltere bu kez kendilerini taçlandıracak mı yoksa Rusya topraklarında FIFA Dünya Kupası kupasını yükseltmek için Almanya, Brezilya mı yoksa Arjantin mi.

Ayrıca Oku: FIFA Dünya Kupası Beraberlik ve Grup Analizine Göre Gruplama

Zaman yaklaştıkça tahminler çoğalır. Beklentiler yüksek olduğunda, şovun bir bitini kaçırmak istemeyiz. Bu yüzden Kodi Live'da birçok kişi FIFA'yı izliyor. Kodi'de FIFA'yı nasıl izleyeceğiniz konusunda uzman olmanıza yardımcı olmak için, adım adım aynı şeyi yapmanın kolay yolunu yaptık.

Daha İyi Bir FIFA 2018 Deneyimi İçin İhtiyacınız Olanlar

FIFA 2018 deneyiminizi iyi durumdan en iyiye dönüştürmek için en iyi Kodi eklentilerinize ve Kodi VPN. Eklentiler, FIFA'yı istediğiniz gibi izlediğinizden emin olurken, bir VPN size programdan her yerden erişmenizi sağlayacak ve yanlışlıkla Kodi kurallarını ihlal eden resmi olmayan eklentiler kullanırsanız nerede olduğunuzu gizleyecektir..

Hey, sadece resmi olmayan eklentiler terimini kullandık, bunlardan bahsetmişken, Kodi'de FIFA Dünya Kupası 2018'in en iyisini verecek bir dizi resmi ve resmi olmayan eklenti var. Birkaçını adlandırarak, FIFA maçlarını 2018 canlı yayınlamak için popüler resmi Kodi eklentileri:

  1. Fox Sports Go (Abonelik gerekir)
  2. iPlayer WWW (Abonelik yok)
  3. NBCSN (Abonelik gerekir)

Aşağıdaki gibi bir abonelik gerektirmeyen birkaç üçüncü taraf resmi olmayan eklenti vardır:

  1. cCloud TV
  2. StreamHub Kodi (Mobdro)
  3. SportsDevil Kodi

Kodi'deki FIFA Dünya Kupası 2018 kurulum kılavuzunu okumak için, daha fazla bilgi için bu yayını okumaya devam edin..

Kodi Eklentilerini Anlama

Şu anda, bu resmi ve gayri resmi Kodi eklentilerinin kafasında bir karışım olması gerekir. Aman neyse. Kodi eklentilerini anlamak ve tam olarak kullanmak için birkaç adımla oldukça kolaydır. Kodi eklentilerinin tüm eklentilerin bir veritabanı olan Kodi deposunda bulunup bulunmadığını bir an için hatırlayın. Bununla birlikte, Kodi kendi içinde bir dünya olduğundan, her eğlence seçeneği için Kodi Sports eklentileri için farklı ve Kodi Film eklentileri için farklı depolar gibi ayrı depolar vardır ve bazıları da hepsi bir aradadır (Dikkat : 'Yük' kendi sorumluluğunuzdadır). Tüm bunları anlamak için basit bir deyişle, Kodi samanyolu, depolar gökadalar, eklentiler gezegenler ve eğlence ev!

Ayrıca Bkz: Bu FIFA Dünya Kupası'nı İzleyecek En İyi Oyuncular

Şimdi tek tek depolara ve bunların resmi ve resmi olmayan eklentilerine bir göz atalım.

FIFA Dünya Kupası 2018 Kodi Depoları

FIFA 2018 köşede olduğu için, ücretsiz canlı spor etkinlikleri akışı için biletiniz olan üçüncü taraf eklentiler sunan birçok geliştirici var. Ancak, sizi şaşırtabilecek bu havuzlardan oluşan bir havuz var. Kodi'de Canlı FIFA Dünya Kupası 2018'i izlemeniz gereken FIFA Dünya Kupası Kodi depoları Kodi İsrail (resmi olmayan FIFA Dünya Kupası Kodi eklentileri için) ve Kodi Eklenti Deposu (resmi FIFA Dünya Kupası 2018 için).

FIFA Dünya Kupası 2018 Kodi Eklentileri

Resmi ve resmi olmayan Kodi eklentileri hakkında daha önce bahsedildiği gibi, FIFA için eklentiler, sadece FIFA 2018'i endişelenmeden izlemenize yardımcı olan FIFA için tasarlanmıştır. Bunların ünlü çiftleri Halow Live TV ve cCloud. Bunların dışında en sevdiklerimiz Kick Off Kodi addon ve iPLayer WWW Kodi addon. Kick Off, FIFA veya başka bir spor etkinliği olsun her türlü spor etkinliğini izlemek için en iyisidir. Oysa iPlayer WWW, FIFA 2018'in doğrudan yayıncısı olan BBC'nin canlı akışını sunmak için en iyisidir..

FIFA Dünya Kupası 2018 Finali - Resmi Yayıncılar

FIFA Dünya Kupası maçlarının canlı yayınlanacağı ülkelerde aşağıdaki gibi resmi yayıncılar var.

Bu yayında bahsettiğimiz FIFA Dünya Kupası resmi olmayan eklentileri, doğrudan resmi yayıncılardan Canlı FIFA Dünya Kupası maçlarını yayınlamanıza yardımcı olacaktır..

Canlı yayın yapacak ülkeler ve yayıncıları aşağıda verilmiştir:

ülke
Televizyon
Arnavutluk RTSH
Cezayir EPTV
Arjantin TyC, DirecTV
Ermenistan ARMTV
Avustralya SBS, Optus Sport
Avusturya ORF
Azerbeycan ITV
Bahamalar ZNS, DirecTV
Bangladeş Sony Resimler Ağları
Belarus BTRC
Belçika VRT, RTBF
Bolivya Unitel, Kırmızı Uno, DirecTV
Bosna Hersek BHRT
Brezilya Globo, SporTV
Brunei Astro
Bulgaristan BNT
Kanada CTV, RDS, TSN
Şili Kanal 13, TVN, Mega, DirecTV, Fox Sports
Çin CCTV
Kolombiya Caracol TV, RCN TV, DirecTV
Kosta Rika Teletika, Gökyüzü, Movistar
Küba Tele Rebelde
Hırvatistan HRT
Kıbrıs CyBC
Çek Cumhuriyeti CT
Danimarka DR, TV 2
Ekvador RTS, DirecTV
El Salvador TCS, Gökyüzü
Estonya ERR
Faroe Adaları DR
Fransa TF1, beIN Spor
Almanya ARD, ZDF
Yunanistan ERT1
Gürcistan GPB
Grönland DR, TV 2
Guatemala Radyo Televizyon Guatemala, Gökyüzü
Honduras Televicentro, Gökyüzü
Hong Kong LeSports
Macaristan MTVA
İzlanda RÚV
İran IRIB
Hindistan Sony Resimler Ağları
Endonezya [Futbal Momentum Asia (FMA)]
İrlanda RTÉ
İsrail KAN
Kosova RTK
Letonya LTV
Lihtenştayn SRG SSR
Litvanya LRT
Makao TDM
Malezya Astro, RTM
Malta PBS
Meksika Televisa, TV Azteca
Moldova TRM
Karadağ RTCG
Myanmar Sky Net
Nepal Sony Resimler Ağları
Hollanda NOS
Yeni Zelanda Sky Sport
Nikaragua Ratensa, Gökyüzü
Norveç NRK, TV 2
Pakistan Sony Resimler Ağları
Panama Corporación Medcom, Televisora ​​Nacional, Gökyüzü
Paraguay Telefuturo, SNT, Kırmızı Guaraní, RPC, Tigo Spor, Torneos, DirecTV
Peru Latina Televizyon, DirecTV
Filipinler PTV
Polonya TVP
Portekiz RTP
Romanya TVR
Rusya TV'yi eşleştir
Sırbistan RTS
Singapur Tekli TV, Starhub TV
Slovenya RTVSLO
Güney Afrika SABC, Süper Spor
Güney Kore SBS
İsveç SVT, TV4
İsviçre SRG SSR
Türkiye TRT
Birleşik Krallık BBC, ITV
Amerika Birleşik Devletleri FOX, Telemundo
Uruguay Monte Carlo TV, Kanal 10, Teledoce, Torneos, DirecTV
Venezuela Venevisión, DirecTV

FIFA maçlarını herhangi bir abonelik bedelinden ücretsiz izlemek için, bu resmi yayıncılara giriş yapmak en iyi yoldur Canlı Fifa Worldcup izlemek. Bu yayıncılardan izleyebiliyorsanız neden bir abonelik ücreti ödemeye çalışıyorsunuz? Kodi, Kodi.tv eklenti deposu olan yalnızca bir resmi eklenti deposu ile birlikte gelir, bu nedenle, bu kanallardan herhangi biri varsa, o zaman kurulum noktası yoktur. Ancak, bu kanallara bir şekilde erişilemiyorsa, yalnızca Kodi eklentileri maçlarınızı kaydetmenize ve favori takımlarınız için neşelendirmenize yardımcı olabilir. İnsanlar rahatsız edici reklamlardan arınmış kesintisiz bir gösteri ve en iyi FIFA 2018 fotoğraflarını tekrar izleme özgürlüğü için Kodi'yi geleneksel TV üzerinden seçiyor.

Resmi Olmayan Kodi Eklentileri ile Kodi'de FIFA Dünya Kupası 2018 Nasıl İzlenir

Adımları doğru biliyorsanız, Kodi'de FIFA 2018'i izlemek oldukça kolay ve daha kolaydır. Bununla birlikte, resmi olmayan eklentiler üçüncü taraf platformlarından yüklendikleri için birkaç adım daha atmaktadır. Kodi'nize bir FIFA vermek için birkaç basit adımı bilmeniz yeterlidir. FIFA 2018 için resmi olmayan veya resmi Kodi eklentilerini tercih etmek tamamen sizin tercihinizdir ve deneyiminizi fazla değiştirmeyecektir. Aşağıda kurulum kılavuzunda FIFA 2018 için Kodi gayri resmi eklentilerinin nasıl kullanılacağını bulacaksınız.

Bu, resmi olmayan Kodi eklentileri için genel bir kurulum kılavuzudur, bu nedenle bu adımları herhangi birine uygulayabilirsiniz. FYI, SportsDevil, Kick Off veya Project Mayhem Sports vb.Gibi bazı resmi olmayan Kodi eklentileri ve bazı popüler olmayanlar da var, ancak sadece ünlü resmi olmayan Kodi eklentileriyle karışmayacağınızdan emin olalım FIFA eğlencenizle, daha güvenli seçenekler için yukarıdaki listeden seçim yapalım. Birinin resmi olanlardan resmi olmayan eklentileri neden seçebileceğini merak ediyorsanız, basit, bu abonelikten kaçınmaktır. Resmi olmayan Kodi eklentileri, kullanıcılara onları seçmeleri için biraz yakalamak için birkaç işleve daha sahiptir. Resmi olmayan eklentiler seçiminizle akıllı olmak sizi endişelerden kurtarabilir. Öyleyse, bir kurulum kılavuzu ile bu eklentileri biraz daha pratik bir şekilde anlamaya başlayalım. Bu, resmi olmayan Kodi eklentilerini yüklemek için genel bir kurulum kılavuzu olmasına rağmen, daha iyi anlamanıza yardımcı olacak bir örnek verdik. Kurulum kılavuzunda kullandığımız gayri resmi Kodi eklentisi SportsDevil.

FIFA 2018 için resmi olmayan eklenti deposunun (Kodi İsrail) URL'sini hatırlayın, yani http://kdil.co/repo/

Kodi ana ekranındaki dişli işaretinin altındaki "Ayarlar" menüsüne gidin

Ayarlar menüsünde “Dosya Yöneticisi” ne gidin / bulun

Sol bölmeye doğru, "kaynak ekle" yi tıklayın

“Dosya Kaynağı Ekle” adlı bir pencere açılacak, “hiçbiri” yazan düğmeyi bulun ve

Şimdi resmi olmayan eklentiler veri havuzu URL'sini “http://kdil.co/repo/” yazın (kaçırmayın http: //)

Tamam'ı tıklatın ve sonra kaynağa alt kutuda herhangi bir ad verin, örneğin "Kdil", kaynak ekle penceresinden çıkmak için son tamam'ı tıklatın.

Şimdi Kodi ana menünüze dönün ve listeden “Eklentiler” i seçin

Eklentiler menüsünde, bir açık kutu simgesi göreceksiniz, başka bir menüye gitmek için tıklayın

Şimdi önceki adımda eklediğiniz havuzu bulacağınız “Zip dosyasından yükle” yi tıklayın

Repo için girdiğiniz adı arayın (bizim durumumuzda kdil'e ve ardından kodil.zip dosyasına gidin)

Şimdi, resmi olmayan Kodi eklentinize ulaşmak için birkaç alt klasöre gitmeniz gerekecek (bu durumda “SportsDevil”)

Bu nedenle, şimdi “Depodan Yükle” yi, ardından “Kodil Deposu” nu ve ardından “Video eklentileri” ni tıklayın.

Resmi olmayan eklentilerin büyük listesini aşağı kaydırın ve ihtiyacınız olanı seçin (bizim durumumuzda SportsDevil)

FIFA 2018 İzlemek İçin Resmi Olmayan Kodi Eklentileri Nasıl Kullanılır

Bu yazı FIFA 2018 etrafında toplandığından, resmi olmayan Kodi eklentinizi yüklemeyi bitirdiğinizde FIFA 2018'i izlemek için nasıl kullanacağınızı anlatacağız. Aşağıdaki adımları izleyin:

Kodi Ana Ekranına Git

Eklentileri tıklayın

Şimdi Video eklentilerini tıklayın

Kullanmak istediğiniz resmi olmayan Kodi eklentisine gidin, örneğin SportsDevil

SportsDevil size birkaç farklı seçenek sunar. Goalsarena.org sitesinden son birkaç maçın özeti

Ayrıca LiveFootballVideo.com veya LiveFootball.ws'dan canlı maçlar izlemek için "Canlı Sporlar" a geçebilirsiniz.

İstediğiniz kanalı veya eşleşmeyi seçin.!

Resmi Kodi Eklentileri ile Kodi'de FIFA Dünya Kupası 2018 Finali Nasıl İzlenir

Daha önce Resmi Kodi eklentilerinin gayri resmi olanlara neden tercih edilmesi gerektiği hakkında konuşmuştuk. Daha güvenli olduğu ve eklenti iddiaları ne olursa olsun size oldukça açıktır. Bunun da ötesinde, kurulum da oldukça kolaydır. Sadece bu, çoğunlukla resmi eklentiler bir abonelikle gelir. Bununla birlikte, daha önce de belirtildiği gibi, favorimiz “iPlayer WWW” dir, çünkü dürüstçe size ekonomik seçenekler ve öneriler sunmak istiyoruz, ayrıca birkaç kuruş kesmek için de kullanmak istiyoruz, çünkü bu çok tatmin edici!

Daha önce de belirtildiği gibi, FIFA 2018'i resmi eklentiler aracılığıyla canlı izlemek deposu “Kodi Eklenti Deposu” dur. Tıpkı resmi olmayan Kodi eklenti kurulum kılavuzunu anladığınız gibi, depo adını hatırlayın. Ancak, bu sefer zip dosyasının bulunacağı URL resmi değil çünkü.

Kılavuzu açıklamadan önce hatırlatmak için başka bir şey, kılavuzda Resmi Kodi eklentisi örneğini kullanacağımızdır, yani iPlayer WWW, ancak FIFA 2018 için herhangi bir resmi Kodi eklentisini yüklemek için bu adımları kullanabilirsiniz. , bu yöntem Kodi'ye her türlü resmi eklentiyi yüklemek için geçerlidir. Şimdi genel Resmi Kodi eklenti kurulum kılavuzumuza göz atalım.

“Kodi Ana Ekranı” na gidin

"Eklentiler" menüsünü tıklayın

Üstte Kutu simgesini arayın ve tıklayın

Şimdi "Depodan yükle" yi seçin

“Kodi eklenti Deposu” adlı resmi eklenti deposunu kaydırın ve arayın

Şimdi “Video Eklentileri” ne tıklayın

Ardından, adıyla istediğiniz resmi eklentiyi arayın (bu durumda iPlayer WWW)

Şimdi "yükle" düğmesine basın

FIFA 2018 İzlemek İçin Resmi Kodi Eklentilerini Kullanma

Resmi Kodi eklentinizi yükledikten sonra kullanmaya başlamalısınız. Resmi Kodi eklentilerini kullanmak güvenli ve kolaydır. Resmi kodi eklentilerini kullanarak FIFA 2018'i izlemek için aşağıdaki adımları izleyin:

Kodi Ana Ekranına Git

Eklentileri tıklayın

Video Eklentilerine Git

Kodi eklentilerinin büyük listesini kaydırın ve kullanmak istediğiniz resmi eklentiyi arayın (örneğin iPlayer WWW için)

Kullanmak için eklentiyi tıklayın

Not: Kodi resmi eklenti iPlayer WWW, birçok nedenden dolayı favorimizdir, bunlardan biri BBC Sports'un FIFA 2018 Streaming için canlı olarak yayınlanmasıdır. Bu nedenle, iPlayer WWW kullanıyorsanız, BBC Sports'a gidin ve Kodi'de FIFA Live'ı yayınlayın. 

Gönderiyi Vurmak

FIFA her zaman büyük ve futbol severler için özel olmuştur. Bu kez zeminler ve ev sahipleri FIFA için oldukça farklı ve yeni, bu nedenle hayranlar ne kadar harika olacağını tahmin ediyorlar. Ama kesin olan bir şey var, her seferinde olduğu gibi, bu sefer de toplam 32 takımla birlikte, Rusya'daki FIFA Dünya Kupası 2018, yıl ortasına iyi şovlar getirecek.

Bu yazı FIFA 2018 için Kodi'nin neden ve nasıl kullanılacağını açıklar. Kodi'yi kullanmak FIFA için oldukça iyi, ancak Kodi’nin kullanımı kesinlikle bununla sınırlı değil, adlandırdığınız neredeyse tüm dijital ev eğlence seçenekleri.

FIFA Worldcup Final Canlı Yayın için En İyi Kodi VPN:

  • IPVanish
  • Torguard
  • ExpressVPN - [Kazanan]
  • NordVPN

IPVanish

Fiyat: $ 6,49 / ay

Kodi'de FIFA Dünya Kupası Finalini Canlı İzleBahsedilen Yukarıdaki Ülkelere Kolayca Bağlanır
Kodi'de FIFA Dünya Kupası Finalini Canlı İzleFifa Kanallarında İyi Akış (Test Edildi)
Kodi'de FIFA Dünya Kupası Finalini Canlı İzle40.000'den fazla anonim IP
Kodi'de FIFA Dünya Kupası Finalini Canlı İzle60'tan fazla ülkede 225+ sunucu
Kodi'de FIFA Dünya Kupası Finalini Canlı İzle7 Gün Para İade Garantisi

İncelemeyi Oku

Torguard

Fiyat 9,99 $ / ay

Kodi'de FIFA Dünya Kupası Finalini Canlı İzleGünlük İlkesi Yok
Kodi'de FIFA Dünya Kupası Finalini Canlı İzle1 haftalık deneme & Para iade garantisi
Kodi'de FIFA Dünya Kupası Finalini Canlı İzle50'den fazla ülkede 1600+ sunucu
Kodi'de FIFA Dünya Kupası Finalini Canlı İzleOrtalama Akış Hızı

İncelemeyi Oku

ExpressVPN - [Kazanan]

Fiyat 8.32 $ / ay

Kodi'de FIFA Dünya Kupası Finalini Canlı İzle 30-gün para iade garantisi!
Kodi'de FIFA Dünya Kupası Finalini Canlı İzle FIFA Streaming için ideal
Kodi'de FIFA Dünya Kupası Finalini Canlı İzle Kullanımı Kolay Uygulamalar / Yazılımlar
Kodi'de FIFA Dünya Kupası Finalini Canlı İzle 7/24 Canlı Destek
Kodi'de FIFA Dünya Kupası Finalini Canlı İzle 78 ülkede 100'den fazla sunucu

İncelemeyi Oku

NordVPN

Ücret $ 5.75 / ay [Could Vary - Tatil Sezon İndirimi için Web Sitesini Ziyaret Et]

Kodi'de FIFA Dünya Kupası Finalini Canlı İzle 50'den fazla ülkede 650'den fazla sunucu (Yukarıdaki Listeden Tüm Kanalları Kapsar)
Kodi'de FIFA Dünya Kupası Finalini Canlı İzleSporu sorunsuz bir şekilde yayınlayın (Kesinti veya bağlantı kesilmesi yok)
Kodi'de FIFA Dünya Kupası Finalini Canlı İzle6 Kişilik Çoklu Giriş
Kodi'de FIFA Dünya Kupası Finalini Canlı İzle30 Gün Para İade Garantisi

İncelemeyi Oku

Editörün Seçimi:

IPV-Kodi-468 x 60

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments