Jak zkontrolovat vaši Torrent IP adresu

[ware_item id=33][/ware_item]

Torrenty neztratily popularitu ani po zásahu, protože některé přední torrentovací weby byly nedávno zastaveny. Zabezpečení je na prvním místě, ale bohužel několik uživatelů torrentů nevědí, co hledat. Hlavním zájmem by měla být vaše IP adresa.


Proč je IP adresa důležitá?

Stejně jako jste bydlištěm ve vašem městě s adresou, kde žijete, máte adresu jako uživatel na internetu. Váš poskytovatel internetových služeb (ISP) vás připojil k webu prostřednictvím konkrétního serveru. Adresa tohoto serveru se stane vaší IP adresou, která vám umožní přijímat data z jiných zdrojů. Vaše IP adresa je také způsob, jakým vaši online aktivitu sledují vládní agentury, obchodníci a aplikace sociálních médií.

Přečtěte si také: Nejlepší torrent stránky v roce 2019

Jak najít vaši IP adresu

Vaše IP adresa je viditelná pro ostatní, takže byste si ji měli také snadno prohlédnout, že? Pro tento účel nepotřebujete žádný speciální software. Stačí kliknout na Vlastnosti vašeho internetového připojení. Objeví se dialogové okno s řadou čísel jako IPv4. Toto je vaše IP adresa.

Můžete také zkontrolovat svou IP adresu pomocí našeho nástroje pro sledování IP

Skrytí skutečné adresy IP

Pokud si nepřejete, aby vaše online aktivity byly kontrolovány vládními agenturami, inzerenty a weby / aplikacemi, které navštěvujete, potřebujete virtuální privátní síť (VPN). To vám umožní připojit se k webu prostřednictvím vybraného serveru VPN patřícího této společnosti. To znamená, že kdokoli, kdo se vás snaží sledovat prostřednictvím vaší adresy IP, uvidí pouze adresu IP konkrétního serveru VPN. Vaše skutečné umístění bude skryto a mnoho společností VPN dokonce nevede uživatelské záznamy.

Služba VPN se nejenom hodí ke skrytí vaší skutečné polohy, ale také vás chrání před hackery. VPN vytvoří tunel, kterým prochází všechna vaše příchozí a odchozí data. Hackeři tak nemohou získat přístup k vašemu systému, i když používáte veřejné připojení Wi-Fi.

zkontrolovat torrent vpn

Jaká je vaše Torrent IP adresa?

Torrenty se liší od přímých stahování, protože soubor obdržíte v malých bitech z několika zdrojů, nikoli z jednoho zdroje. Podle většiny uživatelů je to bezpečnější, rychlejší a pohodlnější než přímé stahování. Jak obdržíte data? Tyto zdroje samozřejmě vyžadují vaši IP adresu, aby věděli, kam vám mají data poslat. Toto je vaše IP adresa torrentu.

I když torrenting není obecně nezákonný, je podezřelý. Existují miliony nelegálních torrentů, které porušují autorská práva jejich vlastníků. Přestože zákony o autorských právech podléhají zemi, ve které žijete a jak dlouho bylo autorské právo zakoupeno, musíte být opatrní. Miliony uživatelů nevědomky stahují nelegální torrenty bez použití jakéhokoli druhu ochrany. Tím se z nich stanou cíle pro donucovací orgány. Někteří poskytovatelé internetového připojení neumožňují torrentování kvůli jeho citlivé povaze. Vaše IP adresa torrentu je nejlepším způsobem, jak vás sledovat, a tak se můžete chytit nelegálními torrenty.

Co je Torrent Proxy?

Proxy se liší od VPN ve své exkluzivitě. Torrent proxy lze použít pouze na torrent klienta. Účel je podobný VPN. Vaše skutečná IP adresa není viditelná pro vaše vrstevníky, spíše je vidí IP adresa vašeho torrent proxy serveru. Vaše IP adresa torrentu pro Android, Windows, iOS atd. Vám bude samozřejmě k dispozici, takže se nemusíte obávat. Očkování je důležité a vysoce podporováno při torrentování, aby se zabránilo loužení. Leaching zhoršuje kvalitu torrentů, protože se stahuje více než nahrávání. Takže to každého srazí. Mnoho uživatelů váhá s nasazením po dokončení stahování z bezpečnostních důvodů.

Přečtěte si více o: Levné VPN pro BitTorrenting

Pokud používáte torrent proxy, nemusíte se starat o zabezpečení při torrentování. Spolehlivý torrent proxy nezpomalí vaše torrentování. Můžete procházet torrenty a provádět bezpečné stahování videa, zvuku, softwaru, her, aplikací atd.

Jak najít svoji Torrent IP adresu

Za prvé, budete muset hledat dobrý bezplatný nástroj pro tento účel. Existují některé nástroje, které jsou závislé na vašem klientovi torrent nebo operačním systému. To neznamená, že nemůžete najít způsob, jak zkontrolovat svoji IP adresu torrentu v systému Android, iOS nebo Windows. Zde je několik doporučení pro různá zařízení.

 • Torguarde
 • Zkontrolujte můj ip
 • Krypto IP
 • IP magnet
 • Únik IP

Tento druh softwaru je založen na myšlence magnetických odkazů. Pomocí těchto dvou jednoduchých kroků zjistěte svou IP adresu torrentu.

 1. Existuje hypertextový odkaz pro vytvoření magnetického odkazu na vámi vybraný software, takže jej otevřete v torrent klientovi.
 2. Klikněte na sledovací torrent a přejděte na „Sledovače“. Ve sloupci Stav se zobrazí podrobnosti o vašich sledovacích zařízeních a adresa IP.

Jaké výsledky můžete očekávat?

Nejprve objasním pár věcí. Chcete-li skrýt svou skutečnou IP adresu, můžete připojit celý svůj internet k VPN. Můžete také použít proxy pro své torrent klienty. To jsou dvě různé věci, které se v žádném okamžiku nepřekrývají, takže mějte na paměti. Existují tři adresy IP: skutečná, prohlížeč a torrent.

Přečtěte si také: BitTorrent vs uTorrent

 • Bez VPN nebo torrent proxy budou všechny tři IP adresy stejné.
 • Pokud používáte pouze VPN, vaše skutečná IP adresa bude skrytá, takže se bude lišit od ostatních dvou.
 • Pokud používáte pouze proxy serveru torrent, vaše skutečné adresy a adresy IP prohlížeče budou stejné, ale vaše adresa IP torrentů bude jiná.
 • Pokud používáte VPN i torrent proxy, váš prohlížeč zobrazí IP adresu VPN serveru a váš torrent klient ukáže proxy server. To znamená, že všechny tři adresy IP budou odlišné.

Nyní chápete, jak IP adresy fungují, takže si musíte uvědomit, že použití VPN i torrent proxy poskytuje nejvyšší úroveň zabezpečení.

Obrazové kredity: Fossbytes.com

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments