Jak zaoszczędzić na hotelach w tym sezonie świątecznym

[ware_item id=33][/ware_item]

Podzielimy się ciekawymi, ale bardzo prostymi hakami podróżnymi, które mogą zaoszczędzić trochę pieniędzy. Dlaczego nie zaoszczędzić pieniędzy efektywnie i zainwestować je w ważniejsze rzeczy? Tak, ponieważ teraz jesteś zainteresowany oszczędzaniem pieniędzy, bez zbędnych ceregieli, upewnimy się, że planujesz wakacje oszczędnie i bezpiecznie przeglądasz strony rezerwacji hotelowych za pomocą VPN.


Jeśli nie jesteś specjalistą, nie martw się, ponieważ nasz szczegółowy przewodnik na temat Co to jest VPN?  jest po to, aby cię poprowadzić. Wręcz przeciwnie, nawet jeśli wiesz już, czym jest VPN i jakie są najczęstsze powody korzystania z VPN, ten poradnik pomoże ci uzyskać pewne wskazówki, których wcześniej nie znałeś.

Po pierwsze, omówmy, dlaczego tym razem ważne jest, aby wiedzieć o rezerwacjach hoteli. Sezon wakacyjny jest tuż za rogiem i masz dość pracy i swojej rutyny; musisz odpocząć od pracy i odwiedzić swoje ulubione miejsca, aby się zrelaksować. Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, aby zrealizować swoje plany, jest otwarcie wyszukiwarki i rozpoczęcie wyszukiwania za pomocą informacyjnego słowa kluczowego, takiego jak „Najlepsze miejsca do odwiedzenia w Afryce Południowej, Turcji, Kanadzie, Niemczech itp.” I po zakończeniu wyszukiwaniu, przechodzisz do słów kluczowych transakcji, takich jak „zarezerwuj hotel online”. Jednak zanim to zrobisz, musisz wiedzieć, jak połączyć się z VPN i od razu zaoszczędzić trochę pieniędzy w tym procesie. Musisz więc zrozumieć, w jaki sposób oszczędzasz pieniądze za pomocą VPN?

Oto jak możesz zaoszczędzić pieniądze podczas rezerwacji hoteli online!

Oto wiertło. Jeśli jesteś internautą w Stanach Zjednoczonych i planujesz wakacje w obcym kraju, wystarczy otworzyć stronę internetową rezerwacji hotelu i podać oczekiwane daty podróży oraz odpowiednie ceny. Gdy to zrobisz, lista będzie wyglądać mniej więcej tak:

Jak zaoszczędzić na hotelach w tym sezonie świątecznym

Widzieć ceny dla wybranych dat od 5 października do 9 października, a następnie połącz się z Serwer brazylijski z pomocą VPN > Sprawdź swój adres IP i sprawdź, czy udało Ci się nawiązać połączenie Brazylia.

Jak zaoszczędzić na hotelach w tym sezonie świątecznym

>Teraz otwórz a nowe okno incognito i szukaj hoteli przy użyciu nowego adresu IP przydzielonego przez dostawcę VPN.

Wyszukaj hotele w Republice Południowej Afryki, wybierz podobny wzór daty, a zobaczysz ceny w walucie brazylijskiej (real brazylijski)

Jak zaoszczędzić na hotelach w tym sezonie świątecznym

Pamiętaj, aby wypróbować więcej serwerów i zwiedzić więcej regionów przed rezerwacją hotelu, możesz także zaoszczędzić dodatkowe pieniądze w IP w Wielkiej Brytanii, Australii i Kanadzie, tylko dlatego, że ceny rezerwacji hoteli różnią się w różnych regionach.

Najlepszy VPN, aby zaoszczędzić na rezerwacjach hotelowych

Korzystając z technologii VPN, możesz oszukać witryny podróżnicze, aby pomyślały, że logujesz się do sieci z innej strony planety, nawet jeśli w rzeczywistości czujesz się komfortowo w domu, inteligentnie korzystając z VPN i podszywając się pod swoją lokalizację. Poważnie wydaje się, że podróżujesz statkiem kosmicznym w dowolne miejsce w ciągu kilku sekund!

  • VyprVPN
  • ExpressVPN
  • Prywatny dostęp do Internetu
  • NordVPN

VyprVPN

Jak zaoszczędzić na hotelach w tym sezonie świątecznym

Nieograniczone przełączniki serwerów
Ponad 200 000 adresów IP & Ponad 700 serwerów
Łatwa konfiguracja aplikacji / oprogramowania
Oferowany 3-dniowy okres próbny
6,67 USD / miesiąc dla konta 12-miesięcznego

ExpressVPN

Jak zaoszczędzić na hotelach w tym sezonie świątecznym

Silne szyfrowanie
Doskonałe wsparcie na żywo 24/7
160 miast w 94 krajach
Łatwe w konfiguracji aplikacje / oprogramowanie
30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy
6,67 USD / miesiąc dla konta 15-miesięcznego

Prywatny dostęp do Internetu

Jak zaoszczędzić na hotelach w tym sezonie świątecznym

Fenomenalna prędkość przesyłania strumieniowego
Łatwe w użyciu aplikacje / oprogramowanie
Łatwe ustawienie & szeroki zakres serwerów
Całodobowa obsługa klienta na żywo
30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy
3,49 USD / miesiąc dla konta 2-letniego

NordVPN

Jak zaoszczędzić na hotelach w tym sezonie świątecznym

Ponad 5000 serwerów w 60 krajach
Znakomita prędkość przesyłania strumieniowego
Obsługa klienta 24/7
Multi Login dla 6 użytkowników
2,99 USD / miesiąc dla konta 3-letniego

NordVPN, będąc numerem jeden VPN w ukrywaniu twojego adresu IP, steruje cenami do najniższego poziomu, pomagając zaoszczędzić pieniądze na hotelach, opłatach za lot i ofertach wynajmu samochodów. Jeśli jesteś obeznany z technologią, zdasz sobie sprawę, że niektóre witryny umożliwiają zmianę lokalizacji witryny, co prowadzi do uzyskania dopasowanych wyników w Twojej walucie.

Kolejne najlepsze usługi VPN, których możesz użyć do zmiany adresu IP i zaoszczędzenia na rezerwacjach hotelowych & taryfy lotnicze są ExpressVPN, PIA (prywatny dostęp do Internetu) i VyprVPN. Każdy z tych dostawców VPN ma serwery zlokalizowane w wielu krajach na całym świecie, co pozwala zmienić lokalizację na dowolne miejsce docelowe i uzyskać najlepsze możliwe oferty.

Narzędzie VPN

Poza wymienionymi wyżej korzyściami związanymi z rezerwacją hoteli itp., VPN jest nowoczesnym narzędziem do wielu innych działań, takich jak ochrona prywatności podczas surfowania w Internecie, chroniąc cię przed hakerami podczas korzystania z hotspotów Wi-Fi, umożliwiając ci oglądać zagraniczną wersję Netflix i wiele więcej.

Dzienniki podróży przez VPN

Backpackers uważa, że ​​ceny hoteli, wypożyczalni samochodów, biletów lotniczych i innych usług są wyświetlane online na podstawie różnych lokalizacji geograficznych. W oparciu o to samo pojęcie przygotowaliśmy ten przewodnik, który pomoże Ci zaoszczędzić na ofertach hotelowych i innych działaniach cyfrowych. Możliwość maskowania adresu IP usługi VPN i przy użyciu wielu serwerów, możesz przełączyć się na dowolną lokalizację geograficzną za pomocą sieci VPN.

Instrukcja instalacji krok po kroku

Aby uzyskać najlepszą wymianę na loty i hotele, należy krok po kroku:

  1. Uzyskaj płatne konto dostawcy usług VPN
  2. Pobierz oprogramowanie
  3. Zaloguj się do serwera VPN, który znajduje się w innym kraju
  4. Wyszukaj zagraniczną wersję witryny turystycznej i sprawdź, czy możesz znaleźć lepszą ofertę.

Wskazówka: Czasami użytkownicy logujący się w witrynach podróży za pośrednictwem komputerów z systemem Windows mogą znaleźć najtańsze oferty podróży, podczas gdy użytkownicy komputerów Mac często otrzymują wyższe ceny. Następnie typ urządzenia, którego używasz, i kraj, w którym mieszkasz, również są częścią równania.

Anomalie podczas polowania

Zmiana lokalizacji w obrębie witryny nie gwarantuje tańszych ofert, ponieważ witryna nadal rozpoznaje Twoją prawdziwą lokalizację, identyfikując adres IP. Najlepszą metodą oszczędzania na rezerwacjach hoteli, tanie oferty w przypadku biletów lotniczych i innych usług, takich jak wynajem samochodów, polega na maskowaniu Twojej prawdziwej lokalizacji (adresu IP) za pośrednictwem usługi VPN i w żaden inny sposób.

Dość często strony internetowe wyświetlają różne ceny w pokojach hotelowych i innych różnych usługach internetowych itp. Cena, która jest wyświetlana, zależy od szeregu czynników, na przykład plików cookie, które informują o tym, ile razy odwiedziłeś zasób, co oraz z miejsca, w którym go szukałeś, i jak często odświeżasz stronę itp. Ponadto, gdzie dokładnie jesteś na świecie (adres IP, GPS na urządzeniu mobilnym, ustawienia Wi-Fi itp.) oraz jeśli jest to Twoja pierwsza wizyta z urządzenia, którego używasz itp.

Przeczytaj także: Najbezpieczniejsza podróżna sieć VPN

NordVPN, będąc niezawodnym dostawcą zabezpieczeń internetowych, oferuje Secured VPN z włączonymi protokołami IPSec i L2TP oraz zapewnia pełne szyfrowanie ruchu.

Dzięki PIA (Private Internet Access) VPN można również uzyskać tańsze rezerwacje hoteli i lotów. Używając PIA VPN możesz sfałszować swoją lokalizację geograficzną i zarezerwować rezerwacje z kraju, z którego usług chcesz korzystać. Uzasadnieniem tego jest to, że firmy oczekują, że zagraniczni goście będą bardziej skłonni wydawać pieniądze niż „miejscowi”, a zatem podniosą ceny za wyszukiwania wykonane z zagranicznych adresów IP.

Korzystając z usług VPN, wczasowicze mogą dowiedzieć się, jak nie przepłacać za bilety lotnicze i pokoje hotelowe, rezerwując je online.

Uwaga

Najpopularniejsze strony turystyczne używają tak zwanej technologii „sterowania ceną”, aby poprowadzić niektórych użytkowników Internetu w kierunku wyższych cen biletów lotniczych.

Aby upewnić się, że strony internetowe nie przechwytują naszych śladów i odpowiednio modyfikują ich wyniki, konieczne jest korzystanie z trybu incognito / prywatnego (aby całkowicie wyłączyć pliki cookie) podczas odwiedzania ich przy użyciu całkowicie oddzielnych przeglądarek dla wyszukiwań w Wielkiej Brytanii i USA.

Należy zauważyć, że z jakiegoś powodu wyświetlane ceny rezerwacji hotelu nie są identyczne, ale co ważniejsze, po prostu zmienia się na przykład z wersji witryny .co.uk na wersję US .com, co czyni rolę VPN tutaj jaśniej.

Zakupy w różnych wersjach strony internetowej mogą przynieść okazje, ponieważ czasami wyświetlane są różne informacje, w zależności od używanej witryny internetowej dla danego kraju, „ale” najlepsze oferty nie zawsze są wyświetlane w oczekiwanej wersji.

Winieta

Subskrybowanie VPN nie jest całkowicie darmowe, niemniej jednak możesz odzyskać dużo pieniędzy, oszczędzając je na rezerwacjach hoteli, biletów lotniczych i rezerwacji samochodów.

VPN, będąc ninja i top-dogiem w dziedzinie „kamuflażu mistrza”, chroni jednego z hakerów podczas korzystania z hotspotów WI-FI, umożliwiając oglądanie zagranicznej wersji Netflix, a jednocześnie zapewnienie prywatności pozwala zaoszczędzić pieniądze na rezerwacjach hotelowych i lotach itp..

Tak więc najlepsza metodologia, jaką można zastosować w celu ratowania przed gwałtownie rosnącymi cenami hoteli & oferty rezerwacji biletów lotniczych i innych usług polegają na ukrywaniu prawdziwej lokalizacji (adresu IP) za pośrednictwem usługi VPN. Życzymy Ci bezpiecznego surfowania, ekonomicznych rezerwacji z VPN i wspaniałej podróży!

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments